Gegenbauer Polska

Kraków

Opinie o Gegenbauer Polska

Julita

@Guest, @Młody, @Kasia w takim razie skoro są takie przejawy to czemu nie próbowaliście jakoś rozwiązać tej sytuacji i walczyć o swoje prawa?

Julita

@pracownik forum nie służy do opisywania pracowników i ich spraw prywatnych. Czy pisząc o mobbingu chodziło Ci o takie zachowania jak: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Mógłbyś może przedstawić jakąś taką sytuację. To są wszystko bardzo ważne informacje na temat Gegenbauer Polska do zweryfikowania.

Guest
@Julita 20.09.2017 09:18

Dokładnie , nieszanowanie przez kierowników. Oskarżanie o kradzież. Przejawy mobingu.

Młody

Pozdrawiam firmę Gegenbauer - Kraków, dział ochrony! W szczególności chciałbym pozdrowić wspaniałego szefa, którego przydomek przywraca wspomnienia z lat dzieciństwa kiedy to oglądało się popularną na całym świecie kreskówkę o skaczących misiach. Jak się okazuje przydomek ten nie wziął się znikąd, bo drugiej tak infantylnej i niedojrzałej osoby na kierowniczym stanowisku nie udało mi się jeszcze spotkać. Jeżeli chcecie: być wzorowo wrobieni na rozmowie kwalifikacyjnej jakie to cudowne warunki pracy panują w firmie, by Wam ubliżano, szantażowano i zastraszano to serdecznie polecam pracę w Gegenbauer pod naczelnym przywództwem Pana Andrzeja i jego wiernego pazia Dariusza wspomnianego już w tej opinii.

Kasia

Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną mam mieszane odczucia. Zła atmosfera, dyrektor Finansowa naburmuszona, niemiła. Zachowali się tak jakby nie potrzebowali pracownika, tylko chcieli pokazać swoją wyższość. Do tego mało konkretów jeśli chodzi o przedstawienie obowiązków na stanowisku na które się aplikuję i co mnie zbulwersowało, nie zapytano nawet, czy mam jakieś pytania odnośnie pracy, a to przecież jest prawo kandydata w rekrutacji. Nie polecam.

Brak możliwości rozwoju ze względu na brak profesjonalnego podejścia do Klienta. Polecam osobom które chcą sie przechuśtać przez pewien czas i mogą dodatkowo dorobić poza strukturami firmy w obrębie miejsca wykonywanych obowiązków służbowych co jest możliwe na brak kontroli przez kadrę zarządzająca. W firmie sa dwa mankamenty: prowadzony mobing przez zarząd oraz notoryczne zwolnienia dyscyplinarne które i tak pracownicy wygrywają w sądzie pracy z powodu braku profesjonalnego podejścia prawnika sterowanego przez Andzeja i Edytę czyli zarząd łóżkowy

Julita

@Gegenbauer to łajzy czy próbowałeś to wyjaśnić? Może zaszła jakaś jednorazowa pomyłka? Zawsze takie kwestie warto wyjaśniać. Przypominam, że na forum obowiązuje regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i nie zezwala się na używanie wulgaryzmów jak w Twoim nicku. @PaPa czy chciałbyś dokładniej opisać swoje doświadczenia? Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim traktowaniem? Inni użytkownicy chętnie, by poznali różne opinie.

PaPa

Nie polecam Byłem pracownikiem tej firmy na obiekcie we Wrocławiu,przemęczyłem się w niej prawie 2 lata i naprawę nie polecam.Na początku było normalnie,normalne obowiązki i normalny czas na realizacje zadań,ale z czasem się zaczęły zwolnienia pracowników , a obowiązki zostały a ludzi coraz mniej do realizacji zadań. Tak firma straciła obiekt we Wrocku

Gegenbauer to łajzy

Oszukują ludzi na pieniądze!! Najpierw mówią że zapłacą 1000 zł a dają połowę z tego!!! Nie pracujecie dla nich taka firma powinna upaść!!

Lolek

Praca na obiekcie pmpl mija się z celem za to wynagrodzenie.Obowiązków przybywa a wypłata coraz mniejsza.Rotacja jak na mało którym obiekcie w krk.Praca połączona z pseudo recepcją na której nikt normalny nie zostaje.

normall

to co wyprawiaja pracownicy gegenbauer przechodzi juz ludzkie pojecie.... pracowników ktorych sprawdzaja przy wyjsciu z pracy z morrisa traktuja jak potecjalnych przestepców [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w ...z gory zakładaja ze cos wynosi sie z zakladu pracy.. za niedlugo kobieta beda zagladac w dekolt a mezczyzni beda kucali bez spodni jak na policji .. wez cie sie ogarnijcie wszyscy chca zarobic na chleb a wy szukacie poł papierosa.. na zdrowy rozum kto by ryzykowal nawet dla paczki ludzie zatrudnieni przez firme wynosza kartonami a nas traktujecie jak głownych zlodziejów !! to sie musi zmieni uszanujcie ludzi ktorzy spiesza sie po poludniówce na ostatni bus , autobus czy tramwaj a nawet pociag czy po pracy w nocy sa wykonczeni i marza tylko o łózku! Macie zamiar tak szczegółowo przeszukiwac ludzi zacznijce od rozbudowy bramy i pomieszczen w ktorych sa sprawdzani indywidualnie .przez was brak zorganizowania tworza sie kolejki ludzie mimo ze po pracy nie moga opuscic terenu pracy - choreeee ! uszanujcie zycie prywatne drugiego czlowieka nie zyje sie dla pracy ! nie szukajcie dziury w całym zamien sie miejscem prze pare dni to zobaczysz jak to jest czekac 30 minut na mrozie na kolejnego busa bo szanowna ochrona kazdego ma za przestepce ktory kradnie !

AKO

Firma łamie wszystkie zasady bhp i zmuszają do pracy po godzinach bez ich wykazywania bo nie chcą płacić. Również każą pracować ludzią na L4 i na urlopach. Dodatkowo kierownik projektu na niczym się nie zna tylko ściemnia cały czas 3M

NICK

Atmosfera do bani, pracują tyrani, którzy innych ludzi mają za nic. Manipulują tak by samemu błyszczeć a innym świnie pod nogi wrzucać jak się jakaś wtopę zrobi. Zarobki przeciętne nie płacą za dodatkową prace ani za nadgodziny.

Zołza45

Witam. Pracuje w firmie od półtora miesiąca... Pracuje na umowę zlecenie a i tak wydaje mi się że pracuje na akort ponieważ więcej wymagają od osób które pracują na umowę zlecenie niż na umowę i pracę. W umowie pisze że wypłata jest zawsze do końca miesiąca A i tak nie wypłacana jest na czas. Nawet cala firma nie dostała na sylwestra wypłaty chodź już jest koniec miesiaca!!!. Nie mówiąc nic i świętach gdzie niby miały być zaliczki dane bo tak obiecywali że będą A i tak nikt nie dostal. Pracodawca nie potrafi nic z tym zrobić tylko umywa od tego ręce... Uważają się za poważna firmę A i tak nią nie sa... Pozdrawiam..

ξ

Byłem zaproszony na rozmowę .Zaproponowano mi stanowisko poniżej tego na które aplikowałem.Od początku spotkania próbowano mi udowodnić brak kompetencji." Bo jak pan nie zna tych urządzeń które są zamontowane u nas w firmie to się pan nie nadaje" .Człowiek który prowadził rozmowę pracuje w tej firmie około roku i jest zachwycony socjalem.Darmową kawą i tanimi posiłkami.Żenujące spotkanie. Strata czasu. Wyraźnie chciał się ten człowiek dowartościować kosztem poszukującego pracy. Czyżby to stres z jego poszukiwań zajęcia. To trzeba leczyć! Jeśli "firma" zaprasza na spotkanie to oznacza że chce potencjalnego kandydata zatrudnić. Jednym zdaniem ta firma jest mi winna koszty dojazdu+ stracony czas .

michał

Dobrze, że zarobki u nich są adekwatne do powierzanych obowiązków, ale czy wypłata dla specjalista ds. procesu jest zawsze terminowa? Chętnie bym się załapał, bo doskonale o to dbają teraz. Pozdrawiam.

ok

jakie miasto i stanowisko ?

Anonim

Aplikowałem czas temu jakiś do tej firmy na kierownicze, specjalistyczne stanowisko. Rozmowa absolutnie żenująca i poniżej wszelkich standardów, chore pytania shizofrenika, merytorycznie całkowicie nie związane z kompetencjami. Podejście pracodawcy z taką pogardą dla kandydata, jego życiorysu, dokonań i sukcesów zawodowych... szczęśliwie nikt tam w mordę nie dostał. Po prostu brak słów... wymarzony kandydat to chyba desperat wyzuty ze wszelkiej godności, gotów podjąć się straceńczej misji za psie pieniądze. Żal mi wszystkich ludzi, którym ta firma zmarnowała cenny czas i marnuje co dzień życie w takiej atmosferze pracy. Zdecydowanie odradzam. Sorry, ale tak pracujecie na własny wizerunek, że będąc Waszym pt. klientem w życiu do przetargu nie zaprosiłbym firmy tak aroganckiej dla pt. pracowników. A świat jest mały, a ludzie pamiętliwi.

olo

To wiem z tym akurat nie ma problemu z mojej strony. Tylko interesuje aspekt finansowy. Na ile można liczyć na tym stanowisku w tej firmie.

oszukany

wiesz dla czego szukają ludzi wysiadają po 3miesiącach nacisk jest przez ekipę która rządzi i nie ma szansy żeby wyjść na swoje-kasa

olo

Nikt się nie wypowie na temat zarobków? To aż taka tajemnica? Znalazłem ogłoszenie także na Utrzymanie ruchu miejsce pracy Starachowice. Spełniam większość wymogów ale na chwilę obecną nim się zmieni prace warto znać możliwości przyszłego pracodawcy zwłaszcza finansowe.

Janek

Pracuje w Gegenbauerze jako konserwator i sobie chwale. Nie mam do czego się przyczepić.

MW
@Janek 03.07.2016 10:21

nic nierobienie tylko się promowanie to by każdy był zadowolony ze swojej pracy tak jak ty - a podwyżki i tak nie dostaniesz

Mike
@Janek 03.07.2016 10:21

Gdzie jest tak dobrze? Pytam bo przeważnie opinie krytyczne.

rozczarowany

Coś jednak jest prawdy w poprzednich opiniach. Byłem na rozmowie w tej firmie, mimo, że zadzwonili, że wstępnie są na "tak", ale się odezwą później, to nie zadzwonili już. To raczej nie jest profesjonalne traktowanie kandydata. Po rozmowie również niewiele się dowiedziałem o przyszłym stanowisku, wszystko bardzo ogólnikowo. Jak dla mnie to całkowity brak profesjonalizmu.

nowy

Witam! Zastanawiam się nad pracą w tej firmie na stanowisko pracy technik gospodarczy . Warto ? Czy warto darować ?

kammy

No dobrze, czym sie zajmuje gegenbauer to już wiadomo, ale jak na dzień dzisiejszy wygląda tutaj praca? Pytam, bo jak przeczytałem te komentarze powyżej to mam mocno mieszane uczucia. W ogóle czesto rekrutują nowych? Możecie napisać skąd własciwie dowiedzieliście się, że szukają ludzi do pracy? Pozdrawiam.

miksolik

Dzień rozpierducha,zależy gdzie bedziesz pracować, robisz coś nie dokońca wiedząc co robisz..ogólnie zostaniesz zawalony obowiązkami ,fakturami, bez mozliwości otrzymania pomocy co z tym robić,ale jedno nadmienie Masz to zrobić tak zeby sie wykazać.Pozdrawiam

Kolo

Ha,Ha widze ze zakreciło się od opini,.. Równiez Pozdrawiam Pana Brygadziste, w Piątek dostałem wypowiedzenie Oczywiscie w jednym egzemplarzu bez potwierdzenia oraz nie zauwazyłem żeby tam był podany powód zawonienia,ale@ do Krakowa dzien przed Wypowiedzeniem pracy mogł byc przyczyną, gdyz zaraz w ten sam dzien po wysłaniu otrzymałem informacje (cytuje brygadziste" Pisząc @ do Krakowa Kopiesz dołki podemną i pania kierownik odziału" a chodziło tylko o zapytanie jak to sie ma to brutt/netto za prace. No zobaczymy dw dniu 07,12 wysłałem kolejne zapytanie do Krakowa ,z zapytaniem ,o podstawe zwolnienia (uzasadnienie) oraz czy mają pojęcie co sie tak naprawde dzieje w Wrocławiu,Bo nie jest chyba na miejscu dawać ogłoszenie na portalu ogolnopolskim pracuj.pl werbować człowieka 200km do podjecia zatrudnienia a po 3 tygodniach zwalniać Bezpodstawnie,Nie wnikając czy pracownik poniósł koszty wynajęcia mieszkania,hotelu oraz ze sie poswiecił tez i zaangazował do współpracy z Firma(niewazne dla P.brygadzisty)Tłumaczeniem Brygadzisty bedzie jak sądze "zwolniłem ,bo palił papierosa" ale to się okaze ,zawsze jak coś maja zastosowanie jeszcze sankcje prawne,.Ale zobaczymy co Odpowie Tak prestizowa Firma w Polsce i za Granicą "Gegenbauer" Pozdrawiam wszystkich Obecnych ,Byłych i Przyszłych Pracowników zycze wytrwałosci

dosadny
@Kolo 07.12.2014 16:41

Proponuje sprawdzić dzisiaj nic się nie zmieniło a może ciut mocniej przyręcają

pluszak

Raczej Nie proponują umowy ,jak cos tylko są te zawsze do końca miesiąca-umowy stałej nie dostaniesz jak cos wypowiedzenie prędzej a na twoje miejsce zatrudnią innego, i tak w koło

zimorodek
@pluszak 06.12.2014 09:18

Kariery się tam nie zrobi,. Raczej uwazaj co mówisz, Pozatym Firma działająca na terenie Wrocławia z Takim Podejsciem kierownictwa ,Nie zrobi szałowej Kariery nie z tymi Brygadzistami,PS miałem okazje pracować kilka dni ,wpore zrezygnowałem i Naprawde nie załuje ,widze ze kolega wyzej tez przechodził "piekło" jak wszyscy co mieli okazje pracować na terenie zakładów 3M,chociaż nie moge powiedzieć,Są tacy co zamieżają Tam kariere zrobić,..i życzyc im powodzenia i wytrwałosci.Również Pozdrawiam Szanowanego Brygadziste P.D..

Audytor

Na umowę o pracę jest OK. Jeśli zaproponują Ci zlecenie, najpewniej będziesz robił do 70 - 80 h tygodniowo

b

Tak. Zgadzam się z kolegą. Chodzi o pana (usunięte przez administratora) Człowiek dwulicowy.

a

nie polecam pracy w tej firmie.We Wrocławiu jest kierownik P.R.,który ma ludzi za nic.

an

zero szacunku nawet dla potencjalnych pracowników.

bananex

Witam Zgadzam się z opinią dwóch ostatnich kolegó. Firma ma wiele oddziałów i ciężko jest ogólnie o niej pisać!! We wrocławiu jest OK! Wszystko zgodnie ze wcześnieszymi ustaleniami, stres jest jak wszędzie, pracy dużo jak u każdego, ale jak ktoś nie lubi pracować i chodzic własnymi ścieżkami to wszędzie będzie mu źle. Polecam

a

fajna firma :D

Robolek

Firma ma wiele oddziałów - ja na swoje miejsce pracy nie narzekam. Kasę jaką chciałem taką dostaję a co do przełożonych to miewałem nieporównywalnie gorszych. Tu da się normalnie pracować choć czasem jest nawał roboty - taka branża Jak ktoś nie lubi pracować to wszędzie będzie mu niedobrze ;)

ya

tam sie nigdy nic nie zmieni do momentuy gdy rzadzacy będa tacy jacy sa... nie polecam poczytaj na (usunięte przez administratora) o tej firmie

były pracownik

Ja popieram opinie o pracy pod szanownym (usunięte przez administratora). Do momentu jak się nie wtrącał to było ok. praca jak praca, wymagała ale i płacił, lecz gdy zaczął się (usunięte przez administratora) wtrącać to wszystko się (usunięte przez administratora).

Mini

w tej firmie jest duża rotacja, chyba ciężko wytrzymać w niej jeśli jest taka atmosfera i opinie na temat samej organizacji, a to dzięki....

Zostaw opinię o Gegenbauer Polska - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gegenbauer Polska