Philip Morris

Opinie o Philip Morris

Prorok wieczorny

Są plusy dodatni i plusy ujemne jak mawiał jeden elektryk. Do plusów mogę zaliczyć miła atmosferę , do ujemnych zaliczę nie sanowanie pracowników i wyrzucanie wszystkiego na zewnątrz. Pytanie jest jedno zasadnicze kiedy zatrudnia szpiega przemysłowego . Hehe bo przy tej rotacji i tylu firmach pokroju roundstad i inne outsourcingi jest tylko kwestia czasu gwarancja jak w banku ze tak się stanie ino mig. A wtedy będzie połącz i zgrzytanie zębów jak to możliwe.

xxx

orientuje się ktoś ile płacą na rocznym stażu w Warszawie?

Anonim - PH

W jednym momencie poleciały 3 osoby z dnia na dzień, każda z nas była z innego regionu. "Michał przyjedź do biura za półtorej godzinki dobra ?" na tej zasadzie :) przyjeżdżam, dostaje papier i informacje że jednak chcą kogoś o innym profilu osobowościowym, mimo że targety zostały zrealizowane 3 kwartały wstecz, żaden klient się na mnie nie skarżył, Kierownik mówił na wspólnych treningach że wszystko jest fajnie, dobrze pracujesz, popracuj nad tym i nad tym, nie dostałem informacji ze ktoś jest niezadowolony z mojej pracy. 2400 netto podstawy. max 1500 netto prowizji za 3 miesiące łącznie na prawdę ciężkiej pracy. Dostajesz info że w tym miesiącu będziemy pracować nad tym i nad tym, Ty się nastawisz obdzwonisz klientów, a za dwa tygodnie. "zmieniamy cele na ten miesiąc, teraz będziemy się zajmować tym i tym" bez żadnych dyskusji. Typowa korporacja, częste rotacje przedstawicieli, przedstawiciel traktowany jak mięso armatnie. Spodziewałem się czegoś więcej po takiej firmie jak Philip Morris. W jednym tygodniu 12 wizyt dziennie, następnego raptem masz zrobić 25 i "Nikt nie wraca do domu jak nie zrobi 25 wizyt" Takie słowa padają z ust kierownika regionalnego, na sali gdzie obecnych jest 30 Handlowców, gdzie każdy robi target. Słabo.

Joanna

@Anonim - PH Mógłbyś napisać coś więcej na temat pracy na tym stanowisku? Czy byłeś zatrudniony bezpośrednio przez firmę, czy podobnie jak wspominał @DK było to za pośrednictwem agencji pracy?Czy oprócz kwestii finansowych, o których wspominasz, można było również liczyć na dodatkowe benefity? Piszesz też o zmieniających się ciągle targetach, ciągłej kontroli oraz zwolnieniach z dnia na dzień. Czy ktoś z osób, które również pracowały jako przedstawiciel handlowy mogą się do tego odnieść? Ciekawa jestem, czy te kwestie są zależne od rejonu w jakim się pracuje.

Anonim - PH

Pracowałem jako Przedstawiciel Handlowy, więc mogę napisać kilka zdań odnośnie tego stanowiska. Odpowiedzialny za kontakt ze sklepami, realizowanie zamówień, merchandising, organizowanie akcji promocyjnych różnych produktów firmy, focus nie tylko na papierosach tradycyjnych, social całkiem fajny auto do użytku prywatnego również. ALE ... max 2500 miesięcznie netto i najlepiej jakbyś pracował po 10 h dziennie za tą kase. Częste konferencje wyjazdowe, ciągła kontrola i wizytacje, sporo stresu, zmiany targetu i celu z miesiąca na miesiąc w trakcie trwania kwartału co skutecznie zabiera możliwość dania premii, za 3 miesiące ciężkiej pracy i zrobienia targetu na 100 % lub 120 % premia... 1400 netto. za całe 3 miesiące... Zwolnienia z pracy z dnia na dzień, bez okresu wypowiedzenia bez uprzednich uwag że coś robisz źle bądź się nie nadajesz.

Joanna

@DKfirmy obecnie często zlecają rekrutacje firmom zewnętrznym. Jeśli podczas Twojej rekrutacji wystąpiły nieprawidłowości warto to zgłosić do firmy.

DK

UWAGA - firma za pośrednictwem firmy Manpower - robi nabór na przedstawiciela nowego produktu - w Gdańsku robią to aktualnie - na spotkaniu jest wszystko pozytywnie i mówią ze będzie podpisana umowa w kilak dni po spotkaniu. A po kilku dniach jak już przeprowadzisz rozmowy i znajdziesz klientów - dzwonią do Ciebie i mówią że się firma nie zdecydowała na współpracę..... Totalny - brak profesjonalizmu!! - albo się mówi ze jesteśmy w fazie wstępnego wyboru i rekrutacji albo się ludziom głowy nie zawraca. ... Do tego sami nawet nie chcą porozmawiąć osobiście z kandydatem, który czas im poświęcił - tylko pośrednikiem się wysługują. Nie polecam korporacji - która już na wstępie traktuje ludzi przedmiotowo!!!!

Reda
@DK 11.04.2017 09:39

Manpower to go..o i pm tez wart tej współpracy. Poza tym w Gdańsku region syf. Kto jest, był wie o co chodzi z RC7 i jego swora lizusów Nie polecam

abadon

Odradzam odkąd Litwini przejęli wladzewładze liczy się tylko mamona w czlowiek słyszy a jak to udział w rynku urósł i jak jest super i ze będzie jeszcze lepiej. Oczywiście nie dla was tylko zarządu bo msseratt i się starzeje no i 911 zeszłoroczny w CA. A pracownicy to można m i EC w chwili w no sami wiecie gdzie.

banan

Nastawieni na recepcji plakietki top pracodawca 2013 14 15 16 a tak naprawdę to w tych rankingach nikt nie mówi ze połowę co najmniej pracowników to outsourcing ze premiera nie ma ze nawet deptak na fajki zabrali a i jeszcze jedno planują zwolnienia i redukcję z 420 do 200 hed ma odpaść i co tak fajnie?

tihu

Trza mieć mocne nerwy, tu jest jak na rodeo, jak sie nie utrzymasz to koń CIę ztratuje. Zatrudniają za chwile zwalniają normalnie to jest jakieś jak już wczesniej pisalem rodeo

qwerty

Byłem widziałem jak sprawia Ci przyjemność codzienne poniżenie. To wal śmiało i mikołaja za 5 zł dostaniesz na święta, ale żeby podwyżkę to nie. Pokolepia po ramieniu . Ale wara tylko dla wybranych nic szczególnego cie tu nie spotka poza opierdolem i pretensjami .

feeeeeee

Śmierdzi outsourcingiem na kilometry , zgadazm sie z poprzednikiem

Null

Rozpacz i zgrzytanie zebow , jak chcesz normalnej pracy to z daleka od FM . Nie polecam nikomu

3e4

faktycznie widze ze firma stawia na osoby ktore znaja dobrze jezyki obcne bo na prawde sporo jest ofert na stanowiska na kotrch wymagana włoskiegom francuskiego,czeskiego czy tez niemieckiego..wszystkie oferty w Krakowie

rOCCO

Cóz mogę powiedzieć o PMI firma w której jest na głowie postawione zarządzanie i procedury są tak poje..ne że aż strach. Ludzi ma się za nic jak wiatr zawieje to w ramach odszczędności 30 osób zwalniamy i zaraz po tym 50 za tudniamy ale telefonu nie dostaniesz bo nie kupią laptopa również bo nie ma a jak Ci dadzą starego ogryzka to bądź szczęśliwy. ROZPACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW NO CHYBA ŻE JESTEŚ W ZARZADZE ALBO NA WYSOKIM STOŁKU TO WTEDY BONUSY BENEFITY IPADY OCH ACH ECH W OGÓLE BEZ WAZELINY PO PALCU SAMI WCHODZĄ.

Exit

Najpierw zrobili czystki etniczne a teraz zatrudniają studentów.

fx

Tak pracują od la, owszem ci co pracują od lat to mają już stanowiska i dobre pensje. a tych co się teraz zatrudnia to przez firmy zewnętrzne , pijawki zjadające część pensji. Ja się wymiksowałem po roku współpracy chociaż opinie były ze jeszcze tak dobrej współpracy nie było jak za mojej kadencji. Cóż wiecie co mnie wkurw...ło to że za moją prace frajerzy z KRK dostawali premie a dla mnie już nie starczało. A jak już przyjechali z wizytą gospodarską to nawet nie mieli podstawowych informacji o biurze. Kołki nieociosane, a co do opinii to większość ludziw biuerze w Warszawie jest fajna i idzie się dogadać. Szef działu prawnego też wydaje się być ok . wiele razy z nim rozmawiałem i uważam go za fajnego faceta. Zarząd no ty powiem szczerze Litwini , cóż nic dodac nic ująć nie lubią Polaczków. Generalnie jak ktoś chce mieć w CV że pracował w PMI to na jakiś czas można się tam zakotwiczyć, ale na dłuższa metę to LIPA. Jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie, chętnie odpowiem. Pozdrawiam krewnych i znajomych królika. A jak liczysz na awanse to zapomnij bez PLECAKA to se nie powalczysz.

DMN

Witam. Niedługo mam spotkane w sprawie pracy w Philip Morris.Tutaj pytanie jak wygląda praca dla nich? Chodzi mi o zwykły opis obowiązków, zarobków itp bo z tego co jest tutaj można różne wnioski wyciągnąć. Od razu mówię, że pracy się nie boję a powyżej 8 h dziennie to też żadna ujma dla mojego ego. Czy po zapoznaniu się z terenem i klientami jest możliwość mieszczenia się w kilku godzinach pracy? Jak wyglądają zarobki (netto lub brutto) oraz czy po pierwszej umowie jest szansa na kolejną ( rózne słuchy chodzą ). Za hejty typu nie idź itp dziękuję serdecznie, jeśli się dostanę to sam ocenię. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Klavs
@DMN 12.07.2015 11:31

Tak na pewno jeżeli Twój przełożony zobaczy że mieścisz się w mniej niż 8 godzinach pracy, uściśnie Ci rękę i pogratuluje:) zarobki-bez szału, jedynie co jest spoko to narzędzia pracy, a właściwie to Ford Focus do korzystania aż do bólu. Wiesz, problemem PM nie jest to, że trzeba pracować po ponad 8 godzin bo to faktycznie wcale nie jest ujmaa, problem polega na tym, że wiecznie będzie źle i za mało. Ale idź, spróbuj, jak się dostaniesz to przeżyjesz niezłą szkołę pracy, korzystaj tylko z dostępnych narzędzi na własne potrzeby:)

lal

a co powiecie o pracy w dziale prawnym? była rekrutacja i jestem ciekaw jakie są opinie?

Wlkp

Zawsze mozna wiecej... Tylko mocno trzeba sie rozpychać z sharem na polce:) Plus przecież moze manager lub gość z HQ wpaść i bedzie gimela Szkoda slow jade juz na oparach Oby jutro bez audytu ... Pozdro dla normalnych

TEX
@Wlkp 03.03.2015 22:16

w punkt

Nocny ptak

"Co mogliście jeszcze zrobić lepiej na ostatniej wizycie??"; " Czego brakowało na ostatniej wizycie??"; "Czy jesteście zadowoleni ze swojej ostatniej wizyty??"; "Dlaczego dosprzedałeś tylko 20 pakietów na ostatnim punkcie? Nie dało się sprzedać 21??"; "Macie mnóstwo narzędzi do wsparcia sprzedaży!!" No, a że dzisiaj mamy poniedziałek, to może jakiś audycik z piątku??:) ojjj ciekawe czy merch się nie rozsypał albo daj Boże papierosy nie sprzedały bo raportowanie nie będzie się zgadzać...

Anna

To była genialna firma w latach 90, świetna w 2000. Niestety te czasy skończyły się bezpowrotnie. Branża pikuje w dół w zastraszającym tempie, nie jest tajemnicą że to już powolna agonia dla tytoniu. Lata inwestycji i wydawania pieniędzy (a wystarczało na wszystko: meetingi, drogie konferencje, premie, dodatki, podwyżki, był czas na pracę i zabawę po pracy, budowanie więzi - tak to wspominam) się skończyły. Od 3-4 lat jest czas szukania oszczędności, pozornych transformacji i utopijnych projektów z centrali. Coraz większa presja na wynik, udzielające się wszem i wobec pozorne ciśnienie, skutecznie zabijające fajną atmosferę. W dodatku z polskiego oddziału odeszli już wszyscy liderzy, którzy tworzyli tą firmę od początku i mimo rożnych charakterów, dbali jednak o zachowanie jako takiej atmosfery i kultury organizacyjnej. Od dwóch lat zarząd to prawie sami obcokrajowcy, głównie zza wschodniej granicy. Wiadomo jaka to mentalność. Sentymentów brak. Niestety mit amerykańskiej kultury tej firmy umarł wraz z mitem ostatniego kowboja :( Dziś polecam jedynie młodym juniorom, którzy przetrzymają 2 lata by wpisać sobie wciąż prestiżową firmę do CV. Doświadczonym menedżerom osobiście odradzam, wielkiej kariery tu nie zrobicie (beton średnio wyższego szczebla trzyma się mocno i za nic nie odda swoich pozycji, nie wiedzieć w jaki sposób utrzymanych przez te kilkanaście lat), samodzielność też niewielka. Zamiast wykorzystać czas na pomysły, innowacje, kreatywność w 70% będziecie przygotowywać nikomu nie potrzebne prezentacje na co tygodniowy zarząd :(

Tez Wawa

Biuro współczuje Teren( Przedstawiciel zwany Tex ) życzę powodzenia i tez współczuje. Rsm dramat. Walcz i ucz sie szybko, bo szybko trzeba bedzie uciekać

ale

witam od marca mam pracować w PMPLD w Warszawie,będę wdzięczna za informacje - jaka tam jest atmosfera itp.

AS3000

Osobiście miło wspominam czas w PMI pracowałem tam dwa lata , ludzie rzeczywiście wspaniali, oczywiście nie wszyscy szczególnie rządziciele okropni nie wszyscy miło Np. wpominam Anne O. Obiektywnie powiem że odszedłem z braku perspektyw , tym bardzie jeśli ludzie którzy uważają się za ekspertów robią błędy jak przedszkolaki ( i biorą premie za twoją pracę a ty nic z tego nie dostajesz) . Cóż nie bójcie się zmian zawsze wychodzą na dobre!!!! Pozdrawiam krewnych i znajomych królika!!!!

Dot zmian

Ryba psuje sie od głowy, prezes z Litwy - bardzo tam kochają Polaków ale on kocha .. kase Niszczą grób marszałka a gość niszczy Polaków, wyciska ile da Dobrze ze juz nie muszę tego człowieka codziennie oglądać wraz z jego watacha

Gliwice

Firma sie niestety zmieniła na gorsze, nowy zarzad liczy tylko zysk, dla Pm to super (na krótka metę, ale ile czasu zostało branży..?) sama branża leci na łeb na szyje, ratunek w podnoszeniu cen plus epap . Żeruje na młodych ludziach którzy za przeciętne warunki (porównując do czasu pracy) mamieni rozwojem ( uda sie 3%) idą jak myszy do sera, niestety po drodze myszy pada ja na końcu ser okaże sie wyrobem seropodobnym Polecam na max rok potem ucieczka

peha

Użytkowniku "4lata" śmieszą mnie twoje wypowiedzi , brzmią one jak żale człowieka który przez 4 lata nie osiągnął w firmie NIC , NIE awansował i teraz wypisuje swoje wypociny na portalach dla zniechęcenia potencjalnych pracowników. ""Pracowałem w tej firmie 4 lata i szczerze odradzam, chwalą się wysoka etyka, ale jak pracujesz tylko 8h dziennie to możesz usłyszeć pytanie: czy czasem się nie wypaliłeś, możne chcesz zmienić firmę""" --- Jeśli nie potrafiłeś zorganizować swojego czasu pracy to nie dziwię się ,że wracałeś do domu o 21 :) W tej firmie trzeba inteligentnie dysponować swoim czasem. """Ścieszka kariery bardzo prosta 1. ty wchodzisz w d**ę swojemu przełożonemu, 2.on musi wchodzić swojemu i wtedy jak jesteś 3. dobrym murzynem to możne ci się uda, a i musisz donosić bez tego według szefa nie jesteś lojalny.""" Sądząc po znajomości twoich podstaw ortografii nie dziwi mnie specjalnie ,że stroniłeś od awansów ;) w końcu osoba na stanowisku nie piszę "Ścieszka" ;) Jeśli chodzi o wchodzenie w d... przełożonemu to nie tutaj :) chociaż życzę powodzenia w innych organizacjach :) """Szkolenia stare sprzed 10 - 15 lat, po okresie 6 miesięcy tracisz czas jeśli chodzi o szkolenia. Targety czy to HSK czy PMPL to jakiś kosmos, są dwie opcje, pracujesz uczciwie i nie robisz targetów = wylot z pracy, lub raportujesz kłamstwa = wylot jeśli wyjdzie podczas kontroli. Ciągły stres.""" Do zrozumienia szkoleń oraz aktywne uczestnictwo w nich potrzebna jest chociażby minimalna doza inteligencji tak samo jak realizowanie targetów do których jak sam napisałeś miałeś dwa podejścia :) Gratuluję inwencji , dobrze ,że są tam jeszcze ludzie którym udaję się to robić bez większego stresu . Ps. Polecam maść na ból du.. :)

as
@oddany 03.11.2014 11:24
Tak mówią tylko ci, którzy nic nie osiągnęli-co więcej, patrzyli jak ich koledzy pną się w górę. Boli, co?...

co dzień bez wazeliny dniem straconym. Kupiłes w tubce czy sztyfcie

oddany
@as 22.04.2015 08:09
co dzień bez wazeliny dniem straconym. Kupiłes w tubce czy sztyfcie

W wiadrze!

Sowa

Co się Wami dzieje? Nikt nie uświadomił Wam, że trzeba ciężko pracować żeby coś osiągnąć? Musicie wiedzieć z Philip Morris dużo wymaga ale dużo może dać w zamian! Od pracowników z dłuższym stażem wymaga się coraz więcej, to chyba oczywiste i trzeba mieć tego świadomość! Pytanie co można poprawić podczas wizyty na półce zadają sobie tylko ci, którzy chcą się rozwijać. Np. nie wyobrażam sobie nie pracować na półce...niektórzy wolą tylko zrobić "zwykłą wizytę". A gdzie jesteście i co robicie? Na to pytanie powinni sobie odpowiedzieć ci, co wracają przed 20. 00 do domu.

shp

Generalnie zgadzam się z użytkownikiem ( 4lata) . Osobiście przepracowałem w tej organizacji 1.5roku i nie wspominam tego okresu w sposób sentymentalny. Praca a właściwie robota , bo tak należałoby to nazwać nie miała nic wspólnego z "prestiżem" którego ktoś wcześniej użył opisując rangę przedstawiciela PMPL na sklepie , zasadniczo użycie słowa prestiż obok nazwy tej firmy jest już nietaktem samym w sobie. Pierwszym podstawowym problemem z jakim napotka się nowy ph w takiej firmie to maksymalnie chłodne i zdystansowane podejście niższego szczebla kierowników do szeregowych pracowników , i nie mówię tu o lekkim dystansie tylko o pokazywaniu swojej wyższości i traktowaniu ludzi z góry dosłownie na każdym kroku. Nierealne do wykonania ( uczciwą pracą ) targety powodują ,że pracownik ma do wyboru albo , ich nie wyrabiać ( czyli w konsekwencji wylot z pracy po 4 miesiącach) . Młodym adeptom radzę przygotować się na codzienne późne powroty do domu , chociaż nawet jeśli pracuję się tam 12 godzin dziennie w terenie to będzie mało :) Ps : Kasa Du.. nie urywa ;)

4 lata

MT, nie wiem w jakim regionie jest łódź, ale wydaje mi się ze należny do jakiegoś regionalnego ( nie jest ciężko na to wpaść :) ). Temat prowadzimy na temat PMPL a nie BAT, wytęż szare i przeczytaj cala korespondencje ze zrozumieniem tekstu. Do BAT nie muszę iść, to raczej droga dla ludzi twojego pokroju, którzy maja problem ze zrozumieniem tekstu ;). Do Roboty nie chodzę, staram się wiązać z firmami w których się pracuje, robota jest na ROLI. No cóż jak pisałem wcześniej PROFIL PH W PMPL ... Miłego dnia Robotniku.

4 Lata

Mam znajomych w PMPL z całej Polski, jak dobrze mi wiadomo, to wszędzie jest źle, słyszałem ze w Łodzi jest w miarę normalny regionalny. Katowice, Kraków, Gdańsk to tragedia. Tak na rok i UCIEKAĆ. Nie oszukujcie się ze zdobędziecie atrakcyjne doświadczenie, ponieważ poważne firmy wiedza jaka jest teraz sytuacja w PMPL, jakich teraz rekrutują pracowników, dlatego tez czasami PMPL w CV to problem. NIESTETY PROFIL PH W PMPL TO SPRZEDAWCA A NIE PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Mt
@4 Lata 15.09.2014 21:21

W Łodzi to nie ma regionu, ( usunięte przez administratora )wiesz to skaml Albo idz do bata tam jest super wszędzie Robota jak robota. Duze wymagania i tempo bo firma korporacja.

Kato

Nie polecam Kato

Kato

Dobre pyt bo w rożnych reg podobno jest rożnie, np w kat dramat Zgadzam sie z 4 latkiem Cała ta zmiana prezesów zmieniła wszystko w syf, totalny hasiok

Wlkp

Gdzie pracowałeś kolego 4 lata ?

4 lata

Witam wszystkich, opowiem wam trochę na temat działu sprzedażny PMPL. Firma ma świetne założenia jeśli chodzi o to jak powinno się w PMPL pracować, niestety ludzie którzy to nadzorują maja już inne założenia ( wybić się wysoko kosztem szeregowych pracowników ) Pracowałem w tej firmie 4 lata i szczerze odradzam, chwalą się wysoka etyka, ale jak pracujesz tylko 8h dziennie to możesz usłyszeć pytanie: czy czasem się nie wypaliłeś, możne chcesz zmienić firmę itp. szantaże. Jeśli maja Prawny problem ze zwolnieniem to coś wymyśla i dyscyplinarka. Ścieszka kariery bardzo prosta 1. ty wchodzisz w d**ę swojemu przełożonemu, 2.on musi wchodzić swojemu i wtedy jak jesteś 3. dobrym murzynem to możne ci się uda, a i musisz donosić bez tego według szefa nie jesteś lojalny. Szkolenia stare sprzed 10 - 15 lat, po okresie 6 miesięcy tracisz czas jeśli chodzi o szkolenia. Targety czy to HSK czy PMPL to jakiś kosmos, są dwie opcje, pracujesz uczciwie i nie robisz targetów = wylot z pracy, lub raportujesz kłamstwa = wylot jeśli wyjdzie podczas kontroli. Ciągły stres. Żałuje tylko jednego, ze tak długo tam siedziałem!!!!! Praca na rok i polecam zmienić. Wiem ze w wielu firmach tak jest, ale od tak wielkiej korporacji oczekuje się czegoś innego

4 lata

Anton, jeśli pracujesz w Philipie a piszesz Filipie to widzę ze twój poziom znajomości PMPL jest naprawdę wysoki :. Zacznij od podstawy : POPRAWNA NAZWA TWOJEGO PRACODAWCY

Anton

Obiektywnie pisząc, jak pracujesz w Filipie masz fajnie jak pracujesz w outsourcingu to masz nie fajnie. (usunięte przez administratora)

Stokrotka

Kiedyś było fajnie, były jasno postawione cele proste procesy. Teraz jest gorzej. Wszyscy "biegają z pustymi taczkami, bo nie ma czasu załadować", realizują jakieś utopijne wizje typu "Commercial Approach".(usunięte przez administratora) Generalnie odradzam.

Retro

Uprzejmie proszę jeśli jest ktoś po rekrutacji przez LKK o info czego można się spodziewać na rozmowie..? i oczywiście jak wyglądają kolejne etapy prowadzone już przez PMP ? Dziękuję.

Draft

Zdecydowanie odradzam może kilka lat temu firma była ok , ale teraz to tragedia. Przyszli nowi dyrektorzy i generalnie zwalniają i zwalniają ludzi poza ty, socjal mierny brak bonusy . Panie z hr pożal się Boże , po ważnym ludziom odradzam współpracę

Gg
@Draft 29.01.2014 22:12

HR panie to cyrk i kpina, polewka ma maxa. To tu jest zepsuta rybia głowa

PMI

Generalnie teraz firma zwalnia pracowników i bierze studentów bo taniej, troche potrzyma i następnych , taka moda w korpach. POwszechne nie szanowanie pracowników , zatrudnianie przez firmy zewn. okrojono już chyba wszystko co się da. Wczoraj zwolnili dziewczynę po kilkunastu latach pracy , reszte dopiszcie sobie sami. Trzeba będzie zmiatać, bo szkoda czasu na patałachów

HIJENY

Jesli bezpośrednio w PMI to jak najbardziej unikaj wszelkich firm outsorcingowych , współ pracujących.(usunięte przez administratora) PMI ostatnio preferuje takie opcje zatrudnienia, nie masz wtedy wielu dodatków które mają pracownicy .Ciekawe czy panowie drektory byli by tak skorzyt do pracy w outsorcingu , watpię . A i jeszzce jedno firma zwalnia ostatnio na potęgę !!!

jasiek

Witajcie, jestem po rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez LKK... Moje pytanie, czego mogę się spodziewać na kolejnym etapie (ma być kolejny już przez PMPL + ostatni jazda z przedstawicielem)? Jakie zadania (proszę o przykłady bądź gdzie szukać wiedzy n/t), czy też będzie po części w j.angielskim? Dzięki za odpowiedź.

Olo

Firma fajna jako Filip praca nie fajna w outsourcingu . Odradzam współpracę prze pijawki pośredniczącej. Nie bedą cię szanować a teraz zatrudniają tylko w ten sposób fatalnie tylko usiąść i płakać .

AS

Firma godna polecenia , mili ludzie, spoko socjal. Prawie same zalety no moze poza tymi awansami o których pisał poprzednik

zdziwiony

powiem tak, jak każda korporacja ma swoje plusy i minusy. do plusów na pewno można zaliczyć szkolenia - szkolą na prawdę dobrych fachowców, pensja stała (system premiowy jest w skali kilkunastu procent w skali roku) dość interesująca, socjal w full opcji, auto do użytku codziennego bez jakichkolwiek limitów, konferencje czyli wyjazdy zagraniczne co roku. co do wad: oczywiście przedmiotowe traktowanie podwładnych, częsta blokada informacji z najniższego szczebla, oczywiście mydlenie oczu szansami pięcia się po szczeblach kariery (parę "szarych eminencji" rozdaje tam karty), trzeba uważać co do kogo się mówi. powiem tak jakby oczyścić tą firmę z paru niepotrzebnych - a może nawet szkodzących firmie - osób, była by firmą godną polecenia w 100 procentach. i to chyba na tyle. wybór należy do Was...

Zostaw opinię o Philip Morris - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philip Morris