Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.

Dolnośląskie

Opinie o Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.

nie przeszkadzać

droga "Natalia" jeżeli chodzi o PH to "mushroom management" trzymane w ciemności i karmione gó...m. braki w hurtach ... a jak już coś ph" sprzeda to kam drugi raz zaraportuje...premie obiecują i nie wypłacają...wstyd przed farmaceutami bo sprawdzają przy Tobie dostępność towaru a towaru brak..a jeżeli się zdarzy, że jakimś cudem towar trafi do apteki to z miesięcznym opóźnieniem... na kama i kierownika nie licz ściemniają na najwyższym poziomi...

Natalia
użytkownik zarejestrowany

@Były pracownik rozumiem, że masz negatywną opinię na temat pracodawcy. Czy w związku z tym, możesz powiedzieć coś więcej o swoich spostrzeżeniach i uargumentować je? Każda informacja na temat Alpen Pharma będzie przydatna potencjalnie nowym pracownikom.

Szkoda że poprzednie forum z opiniami zostało skasowane. Wcześniej firma nazywała Alpen Pharma AG. Może admin napisze co się stało z poprzednimi opiniami dotyczącymi firmy. Odradzam. Jak najdalej od tej firmy.

@$$lewy

W każdej info jest ziarno prawdy

$$ lewy

...dziwi mnie, że ktoś moze szukać opinii na tym portalu ...i na nich opierać swoie decyzje...

nikita

Dostałam oferte pracy Jako Pruduct Manager w tej firmie jestem ciekawa Waszych opini?

Do nikita
@nikita 02.07.2017, 20:26

Do działu RX czy OTC ?

mirek

...co roczna rotacja ...jak co roku...

mirek

...co roczna rotacja ...jak co roku...

queen dance
użytkownik zarejestrowany

widzę że p od maja sporo mieliście rekrutacji w firmie w róznych województwach na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego - może mi ktioś szczerze i merytorycznie wyjaśnić skąd nagle takie wielkie nabory? geneza tej rotacji bardzo mnie nurtuje

Jeśli teraz coś dzieje się w Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Taki komentarz będzie bardzo pomocy!

Zostaw opinię o Alpen Pharma Polska Sp. z o.o. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.