Opinie o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mennica Skarbowa S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mennica Skarbowa S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mennica Skarbowa S.A. w Warszawa

Karol

Za każdym razem miła i kompetentna obsługa. Polecam!!

@Mel

Witam, rotacja jest na bardzo niskim poziomie. Nowe zatrudnienia wynikają z rozwoju spółki i sieci sprzedaży.

Daria

Mennica była moją stałą pracą zanim założyłam własną działalność. To była najlepsza etatowa praca jaką miałam, najbardziej stabilna. Bez umów śmieciowych. Płaca spoko. Każdemu kto szuka stałej i dobrej posady Mennice bez wyrzutów sumienia polecam.

@kłamstwo

Kiedy brał Pan udział w rekrutacji do naszej firmy? Od minimum 2 lat wszystkie umowy, nawet próbne są na umowę o pracę, chyba że kandydat ma inne preferencje.

Sylwia

Pracowalam w Mennicy w Warszawie jakis czas temu zanim otworzyłam własna działalnosc i to byla dobra stala praca. Bardzo wyrozumialy przelozony. Nigdy nie bylo problemu z grafikiem. Bardzo stabilna praca.

???
@Sylwia

a od kiedy tam grafiki prowadzą?

Magdalena Nowy wpis

Świetna opcja na inwestycje. Nie dość że w dobrej cenie złoto to sztabki złota są na stanie Mennicy. Polecam

Eliza Nowy wpis

Każdy mój zakup w Mennicy, to jedna z bardziej udanych transakcji. Miejsce na wysokim poziomie!

Paulina Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo sympatycznie i miło. Pan pomocny i chętny do rozmowy na temat kruszców. Polecam z całego serca.

Marcela Nowy wpis

Napotkałam na ogłoszenie dla specjalistki ds.księgowości. Czy faktycznie można się spodziewać braku dress code'u? Ciekawi mnie to bo czasem wymagają formalnego ubioru :)

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Krojczy - Laminiarz (bez doświadczenia)
Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
logo firmy Asystent Kierownika Projektu
Katowice
Egis Poland Sp z o. o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Natalia

Pierwszy raz kupowałam w Mennicy złoto i jestem zadowolona z tej transakcji. Tak jak inni pisali, to profesjonalne miejsce , z cenami konkurencyjnymi.

Kamil

Bardzo atrakcyjna oferta. Świetna obsługa, duży wybór.

Alicja

Jest to najlepsze miejsce na osób inwestujących w złoto. Dobre ceny i profesjonalna transakcja.

Olek

Sztabki złota bardzo szybko dotarły do mnie. Zakup bez żadnych problemów. Polecam

Tomasz

Kupowałem stąd złote monety kolekcjonerskie. Wysyłka faktycznie w 24h, cała transakcja pełen profesjonalizm!

Tola

Czy w firmie można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie? Niedawno widziałam ogłoszenie dla doradcy klienta. Może się wypowiedzieć ktoś z pracowników? :)

Marianna

Chętnie powtórzę tutaj zakupy ;) Profesjonalna obsługa, szeroki wybór produktów

Co do obsługi to nie mam żadnych zastrzeżeń, świetnie podchodzą do klientów

Przesyłka wysłana szybko i bardzo dobrze zabezpieczona.

Dobra i profesjonalna obsługa. Rynkowe ceny i rzetelne informacje. Polecam zainteresowanym!

Cała transakcja miła i przyjemna. Należy też pochwalić obsługę , bardzo pomocni ludzie! :-)

Joasia

Świetne miejsce na zakupy, zwłaszcza dla kogoś kto zaczyna swoją przygodę z surowcami. Obsługa bardzo miła, wszystko zostało dokładnie wytłumaczone.

Edgar

Mennica ma bardzo dobry sklep internetowy. Kupowałem tutaj złote sztabki i kolekcjonerskie monety. Transakcja bezbłędna i szybka, widać było dbałość o szczegóły.

Wiktoria

Polecam miejsce każdemu kto inwestuje w złoto. Ceny dobre i obsługa.

Wiolka

Serdecznie polecam. Bardzo duży wybór produktów, profesjonalna obsługa. Na pewno powtórze tutaj zakupy

Ostatnio robilem zakup monet kolekcjonerskich w sklepie stacjonarnym w Wawie. Wybór i ceny spoko, obsługa bardzo miła :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.
2.6/5 Na podstawie 647 ocen.

Mennica Skarbowa S.A.