hotel Westin

Opinie o hotel Westin

Pracuś

Niestety mam bardzo złe wspomnienia z pracy w tym miejscu. Początkowo było fajnie, wydawało się, że panuje koleżeńska atmosfera, ale w momentach kryzysowych "koleżeństwo" się kończyło, wiekszość wychodziła o czasie, a reszta siedziała po godzinach, bywało, że do północy. Kierownictwo nie umiało zarządzać ludźmi, nie wiem po co co roku jeździli na wyjazdowe szkolenia z zarządzania personelem... Jak ktoś się starał, był pracowity, to było to wykorzystywane na maxa i niedoceniane, a na piedestale stawiane były osoby, które robiły wokół siebie szum, kablowały i specjalizowały się w zwalaniu na innych swojej roboty. Niezła szkoła życia i w sumie można się dużo nauczyć, ale jak nie ma się rozbuchanego ego, to ciężko się przebić, być zauważonym i poczuć na tyle dobrze, żeby chcieć tam zostać dłużej. Pensja też pozostawiała dużo do życzenia, a niestety nowy pracownik nie mógł liczyć na taką samą pensje, jak ktoś z kilkuletnim stażem, nieważne czy miał takie same lub większe kwalifikacje i staż pracy ogółem od osób dłużej zatrudnionych w Hotelu, czy nie.

Pracuś

Pomoc

W tym momencie jeśli chodzi o Hotel Westin to nie mogę narzekać, obsługa jest wspaniała i dobrze opłacana

Marek

Pracownicy na umowach śmieciowych pracują na wysokie pensje osób zatrudnionych wysoko, na bankietach 80%załogi na zleceniu, kierownicy bankietów nie dzielą się napiwkami, które dostają od organizatorów kolacji i bankietów tylko wszystko biorą dla siebie krótko mówiąc dużo chamstwa i słoików które przyjechały zrobić ,,kariere'' w Warszawie

Praktykant

O losie, rano przed wydawaniem śniadań wszyscy pracownicy hotelu posilają się w restauracji, wymiatając co się da. We FO zostaje tylko jedna osoba. Na zapleczu recepcji eldorado TV, muzyka, jedzenie z restauracji sobie przynoszą. Bardzo fajna robota.

Pati

Bardzo duża rotacja we Front Office. Przez ostatnie pół roku odeszło prawie 10 osób. Kierownictwo kompletnie nie ogarnia tego co się dzieje i niczym się nie przejmuje. Aż dziw, że PIP nie skontrolowała jeszcze tam grafików. Stałe braki kadrowe, zwolnienia pracowników i kłębek nerwów.

łasica

atmosferę w pracy i rozwojowość uważam za przyzwoitą, tylko czemu po lunchu uciekają z jedzeniem do windy??? ;/ to ma być porządny hotel?????

strus

Na kuchni atmosfera bardzo w porzadku wrecz kolezenska. Pieniadz jak na poczatkujacego nie najgorszy zwlaszcza ze pracownicy bez wzgedu na zmiane maja zapewniony solidny posilek :) Mozna sie wiele nauczyc i rozwija umiejetnosci. Firma godna polecenia

możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

Zostaw opinię o hotel Westin - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel Westin