Opinie o 1Plus1 Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 1Plus1 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie 1Plus1 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 1Plus1 Sp. z o.o. w Kraków

Bartek Nowy wpis

Fajna firma , super praca i atmosfera świetna dlatego warto polecać.

Margo Nowy wpis

Nie współpracujcie z tymi Panami, jeśli zależy Wam na normalnej pracy i wypłacanej wypłacie. Warunki pracy - stare pomieszczenia fabryczne. Zimą zimną, latem duszno. Odrapane i nieotynkowane ściany, zasyfiały kibel. Zero umów i kasa na czarno, w dodatku zawsze są kłopoty z wypłacalnością. Wszystkie negatywne wpisy są prawdziwe.

Majkel Nowy wpis

No nie jest tak najgorzej. Zarobki nie są zawsze najważniejsze @hius. Liczy się też socjal i rodzaj umowy, a ludzie pracujący w 1plus1 mogą liczyć na umowę o pracę i dobry socjal (bony na święta, premie, ubezpieczenie).

elo Nowy wpis

Dziadostwo nie z tej ziemi, komentarz powyżej dokładnie oddaje jak ta firma wygląda, masakryczne "biuro", gdzie na łeb leje się woda jak pada (polecam zobaczyć na street viem, a nie będziecie tracić czasu). Panowie zarządzający nie mają pojęcia czym jest umowa, zatrudnianie ludzi i przede wszystkim zapłata za wykonane zlecenie oraz pracę. Żenada jakich mało.Dziwi mnie tylko, że jeszcze istnieją i funkcjonują.... Wszystkie komentarze w 100% prawdziwe.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie 1Plus1 Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Łeb

Nie polecam tej firmy, jak już wypłacają hajs to z ponad miesięcznym opóźnieniem i żydzą kasy jak tylko sie da, oby tylko zaoszczędzić te kilka stówek. W sumie nazwa 1+1 wskazuje mi na prawdopodobną misje firmy - Grosz do grosza i będzie na wypłaty. Zarobki marne(w MC Donaldzie lepiej płaca i chociaż żarcie jest, a tu czasem nawet prądu/internetu brakuje. Może chodzi o rachunki? - nie wiem) Pracuje się w bunkrze jak z 2 wojny światowej na "biurkach" - wielkich drewnianych płytach ustawionych na stojakach :D Od rana do wieczora gra jedna i ta sama nuta wiec to tłumaczy "przyjemną atmosferę pracy". Można by było jeszcze wymieniać jak "fajnie" się współpracuje z tą firmą ale myślę że powyższe komentarze od razu sugerują czy warto wchodzić z nimi w interesy. Pozdrawiam :)

x

Myślałem że ja jeden mam takie doświadczenia z osobami zaangażowanymi w tę spółkę. Nagłe urwanie kontaktu, brak rozliczenia za wykonane prace.

cappucino

Absolutnie nie polecam tej firmy, chyba, że ktoś lubi pracować charytatywnie. Jedyny sposób na odzyskanie kasy to sąd, więc szkoda nerwów i czasu. Żenujące tłumaczenia, albo ich brak, zero skrępowania, że się komuś nie zapłaciło. Poza tym zero perspektyw na jakąkolwiek umowę o pracę.

dddd

Wykonano zlecenie dla firmy 1 plus 1 z Krakowa. Od połowy marca 2014 czekam na wynagrodzenie. Osoba zlecająca uprzejmie tłumaczy się któryś raz z kolei bez rezultatów. Nie polecam żadnej współpracy.

Mokate

Nie polecam tej firmy! Atmosfera może i ok, ale zarobki kiepskie, brak umowy, niewypłacalność.

Zostaw merytoryczną opinię o 1Plus1 Sp. z o.o. - Kraków

1Plus1 Sp. z o.o.