counter
2 43 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Czy w Wąs-Bud jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Witold Nowy wpis

Niestety firma jest w upadłości więc dlatego nikt nie zamieszcza informacji!

Administrator Nowy wpis

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się poziom wynagrodzeń w Wąs-Bud?

Paulina

@Okradziony z 2 miesięcy pracy skąd takie informacje? Według KRS nadal istnieje? A czym się różni firma od spółki w przypadku Wąs-Bud?

Okradziony z 2 miesięcy pracy Nowy wpis
@Paulina

Spółka była zarejestrowana na syna .Firma od spółki nie różniła się niczym -były prezes dalej "rządził " choć prawdopodobnie nie figurował w firmie .Do ostatniego dnia obiecywał wypłaty i pracę twierdząc że firma dalej będzie istnieć .Nie wiem czy był ktoś na tyle naiwny żeby temu człowiekowi wierzyć ,znając go czy np. widząc jak w pośpiechu wyprzedaje majątek firmy . Najważniejsze że będą biedaki mieć za co żyć ,inwestując w mieszkania ...

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Paulina

Pracujesz w Wąs-Bud? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy zauważyliście w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Chętnie dowiemy się od Was więcej informacji na temat firmy.

Okradziony z 2 miesięcy pracy
@Paulina

Od ponad 2 lat firma nie istnieje,chyba że pytasz o spółkę zo.o. ?

krk49
@Okradziony z 2 miesięcy pracy

Mnie tez okradli na ponad 10 000 pln.Faktura czeka już 5 lat. Marisz jest jeszcze lepszy niz tata Jozek...

Tak6Nie

roei

słuchajcie, jak teraz u nich wygląda praca tak naparwde? bardzo jestem ciekawy, bo nie ma nowych ogłoszeń,a podobno będzie można jeszcze na jakies awanse liczyć tak naparwde jednak, wiec czekam na komentarze.

Mc

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem podania o pracę na stanowisko operatora koparki, kop-ładowarki. Jak wygląda realnie sytuacja w firmie? Jest umowa o pracę, na jaką stawkę mógłbym liczyć, czy jest jakiś socjal, czy jest ciśnienie ze strony kierownictwa, czy praca jest całoroczna, delegacje czy na miejscu??? Wiem że nigdzie teraz nie ma miodu bo sam pracuje obecnie po delegacja w całej Polsce a płacą marna. Obecnie żeby zarobić 3 tys to chyba by trzeba każda niedziele robić w miesiącu. Czekam na rzetelna odpowiedz. Interesuje mnie praca w Krakowie bądź okolicach

do kaczyk

Umowa na stałe , 8 godzin pracy ,wszystkie weekendy wolne ,zarobki zaczynające się od 6000 netto ,posiłki regeneracyjne ,pełny pakiet socjalny ,dowóz do pracy na koszt firmy a po 3 miesiącach pracy -samochód służbowy -cóż więcej chcieć -uważam że warto

re: turek

Wąs-Bud a nie Was-Bud -pomyliłeś firmy...

artur

do martusia80. W jakim Ty człowieku świecie żyjesz kogo bronisz jaki masz w tym interes. Nie ma już ciemniaków i trzeba takich oszustów jak wąsowicz do więzienia wsadzić i niech sam pracuje tam na swoje utrzymanie a nie z podatków.

włoch kraków

witam, wynajmowaliśmy im podnośniki montażowe, w 2013 r do tej pory nie zapłacili za fakturę banda oszustów omijać z daleka. A jeżeli skusicie się na wykonywanie usług o przedpłata i sami przekonacie się. UWAGA!!

Tak1Nie

aa

chyba konkurencja robi swoje

hjk

Unikać tej firmy.(usunięte przez administratora)

kisen

@leon udało Ci się dostać? albo czy komukolwiek się udało? lub ma po prostu jakieś info o standardach pracy w Wąs- budzie? bo chciałbym dowiedzieć się czegoś od "zaufanch osób" (o ilwe w necei można mówić o zaufaniu) no ale lepiej tak niż z tekstu na stronie firmy. Liczę na wszelkie info o pracy w Wąs-budzie

LW

A czy na rynku pracy znajdziecie firmę uczciwą.

Krzysztof

Twierdzisz że pracownicy powinni za miskę ryżu pracować? W tej firmie pracownicy nawet porządnych łopat nie mają nie mówiąc o odzieży roboczej czy wody do picia

TakNie

jaka firma tacy pracownicy firmie można wiele zarzucić ale firmę reprezęntują swoją pracą pracownicy

artur

wąs bud wynajmuje i nie płaci, wielki Pan prezes ciągle zajęty i niedostępny, zrobić usługę i prosić się o swoje pieniądze żal żal taki kraj, wszystko prędzej czy później ma swój kres. Tego typu cwaniak długo nie zagości na rynku. (usunięte przez administratora)

romek

bardziej się opłaca wynajmować sprzęt niż mieć własny? ciężko mi to zrozumieć, do tej pory nie pracowałem w firmie budowlanej, która nie ma własnego sprzętu..

artur

witam, nie wiem kto to jest fffff Pan. Natomiast przestrzegam wszystkich aby uważali na tego typu firmę, usługa wykonana solidnie należność i współpraca dalsza. Brak zapłaty wiadomo.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Wąs-Bud - Godów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wąs-Bud
2/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Romanowicza 4 lok. 513