Opinie o Finow Polska Sp. z o.o. w Ostrowiec Świętokrzyski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Finow Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Finow Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finow Polska Sp. z o.o. w Ostrowiec Świętokrzyski

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Programista CNC prowadzona przez firmę Finow Polska Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Ja mam konkretnie pytania odnośnie stanowiska dyrektora ds. rozwoju. Zaznaczyli, ze praca jest w trybie mobilnym, że pracuje się w biurze stacjonarnie, ale też mobilnie na terenie Polski i UE. Wiecie, jaka jest kasa za taki wyjazd? Jest dieta, czy to jest już wliczone w pensje pracownika? I ile dni w tygodniu lub w miesięcy jest się na wyjeździe?

bolo

Wpracowałem w tej firmie i nikomu nie polecam pracy w niej !!! Atmosfera już od samych drzwi wejścia jest tragiczna pani pseudo sekretarka do przyjemnych nie należy ale da się to wytrzymać...gdybyś chciał wyjść w godzinach pracy np do samochodu przed budynkiem to nie wolno aby opuscić zakład w danym dniu to trzeba podpisywać kartki u brygadzisty kierownika i wtedy możesz się zwolnić np godzinke z pracy...a na koniec tego żegna cię ochrona z wykrywaczem metali i rewizją. Ludzie na produkcji strasznie nie życiowi (masa ludzi jest z osciennych stron) tak wiec z zazdroscią traktują "miejscowego".Od nikogo się nic nie dowiesz co masz robić od nikogo nic nie pożyczysz chociażby młotka (mają magazyn i trzeba latać i pożyczać a potem nie ma gdzie tego trzymać brak szafek na hali . NIE POLECAM TEJ FIRMY Z DALEKA JĄ OMIJAJCIE !!! wCIĄŻ POSZUKUJĄ LUDZI A CO MIESIĄC WIDAĆ JAK LUDZI TAM UBYWA KAŻDY UCIEKA !!!!

Prawda Nowy wpis
@bolo

Do tego kradzieże narzędzi, pracownicy bez uprawnień obsługujący chociażby suwnicę, majstrowie czepiające się o wszystko. Brak możliwości rozwoju i nerwowa atmosfera.

me Nowy wpis

Po aplikacji dostaje spam z Rosji. I help my client company Finom with this recruitment process. Chyba wyciekają im dane

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Finow Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Mistrz produkcji powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A co wpływa na tak zła atmosferę ?

Pawel
@Marek

boja sie mówić

K

W sprawie płatności za FV 696.837.073

Piotrek

Może nie jest idealnie ,ale z całą pewnością jest dobrze pod wieloma względami. Poza tym wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

spawacz w1000

po 7 latach pracy, i przydomku tzw. fachowiec za podstawowe godziny zarobek rzędu 2300zl do ręki jest upokarzający, kobiety w biedronce tyle zarabiają na kasie. Na hali (usunięte przez administratora) pył, zimno. Brak szkodliwego, a malują ci za plecami, brak wentylacji hali. Udawane 100% w sobotę, w realu po odtrąceniu podatku mamy tzw 40%. Grożenie zabraniem premii za pracę po 8 godzin. Omijajcie tą firmę z daleka. ! pzdr

nixm

arek, na tym polega dorosłość, że podpisując pewne rzeczy trzeba potem ponieść konsekwencję tego.. Słyszałem, że firma szczerze będzie redukować etaty tym, którzy będą w jakiś sposób nieuczciwi - ile w tym prawdy?

xxx

pewnie o manka chodzi he he he

Jeden z wielu byłych pracowników - 2009-07-06 21:32:48 Firma Finow w tragiczny sposób traktuje pracowników. Zero szacunku, podwyżki dostają Ta to wszystko prawda wierle obiecuja maja cie poprostu w (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] dla nich prace na 1300zł miesiecznie A ten (usunięte przez administratora) majsterek to niech wiecej nie gra na www.kurnik.pl tylko sie do roboty wezmie (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) tylko Obiecywac potrafi A jak chca cie zwolnbic to nie powiedza ci tego wczesniej tylko 10 minut przed przerwa Firma traka że sie rzygac chce były spawacz... [usunięte przez moderatora]

Jeden z wielu byłych pracowników

Firma Finow w tragiczny sposób traktuje pracowników. Zero szacunku, podwyżki dostają "wybrańcy". Podejście do pracownika jest na zasadzie całkowitej i maksymalnej eksploatacji jak najmniejszym kosztem. Szacunek i godne podejście do pracownika w tej firmie nie występuje. Zarobki na minimalnym poziomie, ale na początku dużo obiecują. Jedna wielka parodia.

Zostaw merytoryczną opinię o Finow Polska Sp. z o.o. - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Finow Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Finow Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finow Polska Sp. z o.o.?

Finow Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 14
    Ostrowiec Świętokrzyski