Opinie o Bloober Team S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bloober Team S.A., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bloober Team S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bloober Team S.A. w Kraków

zniesmaczony Nowy wpis
Kandydat

Moja ocena dotyczy pierwszych 2 etapów rozmowy kwalifikacyjnej l: 1 etap był przyjemny - rozmowa z dziewczyną HRu i seniora z działu do którego miałem trafić. Klasyczna rozmowa na której padło pytanie czy chce wykonać zadanie. Tu plus za to że taka rozmowa się w ogóle odbyła przed wykonywaniem zadania, człowiek przynajmniej wiedział czy mu to stanowisko w ogóle odpowiada, z kim będzie pracował itd. Niestety tutaj było coraz gorzej - zadanie zostało przeze mnie wykonane na czas jednak żadnego feedbacku nie dostałem. Jedynym kontaktem były coraz rzadsze wymiany z dziewczyną z HR która mnie informowała że „jeszcze myślą” …2 miesiące po fakcie. Totalny brak szacunku - Podziękowałem ;)

zgodny Nowy wpis
@zniesmaczony

Potwierdzam dokładnie tę samą sytuację. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo przyjemna, konkretna, podano wszystkie informacje i odpowiedziano na wszystkie nurtujące mnie pytania. Niestety, po wysłaniu zadania rekrutacyjnego kontakt się urwał i nic nie wynikło mimo kilkukrotnych prób, maili i próśb o jakiekolwiek info. Szkoda, mało profesjonalne zachowanie firmy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Bloober Team S.A.?

kandydat Nowy wpis
Klient

Dlaczego bloober tak mało płaci pracownikom skoro podwykonawcom płaci 2x więcej?

Jakie są warunki zatrudnienia w Bloober Team S.A.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bloober Team S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Recruitment Specialist ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Arek

Jak firma reaguje na prośby o podwyżkę ?

Zainteresowsny
Kandydat

Jak w blooberze wyglądają wynagrodzenia w zależności od ranku?

Czy Bloober Team S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

@Pytanie

Firma ma swoje core hours, ale godziny pracy są elastyczne.

Ewa
@anonim

Dobrze wiedzieć. Dla wielu osób elastyczne godziny pracy są niezwykle ważne. Czyli mam rozumieć, że w Bloober Team chętnie przyjmowane są do pracy na przykład studenci? Czy jednak stawiają tam na nieco bardziej dyspozycyjne osoby?

Remik

@Marek Nikt nie twierdzi, że firma to ideał bo takich pewnie nie ma. Ale uczciwie trzeba powiedzieć, że to dobra firma i tyle.

Ziomek
@Remik

Potwierdzam, że nie jest to ideał ale firma jest uczciwa i dobra.

Jacenty

Firma to dobry pracodawca więc spokojnie można aplikować!

Marek

Tak, potwierdzam, profesjonalni od strony umiejętności, brak crunchów, praca 8h o ile się wyrabiają z robotą, wypłaty w terminie, imprezy firmowe co miesiąc itp. itd. organizacyjnie super, ale nie brakowało tam incydentów które skończyły się dla mnie l4 i rozstrojem zdrowia na długie miesiące. Nie będę pisał czy to zła czy dobra firma bo to różni ludzie i podjęte działania tworzą firmę. Osobiście raczej nie będę polecał z przyczyn prywatnych, ale powiem tylko tyle, że jak się nie lubi/rozumie sarkazmu (jak ja) to polecam przemyśleć aplikowanie do firmy.

Aneta

Na oficjalnej stronie internetowej firmy Bloober Team znalazłam informację o tym, że firma poszukuje osób do pracy na kilka stanowisk. Aktywne ogłoszenia można znaleźć pod linkiem https://www.blooberteam.com/careers.html. Strona internetowa w całości jest w języku angielskim, więc mogę przypuszczać, że aby móc tam pracować, należy biegle posługiwać się tym właśnie językiem. Ktoś z Was pracował tam kiedyś i może wyrazić swoją opinię na temat tego miejsca pracy? Chciałabym poznać Wasze zdania odnośnie tego pracodawcy. Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Duro
@Aneta

polecam studio; profesjonalne, bardzo dobrze skonstruowane pipeliny produkcji, malo/ brak crunchow, praca 8h/ dziennie( co nie jest oczywiste w game-devie ) wyplaty ZAWSZE w terminie, urlopy, rozne formy zatrudnienia (m.in.UoP). jezyk: polski.

Za jakiego pracodawcę uważasz firmę BLOOBER TEAM SP. Z O.O.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Bloober Team S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bloober Team S.A.
2.9/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Cystersów 9