Madejski Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Madejski Sp. z o.o.

Agata
użytkownik zarejestrowany

@papito a mówisz to z pozycji byłego, aktualnego pracownika Madejski? Skąd czerpiesz takie informacje? To dość dziwne, aby firma utrzymywała pracowników, którzy zasadniczo nie mają za dużo obowiązków. Z punktu widzenia pracodawcy wydaje się to być nieopłacalne. Możesz napisać coś więcej?

Papi
@Agata 2 tygodnie temu

A Ty masz zamiar odpowiadać na każdy post?i próbować modlić rzeczywisty obrąz. Zajmij się grafenem bo sprzedaż jest marna. Umowa na najniższa krajowa to wasza rzeczywistość.

papito

w tej firmie pracując w biurze można sie nabawić lenistwa. nie masz co robić siedzisz na necie jak sie da, a jak sie nie da to gapisz sie w okno. przeważnie sie da. można nawet filmy oglądać i mieć posadę i miec wszystko w 4 literach.

Agata
użytkownik zarejestrowany

@Były czy opisywane problemu były zgłaszane bezpośrednio do kierownictwa? Czasem warto podyskutować o zmianie warunków pracy albo chociaż skierować pracodawcę na to forum, które powinno służyć oprócz wymiany informacji między pracownikami, także wymianie między nimi a pracodawcą.

Były

Firma totalnie nie szanuje pracowników i ich potrzeb. - 0 szkoleń - 0 podnoszenia kwalifikacji - 0 pozytywnego motywowania pracowników. - 0 informacji o brakach i nowych produktach. - Szef potrafi nazwać odchodzącego pracownika "śmieciem ludzkim" przy potakiwaniu kierownictwa. - Słabe narzędzia pracy, przedstawiciel handlowy nie może korzystać z samochodu po godzinach pracy. - Brak wyrównania za nadgodziny. - Pójście na chorobowe lub L4 na dziecko jest "niemile postrzegane". - Zdarzają się "pretensje" o to że człowiek wypełnia swoje obowiązki. "Motywacja negatywna". - Wymaga się wyników a ciężko uzyskać jakąkolwiek decyzyjność przy najprostszych decyzjach których samemu nie można podjąć. - Szef i kierownictwo nie słucha tego co pracownicy mają do powiedzenia na temat rynku. Według nich pracownik nie zna się na niczym a oni na wszystkim. Stanowczo odradzam!

kulin

warunki pracy w tej firmie która sprzedaje turecki towar -węże hydrauliczne i przemysłowe itp: -9 godzin g:7-16 od pon-pt (godzine pracujesz gratis- zabezbieczyli się prawnie ze podpisujesz papier ze masz godzinną przerwę, której tak naprawdę nie masz), -produkcja i magazyn pracuje3-4 soboty w miesiacu,biuro 1 sobota w miesiacu w g. 9-13 za żałosne 42 zł na rękę dostajesz za sobotę - każdy ma umowę na najniższą krajową, -wypłaty dopiero 10 dnia następnego miesiąca -wynagrodzenie średnie rynkowe, "ale nie ma chorobowego"- idziesz na L4 dostajesz to co w umowie czyli najniższa krajową -premii brak, zero podwyżek, zero szkoleń, zero motywacji, NIE POLECAM !

asdas

0 szkolen, 0 podnoszenia kwalfikacjii. Kierownicy którzy czuwają tylko aby się do Ciebie dop.. i dogryść. Pieniądze na początek OK, z czasem 0 podwyżek, nie pasuje - wypi... Szef to zwykły burak który się dorobił, nie szanuje nikogo.

srtwertert

zobaczysz szkolenia jak świnia kosmos ps. uważaj na kamery w kiblu

ogogogog
@srtwertert 10.12.2016, 15:33
zobaczysz szkolenia jak świnia kosmos ps. uważaj na kamery w kiblu

te kamery to tez chyba z kosmosu wziales

eryk
użytkownik zarejestrowany

poszukują pracownika Działu Handlowego w branży hydraulika siłowa, @fajos,nic nie piszą o umowie, ale oferuja możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Zostaw opinię o Madejski Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Madejski Sp. z o.o.