Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o

Kraków

Opinie o Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o

korkon
użytkownik zarejestrowany

dorota,teraz nie widziałem żeby kogokolwiek potrzebowali do pracy. Podpowiedzcie mi proszę jakie są szanse na to aby dostać u nich podstawy minimum 2500 ?

Patrisja

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .ok Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o: Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o:

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo „SKAMEX” Sp. Z o.o