PANEK S.A.

Opinie o PANEK S.A.

Nie polecam

Nie polecam pracy nikomu... praca niby dla studentów a ile razy musiałem rezygnować z zajęć żeby wykonać swoją prace. Pracowałem na oddziale jednoosobowym, czyli pracowałem sam, praca strasznie przytłaczająca, w każdej chwili i o każdej porze dnia mógł zadzwonic telefon, nie raz zdarzył się telefon o 2:00 czy nawet 4:00. Początkowo zarobki były satysfakcjonujące, dla jasności pracowałem tam rok... z miesiąca na miesiąc wypłaty wyglądały co raz to gorzej... firma na każdym kroku próbuje potrącić z wypłaty kazdy grosz. Przykładowo, liczą ilość spalonego paliwa podczas przejazdów służbowych, nawet na dojeździe do klienta w celu wydania pojazdu. Na samym początku pracy, ludzie będący nade mną, przemili a z czasem... nie chce mówić brzydko jak traktują co poniektórzy ludzi pracujących w tek firmie. Gdy odzwiedzalem inne oddziały kilkuosobowe, kazdy narzekał na prace od rana do wieczora i braku jakiegokolwiek czasu na naukę lub czasu dla siebie a przecież to praca dla studentów nie wspominając już o zarobkach...

Stary

Od stycznia nie ma nocnych wydań na mieście więc praca stała się dużo przyjemniejsza. Wynagrodzenie jest lepsze niż w innych podobnych firmach. Ja lubię pracę u panka chociaż jest specyficzna ze względu na to, że jeden dzień jest bardzo trudny a w drugi dzień możemy nic nie robić.

Tom

Polecam prace w panku. Widzę po ludziach, którzy dłużej pracują, że można tutaj awansować na koordynatora oddziału albo managera regionalnego. praca jest ciekawa. można dobrze zarobić i pojeździć nowymi autami, np. mercedes e czy audi a6

zadowolony

Bardzo ciekawa praca dla studenta. Zarabiam 3500-3800zł na rękę więc na pierwszą pracę to super warunki. Jak ktoś chce to potrafi w tej firmie dużo zarobić. W innych wypożyczalniach nie ma takich możliwości. Wprowadzili ostatnio nowy system gdzie w nocy nie ma wynajmów. Tak więc można spokojnie się wyspać.

Jbb

Mam takie pytanie jak podstawiam auto do klienta to jak wracam ?

abc
@Jbb 06.04.2017 18:13

autobusem albo busem masz 60 km do domu i musisz sobie sam radzić

Eudezet

Pracowałem w PANKU parę miesięcy i oprócz naprawdę fajnych samochodów, to ta praca była bardzo przytłaczająca. Zero wolnego czasu, w zasadzie codziennie praca od świtu do późnych godzin wieczornych. Kasa też nie była super ((usunięte przez administratora)podstawy+prowizję za wydane samochody). Na każdym kroku obciążali kosztami za np. duże spalanie paliwa itp. przez co zawsze było się parę stów do tyłu. Fajna przygoda, ale nie jest to firma w której ktoś osiągnie stabilizację jako przedstawiciel, ponieważ co miesiąc wypłata była wielką niewiadomą.

Żeglarz
@Eudezet 11.01.2018 11:11

Fajna kasa to była może kiedyś a teraz jest jak wyżej kolega opisał.(usunięte przez administratora) Pracuje się kiedy zadzwonią czyli loteria.

Były Pracownik

Nie polecam pracy tej w firmie. Nie była to moja pierwsza styczność z pracą w wypożyczalni dlatego zdecydowałam się na pracę w firmie PANEK. Wiedziałem czego mogę się spodziewać. Ale to co jest mówione na początku, a to jak rzeczywiście praca wygląda to dwie różne rzeczy. Praca 7 dni w tygodniu po 24h na dobę. Non stop trzeba być pod telefonem, mieć internet i na bieżąco kontrolować maile. Brak jakiegokolwiek grafiku. Jak potrzebne jest wolne to jest wielki problem. Do tego wynagrodzenie śmiech na sali... Rozumiem, gdybym się obijał, ale pracowałem od rana do nocy, w nocy również jeździłem(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!! Firma PANEK nie jest godna polecenia!!!(usunięte przez administratora) A jeśli chce się cokolwiek wyjaśnić, to nie ma z kim rozmawiać. Radzę omijać tę wypożyczalnię.(usunięte przez administratora)

Dociekliwy

Zdobyłem sporo informacji na temat firm szukając pracy i wiem, że PANEK ma dobra opinię jako pracodawca.

stary

Ciekawa praca z młodymi ludźmi. Dobrze płatna praca.

Paulina

@Magnat na przedstawiciela niestety nie ma obecnie oferty, natomiast pojawiła się na stanowisko Specjalista ds. IT. Napisali w ofercie pracy, że zapewniają stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy, możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych. @Ppp a na jakim stanowisku pracujesz?

Magnat

Panek zbiera pochwały, szkoda że nie ma nowych ofert dla przedstawiciela.

Kuba

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji na forum? Chodzi mi o wymagania dla przedstawiciela handlowego? Czy można tu zarobić godziwe pieniądze? Jak się pracuje w firmie? Będę bardzo wdzięczny za informacje .

Ppp
@Kuba 25.07.2017 11:10

Pracuję tu pół roku zależy co dla kogo to godziwa płaca ja najgorszą wypłatę miałem 3600 najlepszą 4200zl uważam że to jest jak najbardziej ok

Ania

Ja osobiscie jestem zadowolona z obslugi w Bydgoszczy na lotnisku. Panie Arielu T. dziekuje za mila i sprawna obsluge. Pozdrawiam Ania

Milena

PANEK ma taki charakter działalności, że nie każdemu odpowiada i jestem w stanie to zrozumieć. Ale przecież teraz jest tyle pracy na rynku to po co ludzie tu siedzą? Mnie podoba się taka praca i mam dobre wyniki a w konsekwencji dobra kasę. To jest normalna firma!

Natalia

PANEK to normalna firma, charakter pracy natomiast nie jest odpowiedni dla niektórych osób. Myślę , że to powód niektórych wpisów

Paulina

@Martynik, to świetna opinia! Zapowiada się naprawdę dobrze w tej firmie ;)

Martynik

Znajomy pracuje w Panek i bardzo poleca. Przede wszystkim szanują pracowników. Jeżeli pracujesz dobrze - swoje zarobisz, są szkolenia i nie zajeżdża się tam ludzi na amen. ;)

Paulina

Zapoznaliście się już z wywiadem PANEK S.A., który przeprowadzony był specjalnie dla naszego portalu GoWork.pl? Czego się ciekawego dowiedzieliście? :)

Dziendziej

A jak wygląda system prace? Czeka się pod telefonem na zlecenia? Czy w biurze? Jak wygląda grafik?

Kuba

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie bo to dobra firma.

Kola

Słyszałem dobre opinie o firmie ale po przeczytaniu kilku wpisów utwierdziłem się i składam CV. Widziałem ofertę pracy dla kierowcy w Poznaniu. Jakie są stawki?

Kolek

Czy aktualna jest oferta pracy dla kierowcy w Poznaniu?

Kazik
@Kolek 13.01.2017 18:27

z tego co wiem w Poznaniu powiększają kadrę i oferta jest aktualna

Damian

Pracuje w innym oddziale i tyle co moge powiedziec to jest to zdecydowanie praca dla ludzi ktorzy nie maja problemu z niestandardowym grafikiem i tym, ze zdazaja sie czasem dni w ktore pracujesz od rana do nocy. Praca troche dla singli ktorzy nie musza sie martwic, ze nie znajda w ciagu dnia czasu dla dziewczyny. Ale trzeba przyznac, ze nieraz prowadzi sie na prawde fajne fury;)

Kolek

Fajna praca a jak ktoś lubi jeździć jako kierowca to super.

nick

Po co wystawiacie ogłoszenia o pracę, skoro nie oddzwaniacie? Miesiąc w miesiąc ogłoszenia na tą samą lokalizację, a telefonu zwrotnego jak nie było, tak nie ma.

K

Osoby które pracują. Ile zleceń tygodniowo/miesięcznie średnio wychodzi (około)

ZLEC
@K 27.10.2016 18:05

NA MIEŚCIE ZLECEŃ MIESIĘCZNIE JEST JAKOŚ 30 WYDAŃ I 30 ZWROTÓW

J

W tym momencie kierowcy to są potrzebni na już od ręki, nie dziwne to chyba za specjalnie, tak mi się przynajmniej wydaje.

Robercik

Pytanko dla osób już tam pracujących jeśli studiuje dziennie to jest szansa na zatrudnienie? Jest możliwość pracy np. tylko w weekendy albo ustalić sobie grafik tak żeby nie kolidował z zajęciami na uczelni. Z góry dzięki za odp;P

panki

Ciekawa praca dająca dobrze zarobić. wynagrodzenie zawsze mam powyżej 3000zł na rękę a dodatkowo bez problemu mogę studiować.

Kandydat

Jak wygląda przykładowy grafik? ;)

swk

Czy na stanowisko kierowcy trzeba mieć status studenta, czy można to jakoś obejść? Bo jestem osobą młodą, lecz narazie się nie uczę, a jest to zawód moich marzeń, gdyż uwielbiam siedzieć za kierownicą i doświadczenie w tym posiadam. Jest jakaś szansa dostania pracy, gdy nie ma się statusu studenta na tym stanowisku w Panek S.A?

star

w panku masz płaconą prowizję za auta, które wydajesz/odbierasz i podstawę wynagrodzenia w zależności od tego jak długo pracujesz w panku. Tam nie masz nadgodzin bo to umowa zlecenie

stary

Ja jak się zatrudniałem to widziałem ich ogłoszenia na OLX i tutaj na goworku. Tam popatrz

pzdr

Wynajmujesz auta to logiczne chyba, że musisz mieć prawo jazdy. Zarobki dobre bo tak od 2500zł na rękę zarobić ale jak masz dużo wynajmów to i można 5000zł zarobić i wyplata na czas-

nowy

Tutaj jesteś co noc w domu i jeździsz w okolicach swojego zamieszkania więc to trochę inna praca niż kierowcy międzynarodowego

star

kasa dobra jest ale praca nie jest łatwa. W zależności od miasta i ilości pracy zrobisz od jakiś 2200zł-3500zł na rękę. kasa jest zawsze na czas na koncie

hubert_84

W firmie PANEK pracuję już chyba 3 rok :) W tym czasie udało mi się dwukrotnie awansować. to co mi się tam podoba to fakt, że jesteś doceniony za pracę i serce, które wkładasz w rozwijanie ich firmy.

Bartek

Witam, czy może ktoś dokładnie wyjaśnić na czym polega praca przy relokacjach samochodów? Czy polega to na jezdzie po calej Polsce czy w obrębie konkretnego miasta? Pozdrawiam

ad

chyba oczywiste ze prawo jazdy potrzebne do wypozyczalni aut. zatrudniaja tez studentow zaocznych

vini

pracuje w firmie na działalności gosp. i mam dobre warunki. Teraz wprowadzili koordynatorów, nowych managerów i same nowe auta ciągle zjeżdżają więc jak ktoś szuka ciekawej pracy i dobrze opłacanej to polecam. Jest ciężko jak jest dużo zleceń ale za to później przekłada to się na wypłatę

lama

czy jako Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów to ja musze u was mieć prawo jazdy? bo mi kurde zabrali:/

zenek

Dla mnie praca idealna - studiuję, latam dobrymi furami, zarabiam lepiej niż nauczyciel w liceum, faktycznie pracy czasami po 14h ale czasami w tygodniu trafi się dzień gdzie nic nie robię. Wolne na studia jest bez problemu i płacą za takie wolne. Dla studenta bez rodziny praca bardzo dobra

Zdzich

W firmie pracuje ponad 2 lata. Jestem w terenie i chwalę sobie pracę. Wynagrodzenie nigdy się nie spóźnia, wszystko jest na papierze i na koncie dzięki czemu mogłem dostać kredyt na mieszkanie a w tych czasach to nie jest takie oczywiste. Praca specyficzna i nie dla każdego. Jak ktoś polubi i się wdroży to będzie tutaj długo pracował.

patrycja.k

Ja w firmie już trochę pracuję i praktycznie od pierwszego etapu rekrutacji to co mi się podobalo to przede wszystkim usmiech i pomoc na każdym kroku. Przejrzyste materiały szkoleniowe i w sumie ciekawa praca.

Pracuję już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze zawsze na czas, ludzie fajni. Nie łatwo się tu było dostać, miałam ze 3 rozmowy kwalifikacyjne, ale się udało!

kamil

dostajesz podstawę na początek jakoś 1400zł na rękę + 5% prowizji za wydane auta i odebrane. Dodatkową kase masz za sprzedaż pakietów dla klientów. ogólnie zarobisz od 2500 -3500zł na rękę. za noc i podstawienia dodatkowej kasy nie ma.

Janek

Mam pytania do ludzi co pracują w Panku. Czy za bycie w gotowości w nocy dostajecie jakieś dodatkowe pieniądze czy tylko za samo podstawienie ? Czy za samo podstawie w dzień też się coś dostaje czy dopiero za sprzedaż czegoś klientowi ? Ile km maksymalnie od waszego miasta robicie podstawienie ?

ja

Firma nie opłaca nic w tej kwesti.. karty multisport czy opiekę medyczna opłacasz sobie w całości a firma ręki do tego nie przykłada. Według nich to jest ich dobra wola że coś takiego udostępniają

nowy

pracuje od pół roku w większym oddziale i jest ok. kasa dobra, na czas i dobra atmosfera. kierownik wymagający ale praca jest ok

nowy

Pracuje od 2 miesięcy w jednym z oddziałów. Praca fajna, zarobki jak na studenta super. można dostosować pracę pod względem godzinowym. Nowe auta, dobra atmosfera.

Zostaw opinię o PANEK S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEK S.A.