Evolt Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Evolt Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: info@evolt-elektro.eu

Szukam byłych pracowników których możnaby było zapytać w odniesieniu do szczegółów współpracy. Czy pracodawca oferuje kursy doszkalające? Czy kierownictwo buduje przyjazną atmosferę w firmie? Dziękuje bardzo za pomoc.

Negatywne komentarze muszą mieć podstawę ,w branży jest duża konkurencja i tez dużo piekarzy pracuje jako elektrycy gdzie nie znają podstawowych zagadnień i na końcu jest rozczulanie się jak przyjdzie usunąć usterki czy ogólnie instalacja nie zostanie wykonana ze sztuką. Sprawiedliwość między ludzka nie polega na pretensjach pisanych w komentarzach bez uzasadnień. Pan jest piekarzem czy cukiernikiem ,że nie pracuje już w firmie ?

I.M Nowy wpis
@Evolt Sp. z o.o.

Proszę o i informację o pracy: jaka jest rotacja powrotów do kraju ( np.2/1, 3/2), warunki mieszkaniowe, transport do miejsca pracy, urlopy.

Kreweta Nowy wpis

Nie wiem jak z pracodawcą ale z ekipą od tej firmy współpracuje się genialnie, ukłony w stronę Kamila i Pauliny bo widać że mają fach w ręku, pełna kultura

Czy w Evolt Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Nowy Nowy wpis

Chciałbym zapytać o pracę przez tą firmę w Hamburg jak z platnosciami

Aplikowałeś na stanowisko Elektryk oferowane przez firmę Evolt Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Evolt Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Elektryk. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Aktualność
Szukamy elektryków do pracy w Niemczech proszę aplikować na biuro@rekrutacja-evolt.pl

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zostaw merytoryczną opinię o Evolt Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Evolt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evolt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Evolt Sp. z o.o.