BNI Polska Sp. z o.o.

3.4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BNI Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry,
Witamy na naszym profilu w serwisie GoWork.
Zapraszamy wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników do tworzenia razem z nami przestrzeni do dzielenia się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracy w naszej organizacji.
Będziemy starać się na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie wszystkim kandydatom zainteresowanym pracą  u nas.
Przypominamy, że komentarze niezgodne z regulaminem GoWork mogą być usuwane przez administratora portalu a komentarze naruszające dobra osobiste oraz regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Chętnie odpowiemy na pytania pod adresem e-mail:
rekrutacja@bnipolska.pl

Pozdrawiamy
BNI Polska
Karo
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do firmy - nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułam się jak przepytywany "petent", ale jak obdarzony zaufaniem partner w biznesie, którego nie tylko kompetencje, ale także osobowość są cenione i ważne. Chociaż nie udało mi się otrzymać tej posady, to z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko. Podczas rozmowy otrzymałam informację, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy.

Matrix Rz
Inne
 Pytanie
@Karo

Napisałaś: „z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko” - moje pytanie - jak wszechstronnie jesteś wykształcona, że możesz aplikować na przeróżne stanowiska?

Iza
Pracownik

Pracuję w BNI od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego co oferuje pracodawca. Wcześniej pracowałam z dużych organizacjach ale takiego onboardingu jakim przywitało mnie BNI w życiu nie miałam. Mega profesjonalizm i ciężka praca działu HR. Pracuję w zespole ze świetnymi ludźmi - pomocnymi, wspierającymi - czuję, że gramy do jednej bramki i dzięki temu codziennie idę z przyjemnością do pracy. No i ten boski widok z okna ;-)

LV Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. proszę o opinie z pracy analityka finansowego, jak można zauważyć widnieje w internecie od paru dni oferta od Pracodawcy. interesuje się nią. W jaki sposób można ocenić atmosferę na dziale? i czy on sam się rozwija? Zastanawia mnie przypis „praca od zaraz” w ofercie

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w BNI Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za zainteresowanie kulturą pracy w BNI. Staramy się dbać o relacje między naszymi pracownikami a przełożonymi, tak aby były jak najbardziej harmonijne i wspierające. Co roku przeprowadzamy badania wśród naszych pracowników, aby zrozumieć ich doświadczenia i postrzeganie pracy w BNI. Wyniki tych badań są dla nas bardzo cenne i zachęcające, gdyż wskazują, że aż 82% naszych pracowników odczuwa docenienie ze strony swoich przełożonych. Pozdrawiamy

UK Nowy wpis
Inne
@BNI Polska Sp. z o.o.

Jakie są źródła tego 82% odczucia docenienia ze strony przełożonych? Czy przeważa wymiar interpersonalny, czy może bardziej wymierny, finansowy?

Inb Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@BNI Polska Sp. z o.o.

„Badanie” brzmi bardzo poważnie dlatego zastanawia mnie czy zatrudniacie do niego sztab lekarzy różnych specjalizacji czy jest to po prostu zwykła ankieta dla pracowników ?

Nowy wpis

Pracodawca

@UK

Według odpowiedzi naszch pracowników przeważa wymiar interpersonalny.

KM
Inne

Jakie macie opinie z pracy jako asystentka biura? jest teraz oferta dostępna i chyba się na nią zgłoszę. Był poruszany temat umowy o prace a widzę ze w tej mojej ofercie podobnie są różne typu umów dostępne. tu jest taki sam układ co dla koordynatora sprzedaży? 3 miesiące próbny i potem już na stale?

Pracodawca

@KM

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. W BNI przykładamy dużą wagę do elastyczności w zakresie form zatrudnienia. To, jaką formę współpracy wybierzemy, zależy przede wszystkim od preferencji osoby, którą zamierzamy zatrudnić. Stawiamy na dialog i dostosowanie się do indywidualnych potrzeb naszych pracowników, nie narzucając jednej, sztywnej formy zatrudnienia. W przypadku wyboru umowy o pracę (UoP), dla każdego stanowiska mamy ustalony konkretny proces. Rozpoczyna się on od okresu próbnego trwającego 3 miesiące, po którym następuje możliwość przedłużenia umowy na okres 1 roku. Po tym czasie, przy pozytywnej ocenie współpracy, oferujemy umowę na czas nieokreślony. Ta ścieżka została zaprojektowana, aby umożliwić zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy dokładne poznanie się i ocenę, czy dana współpraca spełnia oczekiwania obu stron.

QS
Inne

Komuś wiadomo Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży jaką ma dokładnie umowę tutaj bo ogłoszenie w sieci nie dość, że stare sprzed roku, to w sumie podali tam wszystkie możliwe opcje i nawet nie było wiadomo, UOP od razu dostać jest możliwość? Wtedy byłbym zainteresowany

Pracodawca

@QS

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Nasza firma charakteryzuje się elastycznością w zakresie form zatrudnienia, oferując między innymi umowę o pracę (UoP). Dbamy o to, aby warunki współpracy były dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz kwalifikacji naszych kandydatów. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży. W przypadku tego stanowiska, jesteśmy w stanie zaoferować zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia współpracy. Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

dozna
Pracownik
@QS

do UOP to bardziej tutaj bym kandydował: gov.pl

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BNI Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Były Pracownik
Były pracownik

Jako były pracownik nie polecam pracy w BNI Poland. Firma jest niestabilna. Począwszy od zatrudniania pracowników bez dokładnych opisów obowiązków i planów dla nich, a kończąc na masowych zwolnieniach. Firma BNI jest odpowiednia dla osób które rozpoczynają pracę. Można się dużo nauczyć "jak parzyć kawę", odpisywać na maile "według szablonu" i robić odtwórcze rzeczy (podobny zakres dla juniorów, jak i expertów). Nie jest to miejsce gdzie pracownik może rozwijać siebie oraz firmę. Brak kompetentnych osób na stanowiskach menedżerskich sprawia, że dobrzy pracownicy sami odchodzą. Dodatkowo atmosfera firmy, plotki oraz brak wsparcia HR sprawia, że w firmie jest duża rotacja. Nie polecam pracy w tej firmie.

Pracodawca

@Były Pracownik

Dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami. Jest nam niezmiernie przykro, że Twoje doświadczenia z BNI Poland nie były satysfakcjonujące. Bierzemy pod uwagę wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne, gdyż są one dla nas cennym źródłem informacji. Życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach.

Pytanie
 Pytanie

Czy rotacja pracowników w Bni Poland Sp. z o.o. na Koordynator jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 9 czerwca na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Inne
@Pytanie

coraz więcej nowych twarzy, dużo zatrudnień z powodu rozwoju organizacji - z tego co wiem

Izabela
Inne
@sł

No to spoko skoro się rozwijają, ale jest jakiś konkretny powód dlaczego to wszystko ruszyło?

Barbara
Inne
@sł

A ty też tam pracujesz? Możesz powiedzieć od siebie jak atmosfera i zarobki?

pomocna
Pracownik
@Pytanie

Rotacja na tych stanowiskach jest bardzo duża. Najczęściej po 3 miesiącach osoby same składają wypowiedzenie.

Wiolka
Kandydat
@pomocna

To jak z tym jest w końcu, szukają z powodu rozwoju czy zwolnień? Czemu koordynatorzy mieliby odchodzić po tym czasie? I tak przy okazji chciałabym dopytać czy te 3 miesiące to okres próbny czy dłużej on trwa w firmie?

Pracodawca

@pomocna

Dziękujemy za komentarz. Dynamika zmian na stanowiskach jest różnorodna i zależy od wielu czynników, w tym od specyfiki i wymagań danego stanowiska. Okres próbny jest dla nas i dla pracownika okresem wzajemnej weryfikacji. To czas, w którym obie strony mają możliwość oceny, czy współpraca będzie korzystna w dłuższej perspektywie. Pozdrawiamy!

Pracodawca

@Wiolka

Dzień dobry, w naszej firmie okres próbny uzależniony jest od stanowiska. Standardowo wynosi 3 lub 6 miesięcy. Pozdrawiamy!

TK
Inne
@BNI Polska Sp. z o.o.

Dowiadujecie się o powody rezygnacji pracowników z pracy u Was, czy nie musicie, bo są Wam one doskonale znane? Jakie to są powody, jeśli to nie tajemnica?

Pracodawca

@TK

W naszej firmie nie mamy sformalizowanej procedury tzw. exit interview. Niemniej jednak Zespół HR stara się regularnie rozmawiać z pracownikami. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęstsze przyczyny odejść są związane z poszukiwaniem nowych możliwości rozwoju. Często pracownicy otrzymują oferty pracy, które są dla nich atrakcyjne i zbyt korzystne, by ich nie rozważyć. Dodatkowo, niektórzy dochodzą do wniosku, że charakter pracy w naszej firmy nie jest w pełni zgodny z ich osobistymi preferencjami i szukają innych wyzwań. Pozdrawiamy

Pytanie
 Pytanie

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Dzień dobry! Na obecny moment nie ma przewidzianych paczek, ani bonów świątecznych. Ale do biura BNI co tydzień dostarczane są świeże owoce dla pracowników. Pozdrawiamy!

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Judyta
Kandydat

A te 3 dni szkoleń jak dokładnie wyglądały? Po trzech dniach pracownik jest w pełni przygotowany do pracy i da sobie radę sam? Czy raczej czuje się jeszcze niepewnie i potrzebuje pomocy innych pracowników?

AR
Były pracownik

Muszę przyznać, że moje pierwsze wrażenie odnośnie firmy było bardzo pozytywne. Proces rekrutacji przebiegł bardzo profesjonalnie, ale jednocześnie bardzo przyjaźnie i była to pierwsza rekrutacja podczas której się nie stresowałam. Osoba z którą rozmawiałam widać było, że jest prawdziwym specjalistą w temacie miło przebiegającej ale i merytorycznej rekrutacji. Pierwsze dni pracy także były w porządku. Biuro niemal na najwyższym piętrze biurowca trochę trąca myszą, ale przynajmniej czyste. Osoba z działu HR, która mnie wprowadzała była niesamowicie miła, pomocna i czułam, że w każdym momencie mogę liczyć na jej pomoc w razie konieczności - jest to bardzo ważne w pierwszych dniach pracy kiedy wchodzi się w nowe środowisko. Całkiem szybko zaczęłam jednak zauważać, że pod tą miłą przykrywką kryje się zgniły kasztan. Niesamowity chaos organizacyjny, brak osób decyzyjnych, bałagan w dokumentach, lewe umowy i zaniedbania administracyjne to tylko wierzchołek tej góry lodowej. Firma która stawia, aby wszystko na zewnątrz wyglądało idealnie gdzie po zerknięciu do wewnątrz widać jak bardzo jest ona zepsuta. Dyrektor od spraw administracyjnych zamiast zajmować się uporządkowaniem tego bałaganu jest największą krętaczką i plotkarą uprawiającą politykę wewnątrz firmy. Jeśli ktoś szanuje swój czas i chce pracować efektywnie i rozwijać się przy tym co robi to z pewnością nie jest to miejsce dla takiej osoby. Jeśli natomiast ktoś idąc do biura chce przez cały dzień zajmować się intrygami, plotkami i polityką to serdecznie polecam aplikować - cały czas są jakieś ogłoszenia :) Szkoda, że firma będąca tak fajnym projektem jest prowadzona przez niekompetentne osoby mające niesamowicie wiele kompleksów ponieważ prędzej czy później zgniją i fundamenty ;) Firma bazująca na rekomendacjach, której nigdy bym nigdy nikomu nie poleciła do pracy.

Pracodawca

@AR

Dziękujemy za Twój szczery komentarz i opinię na temat naszej firmy. Cieszymy się, że Twoje pierwsze wrażenie było pozytywne, a proces rekrutacji przebiegł profesjonalnie i przyjaźnie. To dla nas ważne, aby nasi kandydaci czuli się komfortowo podczas całego procesu rekrutacyjnego. Jest nam niestety przykro, że Twoje doświadczenia po pierwszych dniach pracy były mniej satysfakcjonujące. Rozumiemy, że organizacja wewnętrzna i administracja to kluczowe elementy funkcjonowania firmy, które wymagają stałej uwagi i doskonalenia. Opnie są dla nas cennym źródłem informacji, gdyż pomagają nam rozwijać się.

Porekrutacyjna
Kandydat

Ogólnie jestem zawiedziona podejściem firmy do kandydata na pracownika. Miałam umówione spotkanie zdalne na konkretne stanowisko. Gdy czekałam na spotkanie po 10 minutowym spóźnieniu osoby z firmy otrzymałam informację, że spotkanie się nie odbędzie z winy rekrutera.Rozumiem, zdarza się. Pani zaproponowała inną godzinę tego dnia , lecz niestety dla mnie spotkanie o tej godzinie nie było już możliwe. Zaproponowałam wiec w wiadomości inny termin spotkania i zapytałam czy jest możliwość umówienia się na inny termin, lecz niestety od tygodnia nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Wydaje mi się, ze napisanie wiadomości SMS nie jest dużym wysiłkiem i naprawdę jestem zawiedziona wystawieniem do wiatru, nigdy więcej nie skorzystam z rekrutacji w danej firmie … Jeśli termin był nieadekwatny wystarczyło wogole wysilić się i podać informacje a nie wistawiac kogoś do wiatru.

Pracodawca

@Porekrutacyjna

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za Pani komentarz. Chcielibyśmy serdecznie przeprosić na brak odpowiedzi w procesie rekrutacji. Jest to niedopatrzenie z naszej strony, które nie powinno mieć miejsca. Staramy się informować kandydatów na bieżąco o kolejnych krokach – wiemy jak ważne jest to i dla Państwa, i dla nas. Informacja od Pani jest dla nas niezmiernie cenna, bo pozwoli nam to uniknąć podobnych sytuacji na przyszłość. Pozdrawiamy serdecznie

Pracodawca
Pracodawca

Dzień dobry, dziękujemy za uwagę, ale już skontaktowaliśmy się bezpośrednio z Panią, która napisała komentarz. Pozdrawiamy serdecznie

WTF
Inne
@BNI Polska Sp. z o.o.

Wydaje mi sie pomocna

Karo
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji do firmy - nigdzie nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do kandydata. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie czułam się jak przepytywany "petent", ale jak obdarzony zaufaniem partner w biznesie, którego nie tylko kompetencje, ale także osobowość są cenione i ważne. Chociaż nie udało mi się otrzymać tej posady, to z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko. Podczas rozmowy otrzymałam informację, że firma bardzo szybko się rozwija i zatrudniane jest coraz więcej osób, więc mam nadzieję, że w przyszłości będę mogła jeszcze dołączyć do tej firmy.

Jacek
Były pracownik
 Pytanie
@Karo

To wspaniale, że masz takie pozytywne odczucia. Zastanawiam się, jako były członek tej organizacji, o jakie ubiegałaś się stanowisko? Sekretarka? Bo wszystkie inne są obsadzone spośród członków. Podziel się z nami tym, na jakie to stanowisko usiłowałaś się dostać, gdzie tak bardzo doceniono twoje kompetencje, że cię nie przyjęto?

2
`ja
Kandydat
@Jacek

@Jacek na stronie https://www.bnipolska.pl/kariera/ maja troche ogloszen to chyba szukaja roznych pracownikow

Matrix Rz
Inne
 Pytanie
@Karo

Napisałaś: „z całą pewnością jeszcze spróbuję zgłosić tam swoją kandydaturę, jak tylko pojawi się interesujące mnie stanowisko” - moje pytanie - jak wszechstronnie jesteś wykształcona, że możesz aplikować na przeróżne stanowiska?

Pytanie
 Pytanie

Czy w BNI Polska Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Koordynator Sprzedaży?

Pracodawca

@Pytanie

Dziękujemy za pytanie. Pierwszą umowę o pracę zawieramy na okres próbny trwający 3 miesiące. Dzięki temu obie strony, zarówno nowo zatrudniona osoba, jak i my jako pracodawca, możemy dokonać weryfikacji wyboru. Pozdrawiamy!

Anna
Inne

Na stronie nie ma aktualnie ofert pracy, ale jest informacja że można złożyć aplikację. Mnie interesuje praca jako wsparcie menadżerskie, jak to wygląda z zarobkami, idzie zarobić? Można awansować po jakimś czasie czy posady są stałe?

Pracodawca

@Anna

Zapraszamy na naszą stronę kariera https://www.bnipolska.pl/kariera/ oraz profil pracodawcy https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/bni-poland-sp-z-o-o,2qpdqk2,pl i zachęcamy do sprawdzania aktualnych ofert pracy. Ogłoszenia pojawiają się na bieżąco, w zależności od zapotrzebowania. Wynagrodzenie na każdym stanowisku jest określane na podstawie posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Były pracownik
Były pracownik

Z początku firma wydaje się być spełnieniem marzeń, bardzo wymagający proces rekrutacyjny, perfekcyjnie przygotowany onboarding pracownika. Ludzie, którzy tam pracują są wartościowi, samo biuro i lokalizacja idealne. Z kolejnymi dniami przychodzi rzeczywistość, praca na 6 biegu, nadgodziny, brak rąk do pracy. Możesz dać z siebie wszystko, firma wyciśnie Cię jak cytrynę, a jak coś im nie podpasuje, to nie przedłużą z Tobą umowy bez żadnego feedbacku. Z dnia na dzień w taki piękny sposób podziękują Ci za Twoją pracę. Nie musi tak być, oczywiście, jest to jeden z kilku scenariuszu. Zaczęcie pracy w BNI jest jak gra w ruletkę, w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz. Może będzie to praca marzeń, a może być też Twoim koszmarem. Let's play.

Halina
Inne
@Były pracownik

Przykro że tak się stało. Rozumiem, że nie przedłużyli Ci okresu próbnego? Wcześniej nie dostawałeś jakiś znaków, że są niezadowoleni z Twojej pracy? Trochę niepokojące, zastanawiam się czy brać udział rekrutacji..

Czesław
Inne
@Były pracownik

To, że praca jest wymagająca, wiadomo, dobrze natomiast, że w pełni do tego przygotowują. Dziwne natomiast jest to, że nie informują z wyprzedzeniem o kwestii dalszej współpracy. Orientujesz się może, czy praca w charakterze asystenta biura (jest teraz na nie rekrutacja) również jest tak wyczerpująca jak opisałeś? Czy wynagrodzenie jest równie duże, jak presja i obciążenie obowiązkami?

Mariusz
Były pracownik
@Halina

Piłka jest krótka, ja pracowałem dla nich i za każdego "zwerbowanego" przedsiębiorcę miałem bułe, nie powiem, bo buła dobra, ale... no właśnie ale jeżeli nie umiesz ściemniać na zawołanie to nie jest firma dla Ciebie. Chodzi o to, że zadaj sobie pytanie czy chcesz pracować w atmosferze wymuszonej presji na osiągnięcie celu (zwabienie kolejnych przedsiebiorców), a jak nie sprostasz presji to lecisz .... bez słowa.

Antoni
Inne
@Mariusz

Ale jak to „lecisz bez słowa”? A umowa i jakieś zasady obowiązujące ?

Antek
Inne
@Mariusz

Uczciwie napisane.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Ilona
Inne

długo tam pracowałeś że popierasz to wszystko?

Maciek
Inne

Niestety w naszym społeczeństwie niewiele osób rozumie czym jest piramida finansowa, usłyszy od kogoś kto był na spotkaniu grupy nie będąc nigdy wewnątrz organizacji, oceni i rzuci 'piramida', a kto usłyszy powtórzy i tak się tworzą przekonania, które są utrwalane, a nie mają pokrycia. Należy odróżnić 2 rzeczy. Organizacja zrzesza właścicieli firm ( czyli członków ), którzy kupują usługę na rok za 10 k, czyli kupują narzędzie do rozwoju swojej firmy to na ile dana osoba skorzysta z możliwości organizacji to już każdego indywidualna sprawa, najwięcej gadają Ci co zapłacili i żądają, że ktoś za nich wykona robotę, a to tak nie działa. To tak jakbyś wydrukował katalogi swojej firmy wrzucił do szafy i czekał aż coś się stanie. Z narzędzi należy korzystać, a to jest gotowa strategia rozwoju firmy. Drugą sprawą jest, że oprócz zrzeszonych właścicieli firm w BNI pracują również ludzie, na ten moment prawie 200 osób zatrudnionych na umowach o pracę, b2b itd. To zależy od stanowiska. I to forum jest dla pracowników, a nie dla klientów, którzy kupili przysłowiowe katalogi i czekali aż coś się wydarzy. Jestem i klientem czyt. członkiem i współpracującym, I powiem jedno po 3 latach w tej organizacji nigdy i nigdzie nie miałem tyle możliwości co teraz. Nigdy wcześniej prościej mi się nie żyło, bo kiedy czegoś lub kogoś potrzebuję korzystam z organizacji. Zarówno biznesowo jak i prywatnie. Wszystko można kupić za pieniądze lecz relacji i przyjaźni tu zawartych nie jestem w stanie przeliczyć na pieniądze. Także jako osoba, która SPRÓBOWAŁA, a nie usłyszała, czy też raz była na spotkaniu i myśli, że wszystko widziała i wszystko wie powiem tyle: Odpowiednia organizacja dla ludzi, którzy są otwarci, chcę się rozwijać, mają w sobie pokorę i sami sprawdzają czy testują, a nie gadają co im się wydaje :) W biznesie albo masz biznes albo masz rację, ja wybieram biznes więc korzystam z możliwości i polecam każdemu kto świadomie podchodzi do prowadzenia biznesu i zdaje sobie sprawę, że bez kontaktów niewiele wskórasz. Ps. co do zarobków, wg mnie dobre ale to zależy od chęci rozwoju i nauki, ponieważ organizacja mocno i szybko się rozwija więc ścieżki rozwoju są

4
Zuzanna
Inne

A to ty miałeś cos wspólnego z tą firmą czy tylko tak się wypowiadasz? Bo chyba nie do końca rozumiem czemu niby dzisiaj jest a jutro może tej firmy nie być.

1
B-qll
Były pracownik
 Pytanie
@Zuzanna

Nie wiesz czemu jakas firma moze upaść?:)

Izabela
Inne
@B-qll

Może jeszcze nie miała przyjemności w takiej pracować, żeby po jakimś czasie nagle wszystko się posypało? Bo to też inaczej jest przyzwyczaić się do czegoś cukierkowego, a potem na własnej skórze sprawdzić jak wyglądają realia. Tutaj stwierdzasz, że faktycznie to dłużej nie pociągnie?

Antek
Inne
 Pytanie
@Maciek

Jednocześnie jesteś członkiem i pracownikiem? Skąd znasz wysokość zarobków, które są poufne?

Mikołaj
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego niepochlebne opinie o pracodawcy znikają a powtarzają się opinie o pracowniku który pracował w dużych organizacjach? Wysłałem swoje CV, przeszedłem dwie rozmowy rekrutacyjne z większością ilością dyrektorów niż to jest potrzebne na stanowisko administracyjne a finalnie nie dostałem żadnej odpowiedzi. Żadnego zapraszamy czy nie zakwalifikował się Pan.

Pracodawca

@Mikołaj

Dzień dobry, obecnie toczy się w naszej organizacji wiele procesów rekrutacyjnych stąd dłuższy czas oczekiwania na informację zwrotną. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o kontakt na adres rekrutacja@bnipolska.pl a przekażemy Panu feedback dotyczący Pana rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy Zespół BNI Polska

Klara
Pracownik

Pracowałam wcześniej zarówno w dużych korporacjach, jak i w startupach i muszę przyznać, że nigdzie nie było tak przyjaznej atmosfery jak w BNI. Nowi pracownicy otaczani są fenomenalną opieką działu HR, a przełożonym naprawdę zależy na tym, aby ludzie z ich zespołów mieli jak największy komfort pracy. Oczywiście nie oznacza to, że nie ma trudnych momentów. Organizacja rozwija się w szalonym tempie, więc zadań do wykonania jest bardzo dużo i trzeba być gotowym na nagłe zmiany. Jednak bardzo przestrzegane a jest to, aby nie pracować po godzinach.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry,
Witamy na naszym profilu w serwisie GoWork.
Zapraszamy wszystkich byłych, obecnych i przyszłych pracowników do tworzenia razem z nami przestrzeni do dzielenia się rzetelnymi i merytorycznymi opiniami na temat pracy w naszej organizacji.
Będziemy starać się na bieżąco odpowiadać na pytania i wyjaśniać kwestie związane z zatrudnieniem w naszej firmie wszystkim kandydatom zainteresowanym pracą  u nas.
Przypominamy, że komentarze niezgodne z regulaminem GoWork mogą być usuwane przez administratora portalu a komentarze naruszające dobra osobiste oraz regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

Chętnie odpowiemy na pytania pod adresem e-mail:
rekrutacja@bnipolska.pl

Pozdrawiamy
BNI Polska
Iza
Pracownik

Pracuję w BNI od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z tego co oferuje pracodawca. Wcześniej pracowałam z dużych organizacjach ale takiego onboardingu jakim przywitało mnie BNI w życiu nie miałam. Mega profesjonalizm i ciężka praca działu HR. Pracuję w zespole ze świetnymi ludźmi - pomocnymi, wspierającymi - czuję, że gramy do jednej bramki i dzięki temu codziennie idę z przyjemnością do pracy. No i ten boski widok z okna ;-)

Pytanie
 Pytanie

Obecnie Bni Poland Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Account Manager. Na Praca.pl dodano ogłoszenie 1 sierpnia.

anonim
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

gdzie tu jest pytanie?

Izabela
Inne
@anonim

Może to było tak czysto informacyjnie tylko? ;) Co nie zmienia faktu, że warto by było przybliżyć warunki, to chyba istotne info. Jak z kasą?

Zostaw merytoryczną opinię o BNI Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BNI Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy BNI Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BNI Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BNI Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii