NOWYTECH Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o NOWYTECH Polska Sp. z o.o.

,,,

„ Katarzyna Trochimuk- Bochenek przeprasza NOWYTECH POLSKA Sp.zo.o. , oraz dyrektora zarządu NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o. Za zamieszczenie na forum portalu gowork.pl w dniach 29.września 2014 o godzinie 22:20:15 oraz 9 kwietnia 2015 o godzinie 11:38:02 wpisów podpisanych nickiem „ obserwator” i oświadcza że wpisy te zawierające subiektywne w ocenie określenia względem zarządu oraz spółki NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o., przekroczyły zasady dozwolonej krytyki, w szczególności pod względem formy i użytych słów. Moje osobiste odczucia nie stanowią i nie mogą stanowić podstawy wyrażanych kategorycznych ocen, tudzież zrównywania ich z faktami. Wskazane wpisy nie zawierały wprost obiektywnych faktów, koncentrując się na emocjonalnej ocenie, która nie może bezpodstawnie godzić w dobra osobiste. Z tej też przyczyny wyrażam ubolewanie z powodu naruszenia dobrego imienia NOWYTECH POLSKA Sp. z.o.o. , oraz dyrektora zarządu NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o.

...

były

No nawet się ukazało ale tak okrojone że aż żal d..... ściska. A nie było tam żadnych wulgaryzmów, czepialstwa, nieprawdy tylko opisane co się dzieje w tej firmie i przed czym ostrzegam ludzi. Bo potem jest za późno i spotyka się z prezesem w sądzie .

były tez
@były 06.04.2017, 21:18

Były możesz podać pryw maila? Mamy chyba podobna sytuacje

użytkownik zarejestrowany

@obecny rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. @były jeśli masz ochotę na opisanie szczegółów na temat pracy bardzo chętnie się z nimi zapoznam. Będą one również cenną informacją dla osób szukających opinii na temat tego jak wygląda praca w firmie.

@były 30.03.2017, 08:13
Jak napiszę prawdę to ten wpis się nie ukaże, więc szkoda pisać. Jak jesteś naprawdę zainteresowana to poszukaj na innych forac...

Nie mieszaj i nie rób ludziom wodę z mózgu. Dobrze wiemy że Ci w NT nie wyszło. A teraz wylewasz swoje żale. Napisz co Ci się nie podobało i tyle. Znajdż mi taką firmę gdzie wszyscy sa zadowoleni. Może ta obecna ha,ha

@kisot 30.03.2017, 18:59

Już pisałem ale widzę ze nie dokładnie czytasz, więc napisze jeszcze raz. Od początku do końca pracy w NT byłem zawsze w czołówce sprzedawców. Nazbierało mi się nawet sporo śmiesznych dyplomów i znaczków, więc daruj sobie te uszczypliwości. A co mi się nie podobało jak pracowałem. 1. Umowa o współpracy napisana na 5 kartkach z samymi (usunięte przez administratora) /obecna jest na jednej kartce/ 2. Ciągłe zmiany w umowie wprowadzane aneksami. / stąd prezes aneks/ 3. Spędy niby szkoleniowe przynajmniej raz na trzy miesiące gdzie dojazd 300 i więcej kilometrów (usunięte przez administratora) 4. Biurokracja do maksimum rozbudowana, tabelki, raporty, wykazy. /bezsensu/ 5. Bardo niskie prowizje dla handlowca w porównani do marży jakie ma NT na swoje produkty. /ceny z kosmosu/ (usunięte przez administratora) No i właśnie przed tym wszystkim ostrzegam potencjalnych nieszczęśników, ale jak ktoś o tym wszystkim wie i chce spróbować jego wola.

użytkownik zarejestrowany

@Były phchętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o. właśnie tutaj. Długo pracowałeś w firmie?

obecny
@Zuzanna 27.03.2017, 14:49

Pracuję w tej firmie już wiele lat i nie narzekam na złe zarobki:) Praca nie zawsze jest łatwa ale tak jest chyba w większości firm. Kto chce spróbować pracy w sprzedaży bezpośredniej niech próbuje. Pozdrawiam.

@Zuzanna 27.03.2017, 14:49

Nie dowiesz się tu nic konkretnego bo jak bym napisał konkretnie jak jest to tego nie przeczytasz. A handlowców z długim stażem jest 3 to chyba o czymś świadczy.

Były ph

Zadzwon do mnie to Ci chętnie opowiem.A jest cooooo opowiadać. Ojjjjj jeessstttt

użytkownik zarejestrowany

Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć w NOWYTECH? Co uważacie za największy plus pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach.

aa

Praktycznie w każdej dużej firmie możesz zapytać o swojego poprzednika.Jeżeli był na twoim rejonie to na sto procent go znają i mają namiary .POwiedzą Ci ludzie kto i gdzie teraz pracuje bo zapewne ichh odwiedza jako pracownik innej firmy Pozdrawiam Wszystkich byłych.

M

witam. Co do sprzedazy to sie nie wypowiadam poniewaz to kazdy na siebie pracuje. Raz piszecie o dyrektorze, a raz o prezesie. Czy macie na mysli te sama osobe? Co do spraw sadowych czy dotyczy to PH na swojej dzialalnosci czy ogolnie?

@M 17.01.2017, 08:46

Usiłuje Ci odpowiedzieć piąty raz. Pierwsze pytanie TAK. Drugie pytanie TAK. Może to się ukarze.

M
@były 25.01.2017, 06:34

Dzieki za odpowiedz. Z tego co wiem to teraz normalnie na etat zatrudniaja. Moze to cos zmieni.

7 kroków

Chyba jednak nie tak źle! ale tak na prawdę wszystko się zmienia oprócz zmiany! ta jeszcze trwa, ale już niedługo. Pozdrowienia dla wszystkich.

@obecny 25.01.2017, 22:47
To jak ci się wszystko udało i jesteś zadowolony z pracy w konkurencyjnej firmie to poco jątrzysz były? :) A tak z ciekawości...

Ja nie jątrzę, ja wyrażam swoją opinie o Firmie i panujących tam stosunkach. Obecny powiedz czy ja piszę nieprawdę, czy komuś ubliżyłem? Jeżeli tak to napisz ja przeproszę, sprostuje.

abc
@były 27.01.2017, 07:14

Zgadzam się BYŁY z Tobą w stu procentach.Piszesz cała prawde i nic nie kłamiesz. Obecny jakoś zamilkł bo widocznie nie ma argumentów by polemizować. Brawo BYŁY prawda zawsze zwycięża i TY nią wygrałeś ku przestrodze innych

Były PH

Ma służyć dezinformacji i zawieraniu prawdy o tej firmie tak by złowić nowych naiwnych

Xyz
@Były PH 15.06.2016, 20:02

Oczywiście że tu niczego się nie dowiesz.Szukaj na innych forach

ph

Kompletne bzdury!!!praca jak każda inna w branży handlowej.Żeby zarobić trzeba po prostu sprzedawać a to nie wszyscy potrafią dlatego odpadają.Dla dobrych przedstawicieli są bonusy, premie i nagrody a nawet płatny urlop pomimo prowadzenia własnej działalności.Podejmując współpracę każdy kandydat wie że nie jest to umowa o pracę.Więc skąd ta niewiedza póżniej? Żałosne.

@pracownik 14.06.2016, 07:44
W tej firmie jest wspaniale ciągle młoda kadra. (usunięte przez administratora) No i odeszli ci z najdłuższym stażem. A po zat...

Żenada albo wpisy się nie ukazują, albo są cenzurowane. Czemu ma służyć to forum?

aslaf
@pracownik 14.06.2016, 07:44

Widzę na że na forum mamy do czynienia z osobami mocno sfrustrowanymi szkoda że wam nie wyszło ale trzeba iść do przodu więc wszystkim życze powodzenia w dalszej karieże zawodowej ,a co do samej firmy to firma jak każda inna handlowa. Trzeba pracować żeby zarobić dobre pieniądze jest podstawa niezbędne nażędzia dla handlowców system szkoleniowy stabilana finansowo plany sprzedażowe realne firma sie rozwija więc jest troche inaczej niż jest napisane we wcześniejszych postach.

Nn

(usunięte przez administratora) trzymajcie sie jak najdalej od nich.

fan

Zachęcam do poszukania w necie.Wszystko można znaleźć i jest jasno opisane.pozdrawiam

chetny

Czy to prawda ze firma sądzi się z byłymi pracownikami?

@chetny 21.04.2016, 06:39
Czy to prawda ze firma sądzi się z byłymi pracownikami?

Nie wiem czy na tym forum o tym się dowiesz.

@bolek 22.04.2016, 06:33
Nie wiem czy na tym forum o tym się dowiesz.

Na pewno się nie dowiesz bo takie wpisy albo się wo gule nie ukazują albo zaraz kasowane.

bolek

O czym można pisać na tym forum??????

gość

To forum jest tak samo wiarygodne jak ta firma.Kpina obłuda i zaklamanie.

Taki

Po co tu zaglądasz jak tu się się ggggg dowiesz.zadzwon do tam i wprost zapytaj co chcesz wiedzieć

tola

Zaglądam tu by cos się dowiedzieć ale jakie forum pewnie i taka firma.Dzięki

@tola 08.04.2016, 07:49
Zaglądam tu by cos się dowiedzieć ale jakie forum pewnie i taka firma.Dzięki

Nie ma po co tu zaglądać. Trzeba wiadomości szukać gdzie indziej.

abc

Poszukaj w swojej okolicy ludzi którzy tam pracowali.Jesli tacy byli to znają ich w firmach i znajdziesz ich.Dowiesz się z pierwszej ręki

xxx

Poszukaj w swojej okolicy ludzi którzy tam pracowali a opowiedzą Ci z chęcią co tam przeżyli.W każdym większym zakładzie podadzą Ci namiary na takiego człowieka.

Były

Co tu pisać jak i tak wykazują prawdę .czytaj i szukaj gdzie indziej.

były

Poczytaj inne fora i zrozumiesz jaka jest prawda

nowy

Nic nie można w sumie dowiedzieć się z tych wpisów o tej firmie. Prosił bym o jakieś konkrety bo docierają do mnie bardzo sprzeczne informacje. Z góry dziękuje.

arksi

witam. jakie są zarobki na stanowisku ph. jakie auto służbowe? czy są gps-y? jakie plany sprzedaży? jakieś konkrety ktoś napisze?

@arksi 05.03.2016, 16:50
witam. jakie są zarobki na stanowisku ph. jakie auto służbowe? czy są gps-y? jakie plany sprzedaży? jakieś konkrety ktoś napisz...

Zarobki i warunki zależą zawsze od ostatniego aneksu wprowadzonego przez prezesa.

@arksi 05.03.2016, 16:50

Jak chcesz coś wiedzieć prawdziwego to szukaj na innych forach.

pracowałem tam i szczerze odradzam

juz były
@były 24.02.2016, 18:39
pracowałem tam i szczerze odradzam

Ja również tam pracowałem i to całkiem niedawno i rownie szczerze nie polecam tej firmy.(usunięte przez administratora)

kawa
użytkownik zarejestrowany

@były czego doświadczyłeś, chętnie się dowiem. Stanowisko przedstawiciela handlowego chyba nie jest bardzo oblegane, bo Nowytech wrzucił kilka ofert na to miejsce.

były

Ja nie piszę tu złośliwie tylko chcę ostrzec innych bo sam tego doświadczyłem.

były

Jak jesteście tacy zachwyceni tymi warunkami to startujcie nie marnujcie czasu na głupie wpisy na tym forum. Ale nie zapomnijcie potem napisać na tym forum prawdziwej wrażeń, opinii o tej firmie.

obserwator

Wiele opini  ( negatywnych ) zniknęło z tego forum. Te które pozostały są często wyrwane z kontekstu więc to co pozostało to jakiś bezsensowny bełkot.

kisot

Oświeć mnie czego to niby nie rozumiem

piorun

Witam Znalazłem w kilku miejscach ogloszenia o pracy dla przedstawiciela w firmie Nowytech i dlatego tu jestem.Proszę o napisanie mi czy warto aplikować?Jak tam jest jaki zespól dyrekcja kierownictwo.Jaka panuje atmosfera?Jak z możliwością awansu i rozwoju? Dziekuje i pozdrawiam forumowiczów

@ZIMA 01.01.2017, 22:29
czy warto sie starac o pracę w Nowytech jako PH

Poczytaj sobie na innych forach i odpowiedz sobie sam. Albo poszukaj w swojej okolicy byłego pracownika tej firmy i porozmawiaj z nim. Nie jest to takie trudne bo durzo byłych pracowników tej firmy pracuje w branży u konkurencji.

zima
@bolek 05.01.2017, 06:54

jak duzo pracuje u konkurencji tzn ze jest duza rotacja pracowników i spadaj

gość

Pracowałem i odradzam. Produkty owszem dobre ale ceny z kosmosu. Atmosfera fatalna rotacja przedstawicieli jak na dworcu kolejowym. (usunięte przez administratora). A w ogóle jak na firmę handlową to mają bardzo dziwne zasady. Jak jesteś bardzo zdesperowany to spróbuj ale uważam że zmarnujesz czas.

@gość 10.11.2015, 17:59

Masz rację , rotacja handlowców jak na dworcu lub w Providencie :) strach sie bac :)

Optymista

Drodzy forumowicze. Firma z tego co zauważyłem od prawie roku prowadzi rekrutację na stanowisko dyrektora sprzedaży. Trochę pogubiłem się w tym szumie informacyjnym na forum. Przeczytałem że jest wielu "złych" i ktoś "ma odejść", od rekrutera dostałem informację że na emeryturę odchodzi dotychczasowy dyrektor sprzedaży i na jego miejsce prowadzona jest rekrutacja. Czy ktoś może sprecyzować jaka jest struktura organizacyjna firmy? Czy negatywne opinie dotyczą osoby która odchodzi? Dzięki z góry za pomoc, informacje uzyskane od Was będą miały wpływ na to czy będę uczestniczył w dalszej rekrutacji. Pozdrawiam

Czampion
użytkownik zarejestrowany

Tak z perspektywy patrząc to atmosfera u was nie powala na kolana. Nie wiem jak długo ludzie wytrzymywali, (usunięte przez administratora). Z drugiej strony ogłoszenia o pracę pojawiające się w internecie co jakiś czas potrafią dużo opowiedzieć o sytuacji w firmie ;)

kisot

Nie jestem w stanie zrozumieć jak to jest niby osoby wykształcone, a w rzeczywistości totalnie zacofane. (usunięte przez administratora)

r``````````````e

Rafał
użytkownik zarejestrowany

Jaki gajowy napisz proszę konkrety o co chodzi? CO ta osoba robi, że tak się jej boisz? Ja szczetze mówiąc nigdy nue bałem się nikogo w pracy bo zawsze wiedziałem za co mi płacą i robiłem swoje. Jak atmosfera była nie miła w pracy to powtarzałem, że w pracy nie ma kolegów w pracy są tylko znajome twarze,

Kanti
użytkownik zarejestrowany

Życia prywatnego ludzi raczej sugeruję nie ruszać. Nie jestem pracownikiem firmy, ale nie jest to zbyt miłe słuchać takich wypocin na forum publicznym - pomijając fakt, że każdy prowadzi swoje życie jak mu się żywnie podoba. Jeżeli dobrze rozumiem to firma jest raczej słabym miejscem na rozpoczęcie swojej kariery...?

Tomek

Witam. Firma Nowytech szuka dyrektora handlowego. Z opinii na forum wynika, że na stanowisku przedstawiciela jest dramat, prezes jest co najmniej trudny a produkty przeciętne i drogie. Czy w firmie był do tej pory dyrektor handlowy, czy jest to jakaś reforma? Jeżeli był, to co się z nim stało.

00 UFO

Januszu, nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ale powiem tylko żebyś sam spróbował doświadczyć tego co Nowytech oferuje, prezentuje itp. Nigdy nie należy opierać się na tego typu opiniach bo zawsze będą zarówno na tak jak i na nie, co oznacza że nadal będziesz tkwił w tym samym miejscu w kwestii wiedzy o firmie której nie znasz. Mogę jedynie podpowiedzieć na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pierwszych kontaktów rekrutacyjnych. (usunięte przez administratora)

Janusz W

Czy ktoś może napisać jakie naprawdę są szanse pracy w tej firmie? Chciałbym aplikować ale brak tu jest jakichkolwiek wiarygodnych informacji na temat tego jakie są np. możliwości rozwoju w tej firmie. Czy ta firma jest taka jak wynika z opisów, czy może jest inaczej? Czekam na jakąś rzetelną informację. janusz

były

Na pewno nie jestem twoim kumplem i nie chcę nim być bo obrażasz ludzi i masz ich za nic. Nie jestem pod żadnym wpływem bo dawno wziąłem rozwód z aneksem i kurduplem.

ko

Witam. Nie znam ciebie a może znam. Ale podobają się mi twoje uwagi. Nikt nie jest bez winy a kto jest to powinien rzucić kamieniem ( zabrakło by kamieni aby w każdego rzucać dlatego uważam za lepszą metodę co zostało wymyślone przez kleryków aby czarownice rzucać do wody. Jak utonie to jest niewinna. Jak nie to na stos. Darek

Marek z Zielonej Góry

Właśnie się dowiedziałem, że ktoś na tym forum podszywa się pode mnie i wypisuje jakieś bzdury i komentarze jako ja czyli były przedstawiciel na Zieloną Górę. Nie mam potrzeby rozgadywania się tutaj - potwierdzam, że pracowałem krótko, dostałem propozycję pracy w innej firmie, do której aplikowałem wcześniej, dlatego zrezygnowałem z Nowytech. Cały ten elaborat to bzdura i w większości kłamstwo, jak większość zresztą treści na tym forum. Mam swoje zdanie na temat firmy, nie wszystko mi się tu podobało, ale złego słowa nie powiem o pracujących tu ludziach. Marek, były PH Zielona Góra

lukasz

Chcę iść na rozmowę, wszedłem na forum aby się czegoś dowiedzieć i ZONK. Ludzie czy ktoś może napisać rzeczowo co się zmieniło na gorsze, jakie są słabe i mocne strony firmy. Na co trzeba uważać. To forum powinno być pomocne dla osób poszukujących pracy, a nie służyć ludziom wylewającym swoje niczym nieuzasadnione żale

HI HI HI

co Ty "super przedstawicielu" możesz powiedzieć o firmie w której pracowałeś 2 tygodnie??????????????? to forum jest dla ludzi normalnych a nie dla idiotów którzy wylewają swoje bule z powodu swych nieudolności!!!!!!!!!!

marek
@HI HI HI 11.04.2015, 09:59

nie pisze się "bule" tylko "bóle" - zasada taka

były

Nie pal głupa kolego. Zadzwoń do firmy w Krakowie i się zapytaj. Chyba że startujesz na stanowisko prezesa to dzwoń do księgowego w Austrii. Wszystko masz w internecie. Powodzenia

ytsytuB

Jest szansa. Dostaniesz same przywileje! PRZYCHODŹ!!!

łysy jacek

wszystkim byłym, obecnym i przyszłym życzę WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU. Pozdrawiam Jacek

sprytny tomasz
użytkownik zarejestrowany

@były, widze że jesteś specjalistą od behawioryzmu szympansów, a jak robie radzisz w Nowytech Polska? mimo twojej opinii postaram się podjąć pracę w tej firmie. napiszcie tylko ile dokładnie wynosi procentowo prowizja od zlecenie wykonanego, jeśli nie możecie lub boicie się to podajcie chociaż w miarę przybliżoną kwotę

sari
użytkownik zarejestrowany

rzeczywiście chodza słuchy , że w nowytechu nie dzieję się ostatnio nic dobrego. Szkoda w sumie firmy, bo dawniej można było tu naprawdę sobie fajnie popracować. Obecnie widziałem , że oferty pracy są tylko dla przedstawicieli terenowych, ale nie widać , aby ludzie pchali do nich drzwiami i oknami ...

Zostaw opinię o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o.