Opinie o Wąs-Bud w Godów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Wąs-Bud. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wąs-Bud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wąs-Bud w Godów

ffff

Ja wynajmowałem cały rok sprzęt tej firmie i wszystko było płacone na czas i terminowo, współpraca była ok.

ARTUR

Witam wszystkich, nie będę wypowiadał się na temat zarobków pracowników tej firmy, natomiast ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą firma na zasadzie wynajmu sprzętu. Oszuści i krętacze biorą nie płacą, kierownik [usunięte przez moderatora] cham i bydlak próbował jeszcze straszyć, całkowicie odradzam współpracy z tą firmą, tylko i wyłącznie gotówka a najlepiej przedpłata jeśli na to nie pójdą to gest Kozakiewicza i lepiej posiedzieć w domku. PS. A jeśli moja opinia obrazi kogoś z wąs bud gdów albo ulica dekerta, zapraszam do Sądu mam wszystko nagrane. podrawiam

?

"a od czego tak naprawdę zależy to ile kto dostaje na rękę płace za robote bo piszecie że różnie 8 do 13 czy to od szefa czy stanowiska ciężka robota" Pracowałem w tej firmie blisko 2 lata z przerwami zimowymi bo w tedy byłem zwalniany ...Nie zawsze ten kto dobrze pracował miał wyższą stawkę ,może w jakimś stopniu liczył się staż pracy -nie wiem Czy ciężka praca? - praca nie była aż tak bardzo ciężka . Najlepiej podejść w miejsce gdzie pracownicy tej firmy wykonują prace i ich zapytać (nie przełożonych ) na pewno ich zdanie na temat tej firmy będzie takie samo

?

Jest możliwość dodatkowo się ubezpieczyć ale nie radzę się tam przyjmować -[usunięte przez moderatora] i praca nie zgodna z kodeksem pracy .Prawo w tej firmie łamane jest na każdym kroku ... Ubezpieczenie najniższe ,wypłata do kopert przez co stawka ruchoma ustalana co miesiąc przez kierownictwo i właściciela firmy(w sezonie od 8-13 zł na rękę a na umowie 1600 zł.brutto na miesiąc) .Urlop czy zwolnienie lekarskie obliczane ze stawki miesięcznej .Za jeden dzień zwolnienia lekarskiego pracownikowi zabierane jest nawet ponad 1000 zł z wypłaty .W zimie pomimo cięższej pracy stawki spadają w dół nawet o 3-4 zł /h Brak socjalnego -od kilku lat pracownicy w porze letniej nie otrzymują wody do picia czy np. ubrania roboczego ... Podczas opadów deszczu po przyjściu do pracy często dochodzi do sytuacji że jesteś zmuszony do wypisania urlopu wypoczynkowego .Urlop na żądanie to zabranie pracownikowi z wypłaty pewnej sumy pieniędzy. itd...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wąs-Bud odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
K.K.

-wypłata w terminie na konto jak również do koperty .

alek

hehehe znam ;-) ale nic nie napisze przekonajcie się sami lenie jak sie pracuje w budowlance

rere

sam jesteś jak [usunięte przez moderatora] !!!!! WIDZIAŁEŚ JAK oNI PRACUJĄ !!!!!! WIDAĆ ŻE JESZCZE NIE PRACOWAŁEŚ [usunięte przez moderatora]

Praca sezonowa,profesjonalna

Zostaw merytoryczną opinię o Wąs-Bud - Godów

Wąs-Bud
2.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Tadeusza Romanowicza 4 lok. 513
    30-702 Godów