Opinie o Madejski Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Madejski Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Madejski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madejski Sp. z o.o. w Kraków

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy w Madejski Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Paweł Nowy wpis
Kandydat

Czy firma zatrudnia osoby niepełnosprawne.

Pracownik Nowy wpis
@Paweł

Dopuszczamy taką możliwość, natomiast kluczowy jest stopień niepełnosprawności.

Czy można liczyć w Madejski Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Niestety nie mamy pakietów medycznych.

Majkel Nowy wpis
@Pytanie

No pewnie, tabletka i gorzka herbata.Na wybite barki naciągniętę mięśnie działa cuda.

Edek

@Pracownik a wiesz może jak teraz ?

@Edek

W tym momencie szukamy pracownika produkcyjno-magazynowego.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Madejski Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mirek

Taki spokój na wątku bo jest dobrze? Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje i jakie są szanse na pracę bo czas jest bardzo niepewny?

Problem
@Mirek

Obecnie trwa rekrutacja na przedstawiciela handlowego chemii motoryzacyjnej i budowlanej.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Madejski Sp. z o.o.?

@Pytanie

Każde stanowisko wymaga innych kompetencji.

Mario

Witam, czy ktoś wypowie się o pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Warunki finansowe Atmosfera Auto Itd Za każda informacje będę wdzięczny

Piotr
@Mario

Twoje pytanie związane jest pewnie, z tym że pracodawca poszukuje obecnie pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego. Widziałem, że firma wymaga od kandydata na to stanowisko doświadczenia branżowego. Ciekawi mnie, czy takowe posiadasz?

Mario
@Piotr

Oczywiście ze posiadam, ponad 10 letnie doświadczenie jako PH u dwóch pracodawców.

Piotr
@Mario

To dobrze. Myślę, że tak duże doświadczenie zawodowe będzie na pewno podstawą do tego, aby poważnie rozważyć Twoją kandydaturę. Niestety w dalszym ciągu nikt nie napisał o warunkach pracy na tym stanowisku, więc zastanawia mnie, czy mimo braku odpowiedzi zdecydowałeś się aplikować?

Bryk
@Mario

Kasa slaba. Ale ktos o niej juz pisal. Samochod odbierasz rano I po poludniu oddajesz. Nie masz go jak przedstawiciele z lepszych firm na rynku, że masz go troche na wylacznosc. Kiepsko.

Janko

Czy zmieniło się w firmie coś w kwestii wynagrodzeń. Słyszałem, ze firma ma dobre opinie może warto aplikować?

Bambi

Beda przyjecia na produkcje ile na start

Tiger

Niestety Firma bardzo mało płaci pomimo umownych ( niepewnej premii). Prezes firmy daje swoim pracownikom ochłapy, ktòre nazywa pensją I super premią. Jest to jałmużna! Najwyższa pora przyjżeć się pensją w innych firmach. To jest praca nie dla ludzi, ktorzy chca godnie zyc. Rachunki przy skromnym zyciu to 2000tys a on 1500 daje na umowie. Premia nawet na jedzenie nie wystarczy I nie mowiac o wakacjach z rodzina. Haha. Omijac szerokim łukiem. Pracujac tu trzeba mieszkac pod mostem to wtedy nawet na flaszeczke wystarczy.

Koza

1530 zlotych netto na umowie! 9 godzin pracy od poniedziałku do piątku od 7 do 16. Warto??

Agata

@Były W jaki sposób objawia się to, o czym mówisz? Chciałabym Cię prosić o szczegóły tego, o czym piszesz. Są to poważne zarzuty wobec firmy Madejski, dlatego istotne jest to, aby podać konkretne argumenty, które by za Twoją opinią przemawiały. Sprawi to, że Twoja wypowiedź będzie bardziej wiarygodna oraz merytoryczna, a także na pewno pomoże innym użytkownikom.

Były
@Agata

Ty jesteś osobą która należysz do tej tzw ''spółki '' nie jesteś osoba szczerą , wydaje mi się ze nic nie trzeba Tobie tłumaczyć poprzednik Ci napisał rację : PRZESTAŃ , mydlić rzeczywisty obraz. Zastanawia mnie fakt , tylko jak prezes do tego doszedł ze taka grozę sieje wobec pracowników , a oni się boja .

Były

Firma kompletne dno ! Nie polecem ;! Ps.Moze jedynie na miesiac, 2 zeby sobie dorobic . Brak szacunku ,zaufania do drugiej osoby.

Agata

@Handel, zastanawiam się czy zjawisko, które nazywasz mobbingiem jest tym samym, co kodeks pracy opisuje jako działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Jeśli tak to sprawa jest poważna i może warto podjąć przewidziane w Kodeksie Pracy kroki, aby sobie z tym zjawiskiem poradzić.

Handel

Kompletny brak poszanowania pracownika, kierownik z działu magazyn chory pracocholik , stosuje mobing wobec chłopaków , pracuje się 6 dni w tygodniu a wypłata jest nieadekwatna do wykonywanej pracy

idiota

Negatywy: -Na umowie najniższa krajowa, reszta w formie "premii". -Praca 49 godzin. Przepraszam 40, bo przecież jeden dzień w tygodniu jest "wolny". -Przynosząc L4 człowiek traci "premię". Trzeba przyjść chory do pracy lub wziąć urlop. -Wszechobecna inwigilacja. Kamery i mikrofony np. w jadalni -Żadnej pomocy i szkolenia. Na głęboką wodę i proszę sobie radzić. -Firma żyje z kilku kopalni do których robi ogromne zamówienia. Pozytywy: -Szef nie ma o niczym pojęcia. Gość dorobił się w NRD za komuny i za tą kasę otworzył firmę. -Na magazynie leniwie kompletuje się zamówienia, można też przesiedzieć po kątach trochę czasu. Podobnie w biurze. Kierownik magazynu i produkcji siedzi w kanciapie, a biurowi na necie w biurze. -W sobotę śmiało można przyjść po całonocnym chlaniu. Bywa że szefa nie ma po parę dnia, a kierownicy mają to w (usunięte przez administratora)

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Madejski Sp. z o.o.? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Andrzej

Jak to jest , spółka jawna czy z o.o.? Pod tym samym adresem są te firmy?

Krycz

Ta firma to spolka jawna. Poprawcie to. Atmosfera do bani. Zero pomocy kolezenskiej. Zawisc. Obluda. Klamstwo.

Coraz częściej firmy dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy tak samo jest w Madejski Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. Dzięki temu możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Madejski Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Madejski Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Makuszyńskiego 28