Opinie o Ap Asensor Artur Parzoch w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ap Asensor Artur Parzoch. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ap Asensor Artur Parzoch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap Asensor Artur Parzoch w Katowice

Paweł Nowy wpis

Jak pieniądze są świetne to może ktoś wrzuci konkretne kwoty. Od zeszłego roku były jakieś podwyżki? Przydałby mi się info.

Mig Nowy wpis
@Paweł

Co jakiś czas dają więcej ale nieduże kwoty.

Edward Nowy wpis
@Paweł

pensje od 7000 do 15000 złotych miesięcznie , zależy ile pracujesz

Tymon

Trudno oczekiwać od byłych pracowników obiektywnej opinii. Firma jest jak najbardziej ok, polecam.

moje zdanie
@Tymon

Witam może od pracowników nie ale jako klient oraz podwykonawca wypowiem się tak pieniądze za współprace jeśli nie były na czas to nawet ich nie było wgl. po za tym w świecie branży dźwigowej ta firma i własciciel ma wypracowane bardzo złe zdanie i opinie także to też mówi za siebie obiektywnie patrząc widziałem jak mają tam pracownicy i zgadzam się z ich negatywnymi opiniami obiecanki cacanki a później wychodzili z rękoma w nocniku

Edward Nowy wpis
@moje zdanie

Pracuje w tej firmie już od kilku lat, opinie na ten temat są albo działaniem konkurencji albo byłych pracowników którzy zostali zwolnieni. Wypłaty lepsze od konkurencji a nawet 30 % , do dyspozycji nowy samochód służbowy, karta kredytowa, telefon. Nigdy nie było problemów dot. płatności ... Najbardziej mi się podoba prywatna opieka medyczna i elastyczny czas pracy.

DaVe

Tak czytam te komentarze, historie firmy znam i powiedzieć muszę, że poprzedni kryzys wyszedł na dobre. Pieniądze nie są świetne, lecz wystarczające, firma zaliczyła można powiedzieć że restart, coraz więcej świadczeń pozapłacowych, pod wzgledem samej pracy jako konserwator mam wszystko, od narzędzi, części po tony dokumentacji i wsparcie specjalistów. Jedynym minusem jest lekki haos w biurze, ale z doświadczenia wiem, ze to norma w małych firmach. Jak nie chcesz pracować, tylko dostawać pieniądze za zbędne ludzkości wypełnianie tabelek, to szukaj dalej.

Zdzich

@Tymon a co najbardziej Ci się tu podoba?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ap Asensor Artur Parzoch? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

@Tymon a wiesz może coś o rotacji ?

Aneks w umowie skończył się na obietnicach. Pieniądze szły pod stołem, a to co na umowie (najniższa krajowa) i tak wpływało za późno. Po zwolnieniu się w trybie natychmiastowym nie zobaczyłem już zaległej składowej wynagrodzenia bo po co - przecież tej nie ma na papierze. Mydło do łazienki w biurze musiałem kupić za swoje.

Konserwator

Wszystko co potrzeba do pracy , nareszcie spokojna robota . Polecam !

konserwator x
@Konserwator

:) poplynie czas a sie dowiesz jaka to spokojna praca :) PO prostu czlowiek jak to ktos okreslil , Lisek a co rude to i moze byc ....... I tu wlasnie tak jest

Kamila
@Konserwator

Opowiesz, na jakim stanowisku pracujesz w firmie Ap Asensor Artur Parzoch? Czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę i przysługują Ci jakieś benefity pozapłacowe? Dla wielu pracowników jest to bardzo ważna kwestia. Jakie jest Twoje zdanie na temat wynagrodzenia oraz atmosfery?

@Konserwator

Z tego co piszesz jesteś zadowolony z zatrudnienia. Może podałbyś więcej szczegółów jakie aspekty pracy sprawiają, że polecasz firmę. Interesuje mnie na jakim poziomie jest wynagrodzenie, więc jeśli możesz dodaj te informacje.

dajkin

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ap Asensor Artur Parzoch - Katowice

• Jak się pracuje w Ap Asensor Artur Parzoch?

Zobacz opinie na temat firmy Ap Asensor Artur Parzoch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ap Asensor Artur Parzoch?

Ap Asensor Artur Parzoch
1.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Gen. Zygmunta Waltera Jankego 98
    40-616 Katowice