Opinie o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Mennica Skarbowa S.A., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mennica Skarbowa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

4000 zł w błoto
Klient

Kupiłem zestaw 10 złotych sztabek w Katowicach w Mennicy Skarbowej. Okazało się że to samo można kupić u nich w sklepie Mennica Krajowa blisko 400zl na sztuce taniej. NIE POLECAM

Bartłomiej

Praca w tej spółce to wymagająca i bardzo satysfakcjonująca robota. Duża niezależność, czyli to co ja osobiście preferuję. W dodatku zadowalające wynagrodzenie i premiowanie. Na swoim stanowisku, czyli doradcy ds. inwestycji w metale szlachetne, widzę po krótkim czasie pracy spore możliwości rozwoju zawodowego, także polecam wszystkim zainteresowanym.

tytan
Klient

Dziś mnie ponownie pozytywnie zaskoczyli. Obecnie Mennica Skarbowa zaoferowała mi najlepszą cenę skupu na srebrze. Polecam sprawdzić!

Pedro

Od półtorej roku pracuję w Mennicy i myślę, że mogę już powiedzieć co sądzę o tym pracodawcy. Po pierwsze - odniosę się do kwestii umów. Obecnie handlowcy mają bardzo dobry system prowizyjny, który nagradza uczciwych i pracowitych, a nie ekspedientów, którzy siedzą i czekają aż łaskawie klient przyjdzie żeby mu wydać złoto i narzekać, że za mało na reklamy w internecie się wydaje. Wypłaty zawsze na czas. Druga rzecz to atmosfera pracy. Ta jest naprawdę przyjazna, to nie jest korporacja gdzie ludzie mają nos powyżej pewnej części ciała. Być może nie każdy odnajdzie się w pracy, gdzie trzeba się wykazać samodzielnością i woli mieć wszystko pod nosem, ale ja się tu świetnie odnajduję.

Eryk Nowy wpis
Klient

Jak zwykle w porządku, dlatego za profesjonalizm i empatię podejścia obsług mennicy skarbowej polecam

Wiktor Nowy wpis
Klient

Wszystko dobrze, Mennica Skarbowa sprawnie działa. Praktycznie wszystko dostępne od ręki.

Menek Nowy wpis
Klient

Monety bulionowe złote w dobrych cenach, realizacja w 1 dzień a nie jak u większości od 30 do 45 dni

Fabian Nowy wpis
Klient

Można powiedzieć, że jestem stałym bywalcem Mennicy Skarbowej. Oferują tu dla mnie w porządku ceny skupu, więc co jakiś czas sprzedaje w Mennicy srebro.

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik Działu Logistyki .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hanna

Żałuje, że musiałam odejść z tej pracy przez zmianę miejsca zamieszkania. Świetna praca, przede wszystkim stabilna. Na wypłatę nie narzekałam. Będzie miał szczęscie ten kto zajmie moje stanowisko :)

Daniel
Klient

Spoko miejsce. Dają optymalne ceny skupu.

Kamil
Klient

Duzo się nie rozpisując powiem, że to najlepsza firma w jakiej miale okazję skupować złoto, a trochę ich było. Bardzo fajne podejście do klienta.

Justyna

Sprzedawałam w Mennicy srebro. Wszystko było ok, cena zaproponowana rowniez

Robert
Klient

Byłem w Mennicy kilka dni temu po złote sztabki. Mieli na stanie wymagana przeze mnie ilość. Wyszedłem zadowolony.

Olek

Pracowałem w Mennicy, z przyczyn osbistych musialem zrezygnować, mimo ze robota była dobra. Jak bym mial mozliwosc chetnie bym dalej pracowal.

Gabron
Klient

Jedna z nielicznych mennic gdzie dostęp do metali szlachetnych jest bardzo dobry, no i można też sprawdzić czy na pewno jest to w pełni oryginalny produkt.

Natalia
Klient

Zaoferowali mi spoko ceny na skupie złota. Sprzedałam i ja tam jestem zadowolona, gdzie indziej zaoferowali mi mniej.

Kacper
Klient

Ceny trochę wyższe niż w innej firmie, ale i tak tu kupiłem sztabki srebra. Wszystko od ręki, obsługa tez super.

Romek
Klient

Kilka dni temu odwiedziłem Mennice Skarbowa. Wszystko dostępne od ręki to co chciałem. Obsluga w porządku.

Szymek
Klient

Zakupy pakietu srebra i 3 monet uncjowych złotych. Na miejscu świetna obsługa, można się dopytać. Dzięki

Krzysztof

W Mennicy już długo pracuje. Jest to moja pierwsza praca w której na prawdę dobrze mi się robi i nie czuje potrzeby jej zmieniać.

Agnieszka
Klient

Nie mam zastrzeżeń, polecam bez dwóch zdań. Nie wiem skad tyle negatywnych opinii, mnie tu nic złego nie spotkało.

Filip
Klient

Miejsce super sprawdzone. Jak szukacie sztabek czy to złota , czy srebra na już, to w Mennicy mają

Zynek
Klient

Zamówienie zrealizowane poprawnie i na czas. Wszystkie monety dotarły nieuszkodzone, cena jaką ustaliliśmy ok, polecam

Jagoda
Klient

O Mennicy mam bardzo dobre zdanie. Nie raz u was kupowałam i jak dla mnie wszystko jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mennica Skarbowa S.A.
2.5/5 Na podstawie 673 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jasna 1