Opinie o Walraven Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Walraven Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Walraven Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walraven Sp. z o.o. w Kraków

Tomas Nowy wpis
Klient

Zadbana firma, ładnie wygląda, ludzie pomocni na wejściu i uśmiechnięci

Kamil Nowy wpis

Czy na rozmowie o prace są zadawane ciężkie pytania ?

Jarek Nowy wpis

@Łysy co oznacza że dużo się w firmie dzieje? jakieś szkolenia, imprezy pracownicze? Fajnie to brzmi co piszesz i mnie zachęca do aplikowania

Łysy

Pracuję już parę lat i mogę powiedzieć, że jest dobra atmosfera, zarobki, spoko podejście do pracownika, każdy z każdym może swobodnie rozmawiać, bez napinania się i dużo się dzieje, bo firma się rozwija mega

Manager Nowy wpis
@Łysy

Poważnie ??? Jest tak fajnie ???

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Walraven Sp. z o.o. na stanowisko CAD Engineer (PDM/PLM)? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Walraven Sp. z o.o.?

Manager
@Pytanie

Żaden , chyba w Polsce jesteśmy .... zastanów sie dwa razy czy chcesz tu pracować ???

Choracy

@Łysy Może masz wiedzę czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Dominik

Skoro firma wypracowała sobie dobrą opinię to tylko potwierdzają jaką są firmą

Wito

Współpracuje z nimi i mogę stwierdzić, że poukładana firma, dobrze się prezentuje, fajni ludzie, dobre produkty, międzynarodowy zasięg. Ogólnie bardzo ok.

Hanna
@Wito

Z Twojej opinii wynika, że Walraven z Krakowa to dobra i rzetelna firma. Z komentarza @Kwadrat też można wywnioskować, że warto zatrudnić się u tego pracodawcy. Czy dobra sytuacja w firmie przekłada się na godne wynagrodzenie dla pracowników firmy? Na co konkretnie mogą liczyć osoby tam zatrudnione?

Tomasz
@Hanna

Interesuje mnie stanowisko Doradcy Technicznego Wsparcia Sprzedaży. Mają na stronie rekrutację. Czy ktoś wie coś więcej o rekrutacji tam?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Walraven Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Kraków oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Kwadrat

Pracuję i chciałbym tu pracować do emerytury, czy trzeba lepszej reklamy?

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Walraven Sp. z o.o.?

weronika

Teraz jest szansa spróbować @Machnik bo szukają osoby do działu marketingu jeśli studiujesz zaocznie i masz pojęcie jako takie o ekonomii to jest to idealne miejsce. Kasa na czas i atmosfera też do wytrzymania

anon

uciekac

Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Walraven Sp. z o.o. ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw merytoryczną opinię o Walraven Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Walraven Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
Walraven Sp. z o.o.