hotel Westin

Opinie o hotel Westin

Honorata

Czy ktoś z Was obecnie szuka pracy w hotelu Westin? Jeśli tak, to możecie zapoznać się aktualnymi ofertami zatrudnienia na oficjalnej stronie hotelu. Dla wszystkich zainteresowanych przesyłam link: https://www.hotelcareer.pl/praca/the-westin-warsaw-21355 Jeśli zdecydujecie się na aplikowanie, koniecznie zdradźcie nam, na jakim stanowisku chcecie podjąć zatrudnienie.

Nie tak dawno

Nie polecam pracy na recepcji. Bardzo niska podstawa. Premie nie są wypłacane od 3 miesięcy, ciężko byłoby przeżyć nadal tam pracując (po 3 miesiącach nie wyplacili pieniądzy za premie). W ciągu pół roku odeszelo 3/4 zespołu a z tego co mi wiadomo to nie koniec. Ogólnie rzecz biorąc każdy ma 3 razy więcej pracy na głowie a zarabia polowe tego co powinien (brak premii). Również zmiany grafiku po 2-4 razy w tygodniu kolidują z życiem prywatnym. Gdy wrócisz ze zwolnienia lekarskiego/urlopu w podziękowaniu dostaniesz tydzień nocnych zmian. Praca dla kogoś kto może poświecić dla niej 100% swojego czasu, zdrowia i nie nastawia się na rozwój kariery w ciągu następnych kilku lat. Nie polecam

Honorata

Pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym. Oskarżenie oszustwa, zawierające dane umożliwiające identyfikacje osób trzecich może mieć swoje konsekwencje prawne. Jeśli w hotelu dochodziło do sytuacji niezgodnych z prawem czy poinformowałeś o tym fakcie kierownictwo?

Honorata

@anonymous , biorąc pod uwagę Twoje pytania kierowane do użytkowników @Ania i @Gosia zakładam, że jesteś zainteresowany/zainteresowana procesem rekrutacji w firmie? A może jesteś już pracownikiem hotelu? @Martyna, czy zdecydowałaś się na złożenie swojego CV do firmy? A może Twoja kariera zawodowa potoczyła się inaczej? Czy planujesz w najbliższym czasie podjąć zatrudnienie w hotelu Westin?

Honorata

@Gosia a skąd dostałaś zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną? Rozumiem, że od hotelu Westin, ale czy wcześniej wysyłałaś swoje CV w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie o pracę? W sieci ciężko jest znaleźć wieści o aktualnie prowadzonym naborze. Wszelkie informacje będą przydatne dla innych osób, które poszukują pracy w tej lokalizacji.

Ania
@Honorata 16.05.2018 14:05

Ja tez dostałam , mieli ogłoszenie na pracuj.pl

Nick
@Ania 16.05.2018 18:35

Tez dostałem :)

anonymous
@Ania 16.05.2018 18:35

jak przebiegła rozmowa, dostałaś pracę?

Gosia

dostalam zaproszenie na rozmowe na stanowisko asystentka ksiegowosci , ktos moze sie cos wypowiedziec na temat tego stanowiska wiecej ?

anonymous
@Gosia 16.05.2018 13:38

jak przebiegła rozmowa, dostałaś pracę?

Martyna

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tej ciszy? Warto aplikować?

Justyna

Podpowiedzcie czy hotel prowadzi aktualnie rekrutacje?

Obserwatorka

Od 3 lat śledzę ogłoszenia hotelowe pracy na recepcji i ogłoszenia na nocnego recepcjonistę z Westin widziałam już kilkakrotnie. Coś tam musi być nie tak, skoro ciągle kogoś szukają.

FLM
@Obserwatorka 22.03.2018 10:57

Rotacja w hotelarstwie jest chyba w każdym hotelu w Warszawie. Mało osób jest chętnych do pracy w godz. nocnych. Ale w dziennej zmiany w FO, przynajmniej w Warszawie też są braki kadrowe.

Honorata

@Nick i @Ania, rozumiem, że uczestniczyliście w procesie rekrutacyjnym. Jeśli tak, to napiszcie, jakie są Wasze spostrzeżenia na temat hotelu Westin. Czy możecie coś powiedzieć o proponowanych warunkach pracy. Również pytanie do @Gosia. Czy skorzystałaś z zaproszenia na rozmowę na stanowisko asystentki księgowości, a jeśli tak, to także Twoja opinia na ten temat będzie niezwykle cenna.

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w hotel Westin?

myslący

Może pracownicy nie pracują tak jak tego oczekuje firma?

Gregor

Czasami trzeba ocenić czy nasze umiejętności wystarczą do pracy w firmie. Po co rozczarować się?

tam tam

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, pracy nie dostałam, jednak muszę przyznać, że pani z HR jest profesjonalistką. Ogólnie jestem na tak. Kto oczekuje "milusiej" kadrowej - zawiedzie się.

atin

(usunięte przez administratora) najgorza HR, którą spotkałam w swoim życiu!! omijać szerokim łukiem!!

Doswiadczony

Jestem zainteresowany podjęciem pracy w restauracji fusion może ktoś napisać jakie warunki finansowe proponują

k

Najgorsza rozmowa rektutacyjna w moim życiu!! Pani z HR- brak uczciwości do ludzi i ich osiągnięć zawodowych...

Pracuś

Niestety mam bardzo złe wspomnienia z pracy w tym miejscu. Początkowo było fajnie, wydawało się, że panuje koleżeńska atmosfera, ale w momentach kryzysowych "koleżeństwo" się kończyło, wiekszość wychodziła o czasie, a reszta siedziała po godzinach, bywało, że do północy. Kierownictwo nie umiało zarządzać ludźmi, nie wiem po co co roku jeździli na wyjazdowe szkolenia z zarządzania personelem... Jak ktoś się starał, był pracowity, to było to wykorzystywane na maxa i niedoceniane, a na piedestale stawiane były osoby, które robiły wokół siebie szum, kablowały i specjalizowały się w zwalaniu na innych swojej roboty. Niezła szkoła życia i w sumie można się dużo nauczyć, ale jak nie ma się rozbuchanego ego, to ciężko się przebić, być zauważonym i poczuć na tyle dobrze, żeby chcieć tam zostać dłużej. Pensja też pozostawiała dużo do życzenia, a niestety nowy pracownik nie mógł liczyć na taką samą pensje, jak ktoś z kilkuletnim stażem, nieważne czy miał takie same lub większe kwalifikacje i staż pracy ogółem od osób dłużej zatrudnionych w Hotelu, czy nie.

Pracuś

Pomoc

W tym momencie jeśli chodzi o Hotel Westin to nie mogę narzekać, obsługa jest wspaniała i dobrze opłacana

Marek

Pracownicy na umowach śmieciowych pracują na wysokie pensje osób zatrudnionych wysoko, na bankietach 80%załogi na zleceniu, kierownicy bankietów nie dzielą się napiwkami, które dostają od organizatorów kolacji i bankietów tylko wszystko biorą dla siebie krótko mówiąc dużo chamstwa i słoików które przyjechały zrobić ,,kariere'' w Warszawie

Praktykant

O losie, rano przed wydawaniem śniadań wszyscy pracownicy hotelu posilają się w restauracji, wymiatając co się da. We FO zostaje tylko jedna osoba. Na zapleczu recepcji eldorado TV, muzyka, jedzenie z restauracji sobie przynoszą. Bardzo fajna robota.

Pati

Bardzo duża rotacja we Front Office. Przez ostatnie pół roku odeszło prawie 10 osób. Kierownictwo kompletnie nie ogarnia tego co się dzieje i niczym się nie przejmuje. Aż dziw, że PIP nie skontrolowała jeszcze tam grafików. Stałe braki kadrowe, zwolnienia pracowników i kłębek nerwów.

łasica

atmosferę w pracy i rozwojowość uważam za przyzwoitą, tylko czemu po lunchu uciekają z jedzeniem do windy??? ;/ to ma być porządny hotel?????

strus

Na kuchni atmosfera bardzo w porzadku wrecz kolezenska. Pieniadz jak na poczatkujacego nie najgorszy zwlaszcza ze pracownicy bez wzgedu na zmiane maja zapewniony solidny posilek :) Mozna sie wiele nauczyc i rozwija umiejetnosci. Firma godna polecenia

możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

Zostaw opinię o hotel Westin - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel Westin