Opinie o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. w Kraków

Dawid

@master a są wolne stanowiska?

jedenzwielubyłych

To że firma Tech..... cały czas szuka nowych przedstwicieli NIE świadczy że się rozwijają tylko że nikt nie chce tam pracować a nawet jeśli zacznie to zaraz odpada. Są na rynku ponad 20 lat a przedstawicieli ze stażem ponad 5 lat jest kilku.

@jedenzwielubyłych

Jasne jest, że szanuję Twoje zdanie na ten temat. Jednak pamiętaj, iż niektórzy mogą mieć nieco inne doświadczenia związane z NOWYTECH Polska niż Ty. Firma ta, rzeczywiście, szuka w chwili obecnej Przedstawicieli Handlowych, ale muszę powiedzieć, iż oferują dosyć atrakcyjne warunki. Dają między innymi możliwość awansu w ramach przedsiębiorstwa. Powiedz, czy faktycznie, przy dużym zaangażowaniu, możliwy jest awans?

Były
@Zuzanna

Firma Tech.... to dyrektor, księgowa, magazynier, fakturzystka i kilka czasami kilkunastu handlowców ciągle się zmieniających . Twoim zdaniem z jakiego na jakie stanowisko jest możliwy awans ? Z przestawiciela w Krakowie na przedstawiciela w Lublinie ?

Nie tylko przedstawiciele ze stażem potrafią sprzedawać. Nie znam firmy handlowej, która nie poszukuje stale pracowników. To nie jest argument. Dają dobre warunki, ale pewnie nie wszyscy umieją pracować w takim systemie i osiągać sukcesy. Normalne jak w każdej innej pracy. Przynajmniej na rozmowie jest bez ściemniania i jest dobrze wytłumaczone jaka to praca. Najlepiej umówić się na rozmowę, samemu zobaczyć jak jest. Mi ta branża nie odpowiada, ale wiem, że poszukują ludzi z perspektywą. Wydaje mi się że to jest ciężka praca, ale uważam, że w takiej firmie (nie korpo co ma cię za nic) można coś osiągnąć. Sam szukam takiej niezbyt dużej firmy, ale w branży reklamowej. Może ktoś coś przy okazji poleci? Mam duże doświadczenie, które mógłbym wykorzystać.

@Marcin

Myślę, że większość zgodzi się ze mną co do tego, że branża handlowa należy do tych bardzo wymagających. Dlatego też nie każdy w pełni się w niej odnajdzie. A jak myślisz, czy jeśli ktoś nie ma większego doświadczenia na stanowisku handlowym, ale przy dużym zaangażowaniu, poradzi sobie w NOWYTECH?

@Zuzanna

Zaangażowanie jest kluczowe w każdej pracy. Może trzeba się dowiedzieć u źródła jak to jest.

@Marcin

Czyli polecasz aplikować do pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o., tak?Wydaje mi się, że wiele osób nie chce próbować "w ciemno", stąd szukają opinii na forum. Rzetelne, merytoryczne wpisy bywają bardzo pomocne.

Gregor

Czy firma zmieniła swoja nazwę? Od kiedy jest ta zmiana? Czy dla ludzi też się coś zmieniło?

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo mało konkretów .Takie bla bla bla byle czas leciał.Bardzo dziwne zasady płacy i pracy.Na moje pytania brak odpowiedzi bądz wymijające Strata mojego czasu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
pol

Czy nowytech to techmasters?

Rtyu
@pol

Tak

Zuzanna

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracyw w NOWYTECH? @janek, czy jesteś pracownikiem firmy NOWYTECH? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniasz atmosferę w firmie? @Obecny, jak można wywnioskować z Twojego nicku jesteś obecnie pracownikiem NOWYTECH? Możesz powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w firmie?

Wszyscy są tacy mądrzy a jakoś firma się nie rozwija ciekawe dlaczego... Nie będę wdawał sie w dyskusję, bo ten portal jest o opiniach jak by ktoś nie wiedział???? Ja wyraziłem swoją uczciwa opinię i nie interesuje mnie zdanie innych którzy próbują za wszelką cenę stworzyć inna prawde

Obecny

Firma Nowytech istnieje już 20 lat i współpracuje w Polsce z wieloma partnerami róźnych branź. Rozwija sprzedaż na wielu płaszczyznach. Sądzę że dysponujesz słabą wiedzą, albo informator Twój wprowadza Ciebie w błąd. Więcej rzetelności i faktów:)

janek

uzasadnij swoje słowa: " firma się rozwija". tzn zatrudnia kolejnych 3,4,6 przedstawicieli na 3 miesiące? Proszę uprzejmie o odpowiedź. Czekam w napięciu.

Gośka

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

@Gośka

Jeszcze są wolne tereny. Wyślij swoje CV do Krakowa i czekaj na telefon

Jakoś cały czas ludzie sami odchodzą z tej firmy więc o czymś to świadczy prawda?... tylko w 2018 odeszło samych z siebie już kilka osob. OBECNY nikt tu nie pisze o nic nie robienie a wręcz przeciwnie człowiek się stara, jeździ, odwiedza klientów, robi te pokazy produktów a jakoś klientów ciężko złapac i telefon później też nie dzwoni.

zxc

...widocznie słabo się starałeś.

stary

...klientów się nie łapie, to największy błąd jaki większość popoełnia

Obecny

Jeźeli jesteś wytrwały w dąźeniu do celu to moźna zarobić bardzo dobre pieniądze.Jeżeli nie to nie ma sensu zaczynać . Znajdź sobie taką pracę gdzie nic się nie robi a płacą....

@Obecny

Dostałem zaproszenie do współpracy. Spróbuję. Pewnie w marcu ma być szkolenie w Krakowie i po nim w teren. Jak możesz to napisz mi coś o produktach. Dla kogo? Czy cena górna półka ale do przełknięcia, czy totalny kosmos? Auto pewnie z GPS?

Każdy kto będzie chciał tu pracować musi mieć świadomość, że nie jest to zwykła praca przedstawiciela choć na taka wygląda. Każdy produkt ma swoja regułkę do wyuczenia i trzeba go zaprezentować w określony/narzucony sposób, a ceny bardzo wysokie, a nawet niekiedy kosmiczne. To coś jak sprzedaż odkurzaczy, lub pościeli - klienta trzeba złapać podczas spotkania na zakup, bo później już raczej na 95% nic nie kupi ponieważ wszystko przemyśli, a jak zapyta u konkurencji to się okaże, że maja to samo za np. 1/3 ceny lub o 50% taniej. Tak wygląda praca w praktyce. Zarobki raczej słabe patrząc na inne firmy ale prowizje są ok o ile się je wyrobi co wcale nie jest takie proste ponieważ mało jest nieinteligentnych ludzi którzy się na te produkty napalą i je zakupią - naprawdę bardzo mało!A o powtarzalności zakupów to raczej można zapomnieć. Jak ktoś lubi ciekawe doświadczenia to zachęcam do podjęcia współpracy z firmą :) choć to będzie raczej epizod.

Wajda

A jak wygląda temat szkoleń, terminowości płatności, samochodu i korzystania z niego? Czy produkty pomimo bardzo wysokiej ceny są jakościowo dobre? Do jakich klientów tak naprawdę jest ta oferta produktowa skierowana?

sam

zanim podejmiesz pracę nowytech Polska powinieneś wiedzieć że obecnie w sądach toczy się kilkanaście spraw przeciwko byłym przedstawicielom nowego techu. domaga się między innymi zwrotu pieniędzy za szkolenia i są to kwoty pokaźne gdyż każdy szkolenie wycenione jest na kilka tysięcy razy 4 szkolenia w roku a niektórzy szkolili się nawet po kilkanaście lat.

@sam

Możesz mi coś więcej przybliżyć co do pracy PH

Sam
@Wajda

Szkoda tu pisać - zaraz to zniknie. Szukaj na innym forum

kasia

z tego forum zniknęło dziesiątki o ile nie setki negatywnych wpisów na temat nowego techu. Przez pewien czas jakiś gość je kopiował i umieszczał na innym forum Jak poszukacie to bez problemu znajdziecie.

@kasia

Możesz mi coś więcej przybliżyć co do pracy PH

były z lat 2013

Pracowałem tam dawno temu, w latach 2013 :) krótko ale chciałem sprawdzić się jako PH dla mnie to było coś nowego. Szkolenie w siedzibie firmy tydzień dało mi sporo do myślenia dzięki dr. od sprzedaży dobre podejście ma ten pan . Krótko popracowałem tam może 6/7 tygodni ale to dobrze dla mnie . Po tym czasie przemyślałem o swoim i to był strzał w 10 . Od 4 lat jestem na swoim i kosze w słowa znaczeniu konkurencję jak i cenami i szybkością dostaw, a pracuje sam dla siebie i działam na całym rejonie dolnegoślaska i lubuskiego pracy jest nie mało ale kasa jest i satysfakcja , że ktoś obcy dał mi motywacje do działania . pozdrawiam tego pana ds. sprzedaży/handlowych

,,,

„ Katarzyna Trochimuk- Bochenek przeprasza NOWYTECH POLSKA Sp.zo.o. , oraz dyrektora zarządu NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o. Za zamieszczenie na forum portalu gowork.pl w dniach 29.września 2014 o godzinie 22:20:15 oraz 9 kwietnia 2015 o godzinie 11:38:02 wpisów podpisanych nickiem „ obserwator” i oświadcza że wpisy te zawierające subiektywne w ocenie określenia względem zarządu oraz spółki NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o., przekroczyły zasady dozwolonej krytyki, w szczególności pod względem formy i użytych słów. Moje osobiste odczucia nie stanowią i nie mogą stanowić podstawy wyrażanych kategorycznych ocen, tudzież zrównywania ich z faktami. Wskazane wpisy nie zawierały wprost obiektywnych faktów, koncentrując się na emocjonalnej ocenie, która nie może bezpodstawnie godzić w dobra osobiste. Z tej też przyczyny wyrażam ubolewanie z powodu naruszenia dobrego imienia NOWYTECH POLSKA Sp. z.o.o. , oraz dyrektora zarządu NOWYTECH POLSKA Sp.z.o.o.

...

były

No nawet się ukazało ale tak okrojone że aż żal d..... ściska. A nie było tam żadnych wulgaryzmów, czepialstwa, nieprawdy tylko opisane co się dzieje w tej firmie i przed czym ostrzegam ludzi. Bo potem jest za późno i spotyka się z prezesem w sądzie .

były tez
@były

Były możesz podać pryw maila? Mamy chyba podobna sytuacje

Zuzanna

@obecny rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. @były jeśli masz ochotę na opisanie szczegółów na temat pracy bardzo chętnie się z nimi zapoznam. Będą one również cenną informacją dla osób szukających opinii na temat tego jak wygląda praca w firmie.

@Zuzanna

Jak napiszę prawdę to ten wpis się nie ukaże, więc szkoda pisać. Jak jesteś naprawdę zainteresowana to poszukaj na innych forach. Dokładnie poczytaj poprzednie wpisy i wyciągnij wnioski z tego co do tej pory ludzie pisali. Mimo cenzurowania wpisów można sobie wyciągnąć wnioski jak jest w tej firmie.

kisot
@były

Nie mieszaj i nie rób ludziom wodę z mózgu. Dobrze wiemy że Ci w NT nie wyszło. A teraz wylewasz swoje żale. Napisz co Ci się nie podobało i tyle. Znajdż mi taką firmę gdzie wszyscy sa zadowoleni. Może ta obecna ha,ha

@kisot

Już pisałem ale widzę ze nie dokładnie czytasz, więc napisze jeszcze raz. Od początku do końca pracy w NT byłem zawsze w czołówce sprzedawców. Nazbierało mi się nawet sporo śmiesznych dyplomów i znaczków, więc daruj sobie te uszczypliwości. A co mi się nie podobało jak pracowałem. 1. Umowa o współpracy napisana na 5 kartkach z samymi (usunięte przez administratora) /obecna jest na jednej kartce/ 2. Ciągłe zmiany w umowie wprowadzane aneksami. / stąd prezes aneks/ 3. Spędy niby szkoleniowe przynajmniej raz na trzy miesiące gdzie dojazd 300 i więcej kilometrów (usunięte przez administratora) 4. Biurokracja do maksimum rozbudowana, tabelki, raporty, wykazy. /bezsensu/ 5. Bardo niskie prowizje dla handlowca w porównani do marży jakie ma NT na swoje produkty. /ceny z kosmosu/ (usunięte przez administratora) No i właśnie przed tym wszystkim ostrzegam potencjalnych nieszczęśników, ale jak ktoś o tym wszystkim wie i chce spróbować jego wola.

Zuzanna

@Były phchętnie usłyszymy więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie NOWYTECH Polska Sp. z o.o. właśnie tutaj. Długo pracowałeś w firmie?

obecny
@Zuzanna

Pracuję w tej firmie już wiele lat i nie narzekam na złe zarobki:) Praca nie zawsze jest łatwa ale tak jest chyba w większości firm. Kto chce spróbować pracy w sprzedaży bezpośredniej niech próbuje. Pozdrawiam.

@Zuzanna

Nie dowiesz się tu nic konkretnego bo jak bym napisał konkretnie jak jest to tego nie przeczytasz. A handlowców z długim stażem jest 3 to chyba o czymś świadczy.

Były ph

Zadzwon do mnie to Ci chętnie opowiem.A jest cooooo opowiadać. Ojjjjj jeessstttt

Zostaw merytoryczną opinię o NOWYTECH Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOWYTECH Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOWYTECH Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 243 ocen.

NOWYTECH Polska Sp. z o.o.