Arge Paliwa Sp. z o.o.

Opinie o Arge Paliwa Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Radomir
 Opinia

Czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje? Jak wyglada rozmowa, podpowiecie?

argonauta
 Opinia

Ogólnie było OK, ale coś ostatnio dzieje się źle. Nie ma wypłat w terminie, wbrew tendencjom, są coraz niższe - już nawet poniżej 2000zł na rękę. a było 2400 jesienią. jest pewna pani, pani B., która jest chyba ważniejsz aniż prezes, i robi straszne jaja.

Andrzej
 Opinia

@Poldek, czy pracujesz obecnie w firmie? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Może masz wiedzę na temat benefitów pozapłacowych dostępnych dla pracowników? Jeśli tak, czy możesz podzielić się z nami informacjami na ten temat?

Klient
 Opinia

Dzisiaj zatankowalem auto na 49,99, mialem w portfele 80 zl po 20 zl, dalem 60 mi daja reszty Jeden grosz, has mowie dalem 60 zl ona nie 50! Starsza pracownica poszla zobaczyć na kamerze I przed tym jak ona powiedziala że ja dalem 50, to pani ktora dala mi zle reszty mowi do mnie że ona zobaczyla na monitorze i ja dalem 50, z tego co wiem na monitorach za kasa jest obraz z ulicy, tak ja I nie otszymalem swoje reszty!

Polska
@Klient 23.03.2018 10:46

pierwsze to naucz sie poprawnie pisac i mowic w jezyku polskim!!!!! Kamery sa tez w srodku przy kasach !!!!

Poldek
@Klient 23.03.2018 10:46

Pisać nie umiesz a co dopiero liczyć.... Masakra

Opinia

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże dla pracowników może być znaczenie benefitów pozapłacowych. Czy Arge Paliwa Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

anonymous
 Opinia

ARGE zatrudnia złodziei z ulicy. Dzisiaj o godz. 11.16 odbierałem wygrane z lotto na ul. Opolskiej 60 w Krakowie. Kupony wcześniej były dokładnie sprawdzane w innej kolekturze i obliczone. Z uśmieszkiem wypłacił mi o 2,-zł mniej. Na prośbę o wydruk zrobił ale z 1 wygraną o,-zł, co mu wyszło. Ale nie oddał niby pustego kuponu. Jak wróciłem, ponieważ chciałem coś jeszcze wysłać, na mój widok powiedział, że jest mi winien 2,-zł. / - mogę dać napiwek, jak ktoś poprosi, ale nie lubię kradzieży / TAK SIĘ ZACZYNA - A POTEM APETYT ROŚNIE I MACIE OSZUSTWA NA BENZYNIE, GINĄ ŚRODKI CZYSTOŚCI ITD ITD. - Spotkałem się wiele razy z takimi ludźmi - nie da się inaczej - trzeba zwolnić póki nie za późno.

Opinia

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Arge Paliwa Sp. z o.o.?

Stefan
 Opinia

Jaki jest powód , że jest cisza na forum?

Iwcia
 Opinia

Nie wiem skąd te negatywne komentarze ? Jak dla mnie wszystko w najlepszym porządku , miła obsługa , pyszna gorąca kawa. Ogólnie dostępny duży parking gdzie swobodnie można odpocząć od długiej podróży i naładować akumulatory. Ogólnie polecam

kaja
 Opinia

Oczywiste jest, że branża rozwija się u nich cały czas @Mateczka, ale najważniejsze jest to, że każdy dba o niezłe zarobki, które są adekwatne do powierzanych kwalifikacji. Ciekawi mnie jednak jakie są u nich zarobki, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

kiM
 Opinia

Regionalny Inżynier Sprzedaży do działu olejów przemysłowych - czy ewentualnie pracując na ww. stanowisku w Krakowie natknę się na dobrą atmosferę w pracy, czy jedno wielkie bagno? Jak z zarobkami? Bardzo duże parcie na Target? Nadmierny kontrolling? Pozdrawiam Serdecznie

Były wieloletni
 Opinia

Branża bogata, owszem. Firma całkiem nieźle się rozwija i jest w bardzo dobrej kondycji. Nijak się ma to jednak do realiów pracowników stacji. Struktura organizacji i zatrudnienia podobna a niemal identyczna jak jest w sieci Żabka. Napisałem kiedyś dość obszerny post na tym forum, który rzetelnie opisuje z jaką rzeczywistością spotykają się potencjalni przyszli pracownicy firmy. Post był tak prawdziwy, że Arge poczyniła wysiłki żeby ten post usunąć. Więc nie piszę nic a jedynie daję do myślenia.

byly pracownik
 Opinia

pracowałem w tej firmie 2 miesiące (na szczęście) wymagan wiele!!!! a wyplata kolo 1300!!!!! nie szanują pracowników w ogole więcej jest kontrolerow niż pracowników którzy na ta firme pracują po prostu syf kila i mogila odradzam w tej firmie wszystkim prace!!!!zacznijcie szanować ludzi bo oni na was pracują a nie wy na nich!!!!!!!!!!!!!!!!! na kontrolerow sa pieniądze na zwykłych pracowników nie ma!!!

Tomy

Czlowieku to Smoczyca jest

Patryk
 Opinia

Każdy na forum ma prawo pisać co zechce. Szkoda, że nie można tego weryfikować.

Stanisław72
 Opinia

A ja mam zupełnie inne wrażenie. Brudne półki, bałagan w WC. Kilka razy miałem "przyjemność" być obslugiwanym przez Panią kierownik. Pani kierownik napewno nie zna standardów profesjonalnej obsługi klienta i napewno nie dba żeby klient do nich wrócił. Tego uczy też swoich podwładnych.

marol
 Opinia

Szukają wyjątkowo często kierowców ADR, duża rotacja nie wróży niczego dobrego! Kierowca ADR w tej firmie jest na działalności gospodarczej czyli siedzi i czeka na zlecenie, tym samym nigdy nie wie jak wyjdzie na koniec miesiąca!

Krzysztof
 Opinia

Witam Muszę podzielić się wrażeniami jakich doznałem tankując - jak zwykle - na stacji ARGE. Praktycznie od kilkunastu lat tankuje paliwa na stacjach ARGE, gdyż mają dobre paliwa jak też ceny często są niższe niż na innych stacjach paliw. Zauważyłem jednak, że od kilku miesięcy niektóre są jak by trochę zaniedbane wizualnie. Jednak? W ubiegłym tygodniu przeżyłem szok. Wjechałem na stację ARGE, która się znajduje po prawej stronie przy wjeździe do Krakowa od strony Katowic (autostrady A4) i doznałem szoku. Jakby nie ta stacja. Zadbana, czyściutka, produkty ładnie poukładane na pułkach i bardzo miła obsługa. Obsługiwała mnie – niezła laseczka o ciemnych włosach bardzo miło i profesjonalnie – lecz jak wynika z moich informacji – mężatka – szkoda. Ponieważ mieszkam w Trzebini i często przejeżdżam obok tej stacji i jak pisałem często na niej tankuję widzę pozytywne zmiany. Oby nie było to chwilowe. Może znów uda mi się trafić na tą kobietkę, która znów miło mnie obsłuży? Oczywiście teraz wszyscy pracownicy tej stacji paliw ARGE tam się starają, ale ta właśnie była bezkonkurencyjna. Może ktoś zna jej imie?

wojak
@Krzysztof 16.05.2015 22:45

Proponuje KAPUCYNKA na tej stacji!!!!!! Znalazł się "PODRYWACZ Z ARGE" BUHEHEHEHE P.S A pracy to nie ma w Trzebini?Żeby do KRAKOWA przyjeżdżać SŁOIKI KRAKOWSKIE

argeludek
@wojak 18.06.2015 21:29

Na imię ma Bożenka

stacja Arge ul.opolska
 Opinia

Stacja Arge ul.opolska to kolejna stacja na którą uwielbiam przyjechać świetna i profesjonalna obsługa Pani kierownik zawsze uśmiechnięta i dba o klientów ja zawsze jestem obsługiwana na 100 %polecam tą stację

Tim
 Opinia

Odradzam pracy na tych stacjach a szczególnie na ul. Opolskiej. Zero premii, zero dodatkow i umowa zlecenie a najlepiej to uczniowska. Kierownicza to jeden wielki leń i zrzuca swoje obowiązki na pracowników. Wszystko co ginie jest zrzucane na pracowników. Jeden wielki syf.

Tomek
 Opinia

Nic niewiem konkretnego, nawet jeśli to nawet częste zmiany na tym stanowisku są lepsze od "pani kierownik " bez wykształcenia i pojęcia o czymkolwiek....

Tomek
 Opinia

Brak p.Eweliny jest bardzo dobrym wyjściem!!!! Miejmy tylko nadzieje ze Ci wszyscy pracownicy którzy nie dostali swoich wynagrodzeń wywalczą wszystko w sądzie, bo to skandal że Ona ich tak perfidnie oszukała....

nowy
@Tomek 12.03.2015 21:26

Podobno w cieszynie ma byc jakiś nowy kierownik, wiecie coś????

xyz
 Opinia

Takie prawo, takie możliwości... i wiele firm wykorzystuje w pełni "umowy śmieciowe" co działa na niekorzyść pracownika. Jak widać i arge "nie odbiega" od innych przez co daleko jej do wizerunku super pracodawcy...

obserwator
 Opinia

re:zażenowany@ z tego co mi wiadomo to mają nówki samochody dostawcze. Odnośnie czasu pracy to się nie wypowiadaj jak się nie znasz -przy umowie zlecenia nie obowiązuje normowany czas pracy i nie ma tu mowy o ewentualnych nadgodzinach- nie ma tu niezgodności z prawem, bo prawo pracy nie ma zastosowania przy umowach zlecenie.

zażenowany
 Opinia

ARGE kierowca dostawca - zatrudniają na umowę śmieciową czyli tzw zlecenie, auta którymi są dostarczane towary nie są w dobrym stanie technicznym , rzadko bywa żeby były nie przeładowane(TU UWAGA DLA INSPEKCJI TRANSPORTU DROGOWEGO, SPRAWDZAJCIE ICH AUTA CZĘŚCIEJ)łatwo ich auta rozpoznać reklamują się na nich, nie zawsze wypłacają kasę za wykonaną pracę a tym bardziej jak robisz po więcej niż 8 godzin co nie jest zgodne z prawem, proszę służby które się tym zajmują o uwagę. Jak wyjeżdżasz przeładowanym autem to mówią żebyś uważał, jak się nie zgodzisz nie pracujesz , ale jak się zgodzisz i cie złapią to typowa odpowiedź szefa - trzeba było odmówić wyjazdu!!! Mam nadzieję że wszyscy będą omijać tą firmę z daleka.

gniot xD

same gnioty :P

rozczarowany
 Opinia

Zatrudniając się na stacji Arge nie zatrudniacie się w tej firmie tylko u Zarządcy który ma pewną pulę kasy do dyspozycji. Manipuluje więc jak tylko można żeby wydymać pracowników i jak najwięcej z tego uszczknąć dla siebie. Umowy zazwyczaj zlecenie, płace najniższe jak się da. Rotacja pracowników nikomu dobrze nie służy. W dodatku trzeba płacić ucieczki i braki na sklepie. Koszmar

łubu-dubu
 Opinia

I bardzo dobrze.Trzeba zamieniać kierownictwo które już się wypaliło i nie wnosi nic nowego(mowa o hurtowni w Krakowie)i zamienić je na młode ambitne osoby.Co innego hurtownia Oddział Krosno,która jest prowadzona przez osoby konkretne,dojrzałe i bardzo ambitne(przeciwieństwo Krakowa).Pozdrawiam

PEPE
@łubu-dubu 30.10.2014 20:03

I pisze to samo kierownictwo krosno ŻAŁOSNE

Klubowicz
@łubu-dubu 30.10.2014 20:03

100% prawdy,załogę jakby ktoś klejem do stołka przykleił,

Marioo
 Opinia

To i tak wszystko nic...najważniejsze że na stacji w Cieszynie nie ma już szanownej Pani Eweliny...wszyscy z tego powodu bardzo się cieszymy!!!! :-)

bercik

Kudłacz!!!!!!!!!!!!

TakNie

Zostaw opinię o Arge Paliwa Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arge Paliwa Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.