Opinie o mytaxi Polska sp. z o.o. w Warszawa

mytaxi Polska sp. z o.o.
2 768 2089 5 1
Łukasz

Egzamin zdawałem i znam uchwałę ale fakt, dopiero zaczynam przygodę z Taxi. "Należność za usługę stanowi bezpośrednie wskazanie taksometru." Pytanie jak ma się ona do cen z góry na które umawiamy się z klientem np. przy dłuższych trasach czy śmiesznych lite'ów z Free Now, gdzie klient zna cenę z góry. Skoro cena umowa jest w Warszawie nielegalna, to po prostu uruchamiamy szafę a po zakończeniu kursu kasujemy od klienta mniejszą, uzgodnioną kwotę?

Jan
@Łukasz

Dokładnie tak. Taksometr wskazuje np. 50zł ty dostajesz 25zł. Bo lite wyceniony jest na około 40-50% rabatu z TWOJEJ KIESZENI nie od Free Now. Free Now może, zaznaczam może dać ci bonus nigdzie nie ewidencjonowany. Poza tym tak jak napisałeś że przy dłuższych trasach masz prawo umówić się z klientem ( ty a nie jakiś inny podmiot) na jakąś kwotę np. Z Warszawy do Konstancina, Mińska Mazowieckiego czy Nowego Dworu Mazowieckiego. A nie za kurs z punktu A do punkty B po Warszawie. Poza tym poproś Free Now o informację jaki algorytm wylicza opłatę za ten kurs. Hehehe miłej zabawy.

@Jan

Tak jak kolega napisał to ty umawiasz się z klientem na jakąś kwotę a nie free now . nie mają prawa dyktować tobie za jaką kwotę jedziesz ponieważ stosując cenę umowną na wydruku z kasy fiskalnej należy zgodnie z prawem umieścić dane pasażera ( na paragonie masz miejsce na imię nazwisko itp). czy free now udostępnia ci takie dane .?nie!

@Prawo

A gdyby przekazywało wtedy tak naprawdę udostępniało by dane osobowe pasażera tobie jako osobie trzeciej Czyli łamało prawo o ochronie danych osobowych więc jak chcą narzucać ryczałt Proszę bardzo umowa z klientem i niech pan urbanek jedziesz swoim samochodem.

Łukasz

Serdeczne dzięki za odpowiedz. Algorytm to jakaś pomyłka - stosunek ceny do przejechanych km... Wychodzi cena uberowa lub niższa. Jako pasażer jechałem również litem i rozmawiałem z kierowcami. Rzeczywiście pod koniec kursu cena 40 zł na taksometrze a do zapłacenia w aplikacji do zapłaty 22. Zastanawiałem się jak wygląda kwestia właśnie tej ceny umownej np. jadę z Warszawy na lotnisko Modlin i chcę umówić się z klientem na konkretną kwotę np. 120 zł. To można wbić cenę umowną, czy nie? I jeśli nie, podobnie jak wyżej, odpalam szafę w normalnym trybie i mam gdzieś ile pokazuje a od klienta biorę ustaloną kwote?

@Łukasz

Ceny umowne można stosować wyłącznie z kursem poza miasto czyli na kurs do Modlina można się umawiać mogą być ryczałty ale po mieście jest to nielegalne w Warszawie obowiązuje rozliczenie kilometrowe

takie honorowe

Dorabiacie lewusowe firmy i płaczecie ? Po co ten płacz ? Gdzie HONOR I GODNOŚĆ ? Pracuje się w firmie gdzie nie mają lewusów i tyle . Przez takich jak wy firmy rosną jak grzyby po deszczu.

Kamil
@takie honorowe

Podaj mi nazwę tej firmy a ja podam Ci numery korporacyjne lewusow. LEWUS- kierowca jeżdżący bez zdanego egzaminu taxi. I jeśli jeździsz w firmie która współpracuje z takimi osobami to się rozklejasz ok? Niestety z tego co wiem to tylko MPT jeszcze nie współpracuje z takimi osobami. Przykre ale prawdziwe.

Nick
@Kamil

Kiedys jeszcze SuperTaxi, nie wiem jak teraz

Kamil
@Nick

Kiedyś? To znaczy przed tym jak kierowcy Supertaxi zaczęli realizować zlecenia z Ubera? Czy po? Niestety.

Pavulon

w ele tez podobno są .

Wawa Nowy wpis
@takie honorowe

Z calym szacunkiem kolego ale wymien mi firmę w której nie ma lewusow., ponieważ ja mam znajomych naprawdę w wielu korporacjach i chyba tylko Merc TAXI się ostało . To że to tobie ktoś tak mówi to nie znaczy że tak jest My Taxi też mówi i to cały czas że zatrudnia kierowców tylko z licencją i co jest inaczej. Znajomego do Ele nawet przyjęli tylko kazali się najpierw zapisać na egzamin I co teraz on będzie zdawał egzamin może 5 razy może pół roku ale jeździć może i jezdzi bez.

Jacek
Nazwa działu: Finanse

Jakże nisko trzeba upaść, aby wziąć 9,8km LITE'a o 23.00 w Łodzi w cenie 20,50 (do odjęcia prowizja 6% i 1zl. netto) +7, na obrzeża miasta. Cena dla klienta - nieco ponad 16zl. Powrót "na pusto" gwarantowany. Oznacza to cenę kursu dla zamawiającego PONIŻEJ ceny Ubiera. No, ale jak lotnisko w Warszawie niektórzy łódzcy Janusze biznesu jeżdżą po 230-240zl. to w ramach miasta taki kurs to już niezła "szosa".

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Śpioch

Witajcie co to kurde za czasy żeby to my kierowcy dawali tipy klijentom swoiom przygodę z taxi zacząłem w 2008 roku nigdy tak nie było żeby to kierowca dawał tipa to klijencji kierowcom za dobrze wykonaną usługę a tu odwrotnie i ci mówią nie znaczna różnica ha ha ha ostatnio miałem kurs z Lesznowola w nocy w sobotę na Bielany za 66 zł lite a ja pitole ich bonusy te bonusy i tak idą z mojej kieszeni i jest i tak sporo za mało No w poniedziałek się rozkleiłem dno i żenada tu być .... a ile kogutów leży nawet nie Majom kasy już w kasetce na zwrot tylko przelewe... A płacone było gotówkom.... Idą na dno i z niego już się nie odbijom....

Lolek

Witam Czy ktoś z Kolegów wie coś o Polstaxi ? .Będę wdzięczny za info. Pozdrawiam.

TakNie1
Lechu
@Lolek

Z tego co wiem to jest seven taxi tylko ze tam przyjmują tylko z licencją a do seven bez.Ten sam właściciel

Nowy
@Lolek

Oni współpracują z różnymi ale z tego co wiem tylko legalnym korporacjami w np w trójmieście tylko z halotaxi

Bodek

Tak się kończy złe zarządzanie firmą, powtarzam spieszymy się zdawać koguty bo za chwilę nie będzie się z kim rozliczyć.

Karol
@Bodek

Ty się martwisz o zwrot kaucji za koguty a co z płatnościami od klientów? Kogut to kaucja 300 zł a od klientów parę tysi. A wszystkie dane są na ich serwerach. Płatność tylko kartą albo gotówką. Pewnego dnia przy logowaniu będzie że usługa nie dostępna i tyle ich było a kierowca niema nic żadnego papierka. Wtyczkę wyjmą i nara. A to nie jest biuro podróży że jest fundusz ubezpieczeniowy. Tutaj niema gwaranta. Niemożliwe? A dlaczego niemozlie? Free Now polska sp. z o.o z przedstawicielami w postaci panów Krzysztofa U. i Andy B. ogłasza upadłość i tyle. Kwestia czasu.

Zegnam

Zapraszamy po stawkę 3 PLN Nie wszystkich stać na taxi i niech tak zostanie . Jak nie masz miedź to się w domu siedzi lub PKS . . Żegnamy oziębłe FN .

Dylas

Ja jeżdżę dla OPTI Taxi , jest całkiem nieźle ale kolega polecił mi jeszcze Free now i mówi że ze jak śmiga na dwie aplikacje to już jest konkret pieniądz. Ktoś coś wie jak to wygląda ?

TakNie10
Koniec taxi.

Wszyscy byli chętni a nikt dzisiaj na 12:00 nie przyjechał .Jesteście tylko mocni w internecie .My w kilka osób nic dalej nie jesteśmy w stanie zdziałać. Te wasze stękanie na forach to śmiech na sali .Dalej jeździjcie i już się nie odzywajcie. Tyle wpisów żeby zmienić to i tamto a nikt nie przyjechał .Po co tyle wpisów ??? Zawód taksówkarza właśnie umarł .R.I.P.

Adam
@Koniec taxi.

Ja byłem od 11:00 do 12:30. W międzyczasie przewinęło się kilku kierowców czterech z nich zwróciło koguty rozwiązując umowy. Nie było nikogo z kim można by było podyskutować o aktualnej sytuacji i co zrobić by ten stan poprawić. Brakuje nam organizacji, sposobu by się gdziekolwiek i na cokolwiek (drastyczny protest przeciwko LITE) umówić. Pozdrawiam

Wow!!!
@Koniec taxi.

Ponieważ nie ma po co przyjeżdżać dyskutować z takim syfem. Ja przyjadę w środę ale oddać koguta a nie rozmawiać. Freenow upadło tak nisko , tyle naklamalo , jak śmieci nas potraktowalo ze ja już nie mam dla nich za grosz szacunku więc jak mogę rozmawiać z kimś kogo nie szanuje . Nawet jakby wszystko wróciło do dawnego mytaxi już bym tu nie został. Nazbierało przez pół roku tyle mojej pogardy że gdybym tu został zle bym się czuł sam że sobą. Z brakiem honoru. Więc do środy żegnam. Widzę też jak z tym swoim zawzieciem i brakiem umiejętności przyznania się do błędu i brakiem szacunku dla ludzi którzy tworzą tą firmę czyli kierowców idziecie na dno. Nie mieliście szacunku do kierowców a teraz nie macie nawet szacunku do siebie chodząc i prosząc się jak świnie po innych korporacjach żeby kierowcy brali Lite dając jakieś śmieszne pieniążki za polecenie żeby tylko ktoś do was przyszedł niedługo zrobicie nawet lachę a i tak nikt nie przyjdzie i nie przychodzi bo ze śmieciem nikt nie chce współpracować miło patrzeć jak się poniżacie jak błagacie żeby tylko ktoś robił wasze lite. Wy już nawet nie możecie szantażować kierowców żeby zostali bo nie macie czym jesteście już go..em na rynku w którym nikt nie chce jeździć robię już wszystko żebyście mnie wy..bali odrzucałem zlecenia robiłem dopłaty A wy nic tak bardzo nas potrzebujecie nie doczekałem się więc To żegnam Ja was

@Adam

O 11 to ja spalem. A gadac to tez mi sie srednio chce. Oddaje koguta i przestawiam szafe na 3. Bo o czym tu gadac. Te z biura nie maja zadnej wladzy dostaja grosiski i siedza se tam. To musial bys z inwestorem gadac a on ma na biurku biznes plan z budżetem do konca roku i nic teraz Ci nie zmieni

Wyjasnione
@Kacper

Bo takich rzeczy nie zalatwia sie na szybcika. Powinnismy ustalic jakis konkretny termin ale nie za 3 dni tylko za 3 tygodnie i przez ten czas zebrac i poinformowac jak najwieksza grupe kierowcow. I nie przez to forum bo nie oszukujmy sie ze tego prawie nikt nie czyta. A ta akcja to byla z gory skazana na porazke bo wiadomo ze z 5-6 osobami nikt w biurze sie nie bedzie liczyl. Chociaz ta firma upadla tak nisko ze chyba faktycznie nie ma juz z nimi o czym rozmawiac i poprostu trzeba stad spier...lac.

Wow!!!
@Wow!!!

Pisałem że żegnam się z tym syfem we środę ale sklamalem. Nie wytrzymałem i zrobiłem to już dziś. Teraz dorzucę mały komentarz do propagandy jaka freenow wszystkim wpaja a mianowicie że tylu nowych kierowców przychodzi i mało kto odchodzi. To uwaga!!! W biurze iTaxi , tylko w ciągu pół godziny ktore tam spedzilem , przyszło 4 kierowców po papierek na oklejanie. Taka zagadka . Jak myślicie jakie barwy zrzucali. ? Otóż odpowiem wszyscy czterej rozkleili się z freenow na iTaxi więc prosze przestańcie juz próbować kłamać bo wam i tak już nikt nie wierzy i was nie szanuje. Chciałem też podziękować freenow w imieniu kierowców oraz konkurencji. W imieniu kierowców dziękuję że otworzyliscie nam oczy i zmusiliscie do pożegnania was. Dzięki temu możemy teraz zarabiać godne pieniądze u konkurencji którą nas szanuje a przynajmniej stwarza takie wrażenie w przeciwieństwie do was. W imieniu k0nkurencji dziękuję że zasililiscie flotę iTaxi w masę dobrych kierowców z dobrymi samochodami. Nic nas to nie kosztowalo. To wy wylozyliscie miliony aby ich pozyskać. Teraz dostalismy ich od was w prezencie. . Będą mogli godnie woz8c klienta na poziomie którego stać na taxi a nie na Free lite i zarzyganie auta. Buziaczki

@Koniec taxi.

Ale z kim i o czym ty chcesz dyskutować? Czy ktoś się pytał nas o zdanie? Takie jest założenie firmy i tyle. Mi nie pasowało nie brałem LITE, starałem się żyć z samych TAXI ale firma robi wszystko aby był ALBO LITE albo nic. Więc oddałem koguta i niech będzie nic. A Ty ich będziesz prosił? Kto tu jest Sprite? A kto pragnienie?

Sylwek1986
@Wow!!!

:) w itaxi się skończyło zarabianie 1 stycznia 2019. Dziękuję za uwagę.

Mariusz

Drogie Free Now jeśli myślicie że klient potrzebuje pośrednika do zamawiania "transportu" bo teraz tym się zajmujecie to niestety ale mam dla Was złą wiadomość. Niestety ale klient jak będzie potrzebował transportu to zamówi w konkretnej firmie a nie u was żebyście musieli szukać w innych firmach samochodu. Dlaczego? A chociażby dlatego że jeśli nie będę mógł zlokalizować auta to w jakiej kolwiek innej firmie zadzwonię i się dowiem gdzie jest mój samochód a u was? No niestety biuro nie działa, kierowca? Hindusa? Ukrainieca? A może pakistanczyka się zapytam gdzie stoi!?!? Z całym szacunkiem dla wszystkich obcokrajowców ale taxi to usługa niestety ale nie wszyscy mogą ją wykonywać a jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie. Oczywiście biorę pod uwagę prawdziwego taksówkarza.

Tomasz

Rozklejam się jeszcze dziś. Freenow oficjalnie dzis dla mnie nie istnieje. Tak głosno krzyczeli o legalnosci a sami sa w tym momencie nie wporzadku nie ma kto robic zlecen u tych (usunięte przez administratora) to wspolpracuja juz z nielegalnymi podwozami. BRAWO FREE NOW. TFU NA WAS ZA TO CO ZROBILISCIE.

Grubooo

Na taxiwarszawainfo FreeNow oficjalnie przyznalo ze na zlecenie lite zamowione przez aplikacje fn podjechal kieorwca BOLTA!!!! I nie widza w tym zadnego problemu... Chyba wiecie koledzy co to znaczy... D

Buhahahahaha
@Grubooo

Wchodze na strone fn a tam ikonka z podpisem BEZPIECZNIE i napisem PODROZUJ WYLACZNIE Z DOSWIADCZONYMI, LICENCJONOWANYMI KIEROWCAMI buhahahahahahahahahahaha no napewno ci kierowcy z bolta to maja licencje i doswiadczenie no i oczywiscie jezdza bardzo bezpiecznie buhahahahahahahahahahahahahaha

Michał

Dokładnie. Ja już tak myślałem że się zwinęli ale tylko piętra pomyliłem

Zaniepokojony
@Michał

Co w wypowiedzi kolegi bylo takiego ze skasowaliscie mu komentarz? Czy post o jak najszybszym oddawaniu kogutow bo niedlugo moze nie byc z kim sie rozliczyc jest wulgarny? Zyjemy chyba w kraju w ktorego konstytucji jest wyraznie zapisane ze istnieje cos takiego jak wolnosc slowa i wolnosc wypowiedzi...

O co chozi?

Czy wie ktos o co chodzi z fakturami? Dostal ktos juz rozliczenie za poprzedni tydzien?

Ja wim i powim
@O co chozi?

Wiem ze dostalem przed chwila rozliczenie i to jest jakas porazka... Niby czlowiek robi wiecej zlecen ale obroty co tydzien spadaja... O co tu (usunięte przez administratora)chodzi?

Czarek

Przestudiowalem wpisy i nasuwają sie proste wnioski. Argumenty - idz gdzie indziej jak ci nie pasuje blabla od razu sobie darujmy. Jest sposób na to wszystko: 1. jak juz ktos wspomnial - dobrzy kierowcy nie powinni brac lite. Wtedy lludzie naucza sie ze jak nie chca podwozu to zamawiaja taxi. Kierowcy i klienci podziela sie w fn i kazdy bedzie znal swoje miejsce. 2. skoro fn daje jezdzic juz lewusom i w ogole nie dba o swoja flote - kazdy kto ma rozum powinien sie rozkleic i nie reklamowac fn. Szczegolnie ci z lepszymi samochodami. Rynek szybko wtedy zweryfikuje. Kolejna sprawa - bedzie potrzeba bo normalni ludzie (nie cebula na kuponie) ma wywalone na podwozy i tej jakosci uslugi dlatego predzej czy pozniej powstanie odpowiedz czyli korpo gdzie moze bedzie mniej zlecen ale beda bardziej lukratywne a i klient inny. Pozdrawiam biuro. FN tonie. Zepsuliscie swietna marke jaka bylo MT i ktos powinien za to odpowiedziec.

Tak12Nie1
Nick
@Czarek

O.K. "dobrzy" kierowcy nie beda brali Lite tylko Taxi, ale jak zrobic zeby podwozy nie dostawali Taxi tylko Lite, masz jakis pomysl?

Mb AMG
Nazwa działu: Handlowy

No to rada nadzorcza podziękuję prezesowi ? Może weźmie e klasse i polata sam ? Vito za 3600

Grzesiek
@Mb AMG

Prezes tobslup. Wiozlem to na lot. Taka pipka że trzeba byłoby być głupim powierzyć takiemu komuś zarządzanie. Na początku potrzebowali kogoś kto coś powie czasami do mikrofonu po polsku więc wzięli słupa urbanka potem już mu odrzucili prawdziwego prezesa, Pana Eckharta. Z urbankiem nie wiedziałem jak mam gadać takie infantylne duże dziecko. Słup 100 procent

Dramat

Kariera fn w Polsce skonczy sie tak: -po miescie rozeszla sie juz fama ze fn zamienilo sie w gow...o wiec nikt normalny z licencja tutaj nie przyjdzie, nikt nie wynajmie samochodow z tym smiesznym limitem bo nikt na nie nie zarobi na litach i widac to juz chociaz by po ilosci mercedesow jakie sie poruszaja po stolecznych ulicach -klienci ktorzy zamowia taxi a przyjedzie bolt poprostu przejda do innej korporacji taxi a Ci ktorzy jezdza przewozami poprostu zamowia bolta, ubera albo opti bez posrednictwa fn. Wiec z czasem mozna sie spodziewac zmniejszenia ilosci zlecen -uchodzcy zarobkowi zostana w uberze i bolcie bo i po co mieli by przechodzic do fn po 1 styczna. Ewentualnie zainstaluja to jako 3 lub 4 aplikacje z ktorej wiekszosc i tak pewnie nie bedzie korzystac albo bedzie to robic sporadycznie -jakosc uslug dramatycznie spadnie bo tak jak napisalem wczesniej nikt normalny tutaj jezdzil nie bedzie wiec i stali klienci w wiekszosci pewnie odplyna do normalnych korporacji. Fn to juz titanic po uderzeniu w gore lodowa i mysle ze dla tej firmy jest juz za pozno na ratunek nawet gdyby zmienili teraz diametralnie polityke. Wprowadzenie litow w obecnej formule bylo nie strzalem w kolano a prosto w skron. Odwrocili sie klienci i kierowcy, firma ma tragiczne opinie zarowno wsrod korzystajacych z niej osob jak i wspolpracownikow i staje sie ksiazkowym przykladem jak w krotkim czasie mozna spierd...ic nawet tak znana marke. No coz mysle ze w gruncie rzeczy wyjdzie to wszystkim na dobre ale szkoda ze kosztem tylu oszukanych i okradzionych osob. Moge sie zalozyc ze co tydzien wiecej kierowcow sie zwalnia niz przychodzi tutaj do pracy ale nikt w biurze o tym glosno nie powie. I mysle ze ten trend utrzyma sie do niedlugiego konca fn.

Tak15Nie
@Dramat

Kolego wszystko co napisales jest prawda. Ilosc zlecen juz spadla.

?????????

Od godziny 22:30 do godziny 02:11 zrobilem jedno zlecenie za 25zl plus jakas doplata 7zl gdzie z taxo wyszlo 51zl. To jest ta najlepsza korporacja w Warszawie z najwieksza liczba zlecen czy to jest poprostu jakis ponury zart z kierowcow?

@?????????

Z tej doplaty 7 zl odejmij 5.5 zl (bo de fakto dostaniesz 1.5 zl doplaty. To jest 7zl brutto - 23% vat i - okolo 4.8zl za obsluge zlecenia

Nazwa działu: Handlowy

Jednego nie rozumiem i serdecznie proszę kolegów o wyjaśnienie. O co chodzi z tym że usługa LITE nie jest zgodna z obowiązującą uchwałą miasta stołecznego? Chodzi o cenę umowną wklepywaną na taksometrze? I z tego powodu koledzy z lotniska mieli jakiś czas temu problemy?

TakNie3
Buuuu
@Łukasz

Ty kolego zdawales egzamin na taxi? i moze poprostu przeczytaj uchwale to bedziesz wiedzi

Kaja

Masakra

Tak1Nie2
Godny taksówkarz.

21.10.19 godz 12:00 pod biurem . Mamy do przedstawienia swój regulamin . Regulamin który będzie godnie reprezentował pracę taksówkarza w FN . Zobaczymy co na to biuro. Regulaminy będą rozdawane ok godz 11:30 pod biurem żeby każdy mógł sobie przeczytać i wyrazić swoje zdanie . Zapraszamy wszystkich .

Janek
@Godny taksówkarz.

Myślę że niema to sensu . Dziś widziałem na własne oczy podjazd dwóch przewoźników na zlecenie lite. Więc freenow porzuciło domene platformy współpracującej tylko z licencjonowanym kierowcami. Teraz mamy model firmy przewozowej na 90 % połączony z bolt i pewnie też z uberem. Szkoda no ale cóż.

Tak4Nie4
@Janek

Dopóki walczysz jesteś wygranym.

11:30

Adam
@154

Nikogo nie ma! Za to w ciągu 15 minut 4 kierowców oddało koguty. Większość ma już dosyć litowego badziewia. Pozdrawiam kierowców rezygnujacych z tego cyrku.

Bodek fabia

Wiecie może gdzie można spokojnie pokimać żeby straż miejska nie budziła? Zasuwam po 15 godzin dziennie i mnie jeszcze budzą wszędzie na parkingu.

Tak2Nie1

Spróbuj Marynarska 42.

@Tomek

Sorki błąd Młynarska 42.

Karina
@Bodek fabia

Taksiarze jednak maja coś nie tak w deklach.Naprawdę .

TakNie2
Loki
@Bodek fabia

Jedz do mieszkania i zgon z wyra swojego zmiennika z zagranicy

Ja

Strasznie chamscy, buraczani kierowcy, przynajmniej we Wrocławiu. Ostatnio jeden kierowca zastawił wąska, osiedlową drogę tak, że ledwo dało się przejechać. Po zwróceniu mu uwagi od razu wyskoczył z wyzwiskami od najgorszych, w tym z wulgarnymi docinkami na temat mojej matki i wytykanie, że cytuję "mam gówniany samochód", wymachiwał ośodkowym palcem itp i ogólnie zachowywał się jak jakiś niedorozwinięty nastolatek specjalnej troski. Żenada maksymalna. Nr rej auta tego kierowcy to: DW 5T206

Tak2Nie7
Good day.
@Ja

Dlaczego kierowcy ??? To ile w tym aucie było kierowców 2-4 ???. Jak piszesz to mądrze ... To tak jak powiedzieć że klienci są źli. Nie wszyscy przecież . W FN jeździ około 2500 tys. Ludzi jak oni weszli do tego auta ????. Rany boskie jestem kioskiem.

Tak6Nie1
Radek z seven taxi

Kierowcy seven taxi wspłpracują z Polstaxi i sobie chwalą .Co myślicie o tym ? Ale klienci polecają freenow więc chyba też macie dużo pracy?

TakNie3
Good day.
@Radek z seven taxi

Pracy dużo tylko lite Za pół stawki Polstaxi dwa auta oklejone widziałem na mieście. FN. - nie promuje legalności bo sama już nie jest ok. Lite dobry dla ciapatych co gołębiom wyjadają z misek i kimaja w fabi. Domy mieszkania powynajmowane dla całej chmary imigrantów uczelnie itp.itd. Robota dla bezdomnych . Jeszcze chwila to na Młynarskiej materace im rozłożą .

Bartek

Skoro Free Now jest tak pewne siebie i swoich postępowań to może by tak zdjąć okleiny z naszych samochodów i jeździć dalej swoje kursy ale już jako kierowca nie oklejony. Skoro chodzą po innych korporacjach i proszą o wykonywanie ich zleceń, skoro zalecają je przewozom typu Bolt Uber. To co ja mam was reklamować za Free? No(w)! Kiedyś Mytaxi płaciło 42 zł za tydzień oklein.

Tak10Nie1
Marian
Nazwa działu: Handlowy

Normalni ludzie się śmieją że za 5 euro można przejechać całe miasto . . Dlaczego prowizja nie jest .010 gr. Zróbcie lite ...

Tak7Nie
Podsumowanie

Drodzy koledzy i koleżanki proszę poprzeczkę mnie jeśli się mylę: - usluga lite jest nie zgodna z obowiązującą uchwałą miasta stołecznego, - LITE jest wyceniony po około 1,20-1,50 zł/km - LITE dla kierowcy wynosi np. 35,00 zł a klient coraz częściej płaci więcej np: Józefów na Bemowo 34km 74,61zł LITE dla kierowcy a klient LITE 86,89 zł (sprawdziłem to osobiście na grupie kilku klientów i kilku kierowców), - PLUS jest tak samo wyceniony jak LITE przykład Józefosław na Burakowska LITE 65,00 zł PLUS 65,00 zł, - kierowcy z innych korporacji bez licencji, - kursy LITE coraz częściej realizowane przez nieoznakowane samochody przewoźników BOLT UBER, - klienci w wiadomości do kierowcy piszą coraz częściej " bez kierowcy bez licencji" (no skoro klienci tak już piszą to już jest slabo), - podczas zamawiania jakiej kolwiek innej usługi niż LITE kierowca dostaje informację że inny kierowca wziął zlecenie szybciej a w tym samym czasie klient dostaje informację że brak wolnych taxi i żeby spróbował zamówić LITE, Chciałem napisać że FreeNow idzie na dno ale dno to mineliście już dawno. P.S. jeśli chcieliście być konkurencją Ubera i tym podobnych to mam dla Was dobra wiadomość. JESTEŚCIE BEZKONKURENCYJNI!!!!

Tak17Nie
Krzysztof
@Podsumowanie

A gdzie są te pseudo wiązki zawodowe taksówkarzy?

Niet ukrainu kierowcu
@Krzysztof

Gdzie jes rzad i kto w ogole kontroluje naplyw tego bydla z ukrainy? Pisze bydlo bo nie dosc ze nie potrafia jezdzic samochodem i przerasta ich nawet taki manewr jak trzymanie sie wlasnego pasa drogi to jeszcze sie potrafia pruc bo im dlugimi zaswiecisz albo zatrabisz jak ci zajedzie droge. Tak bardzo ich nienawidze ze nie potrafie tego opisac slowami i dziwie sie ludziom ze za 5-7zl ryzykuja zycie jezdzac z tak wybitnymi kierowcami. Kazdy jeden ktory przyjezdza do POLSKI i chce w jakiej kolwiek formie jezdzic samochodem zarobkowo powinien zdawac egzamin z teorii i praktyki dokladnie taki sam jak MY W POLSCE zdajemy na prawo jazdy. I kazda osoba ktora zostala poszkodowana w wypadku spowodowanym przez przyjezdnych powinna zakladac sprawe Polskiemu rzadowi za biernosc ,bezczynnosc i brak kontroli kogo wpuszczaja do naszego kraju i dodatkowo za narazanie ludzi na utrate zdrowia i zycia. A jak rzad jest taki cwany to niech zatrudni ich sobie do boru i jako wlasnych szoferow. Zobaczymy jak dlugo pojezdza.

Lolek

Czy i jakie są dopłaty do lite'ow w stolicy? Dziękuję za konkretne dane.

TakNie8
Coco
@Lolek

Zmieniaja sie co tydzien w piatki nie ma dopat w tygodniu od 10 do godziny 15 jest 5 zl doplaty minus podatek 23% i minus prowizja 3.66 brutto i minus 6 % od platnosci prz3z apke czyli z doplaty nic nie zostaje. Tylko frajery i ubery lykaja lite. Oferuja super zlecenia za 20 zloty 10km (i teraz odejmij z 20 zl 8 za wejscie zostaje 12 zl za 10 km) lite sa wyceniane na 1.2 zl za km. Nie polecam tej apki dla kierowcow

Tak7Nie
Bez urazy
@Coco

Kolego nie chce bronic biura i tego (usunięte przez administratora)litra ale doplaty w piatek sa tylko w tabelce z poczatku tygodnia razem z poniedzialkiem, wtorkiem, sroda i czwartkiem a w tych osobno wysylanych na weekend juz ich poprostu nie podaja. Tak dla scislosci i bez urazy:)

Coco
@Bez urazy

Tak wiem o czym piszesz. I jest tak ze dosylaja pod koniec tygodnia 2 tabelke i tam jest napisane piatek bez doplat. Jesli myslisz inaczej to Ty jestes w bledzie. Ale to jest wlasnie taka polityka zebys sie nie kapnal bo rozliczenie doplat z lite teraz niedawno przeniesli i jest z dwutygodniowym opoznieniem

Straznik prawdy

W du..e je...ne zlodzieje z fn. Zebyscie zdechli na rynku w najwiekszych meczarniach za to co robicie i jak nas traktujecie. Mam nadzieje ze nawet ukraincy nie bede chcieli u was jezdzic za takie stawki i znikniecie z rynku przez brak kierowcow. Ja sam musze sie przemeczyc do stycznia albo lutego i niestety jezdze tylko na noce i w tygodniu jestem skazany na te pier...ne lity bo nie ma innych zlecen. rzygac mi sie chce jak musze odpalic ta wasza zje...na aplikacje bo nawet tego nie potraficie zrobic tak zeby sie dalo normalnie pracowac. A za te wyliczenia z tymi kut...ami litami to nawet nie chce pisac co bym wam zrobil. Na szafie wychodzi 52zl a klient placi 21 minus kod rabatowy... Trzeba byc pierdo....tym zeby myslec ze to przejdzie. Na drugi raz biore tyle co na taxo i kolo ch...a mi lata co ktos z was mi powie... Banda uposledzonych karierowiczow bez pojecia. Kiedys ktos nie wytrzyma i odwiedzi to wasze cale biuro i to jest jedyna rzecz jakiej chcialbym doczekac w tej waszej pseudo-firmie jeszcze za swojej kadencji... Kiedy jakas informacja dla kierowcow co dalej z tym ze sa kontrole odnosnie litra i ze oprocz mandatu idzie wniosek o cofniecie licencji? Rozumiem ze dobrze o tym wiecie ale dalej nieswiadomych kierowcow wrzucacie na przypal a potem sie wypinacie? Skoro nie bierzecie za to odpowiedzialnosci to rozumiem ze ja jak i inni koledzy nie musimy sie dostosowywac do waszych cen i rozliczamy sie z klientem NA PODSTAWIE WSKAZAN TAKSOMETRU!!!! W normalnym kraju to szybko by was upier...lili za dumbing cenowy i za walki na podatkach ale w tadzekistanie zwanym polska jakos to przechodzi i to jest smutne. Ja swoja prace wykonuje sumiennie ale widze ze to jest blad i poprostu trzeba miec na was wyje..ne bo inaczej sie juz w tej firmie nie da. Mimo ze na codzien jestem kulturalny to niestety w stosunku do was nie potrafie sie juz inaczej odnosic za to co robicie. Jak mozecie pobierac 10zl od klienta za anulacje zlecenie i brac to dla siebie? Rozumiem ze to pan urban jedzie swoim prywatnym samochodem po klienta i marnuje swoj czas i paliwo? I jakim prawem zabieracie cokoliwiek z napiwku ktory ja dostalem od klienta? Czemu ja mam dziennie robic prezenty klientom na 100-200zl? Dlaczego skoro jestescie lepsi w rozdawaniu nie swoich pieniedzy niz pis nie zrezygnujecie z prowizji za zlecenia lite? Moze tak w ogole zacznijcie te swoje pomysly od siebie i od jutra pracujcie w biurze 12 godz zamiast 8 i oczywiscie za 50% dotychczasowej pensji skoro Nas tak chcecie traktowac to sami zobaczcie najpierw jak to jest. Pier...eni hipokryci gardze wami Tffuu

Tak47Nie
Dyzio
@Straznik prawdy

Nic dodać nic ująć .To sama prawda .

Tak19Nie
Nowy
@Straznik prawdy

Nic dodać nic ująć. W trójmieście palce sobie łamią żeby brać sraj,ty i to sa pewnie kierowcy ubotow i boltow itp którzy juz tutaj jeżdżą bo skoro fn podaje info o możliwości pomocy w zdaniu egzaminów i TP a podaje że więcej wiadomości w dzwoneczki czyli już rozwali apkę ubotom a teraz dopiero będą pomagać, a pajace uboty i inni nie włączają kasy bo jej nie mają i nawet nie wiedzą ile tracą. Na sraj.tach . Fn pisze ze potrzebuje kierowców młodych ambitnych i najlepiej idiotów którzy nie umieją liczyć i bezkrytycznie jak stado baranów będą wykonywać ich polecenia.

Tak17Nie
@Straznik prawdy

Proponuje w poniedziałek o 9 podjechać pod biuro i pokazać jacy jesteśmy zadowoleni .Kto jest za i będzie,niech kliknie wesołą bużkę

Tak22Nie
Kupaodbytu

Blablablabla bla i tyle. Dalej jeżdzisz . Nie masz odwagi i honoru odejść

Tak5Nie9
Poczytaj mi mamo
@Kupaodbytu

Czytanie ze zrozumieniem sie klania... A nick chyba doskonale odzwierciedla to co masz w glowie zamiast mozgu wiec za duzo od ciebie nie wymagam.

Tak7Nie2
Dyzio
@zyga

Kolego. Był raz już złot na Młynarskiej jak tylko wprowadzili litry. Poszła nawet grupa kolegów do p.prezesa który olał ich twierdząc, że jak komuś nie pasuje to nie musi tutaj jeździć. Tutaj nie ma zgrania i wielu kolegów nie przyjedzie skoro mieście można zobaczyć free nie z ceną 1.80 zł/km. To właśnie oni psują robotę bo dla nich lite ta jak złapanie Pana Boga za nogi. Jedyne rozwiązanie to nie brać tego dziadostwa (lite) jak odbiją się prawdziwi klienci trzeba będzie zmienić barwy i zacząć jeździć po 3 zł za km. Pozdrawiam wszystkich nie wożących litów.

Kupon rabatowy
@Dyzio

Jak mozna robic kupony rabatowe do zlecen lite? Co ci klienci maja rabat od rabatu? Jeszcze troche i fn zacznie im chyba doplacac gotowka za korzystanie ze swoich uslug bo juz taniej sie nie da jezdzic nawet tramwajem. Ukry jezdza w uberze bo nie maja kosztow do fn po 1 stycznia nie przejda bo tamci pewnie podniosa ceny albo znajda jakies obejscie wiec jestem ciekawy co wymysli biuro. I najlepsze jest ze oni tam mysla ze zawojowali rynek a tak naprawde kopia sobie gleeeeeboki dol do ktorego w koncu sami wpadna predzej czy pozniej. Szkoda slow na to dziadostwo.

Ernest
@Straznik prawdy

UCIEKAJCIEEEEEEEE. Żadne protesty i pretensje nic nie dadzą. Nie umacniajcie tego g wna . Prowizja u nich to jakieś jaja.

@zyga

Proponuję ustalić termin protestu za dwa tygodnie. Kazdy kto wie o proteście niech zawiesi na antenie wstążkę i stara się przekazać innym.

@Waldek

Dajcie znać w komentarzach czy ktoś idzie że mną na coś takiego.

Jestem na tak
@Waldek

Dobry pomysl kolego. Jaki kolor wstazki, data, godzina i gdzie sie zbieramy?

@Dyzio

Chyba masz racje,od 2 tygodni mam 3 zł na szafie i piepsze ich.Jest dobry dzień,wpadnie400 na czysto przy 8 godz.Powinniśmy mieć napisy na szybach NIE BIORĘ LITTE! .Ale po cichu jednak liczę,że kiedyś się zjednoczymy.

@Jestem na tak

Kolor obojętny, za dwa tyg. Robimy urlop do odwołania. Macie czas dwa tygodnie żeby zapisać się do innej korpo. Ja już jestem w innej. Zgadnijcie teraz gdzie klienci pójdą jak nie będzie taksówek w free now. Na przystanek? Nie!!! bo ja już spotkałem klientów z free now w nowej korpo.

Zlot mamy od 11:30 w poniedziałek

@Waldek

Ja proponowałem poniedziałek,ale niech to będzie jednoznaczny termin dla każdego zainteresowanego kolegi.Tylko jak tu możemy się umawiać,jak nie mamy możliwości wymienić kontaktów telefonicznych? pozdro..

Zostaw opinię o mytaxi Polska sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie