Opinie o Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska w Kraków

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Staszek Nowy wpis

Dobry pracodawca więc potrzeba chęci do pracy i wszystko będzie dobrze!!

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska w Kraków.

Sprawdź
Jacek Nowy wpis

@Staszek Możesz dodać coś więcej? Jaka atmosfera i zarobki?

Staszek Nowy wpis

wszystko ok, polecam

Administrator Nowy wpis

Czy są na forum użytkownicy, którzy sami szukali odpowiedzi na własne pytania? Jeżeli znacie jakieś odpowiedzi na pytania odnośnie pracy w Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska to moglibyście podzielić się nimi z innymi użytkownikami?

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
mimi

rekomendacja od zadowolonego klienta to najlepsza recenzja pracodawcy @bellamargo, Wynajem hal namiotowych to zawsze był interesujący biznes, i skoro ta firma jest porządna chętnie tutaj w niego wejdę

bellamargo

Prowadzę firmę która zajmuje się wynajmem namiotów plenerowych. Firma Kudu jest dostawcą większości z nich. Jestem zadowolona ze współpracy, zawsze otrzymuję taki asortyment, jaki zamawiam.Pozdrawiam.

Kinga

Hej hej:) pracowałam swojego czasu w firmie cateringowej, która z nimi współpracowałą i zawsze było w porządku:) dobry kontakt z osobami w biurze był, formalnie ok - umowy i rozliczenia. Także ja mogę Ci jak najbardziej polecić tą firmę:) Z resztą zadzwoń do nich i dopytaj najlepiej co Cię nurtuje - chętnie pomagają w zagłostkach, pozdrawiam i powodzenia

Darek S.N.

Zamowilem namiot ,miła Pani przez telefon obiecała przesyłka za kilka dni.Po 2 tygodniach nie otrzymujac przesylki zaczynam sie niepokoic , kolejne kilka dni mnie zbywaja i obiecuja ( zamowiony namiot i zapłacony gotowka bedzie dostarczony nastepnego dnia)Wreszcie przysylaja paczke jedna z siedmiu reszta podobno zagineła.Do tej pory nie otrzymalem zamowionego namiotu i zaplaconego gotowka.Nigdy wiecej nic wspolnego z ta firma .

Kudu Polska
@Darek S.N.

W przypadku sprowadzenia namiotu z naszego magazynu centralnego zza granicy zawsze informujemy Klientów że jest to czas ok 2 tygodni. W tej sytuacji zawinił przewoźnik - my zawsze dokładamy wszelkich starań aby namiot szybko dotarł do Klienta. Praktycznie nigdy nie miewamy takich opóźnień w wysyłkach, ale niestety nie znaczy to że nie mogą się zdarzyć. Po zgłoszeniu przez Klienta że dotarła tylko 1 paczka z 7, niezwłocznie sprawa została monitorowana i zostało mu również zagwarantowane że jeżeli w przeciągu kilku dni zaginione paczki do niego nie dotrą ponowimy wysyłkę nowych brakujących elementów, a paczki odszukamy już poza realizacją zamówienia żeby Klient nie był poszkodowany. Paczki się odnalazły (Klient dostał kontakt do osoby z firmy spedycyjnej, także była to informacja potwierdzona że to po stronie spedycji była wina w kwestii opóźniania). Nam pozostało jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację z nadzieją że powyższy Klient nie zniechęci się do współpracy z nami. Z wyrazami szacunku - Kudu Polska!

obsluga imprez slask

Korzystalem z kilka razy z uslug Kudu i innych firm zajmujacych sie namiotami , wrocilem jednak do nich maja serwis i to ich duza zaleta po za tym wynajmuja namioty i maja najszersza oferte na rynku w Polsce

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska - Kraków

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska?

Liczba opinii klientów firmy Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Semperitowców 6
    31-540 Kraków
  • NIP: 9451953155 REGON: 356874341

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Grzegorz Wojewódzki Kudu Polska