Expander
counter
2 64 100 5 1
poe

zastanawia mnie to że masowo szukacie nagle doradców klienta idoradców finansowych w Całej Polsce - z kilkadziesiąt takich rekrutacji widzę od października widze od was - to jakieś zwolnienia były czy taka rotacja jest u was?

Tak29Nie
Przemek

Na pierwszym etapie była rozmowa z kobietą z HR, która prezentuje perspektywy i ze Expander ma wszystkich deweloperów w Warszawie, jest stała podstawa, i połowa prowizji od sprzedaży nieruchomości 2%. Czyli sprzedając mieszkanie średnio za 400 tys to 4000 jest dla nas. Na drugim etapie jest Sebastian - kierownik projektu. Potwierdza, że jest 2100 brutto podstawy, połowa prowizji od 2% wartości nieruchomości, że w ofercie są wszyscy prócz jednego dewelopera w Warszawie. Mnóstwo klientów i tylko robić biznes! 3 dni szkolenia, są obiady, jest fajnie, wszystko wygląda profesjonalnie. Koniec szkolenia dostajesz umowę a tam 1800 brutto! O co chodzi?! Miałobyć tyle netto, bo brutto miało być 2100. Otóż było "nieporozumienie". Sebastian owi chodziło o kwotę brutto jaka ponosi pracodawca... od takie nie dogadanie, "źle się zrozumielismy"... Kpina i żart! Nie polecam

Tak22Nie

Gienia

Co do zarobków Doradców Klienta to jest prawda. Byłam na rozmowie w sprawie nowego oddziału i podstawą jest najniższa krajowa na umowę o pracę plus premia z działalności więc jak nie wyrobisz to płacisz składkę zdrowotną na działalność gospodarczą i zostanie ci jakieś 1000zł netto. Uważam że to są bardzo słabe warunki, ale nie wiem czy premie są realne do wyrobienia czy nie. P.S. ktoś napisał że podstawa to 2000zł - to nie jest prawda!!!

Tak4Nie

Rotacja bardzo duża, wynagrodzenie prowizyjne, na którym jeszcze oszukują

Tak12Nie
Bianka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.
Kandydat

witam, czy jest ktoś kto zna warunki w pracy np w Toruniu ? Jaki jest system pracy, praca od - do. Jaka jest dokladnie płaca ? To prawda ze podstawa jest taka niska ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Czy firma Expander w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Patryk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 96 dni.
Klient

Cześć, Widzę aktualnie dwie oferty pracy w Expanderze. Dwie związane z zarządzaniem placówki, ale dwa różne stanowiska. Pierwsze to dyrektor oddziału a drugie menedżer oddziału. Czy ktoś wie jakie są różnice w zakresie obowiązków, formy zatrudnienia, wynagrodzenia podstawowego i prowizji na wyżej wymienionych stanowiskach? Pozdrawiam

Stella Nowy wpis

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy koronawirus zapanował nad światem?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Expander. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Departament Expander
@Pytanie

Witaj, oczywiście Expander posiada programy rozwojowe dla pracowników. Kluczowym jest tutaj obszar, w którym Kandydat chce pracować. Prosimy o więcej informacji - chętnie wtedy odpowiemy :)

Magdalena

Czy w firmie prowadzone są inwentaryzacje ?

Gość 1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 313 dni.

Czy firma daje pracownikom na Święta bony/paczki????

Konrad

Powiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać się tu do pracy?

Andrzej
@Konrad

Jakie stanowisko Cie interesuje i w jakim mieście? Aktualnie poszukiwani są Eksperci Finansowi oraz Mobilni Eksperci Finansowi. Tutaj znajdziesz więcej informacji https://www.expander.pl/kariera-i-wspolpraca/#job-offers

Kgg
Użytkownicy czekają na odpowiedź 382 dni.

Jak wygląda kwestia prowizja dla doradcy? W jaki sposób liczony jest przychód dla firmy z kredytu? Przykładowo kredyt 100 000 gotówki to ile przychodu?

Jola

czy musisz codziennie być w pracy w ramach tych 2 umów? czy sprzedajesz w ramach umowy o pracę w czssie pracy? wiecie coś?

Janusz
@Jola

Firma Expander poszukuje obecnie pracowników na stanowisku eksperta finansowego. Pracodawca najchętniej na tym stanowisku widziałby osoby, które mają wykształcenie wyższe bądź są w trakcie ostatniego semestru studiów. Możecie napisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Składa się ono z samej podstawy, czy może podstawy + prowizji? Proszę o odpowiedź.

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Expander? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niemarudź
@Administrator

Praca na poziomie chociaż wiem za co pracuje a nie Jak w Home Broker czy Metro House stawki na poziomie 60-70% dla jest możliwość podstawy czyli 50 % plus 2100 zł netto podstawy źle? to szukajcie czegoś innego albo do żabki dla marudów nie ma tu miejsc. Sam pracuje tu już rok i jestem coraz bardziej zadowolony

Tak2Nie
Jola
@Niemarudź

2100 netto ciekawe... chyba pomyliło Ci się z brutto . Śmiech na sali...

Klaps
@Niemarudź

No to idę do żabki

Barnaba

Wysokość zarobków zależy od wielu składników i może ktoś nie ma pewnych umiejętności dlatego zarabia mniej?

Adam

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

M
@Adam

Tak, na pracuj.pl można odnaleźć oferty.

zico052016

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłbym napisać jakie warunki są na stanowisku Doradca Klienta Kupującego w nowym projekcie Expander Nieruchomości?? jakie prowizje, jaka podstawa, czy płatności są terminowe itd? atmosfera pracy ?

Tak15Nie1

Były pracownik HB
@zico052016

Jeśli chodzi o płatności to wszystko masz w terminie sprzedajesz mieszkanie wystawiasz fakturę jeśli zostaje opłacona dostajesz od razu przelew na konto możesz mieć 43 wypłaty w ciągu miesiąca jak sprzedaż przynajmniej 1 nieruchomość w tygodniu. Stawki jeśli chodzi o prowizję to nikt na rynku takich nie ma a są to 60% klient od firmy i 70% twój klient

Przemek

Tak22Nie

Zadowolony
@Przemek

co Wy za głupoty Piszecie. Podstawa jest jeśli chodzi o Warszawę to jest 2100 zł netto i prowizję 50%-50% lub jesteś bez podstawy i masz 60% za prowizję i jak w kwartale zrobisz 45 tyś przychodu to masz 70% więc jeśli chodzi o Warszawę to nie wiem gdzie taką agencję znajdziecie co tyle płacą

Tak2Nie
Gutek

Czy tylko narzekać potraficie? Weźcie się do pracy a będziecie zadowoleni bo firma jest spoko.

Tak6Nie1

Wiesz jak wyglądają zarobki w Expander? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

bilbo

Praca w Expander bardzo słaba.Większosć osób pracujących na call center jest traktowana przedmiotowo.Gdy masz swoje zdanie-wylatujesz .Kasa marna.prowizji nie widać.Większość zespołu zarabia maxymalnie 10 netto na godzinę oprócz rodzynków ,którym czasem dostają się lepsze bazy.Ale o dziwo wciąż tym samym osobom.Dziwna karta ocen i monitoringi tylko po to by nie wypłacić należnej prowizji.Osoby prowadzące couching, to kompletna amatorka.Ludzie nie umiejący sami poradzić sobie z własnymi problemami i z narzuconymi im zadaniami na ogłupienie couchingowanych.Jeżeli wychylisz się ,że chcesz umowę o prace szybko Ci udowodnią,ze na nią nie zasługujesz,albo któregoś dnia dostaniesz wypowiedzenie.Skrypty i styl prowadzonych rozmów jak automat nie pasujący do sytuacji.Zero rozwoju.Warunki pracy bardzo srednie.

Tak8Nie

@bilbo

Nic dodać, nic ująć. Nic się nie zmieniło. Firma krzak

Rotacja bardzo duża, wynagrodzenie prowizyjne, na którym jeszcze oszukują

Tak12Nie
Cezary

Sprawy finansowe są negocjowane a tym bardzie na wysokie stanowiska w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Expander - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Expander