Mennica Skarbowa S.A.

Opinie o Mennica Skarbowa S.A.

Witold

Już drugi raz w sumie kupiłem tutaj złoto i nie mam w ogóle żadnych zastrzeżeń. Również wielkim plusem jest to, że wcale nie trzeba długo czekać na swoje zamówienie

Ewelina

Wszystko poszło sprawnie i szybko. Bardzo szybko otrzymałam sztabkę złota jaką zakupiłam. Polecam

Witek

Transakcja zgodna z opisem na stronie. Firma profesjonalna, z doskonałym podejściem do klienta!

Marcelina

Dobra oferta. Świetna obsługa, posiadająca duże doświadczenie. Bardzo chętnie powtórzę tutaj jeszcze zakupy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mennica Skarbowa S.A.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca klienta.
Darek

Podoba mi się przejrzystość strony internetowej, szybkość wysyłki, informacje o zakupie.

Martyna

Rzetelna firma. Dostawa na czas. Wszystko zgodnie z oczekiwaniem klienta.

Krzysiek

Byłem ostatnio w punkcie Mennicy w Wawie. Miejsce z miłą i kompetentną obsługą, cały asortyment dostępny też od ręki. Jestem mile zaskoczony tą firmą.

Klarysa

Myślicie, że struktura w Mennicy jest dość płaska i mało osób pracuje? tak tylko gdybam ,bo też widzę te zapytania od chętnych na zatrudnienie ale nie spotykają się one z odpowiedzią. A osób do obsługi stale przybywa czy to już jednak stali klienci?

Sylwia

Świetne miejsce któremu można zaufać do transakcji online. Zamawiam regularnie monety kolekcjonerskie i się nie zawiodłam.

Joasia

Zdecydowanie polecam to miejsce wszystkim co inwestują w złoto. Firma porządna i godna zaufania, z dobrymi cenami kruszców.

Anka

Świetne miejsce na zakup złota. Bardzo sympatyczna obsługa, do tego też oferta jest tutaj dosyć duża :)

Waldemar

Transakcja była szybka i bezpieczna. A sztabki złota otrzymałem od razu. Polecam

Sandra

Jestem jak najbardziej za. Duży wybór sztabek złota bezpieczny zakup. Polecam

Wiele pytań o pracę tu padło, ale chyba o stanowiska związane ze starszymi ofertami pracy. Teraz pojawiło się aktualne ogłoszenie dla Doradcy Klienta, pracuje ktoś na stanowisku? Lub miał z nim styczność? Klienci bardzo chwalą usługi zespołu, to pewnie proces rekrutacyjny jest skomplikowany, skoro szukają jedynie profesjonalistów? Czy może to zasługa wdrożenia i szkoleń? Możecie przybliżyć mi widełki dla doradcy? System wynagrodzeń jest motywacyjny, tak? Ciężko zdobyć premię, skoro jest uzależniona od wyników? Doradca może awansować? Jak wygląda struktura w firmie?:)

Kupiłem u nich kilka razy sztabki złota i jestem bardzo zadowolony. Super obsługa.

@Marek

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Czy Mennica Skarbowa S.A. zapewnia kartę multisportu?

Tak, pracownicy oraz ich rodziny mają możliwość korzystania z kart multisportu

Karol

Śmiało mogę polecić to miejsce jeśli chodzi o zakup złota czy srebra. Oferta jest tutaj bardzo atrakcyjna, do tego szybka realizacja zamówień

Całą ofertę mają dostępną od ręki. Na miejscu bardzo przyzwoite ceny.

Daria

Zakupy w Mennicy bardzo na plus. Doskonała obsługa, szybka wysyłka. Polecam!

Powiadomienia sobie ustawiłem, bo byłem ciekaw odpowiedzi na zapytanie tej poprzedniej Pani odnośnie administracji, ale widzę ze znowu klienci zaczęli cos pisać. co z doradcami, którzy ich obsługują? były może jakieś podwyżki od tego nowego roku?

Zostaw merytoryczną opinię o Mennica Skarbowa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mennica Skarbowa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mennica Skarbowa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mennica Skarbowa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 85 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mennica Skarbowa S.A.