Opinie o Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.?

Mariusz Nowy wpis

Pracuje od 2020 roku Praca po 12h Samochód na własność Pieniądze ok 4 tys netto Podsumowując jak na Warszawę- nie warto

Muszę coś napisać , ponieważ nie mogę już tego czytać. W firmie w grudniu 2019 roku nastąpiły duże zmiany. Nowy prezes , nowa ekipa i nowe zasady. Po kolei : brak GPS , fajna atmosfera , produkty są dostępne w hurtowniach . Nie są to łatwe produkty , ale można śmiało z nimi pracować. Firma od 3 miesięcy po zmianach kadrowych stawia na apteki i sieci apteczne. Polecam P.S. Nie jestem Prezesem , ani Dyrektorem ani Kierownikiem , więc te zarzuty mozna sobie odpuścić.

Ewelina
@Nowy

@Nowy, rozumiem. Czy brak GPS oznacza, że służbowe auto w Alpen można użytkować prywatnie, czy limitują to paliwem? Daj znać, jestem ciekawa.

@Ewelina

Możesz użytkować prywatnie bez problemu.

Polak Nowy wpis
@Nowy

A jakiej narodowości jest zarząd tej firmy?

Rodo Nowy wpis

Czesc, chcialem Was zapytac o oferte pracy na Podkarpackie ? Czy to jest Nowe stanowisko, jakie auta, czy sa GPS, jak sie sprzedaja preparaty, ile wizyt dziennie. Bede bardzo wdzieczny za info zwrotne.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Był pracownik

Mały błąd się wkradł. Miała same dramatyczne opinie

Milka

A kto pamieta czasy kiedy dyrektorem była Anka i na jednym szkoleniu kazali nam siedzieć aż zrobimy zadanie ( co zrobisz żeby zrealizować plan na dany miesiąc majac 2 dni pracy :)). Było już przed północą. My bez kolacji. I powiedzieli że zjemy jak skończymy. A jak dziewczyny po pierwszym dniu cyklówki ryczały i dzwoniły do swoich poprzednich kierowników żeby ich przyjeli. Firma dramat. Dlaczego znikneło całe formum z gowork o firmie jak była pod nazwą Alpen Pharma A.G. Pytanie do Administratora. GDZIE SĄ OPINIE NA GOWORK O ALPEN PHARMA AG????

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ABC

Tak

Kjk5

Brak produktów hurtowni a plany sprzedażowe ogromne.. koleżanki i koledzy polecam raczej prace w innej firmie

Przedstawiciel

Rekrutacja wygląda tak ze jak ktoś już przyjedzie do Warszawy to zatrudniają w 10 minut żeby się nie rozmyślec . Brak wszystkiego .ale co można dostać od Ukraińców.

Jaka atmosfera jest między działami w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.?

Pierwsza sprawa to w tej firmie nie ma czegoś takiego jak atmosfera chyba że skażona, druga sprawa to w tej firmie pracuje około 5-7 ludzi więc ciężko mówić tu o dzialach. Lepiej szukać pracy w innych firmach.

Faktycznie w zespole jest aż tak zła atmosfera? Z czego to wynika?

Alpen

Firma to jedna wielka porażka, koleżanki, koledzy jeśli nie musicie to lepiej nie podejmować tu pracy. Może dużego doświadczenia nie mam w farmacji ale nie trzeba mieć aby się zorientować że firma(usunięte przez administratora)

@Jajo Bardzo dobry pracodawca i dziwny wpis? Czyżby konkurencja inspirowała?

Zuzanna

@PH Uzyskałeś od @Nicole odpowiedzi na swoje pytania. A ja chciałabym Cię spytać - czy już postanowiłeś aplikować do Alpen Pharma Polska? Jeśli będziesz już dysponował konkretną wiedzą, to napisz nam, jak w tej firmie wygląda proces rekrutacyjny. @Nicole Jak długo masz staż pracy w tym miejscu? Czy firma jest skłonna do zatrudniania osób, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową?

PH

Witam - Przedstawiciel Medyczno - Farmaceutyczny: 1. Na jaką podstawę netto - na rękę można liczyć? 2. jak wygląda system premiowy, czy jest realny do zrealizowania? 3. Jakimi samochodami poruszają się przedstawiciele w firmie, czy można z nich korzystać prywatnie, czy są jakieś limity? 4. Jak wygląda atmosfera, czy polecacie? Dzięki za informacje :)

Nicole
@PH

1. Każdy sobie negocjuje (kolo 2,5-4) 2. Jest realny 3. Fabia, jeździsz prywatne, tylko musisz zatankować za swoje. 4. Atmosfera jest spoko.

Wiera

omijajcie firmę z daleka - nie szwajcarska a ukraińska, szwajcarska była kiedyś... bez perspektyw, bez pomysłu, a winę za niepowodzenia firmy na rynku farmaceutycznym ponoszą pracownicy którzy zostali zwolnieni ... tylko sukcesy odnoszą prezes, dyrektor, kam-owie, i marny product manager. ci ostatni to zbieranina z różnych korporacji, którzy świetnie potrafią rolować sprzedaż po hurtowniach i grupach zakupowych.

Spr
@Wiera

Bzdura. Firma jest nadal szwajcarska, sprawdź w KRS... HQ mają w Szwajcarii.

M
@Spr

Pracowałem w firmie AP w 2017 przed wejsciem na rynek polski Apicold, osobiście firmy nie polecam, jeśli po zakonczeniu współpracy szczebel kierownika mowi że coś z firma jest nie tak to może komuś to dać do myślenia, ale każdy uczy się na błędach, bądź od czegoś musi się zacząć...

A

Praca ciężka, moze nie dla wszystkich i wiele osób się nie sprawdziło. Mi pasuje, a za starania dostaję dobrą pensję. Najwazniejsze, że atmosfera jest ok, na luzie i super ludzie. Polecam.

PMF

Ludzie, bierzcie przez palce co tu piszą na forum. Praca przedstawiciela w AP to normalna praca jak w każdej innej a dodatkowo masz produkty unikalne i wysokiej jakości, a dodatkowo teraz po wprowadzeniu dodatkowego systemu premiowego, można sobie zarobić dodatkowe pieniądze. Prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to będzie pracować. To nieprawda, że firma zwalnia pracowników. Pozdrawiam

Kłamstwo na kłamstwie, kłamstwem pogania. Firma dramat. Omijać szerokim łukiem.

Radzik

Polecam... Firma Szwacjcarska. Płynność finanowa. Prezes bardzo w porządku. Dyrektor na wysokim poziomie i bardzo elastyczny. dziewczyny z biura naprawdę bardzo pomocne i elastyczne. Zero ciśńienia. Jak w korpo.bardzo dobre produkty proste do promocji wśród lekarzy i aptek. O ile ktoś ma doświadczenie. Zero słowa złego nie mogę napisać nt.Alpen pharma. Nic tylko składać CV i pracowaać a sami sie przekonacie.Szukają również kierowników. Flota bardzo dobra. budzet też nic tylko pracować. Kto chce bo to nie jest firma dla leniuchów i na przeczekanie.

admin

Jeśli teraz coś dzieje się w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Taki komentarz będzie bardzo pomocy!

Zostaw merytoryczną opinię o Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.

Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.