Opinie o Madejski Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Madejski Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Madejski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madejski Sp. z o.o. w Kraków

Kameleon

Masakra. Robiłem tam kiedyś. Mocno nie polecam. Minimalna krajowa i "premia uznaniowa". Jak chodzisz do roboty to jest, jak idziesz na chorobowe to nie ma. Wieczna gonitwa kierownika za pracownikami, brak wózków i sprzętu. Wszystko robione na czas z zegarkiem w ręku. BHP brak. Zero benefitów. Praca po 9h dziennie a wypłata jak za 6. Odradzam każdemu.

@Kameleon

Nie rozumiem narzekań, w kodeksie pracy benefity to nie obwiązek, praca po 9 godzin? Po co się godzisz, winno być 8 ale kodeks pracy dopuszcza nadgodziny, więc pracodawca korzysta z zapisów kodeksu. Pisesz, że wypłata za 6 godzin, to po co podpisywałeś umowę, nikt ci pistoletu nie przykładał. Przeczytaj umowę jak nie pasuje nie podpisuj a nie teraz narzekasz.

Kentucky

Gorąco nie polecam. Zarobki tragiczne. Zero socjalu. Zero podwyżek. Minimalna krajowa i jakaś premia uznaniowa. Masz tylko pracować. A nie daj Bóg jak kierownik zobaczy Cię, że nie robisz to już masz przewalone. Pan wielki M. kieras magazynu to typowy pracoholik i mobingowiec ale plus taki że każdego młodego nauczy jak poprawnie zamiatać...

A jak kierownik i jego zastępca odnoszą się do pracowników? Na razie kolega pisał, że kierownik lubi pracować i mobbinguje, cokolwiek to znaczy. Dlatego wolę wiedzieć, jakie on i zastępca mają zachowania?

...

Praca w tej firmie to żart, szukanie oszczędności mimo ciągłego natłoku pracy. Brak podwyżek, benefitów tak na magazynie jak i produkcji. Wiem że ciężkie czasy itd. ale przesada, kierownicy nie liczący się z pracownikami za grosz pójdziesz zapytasz o podwyżkę rozłoży ręce i możesz być wartościowym pracownikiem obowiązkowym (nieskromnie powiem przykładem dla innych) ale jak ci coś nie pasuje to wypad bo już woli dwóch zatrudnić na twoje miejsce. Ciągłe zaczepki totalnie bez powodu oraz stanie z przysłowiowym batem najlepiej siedzieć cicho i rypać bez słowa całą zmianę wymagania są w jedną stronę a oferowana kasa coraz śmieszniejsza z uwagi na inflację. na święta figa z makiem urlopy zawieszone tak żebyś przypadkiem ... szkoda gadać. Latem jest woda a zimą mógłbyś pić roztopiony śnieg. kawa herbata jak sobie przyniesiesz ale żeby ją sobie zrobić musisz opuścić stanowisko a to już nie jest mile widziane ogólnie polecam jak na dzisiaj odpuścić to miejsce bo nie jest przyjazne. ale przynajmniej jak zachorujesz to dostaniesz taką wypłatę że szybko Ci zdrowie wróci to fakt. (usunięte przez administratora)

Grafit
@Jerzykrak

Akuratnie w kwestii zimowej i zimna pracodawca ma szereg obowiązków do zapewnienia pracownikowi więc proszę poczytać dokładniej ten KP, a co do reszty to fakt i prawda. W Kodeksie Pracy jest dużo to co pracodawca "może", ale to nie oznacza że "musi".

Nigdy w życiu Nowy wpis

To nie prawda że nie ma tu benefitów i kursów tak jak tu niektorzy piszą. Jest kurs i od pierwszego dnia pracy praktycznie . Jest to kurs zamiatania :D

Janusz Nowy wpis

Wpadło mi w oko ogłoszenie dla pracownika produkcyjno - magazynowego. W mile widzianych umiejętnościach jest kurs operatora wózka widłowego. Jak nie mam to firma zapewnia szkolenie i papiery bez podpisywania umowy lojalnościowej bo wolałby tego uniknąć.

Dawid Nowy wpis

Cześć. Czytam we właśnie wystawionym ogłoszeniu o możliwości rozwoju w ramach firmy, o polityce personalnej opartej na budowaniu długofalowych relacji z pracodawcą. Co do szkoleń, to wynika również że słów niedawno tu piszącego byłego pracownika. Wyrażał on jednak wątpliwości, co do zainteresowania dłuższą współpracą z pracownikiem. Napiszcie, za co tu można robotę stracić, i dlaczego poszukują aktualnie dwóch Przedstawicieli Handlowych Chemii Budowlanej?

Były pracownik Nowy wpis

Zastanawiam się po co tam ludzi szkolą skoro ich i tak nie przyjmują.jak chodzisz to jest ok a jak opuszczasz już dzień to jesteś do zwolnienia. Słowa do Mateusza niby kierownika weź idzi się utop z tymi wężami pracocholiku. I dwa słowa do brygadzisty Andrzeja naucz się pracować bo tyle pomyłek jest w tej pracy że oboje powinniście dawno wylecieć nie polecam tej firmy i każdemu odradzam tam pracę

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Madejski Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obserwator
@Kentucky

Już z rozmowy, czy ogłoszenia wiadomo, że do obowiązków na magazynie należy również utrzymanie czystości, a także ile wyniesie podstawa, no i że premia jest uznaniowa? Była szansa dogadać się w trakcie przyjmowania do roboty na większą pensję zasadniczą? I ile jest tej premii uznaniowej?

@Obserwator

Nie ma opcji się dogadać. Minimalna krajowa i premia uznaniowa, która jak chodzisz do pracy to jest ale jak już jesteś na l4 to jej nie ma. Zresztą polecam spróbować pracy każdemu desperatowi...

Artek

Szukam pracy na magazynie. Czy ktoś z obecnie tam pracujących może się wypowiedzieć? Jaka atmosfera? Jakie kierownictwo? Na umowie dają dużo? Owocowe czwartki są ? Ten słynny kierownik nadal tam pracuje o którym każdy pisze od lat ?

Pablo

Robiłem tu chwilę w tym roku. Zero poszanowania pracownika dla pracownika. Stara gwardia tam rządzi, a nowi mają przechlapane. Nie brakuje cwaniaczków nawet na wyższych stanowiskach.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Madejski Sp. z o.o.?

Ale mówisz tu o stanowisku sprzątacza czy o jakimś innym? Bo wtedy rodzaj stanowiska ma do tej miotły inne znaczenie. Ktoś pisał, że tu się pracuje i jest się od wszystkiego, to prawda? Jakie obowiązki na przykład przełożeni wymagają, aby ogarniać?

Z tym śledzeniem człowieka krok w krok to chodzi ci o kamery? To jeszcze nie jest tak źle, wszędzie są, to już bardzo powszechne. Pracujesz może na produkcji albo magazynie, znalazłem ofertę dla pracownik produkcyjno - magazynowego. Pisaliście wcześniej o premie frekwencyjnej, jakie są widełki takiej premii, wiesz?

...

Justyna
@...

Widze że mocno na te zarobki narzekasz i aż się zastanawiam jakie dokładniej kwoty masz na mysli? Podasz jakieś widełki? W firmie pracuje sporo osób? bo z tego co tu wyczytałam to jakieś 150.

Adiandi
@Justyna

Widełki są takie masz chorobowe to minimalna krajowa jak jesteś w pracy to jest premia jaka? I tu nwm pewnie zależy od kierownika chyba bedzie tak od 3k do 4.2k

Lidia
@Adiandi

Od kierownika, a czemu? Nie od stanowiska czy coś? Pytam, bo wydało mi się to trochę niecodzienne, jak przeczytałam. A ogólnie to można z nimi ponegocjować trochę co do stawki czy raczej niechętnie na to patrzą?

@...

Kolejny narzekacz, brak podwyżek, benefitów nie kojarze zapisów w kodeksie pracy aby był obowiązek pracodawcy? Gadanie, do pracy przychodzi się pracować a nie gadać, w kodeksie pracy brak zapisów. Na święta prezenty to też nie jest obowiązkiem firmy, tak samo jak szef mozę odmówić urlopu, są na to zapisy w kodeksie pracy. Wodę pracodawca zapewnia tylko przy wysokich temperturach, w zimie niekoniecznie-zapisy z kodeksu pracy. Kawa, herbata itd, to nie jest obowiązek firmy. A do pracy pzrychodzi sie pracować a nie opuszcać sanowisko, przysługuje 15 minut przerwy przy 8 godzinnym dniu pracy. Narzekasz kolego a nie masz oparcia wynikającego z KP. Proponuję przeczytać dokłądnie nie tylko swoje przywileje w KP ale też obowiązki. Bo wi większości przypadków nie masz pokrycia w zapisach KP! Ale rację Ci przynaję i to też wynika z KP że każdemu pracownikowi należy się szacunek i wynagrodzenie 80% płatne za ten czas i musi pracodawca tak wypłacać wynagrodzenie. A premia to pewnie za frekwencje, to po to aby nie chodzić na L4 z katarkiem. A takich osób mnóstwo, ZUS cofa niezasadne L4 co roku w ilości mln a średnia długość to 11 dni, czyli 2 tygodnie. Pracownicy naciągają, kupująL4, albo nagle chorują gdy dostaną wypowiedzenie, to pewnie dlatego pracodawca zrobił taki ruch. Cóż jak zwykle każdy ma trochę racji !!!

Grafit
@Jerzykrak

Francuzik

Nie polecam. Minimalna krajowa. (usunięte przez administratora) zasady w firmie

Waldek
@Francuzik

Piszesz o podstawie? Ale czy poza tym są jakieś premie, coś co pobiją kwotę wynagrodzenia, motywuje do do codziennej pracy? I jakie zasady firmy masz na myśli?

Kandytat

Na jakie zarobki można liczyć w 2023? Da się zarobić z nadgodzinami 5000?

Izabela
@Kandytat

Masz jakieś informacje czy przyjmują teraz do pracy? Brat szukał pracy w okolicy, może i jemu by się udało. Wiesz może na jakiej umowie się tu pracuje? Dużo tych nadgodzin przewidujesz?

Dobry człowiek
@Kandytat

Minimalną krajową

Agata
@Dobry człowiek

Dodają do tego jakieś premie albo okazyjne dodatki, no na święta? Za nadgodziny płacą coś, jeśli takie się u waz zdarzaja? Może chociaż tak dorobić do pensji mozna?

Jest świeża oferta na pracownika produkcyjno-magazynowego, akurat sobie szukam czegoś na jakiś czas przynajmniej. Dobrze rozumiem, że nie ma nocek nawet w wyjątkowych sytuacjach teraz? Bo kiedyś się przyjęłam do firmy, która obiecywała dwie zmiany, a koniec końców wyszły trzy, bo dużo pracy…

Kameleon

@Kameleon

Jaką miałeś umowę i ile godzin dziennie na niej wychodziło? Bo się zastanawiam, jak to wygląda, że praca po 9h, a płatne za 6h? Ile wynosi ta premia uznaniowa? Ona jest co miesiąc?

@Kameleon

Jak dużo osób pracuje w Madejski Sp. z o.o.?

W chwili obecnej pracuje ok. 150 osób.

Czy Madejski Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Alicja

O dosłownie każdym beneficie trzeba zapomnieć czy po prostu sportu tu za bardzo nie lubią? Może jakieś inne ewentualne dodatki?

Shkiehbs
@Alicja

Nie ma żadnych benefitów w tej firmie Nawet życzeń na święta

@Shkiehbs

Nie każdy święta uznaje z tym to jednak trzeba się liczyć. Czyli może inaczej spytam, żeby nie zgadywać, co oprócz podstawy jeszcze tutaj będzie?

Paluch

Nie polecam zdecydowanie Praca wykonywana tam to jedna wielka monotonia ... Atmosfera bardzo zła , każdy patrzy kogo tu (usunięte przez administratora) żeby (usunięte przez administratora) podlizać kierownikowi Spóźnisz się minutę schodząc z przerwy to wielkie pretensje od kierownictwa ... Firma zatrudnia osoby niepełnosprawne oki takie osoby tez maja prawo do pracy , ale nie w tej firmie ... Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy ... Kierownik magazynu i produkcji chorzy na głowę goście, stosujący mobbing wobec pracowników ... Zero poszanowania dla pracownika , chyba że ktoś podpie*dala i liże (usunięte przez administratora) to co innego . Zero możliwości rozwoju , awans na inne stanowiska raczej niemożliwy , a jeśli cudem się zdarzy to bardzo rzadko... Nie można ufać nikomu i nie można nic mówić bo zaraz cała firma o tym wie tacy ludzie tam pracują , żyjący życiem innych , ładni , smutni ludzie ... Nie pozdrawiam

Paluch

Nie polecam zdecydowanie Praca wykonywana tam to jedna wielka monotonia ... Atmosfera bardzo zła , każdy patrzy kogo tu(usunięte przez administratora) , żeby (usunięte przez administratora) podlizać kierownikowi Spóźnisz się minutę schodząc z przerwy to wielkie pretensje od kierownictwa ... Firma zatrudnia osoby niepełnosprawne oki takie osoby tez maja prawo do pracy , ale nie w tej firmie ... Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy ... Kierownik magazynu i produkcji chorzy na głowę goście, stosujący (usunięte przez administratora)wobec pracowników ... Zero poszanowania dla pracownika , chyba że ktoś (usunięte przez administratora)a i liże (usunięte przez administratora) to co innego . (usunięte przez administratora)możliwości rozwoju , awans na inne stanowiska raczej niemożliwy , a jeśli cudem się zdarzy to bardzo rzadko... Nie można ufać nikomu i nie można nic mówić bo zaraz cała firma o tym wie tacy ludzie tam pracują , żyjący życiem innych , ładni , smutni ludzie ... Nie pozdrawiam

?

Rekrutujący zadawali pytania rodem z przestarzałych podręczników HR niekoniecznie mających związek ze stanowiskiem na które aplikowano a niektóre pytania nie powinny paść... między innymi o innego pracodawcę W rezultacie nie udzielono nawet informacji zwrotnej pomimo iż pada taka deklaracja osób rekrutujących

@?

Nie no aż teraz jestem ciekawa, o co pytali w takim razie? Myślisz, że kontaktowali się później z dawnym pracodawcą?

@Alicja

Myślę że nie, rekrutujący bardziej chcieli podpytać jak u konkurencji albo dowiedzieć się od kandydata jak wygląda rynek pracy. Być może sami myśleli o zmianie ....

k
@Alicja

Taki kontakt jeśli nie został przedstawiony list referencyjny i zgoda osoby na to jest naruszeniem RODO

@2

Aha, że w ten sposób. Etyczne to raczej nie jest? Ciekawe ile informacji przy czymś takim udało się im zdobyć

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Madejski Sp. z o.o.?

Zgodne z wymaganiami dot. danego stanowiska. Nasze ogłoszenia o pracę zawierają tego typu informacje.

Bożena

A jak wygląda proces rekrutacji do państwa firmy? :) To klasyczna rozmowa, czy bardziej złożony proces?

Zostaw merytoryczną opinię o Madejski Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Madejski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madejski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

Madejski Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Makuszyńskiego 28
    31-752 Kraków