Arge Paliwa Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Arge Paliwa Sp. z o.o.

kaja

Oczywiste jest, że branża rozwija się u nich cały czas @Mateczka, ale najważniejsze jest to, że każdy dba o niezłe zarobki, które są adekwatne do powierzanych kwalifikacji. Ciekawi mnie jednak jakie są u nich zarobki, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

kiM

Regionalny Inżynier Sprzedaży do działu olejów przemysłowych - czy ewentualnie pracując na ww. stanowisku w Krakowie natknę się na dobrą atmosferę w pracy, czy jedno wielkie bagno? Jak z zarobkami? Bardzo duże parcie na Target? Nadmierny kontrolling? Pozdrawiam Serdecznie

Były wieloletni

Branża bogata, owszem. Firma całkiem nieźle się rozwija i jest w bardzo dobrej kondycji. Nijak się ma to jednak do realiów pracowników stacji. Struktura organizacji i zatrudnienia podobna a niemal identyczna jak jest w sieci Żabka. Napisałem kiedyś dość obszerny post na tym forum, który rzetelnie opisuje z jaką rzeczywistością spotykają się potencjalni przyszli pracownicy firmy. Post był tak prawdziwy, że Arge poczyniła wysiłki żeby ten post usunąć. Więc nie piszę nic a jedynie daję do myślenia.

byly pracownik

pracowałem w tej firmie 2 miesiące (na szczęście) wymagan wiele!!!! a wyplata kolo 1300!!!!! nie szanują pracowników w ogole więcej jest kontrolerow niż pracowników którzy na ta firme pracują po prostu syf kila i mogila odradzam w tej firmie wszystkim prace!!!!zacznijcie szanować ludzi bo oni na was pracują a nie wy na nich!!!!!!!!!!!!!!!!! na kontrolerow sa pieniądze na zwykłych pracowników nie ma!!!

Tomy

Czlowieku to Smoczyca jest

Patryk

Każdy na forum ma prawo pisać co zechce. Szkoda, że nie można tego weryfikować.

Stanisław72

A ja mam zupełnie inne wrażenie. Brudne półki, bałagan w WC. Kilka razy miałem "przyjemność" być obslugiwanym przez Panią kierownik. Pani kierownik napewno nie zna standardów profesjonalnej obsługi klienta i napewno nie dba żeby klient do nich wrócił. Tego uczy też swoich podwładnych.

marol

Szukają wyjątkowo często kierowców ADR, duża rotacja nie wróży niczego dobrego! Kierowca ADR w tej firmie jest na działalności gospodarczej czyli siedzi i czeka na zlecenie, tym samym nigdy nie wie jak wyjdzie na koniec miesiąca!

Krzysztof

Witam Muszę podzielić się wrażeniami jakich doznałem tankując - jak zwykle - na stacji ARGE. Praktycznie od kilkunastu lat tankuje paliwa na stacjach ARGE, gdyż mają dobre paliwa jak też ceny często są niższe niż na innych stacjach paliw. Zauważyłem jednak, że od kilku miesięcy niektóre są jak by trochę zaniedbane wizualnie. Jednak? W ubiegłym tygodniu przeżyłem szok. Wjechałem na stację ARGE, która się znajduje po prawej stronie przy wjeździe do Krakowa od strony Katowic (autostrady A4) i doznałem szoku. Jakby nie ta stacja. Zadbana, czyściutka, produkty ładnie poukładane na pułkach i bardzo miła obsługa. Obsługiwała mnie – niezła laseczka o ciemnych włosach bardzo miło i profesjonalnie – lecz jak wynika z moich informacji – mężatka – szkoda. Ponieważ mieszkam w Trzebini i często przejeżdżam obok tej stacji i jak pisałem często na niej tankuję widzę pozytywne zmiany. Oby nie było to chwilowe. Może znów uda mi się trafić na tą kobietkę, która znów miło mnie obsłuży? Oczywiście teraz wszyscy pracownicy tej stacji paliw ARGE tam się starają, ale ta właśnie była bezkonkurencyjna. Może ktoś zna jej imie?

wojak
@Krzysztof 16.05.2015 22:45

Proponuje KAPUCYNKA na tej stacji!!!!!! Znalazł się "PODRYWACZ Z ARGE" BUHEHEHEHE P.S A pracy to nie ma w Trzebini?Żeby do KRAKOWA przyjeżdżać SŁOIKI KRAKOWSKIE

argeludek
@wojak 18.06.2015 21:29

Na imię ma Bożenka

stacja Arge ul.opolska

Stacja Arge ul.opolska to kolejna stacja na którą uwielbiam przyjechać świetna i profesjonalna obsługa Pani kierownik zawsze uśmiechnięta i dba o klientów ja zawsze jestem obsługiwana na 100 %polecam tą stację

Tim

Odradzam pracy na tych stacjach a szczególnie na ul. Opolskiej. Zero premii, zero dodatkow i umowa zlecenie a najlepiej to uczniowska. Kierownicza to jeden wielki leń i zrzuca swoje obowiązki na pracowników. Wszystko co ginie jest zrzucane na pracowników. Jeden wielki syf.

Tomek

Nic niewiem konkretnego, nawet jeśli to nawet częste zmiany na tym stanowisku są lepsze od "pani kierownik " bez wykształcenia i pojęcia o czymkolwiek....

Tomek

Brak p.Eweliny jest bardzo dobrym wyjściem!!!! Miejmy tylko nadzieje ze Ci wszyscy pracownicy którzy nie dostali swoich wynagrodzeń wywalczą wszystko w sądzie, bo to skandal że Ona ich tak perfidnie oszukała....

nowy
@Tomek 12.03.2015 21:26

Podobno w cieszynie ma byc jakiś nowy kierownik, wiecie coś????

xyz

Takie prawo, takie możliwości... i wiele firm wykorzystuje w pełni "umowy śmieciowe" co działa na niekorzyść pracownika. Jak widać i arge "nie odbiega" od innych przez co daleko jej do wizerunku super pracodawcy...

obserwator

re:zażenowany@ z tego co mi wiadomo to mają nówki samochody dostawcze. Odnośnie czasu pracy to się nie wypowiadaj jak się nie znasz -przy umowie zlecenia nie obowiązuje normowany czas pracy i nie ma tu mowy o ewentualnych nadgodzinach- nie ma tu niezgodności z prawem, bo prawo pracy nie ma zastosowania przy umowach zlecenie.

zażenowany

ARGE kierowca dostawca - zatrudniają na umowę śmieciową czyli tzw zlecenie, auta którymi są dostarczane towary nie są w dobrym stanie technicznym , rzadko bywa żeby były nie przeładowane(TU UWAGA DLA INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO, SPRAWDZAJCIE ICH AUTA CZĘŚCIEJ)łatwo ich auta rozpoznać reklamują się na nich, nie zawsze wypłacają kasę za wykonaną pracę a tym bardziej jak robisz po więcej niż 8 godzin co nie jest zgodne z prawem, proszę służby które się tym zajmują o uwagę. Jak wyjeżdżasz przeładowanym autem to mówią żebyś uważał, jak się nie zgodzisz nie pracujesz , ale jak się zgodzisz i cie złapią to typowa odpowiedź szefa - trzeba było odmówić wyjazdu!!! Mam nadzieję że wszyscy będą omijać tą firmę z daleka.

gniot xD

same gnioty :P

rozczarowany

Zatrudniając się na stacji Arge nie zatrudniacie się w tej firmie tylko u Zarządcy który ma pewną pulę kasy do dyspozycji. Manipuluje więc jak tylko można żeby wydymać pracowników i jak najwięcej z tego uszczknąć dla siebie. Umowy zazwyczaj zlecenie, płace najniższe jak się da. Rotacja pracowników nikomu dobrze nie służy. W dodatku trzeba płacić ucieczki i braki na sklepie. Koszmar

łubu-dubu

I bardzo dobrze.Trzeba zamieniać kierownictwo które już się wypaliło i nie wnosi nic nowego(mowa o hurtowni w Krakowie)i zamienić je na młode ambitne osoby.Co innego hurtownia Oddział Krosno,która jest prowadzona przez osoby konkretne,dojrzałe i bardzo ambitne(przeciwieństwo Krakowa).Pozdrawiam

PEPE
@łubu-dubu 30.10.2014 20:03

I pisze to samo kierownictwo krosno ŻAŁOSNE

Klubowicz
@łubu-dubu 30.10.2014 20:03

100% prawdy,załogę jakby ktoś klejem do stołka przykleił,

Marioo

To i tak wszystko nic...najważniejsze że na stacji w Cieszynie nie ma już szanownej Pani Eweliny...wszyscy z tego powodu bardzo się cieszymy!!!! :-)

bercik

Kudłacz!!!!!!!!!!!!

Zmieniła się kolejna osoba z gałęzi handlowej w hurtowni olejów.To prawda że w tej firmie dwa latka i trzeba się zwijać.Daje wiele do myślenia takie postępowanie,ciekawe kto stoi za tym całym zamieszaniem :):) wakacje,plaża,morze.......WIĘCĘJ WIĘCEJ,bo tym razem JAPONIA czeka.....

driver

Niestety to prawda co pisze medyk.Kierowcy,przedstawiciele,obsługa zmieniają się jak rękawiczki.Jedni odchodzą drudzy przychodzą.Na jakikolwiek awans zawodowy niestety nie ma co liczyć.Na duży plus to produkty firmowe i ich dostępność.W skali od 0 do 10 niestety BARDZO słabiutka trójeczka,pozdrawiam.

medyk

Dopóki hurtownią olejów w Krakowie będzie rządzić obecne kierownictwo pod przewodnictwem Pana "kierownika" i jego żołnierzyka to będzie jeden wielki bałagan (usunięte przez administratora)3 miesiące spokoju,potem ostra jazda i kontroling.GPS-y to jedyne zabawki które cieszą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gość

Omijać szerokim łukiem ,,Arge" nic nie dają pracownikom tylko jeszcze zabierają !.

bolo

A teraz zarząd i młodszy i ładniejszy :)

ktos

To co, Pan ten co miał odejsc juz odszedł? W firmie wystrzeliły szampany? Pamiętajcie że on tylko realizował cele które nakładał na niego własciciela i jezeli myslicie ze cos sie zmieni to chyba tylko zarząd bedzie coraz młodszy :)

?

nie da

chłopaki na arge przy zakopiańskiej zarabiaja po 2tys. ale gazu im się w nocy tankować nie chce,bo zawsze w nocy jest nie czynny

to samo jest na bp jeden wielki syf

były wyrobnik ARGE

Podpisuję się pod tą opinią obiema rękami Ps.[usunięte przez moderatora] to zwykły cham

były pracownik - 2009-09-02 18:55:56 praca na tych stacjach to koszmar trzeba płacić za ucieczki i braki towarów na sklepie a wypłata 1000 zł poprostu nie opłaca się pracować . Niestety muszę potwierdzić. Firmę Arge omijajcie z daleka.

everyone

Hm.. czasami tak bywa,nie wiem jak wam się pracuje na stacjach,ale tam od was jest miła i przesympatyczna pani S[usunięte przez moderatora] . Ta pani ma w sobie coś, tyle wdzięku, energii i sexapilu,że wszystkie dziewczyny z krakowa razem wziete jej nie dorównają!!!

byly

Muszę to potwierdzić a firma jako ARGE nic nie daje pracownikom tylko wymaga.

były pracownik

Zostaw opinię o Arge Paliwa Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arge Paliwa Sp. z o.o.