Opinie o SonarHome S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SonarHome S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SonarHome S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SonarHome S.A. w Warszawa

Roma Nowy wpis

Szukam informacji o rekrutacji w firmie. Interesuje mnie głównie posada Lead Product Manager. Bo widziałam ogłoszenie i jest opublikowane w języku angielskim i wymagają płynnego angielskiego. Czy rekrutacja jest też cała w tym języku, czy ona jest potrzebny tylko do codziennej pracy, ale rekruter mówi po polsku?

Nina Nowy wpis

Sonar home nie sprawdza nieruchomości względem podstawowych informacji dotyczących roku budowy i innych, nawet nie wiem skąd te błędne kalkulacje.Ludzie zgłaszają im błędy a oni nic z tym nie robią. Firma która wprowadza w błąd nie powinna funkcjonować.

Nick Nowy wpis

Niestety nie polecam pracodawcy. Najpierw obiecują podwyżki i awanse, ale oczywiście trzeba najpierw bardzo dużo pracować i dawać z siebie 200 procent, po czym, po osiągnięciu ich wyników zwalniają z dnia na dzień. Firma krzak, dramat.

Sławomir Nowy wpis

A co konkretnie Ci obiecano i czy było to na papierze w umowie o pracę? Zastanawia mnie też, jak przy UoP można zwolnić "z dnia na dzień" i co za powód Ci przedstawiono?

Nicke

Czesc, czy ktos wie jak wyglada umowa? 3 miesiace probnego i pozniej na czas nieokreslony czy jakos inaczej? Dziekuje bardzo :)

@Nicke

Dzień dobry, standardem jest umowa próbna na okres 3 miesięcy. Kolejna zazwyczaj na 2 lata, niemniej warunki są indywidualnie negocjowane po okresie próbnym. Zapraszamy do rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SonarHome S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lead Product Manager.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Juliusz

Profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie.

@Juliusz

Panie Juliuszu, serdecznie dziękujemy za owocną współpracę oraz pozytywną opinię o naszej firmie. Polecamy się na przyszłość. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Współpracę z SonarHome nawiązałam kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Szczególnie doceniam świetną atmosferę i zmotywowany zespół.

@Marta

Marta, dziękujemy za Twoją opinię. Zadowolenie naszych pracowników jest dla nas bardzo istotne. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Izabella

Czy jako agent Nieruchomości w SonarHome trzeba budować bazę klientów przez „cold calling” czy mają jakiś inny system pracy?

@Izabella

Pani Izabello, doradca nie wykonuje połączeń w celu pozyskania klienta. Klienci chcący sprzedać mieszkanie są przekierowywani do doradców z działu obsługi klienta. SonarHome pozyskuje klientów, którzy chcą sprzedać mieszkania poprzez kanały indywidualnych zgłoszeń.

Iwona

Świetna współpraca. Pani Weronika czuwała na każdym etapie. Urocza i uśmiechnięta, zawsze na czas i zawsze przygotowana. Brawo! Polecam wszystkim!

Weronika
@Iwona

możesz napisać kim jest Pani Weronika? to jakaś Pani z działu HR, która zawsze jest pomocna ?

@Iwona

Pani Iwono, cieszymy się, że możemy powitać Panią w gronie zadowolonych klientów i serdecznie dziękujemy za pochlebne słowa pod adresem doradcy. Staramy się, by współpraca z naszą firmą układała się wzorowo na każdym etapie. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

@Weronika

Weronika jest doradcą ds. nieruchomości :) Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Iwona

Bardzo dobra współpraca. Pani Weronika cały czas byla w kontakcie.

Dziękujemy za pozytywną opinię i miłą współpracę. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Katarzyna

Witam, firma Sonarhome posiada bardzo doskonałe i wykwalifikowane biuro obsługi klienta (z doświadczenia wiem, że rzadko się zdarza wśród innych firm) . Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista pracowników . Z przyjemnością polecę firmę swoim znajomym. Życzę powodzenia :) Jestem bardzo zadowolona!

@Katarzyna

Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za słowa uznania i miłą współpracę. Cieszymy się, że dołącza Pani do grona zadowolonych klientów. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Jak szefostwo w SonarHome S.A. traktuje ludzi?

sonarkowa

bardzo dobrze, atmosfera i kultura wewnątrz firmy to dla mnie jeden z największych atutów tej pracy!

Dbamy o to, by atmosfera w naszej firmie była iście partnerska. Troszczymy się o dobre samopoczucie naszych współpracowników. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Genialne narzędzie do wyceny nieruchomości. I przede wszystkim darmowe. Polecam!

@Piotr

Panie Piotrze, cieszymy się, że spodobała się Panu nasza usługa. Dokładamy wszelkich starań, by z naszym narzędziem mogło zapoznać się jak najwięcej osób. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Ilona

Z pomocą firmy SonarHome sprzedałam mieszkanie szybko i w bardzo dobrej cenie. Polecam!

@Ilona

Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Wojciech,Joanna,Olivia

Dziekujemy bardzo firmie SonarHome za pomoc w kupie mieszkania! Jestesmy mile zaskoczeni obsluga klienta oraz profesjonalizmem z jakim sie spotkalismy! Szybki serwis, pomoc w wypelnianiu dokumentow a przede wszystkim bezpieczenstwo o ktore w dzisiejszych czasach jest bardzo wazne...Bardzo mocno polecamy firme SonarHome i mamy nadzieje,ze w przyszlosci bedziemy jeszcze mieli okazje z niej skorzystac???????????? Szczegolne pozdrowienia dla Pana Wiktora i Pani Ady!! ????????????????????

@Wojciech,Joanna,Olivia

Robimy wszystko, by wspierać naszych klientów na każdym etapie transakcji. Bardzo dziękujemy za pochlebną opinię. Również mamy nadzieję na współpracę w przyszłości. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Wojtek

Czy ktoś pracował i wie jakie umowy są na start ?

@Wojtek

Zapraszamy do aplikowania na obecne oferty pracy, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania podczas procesu rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Jolanta

Jestem bardzo zadowolona z obslugi, transakcji i oferty biura Sonarhome.Komunikacja z Panem Lukaszem przebiegala bardzo sprawnie i regularnie. Oferta byla konkurencyjna i cala transakcja sprzedazy mieszkania przebiegla sprawnie i szybko. Ucziwosc,respekt i profesjonalizm!

@Jolanta

Dzięki naszej usłudze iBuying możemy kupić mieszkanie od naszego klienta nawet w 7 dni. Służymy pomocą na każdym etapie transakcji, jesteśmy profesjonalistami i można na nas polegać. Dziękujemy za Pani pozytywną opinię, cieszymy się, że jest Pani zadowolona ze współpracy z nami. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Handlowiec

Firma fajna, ludzie w zespole bardzo pomocni, dużo możliwości żeby się sporo nauczyć o rynku nieruchomości jeśli ktoś się interesuje. Jest dużo pracy, ale jak ktoś jest dobry, to też może dobrze zarobić.

Magdalena
@Handlowiec

Witaj, wiesz może coś odnośnie przyjęć do zespołu w Sonarhome? Nie udało mi się znaleźć aktualnych ogłoszeń o pracę i nie wiem czy można liczyć obecnie na zatrudnienie :( Daj znać jeśli coś wiesz na ten temat :)

@Handlowiec

Zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy, nasza firma prężnie się rozwija. Każdego dnia analizujemy rynek nieruchomości i chętnie dzielimy się wiedzą. Nasz personel to profesjonaliści. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Emerytka

Bardzo jrstem zadowolona, nie dawno sprzedałam mieszkanie, cały proces przebiegł szybko i fachowo Pan Mateusz w każdej chwili służył mi pomocą. Firma godna polecenia, na pewno będę polecać Sonarhome.

@Emerytka

Dziękujemy za pozytywną opinię. Nasi doradcy to profesjonaliści opiekujący się klientami na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że dobrze wspomina Pani współpracę. Miło nam powitać Panią w gronie zadowolonych klientów. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Joanna

Polecam firmę, działają bardzo sprawnie i uczciwie. Dla mnie było istotne, że mogłam zostawić niepotrzebne graty i szybko dostać pieniądze na konto. Przelew był w ciagu 15 minut po podpisaniu umowy. Pan Mateusz reprezentuje bardzo profesjonalną obsługę klienta. Dają dobrą cenę jak na ten rodzaj usługi.

@Joanna

W SonarHome mogą Państwo bezpłatnie i w bardzo krótkim czasie wycenić swoje mieszkanie. Możemy również zaproponować kupno nieruchomości i pomóc we wszystkich formalnościach związanych ze sprzedażą. Dziękujemy za pozytywną opinię. Witamy w stale rosnącym gronie zadowolonych klientów. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Jadwiga

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z firmą, gdy zamierzałam sprzedać mieszkanie. I choć do transakcji nie doszło, gdyż rozmyśliłam się, to bardzo pozytywnie oceniam Panią Karolinę, która jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną, konkretną, a przy tym niezwykle miłą, szczerze polecam.

@Jadwiga

Cieszymy się z Pani pozytywnej opinii. Jesteśmy profesjonalistami i pewnie poruszamy się po rynku nieruchomości. Z przyjemnością doradzimy przy sprzedaży lub zakupie mieszkania. Liczymy, że w przyszłości pojawi się między nami okazja do współpracy. Pozdrawiamy Zespół SonarHome

Zostaw merytoryczną opinię o SonarHome S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w SonarHome S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SonarHome S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SonarHome S.A.?

SonarHome S.A.
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.

SonarHome S.A.