Wąs-Bud

Godów

Opinie o Wąs-Bud

Paulina

@Okradziony z 2 miesięcy pracy skąd takie informacje? Według KRS nadal istnieje? A czym się różni firma od spółki w przypadku Wąs-Bud?

Okradziony z 2 miesięcy pracy
@Paulina 04.09.2017 10:22

Spółka była zarejestrowana na syna .Firma od spółki nie różniła się niczym -były prezes dalej "rządził " choć prawdopodobnie nie figurował w firmie .Do ostatniego dnia obiecywał wypłaty i pracę twierdząc że firma dalej będzie istnieć .Nie wiem czy był ktoś na tyle naiwny żeby temu człowiekowi wierzyć ,znając go czy np. widząc jak w pośpiechu wyprzedaje majątek firmy . Najważniejsze że będą biedaki mieć za co żyć ,inwestując w mieszkania ...

Paulina

Pracujesz w Wąs-Bud? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Jakie największe plusy zauważyliście w pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany? Chętnie dowiemy się od Was więcej informacji na temat firmy.

Okradziony z 2 miesięcy pracy
@Paulina 08.06.2017 15:24

Od ponad 2 lat firma nie istnieje,chyba że pytasz o spółkę zo.o. ?

krk49
@Okradziony z 2 miesięcy pracy 26.06.2017 23:56
Od ponad 2 lat firma nie istnieje,chyba że pytasz o spółkę zo.o. ?

Mnie tez okradli na ponad 10 000 pln.Faktura czeka już 5 lat. Marisz jest jeszcze lepszy niz tata Jozek...

roei

słuchajcie, jak teraz u nich wygląda praca tak naparwde? bardzo jestem ciekawy, bo nie ma nowych ogłoszeń,a podobno będzie można jeszcze na jakies awanse liczyć tak naparwde jednak, wiec czekam na komentarze.

Mc

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem podania o pracę na stanowisko operatora koparki, kop-ładowarki. Jak wygląda realnie sytuacja w firmie? Jest umowa o pracę, na jaką stawkę mógłbym liczyć, czy jest jakiś socjal, czy jest ciśnienie ze strony kierownictwa, czy praca jest całoroczna, delegacje czy na miejscu??? Wiem że nigdzie teraz nie ma miodu bo sam pracuje obecnie po delegacja w całej Polsce a płacą marna. Obecnie żeby zarobić 3 tys to chyba by trzeba każda niedziele robić w miesiącu. Czekam na rzetelna odpowiedz. Interesuje mnie praca w Krakowie bądź okolicach

do kaczyk

Umowa na stałe , 8 godzin pracy ,wszystkie weekendy wolne ,zarobki zaczynające się od 6000 netto ,posiłki regeneracyjne ,pełny pakiet socjalny ,dowóz do pracy na koszt firmy a po 3 miesiącach pracy -samochód służbowy -cóż więcej chcieć -uważam że warto

re: turek

Wąs-Bud a nie Was-Bud -pomyliłeś firmy...

artur

do martusia80. W jakim Ty człowieku świecie żyjesz kogo bronisz jaki masz w tym interes. Nie ma już ciemniaków i trzeba takich oszustów jak wąsowicz do więzienia wsadzić i niech sam pracuje tam na swoje utrzymanie a nie z podatków.

włoch kraków

witam, wynajmowaliśmy im podnośniki montażowe, w 2013 r do tej pory nie zapłacili za fakturę banda oszustów omijać z daleka. A jeżeli skusicie się na wykonywanie usług o przedpłata i sami przekonacie się. UWAGA!!

aa

chyba konkurencja robi swoje

hjk

Unikać tej firmy.(usunięte przez administratora)

kisen

@leon udało Ci się dostać? albo czy komukolwiek się udało? lub ma po prostu jakieś info o standardach pracy w Wąs- budzie? bo chciałbym dowiedzieć się czegoś od "zaufanch osób" (o ilwe w necei można mówić o zaufaniu) no ale lepiej tak niż z tekstu na stronie firmy. Liczę na wszelkie info o pracy w Wąs-budzie

LW

A czy na rynku pracy znajdziecie firmę uczciwą.

Krzysztof

Twierdzisz że pracownicy powinni za miskę ryżu pracować? W tej firmie pracownicy nawet porządnych łopat nie mają nie mówiąc o odzieży roboczej czy wody do picia

jaka firma tacy pracownicy firmie można wiele zarzucić ale firmę reprezęntują swoją pracą pracownicy

artur

wąs bud wynajmuje i nie płaci, wielki Pan prezes ciągle zajęty i niedostępny, zrobić usługę i prosić się o swoje pieniądze żal żal taki kraj, wszystko prędzej czy później ma swój kres. Tego typu cwaniak długo nie zagości na rynku. (usunięte przez administratora)

romek

bardziej się opłaca wynajmować sprzęt niż mieć własny? ciężko mi to zrozumieć, do tej pory nie pracowałem w firmie budowlanej, która nie ma własnego sprzętu..

artur

witam, nie wiem kto to jest fffff Pan. Natomiast przestrzegam wszystkich aby uważali na tego typu firmę, usługa wykonana solidnie należność i współpraca dalsza. Brak zapłaty wiadomo.

kraków

Witam, Sprzęt wynajmowany był w okresie początku roku 2013, porażka totalna, ignorują telefony, pan szanowny dyrektor ma wieczne spotkania. Kraków jest mały i prędzej czy później będą potrzebować;)

Ile lat temu go wynajmowałeś ,bo chyba nie w ostatnich 3 latach ?

ffff

Ja wynajmowałem cały rok sprzęt tej firmie i wszystko było płacone na czas i terminowo, współpraca była ok.

ARTUR

Witam wszystkich, nie będę wypowiadał się na temat zarobków pracowników tej firmy, natomiast ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą firma na zasadzie wynajmu sprzętu. Oszuści i krętacze biorą nie płacą, kierownik [usunięte przez moderatora] cham i bydlak próbował jeszcze straszyć, całkowicie odradzam współpracy z tą firmą, tylko i wyłącznie gotówka a najlepiej przedpłata jeśli na to nie pójdą to gest Kozakiewicza i lepiej posiedzieć w domku. PS. A jeśli moja opinia obrazi kogoś z wąs bud gdów albo ulica dekerta, zapraszam do Sądu mam wszystko nagrane. podrawiam

?

"a od czego tak naprawdę zależy to ile kto dostaje na rękę płace za robote bo piszecie że różnie 8 do 13 czy to od szefa czy stanowiska ciężka robota" Pracowałem w tej firmie blisko 2 lata z przerwami zimowymi bo w tedy byłem zwalniany ...Nie zawsze ten kto dobrze pracował miał wyższą stawkę ,może w jakimś stopniu liczył się staż pracy -nie wiem Czy ciężka praca? - praca nie była aż tak bardzo ciężka . Najlepiej podejść w miejsce gdzie pracownicy tej firmy wykonują prace i ich zapytać (nie przełożonych ) na pewno ich zdanie na temat tej firmy będzie takie samo

?

Jest możliwość dodatkowo się ubezpieczyć ale nie radzę się tam przyjmować -[usunięte przez moderatora] i praca nie zgodna z kodeksem pracy .Prawo w tej firmie łamane jest na każdym kroku ... Ubezpieczenie najniższe ,wypłata do kopert przez co stawka ruchoma ustalana co miesiąc przez kierownictwo i właściciela firmy(w sezonie od 8-13 zł na rękę a na umowie 1600 zł.brutto na miesiąc) .Urlop czy zwolnienie lekarskie obliczane ze stawki miesięcznej .Za jeden dzień zwolnienia lekarskiego pracownikowi zabierane jest nawet ponad 1000 zł z wypłaty .W zimie pomimo cięższej pracy stawki spadają w dół nawet o 3-4 zł /h Brak socjalnego -od kilku lat pracownicy w porze letniej nie otrzymują wody do picia czy np. ubrania roboczego ... Podczas opadów deszczu po przyjściu do pracy często dochodzi do sytuacji że jesteś zmuszony do wypisania urlopu wypoczynkowego .Urlop na żądanie to zabranie pracownikowi z wypłaty pewnej sumy pieniędzy. itd...

K.K.

-wypłata w terminie na konto jak również do koperty .

alek

hehehe znam ;-) ale nic nie napisze przekonajcie się sami lenie jak sie pracuje w budowlance

rere

sam jesteś jak [usunięte przez moderatora] !!!!! WIDZIAŁEŚ JAK oNI PRACUJĄ !!!!!! WIDAĆ ŻE JESZCZE NIE PRACOWAŁEŚ [usunięte przez moderatora]

Praca sezonowa,profesjonalna

Zostaw opinię o Wąs-Bud - Godów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wąs-Bud