Zadane.pl

Kraków

Opinie o Zadane.pl

xxxxx

złodziej i oszusci tyle w temacie każą płaić za nic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ich

niedostępna

teraz wysyłają mi jakiś link do potwierdzenia adresu e-mail, ale i tak nie dostaje go ;-; jeśli czegoś z tym nie zrobią zgłosze to czasami odpowiedzi pomimo tego, że są dobre zostają usunięte przez moderatorów, a sami piszą dopowiedź, która jest błędna -_-

Lidia

Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tej firmie jako pracodawcy? Na ich stronie widzę, że poszukiwani są kandydaci na stanowisko Product Owner. Można też aplikować na inne ze stanowisk, na które nie ma jeszcze wolnego etatu. Co możecie podpowiedzieć osobom zainteresowanym? Czym firma wyróżnia się na tle innych firm z branży? Każda dodatkowa informacja może być bardzo cenna.

pari

Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy z tą firmą. On sam namawiał mnie chwaląc przede wszystkim atmosferę i podejście innych pracowników zatrudnionych tutaj.

Max

Witam wszystkich...część z Was może i ma rację, niestety ale też mylicie się i wprowadzacie innych w błąd, podając nieprawdziwe informacje. Jestem użytkownikiem od kilku lat...Serwis zrobił się śmietnikiem ! śmiało mogę powiedzieć, że 50% jak nie więcej to kopie z internetu, dodatkowo duża ilość odpowiedzi typu"djhsjskkfg" W ten sposób inni nabijają sobie punktu, aby zadać swoje pytanie. Moderatorzy robią co mogę, niestety jest ich za mało, aby poradzili na wszystkie bolączki. Mało skuteczne kary powodują, że użytkownicy robią co chcą. Co do usuwania pytań lub odpowiedzi, to Moderatorzy trzymają się regulaminu. Możecie nie wierzyć, ale nie usunął poprawnej odpowiedzi, jeśli odpowiedz jest usunięta, to mieli jakiś powód i przeważnie jest to kopia z internetu. Duża część z Was nie chce się do tego przyznać i dlatego wypisujecie bzdury, że bez powodu usunięto dobrą odpowiedz. Niestety serwis spada na psy...brud, smród i ubóstwo, tak to wygląda. Na 1000 użytkowników, jest może 200 którzy merytorycznie odpowiadają na pytania, reszta to dzieci w wieku 13-14 lat którzy nie potrafią napisać prostego słowa, nie robiąc przy tym błędów.

DobryPolak
@Max 20.01.2016 09:13

Nieprawda, ja odpowiadam na pytania tak zeby zadajacy zozumial i ci ? Ban na nie wiadomo ile

gosc

Usuwają odpowiedzi z byle powodu, jestem niezadowolony.

super

jest ok tylko tyle że za wcześnie usuwają pytania i odp.sama korzystam z tej stronki od jakiegoś czasu i może ona naprawdę pomóc w zadaniach a przy okazji moge sama pomagać innym w zadaniach na które znam odpowiedź

dziwny portal

Często brak weryfikacji odpowiedzi, usuwają odpowiedzi, czasami nie wiedząc czemu, bardzo dziwne to jest...

hahaha

moderatorzy tej strony wykazują się minimalną wiedzą, błędnie weryfikują poprawność rozwiązań, usuwają często dobre rozwiązania, są stronniczy

beata

Pracowałam i naprawdę nie polecam.(usunięte przez administratora)

Kyloren7951
@beata 15.06.2014 23:08
Pracowałam i naprawdę nie polecam.(usunięte przez administratora)

Jeśli masz tam zakładać konto To lepiej tego nie rób za byle co banują zadałem pytanie zostało usunięte i ciągle tak samo potem nie zbanowali bez sensu Nie polecam

Zostaw opinię o Zadane.pl - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zadane.pl