PANEK S.A.

3 Dodaj opinię
PANEK S.A.

Opinie o PANEK S.A.

car sharing

Dużo tu opinii o zwykłej wypożyczalni a jak pracuje się w car sharing na Centrali? kolega pracuje jako techniczny i sobie chwali

spoko

Pracuje na oddziale dwu osobowym na mieście od 4 lat. Na działalności spoko warunki.

księgowy

Szukam pracy w księgowości. u panka są jakieś wakaty w tym dziale?

Z CSu

Od dwóch lat pracuje na centrali CS i jest tam świetna atmosfera. Każdemu polecam

CS

Pracuje w CSie w technicznych na nockach i jest spoko. Polecam

Lbl

Gdzie można aplikować do działu aut na minuty w Lublinie?

ania

Jak pracuje się na centrali w wawie na słuchawkach?

zaoczny

Fajna fucha dla studenta.

nowicjusz

Miesiąc pracuje na lotnisku - przeszedłem z konkurencji i sobie chwalę. Dobre warunki finsnowe i dobra flota.

staryy

5 lat jestem w tej robocie i dobrze się tutaj robi. Zaczynałem jako student a teraz jestem na działalności.

Bartłomiej

Ciekawe, wszedłem sobie w zakładkę "profil", a tam niespodzianka. (usunięte przez administratora) który już dawno w panku nie pracuje bo podkupiło go 99rent (i wejście z przytupem (50.000 netto za box) na lotnisku we Wrocławiu ;) ) i przez to (tak sądzę) zostało dla(usunięte przez administratora)stworzone stanowisko (usunięte przez administratora)

Konstanty

Zastanawiam się co takiego robi firma, że ludzie tak tu lgną do pracy i są zadowoleni?

Bartłomiej
@Konstanty 05.02.2019 19:15

Czytając te opinie, też się zastanawiam :) może tą podwyżka 160 brutto w dużych miastach tak podziałała

Gosia assistance

Ciekawe skąd te pozytywne komentarze we Wroclawiu na "mieście" pracownicy zmieniają się co kilka tygodni praca 24/7 pracownicy traktowani są bez najmniejszej empatii najważniejsze jest zlecenie, nie ma żadnych norm godzinowych dlatego firma nie oferuje umowy o prace. - (usunięte przez administratora)

WFT???

@Martynik skąd wiesz, że szanują pracowników? Ja pracuję w panku 3,5 roku i mam z goła inne wrażenie, przepraszam doświadczenie, nie mam nawet najmniejszego wpływu na rzeczy dotyczące mojego oddziału (jednoosobowy).

jednooki

Pracuje od dwóch miesięcy w oddziale jednoosobowym. Dobra robota

lotniskowy

Pracuje na dużym lotnisku. Super zarobki w sezonie. Nigdzie u konkurencji tyle nie da się zarobić

pawel

Nadal trwa rekrutacja na kierowców w Warszawie? Ktoś już dostał odpowiedź, był na rozmowie?

Staruszek
@pawel 17.01.2019 15:34

Na Warszawie jest komplet ludzi. Trzeba obserwować olx bo jak coś się zmieni to tam będzie ogłoszenie.

działalność

Planuje się tutaj zatrudnić na działalnośc gospodarczą. Napisali, że dają swoją księgowość za darmo. Ktos wie czy trudne jest założenie działalności?

Działalność
@działalność 15.01.2019 11:36

Jeden dzień i masz założona Poczytaj w necie Prościzna

student

Pracuje w oddziale gdzie są dwie osoby. Praca dobra bo można studiować i dobrze zarobić

młody

Pracują tutaj głównie młodzi ludzie i też często studenci. jest dobra atmosfera

kierowca

Na olx znalazłem ogłoszenie o pracy dla kierowcy - wymagają statusu studenta lub działalności - nie jestem już studentem ale mam działalność, chociaż nie związaną z firmą. Chodzi im o wystawianie faktur, współpracę b2b?

dg
@kierowca 01.01.2019 14:02

Tak właśnie o to chodzi.

Z konkurencji

Ja pracowałem w carefree zanim tutaj przyszedłem i dla mnie to była dobra zmiana. Warunki pracy są lepsze

Adi

Przeszedłem tutaj z expressu. Dużo lepsze wynagrodzenia i dobre prowizje za sprzedaż dodatków na lotniskach.

staruszek

Pracuje w jednym z oddziałów od pięciu lat. Jestem na działalności i mnie się ta praca podoba. Dobra atmosfera i nie nudna praca

zainteresowana

Jak się dostać do pracy w ich car sharingu na słuchawkę? Gdzie cv wysłać?

kami

Firma się rozwija. Ma prawie 3000 aut razem z car sharingami. Widać, że idzie to w dobrym kierunku. Ostatnio były podwyżki podstawy w większych miastach. Pracuje od 5 lat na mieście i lotnisku. Nie narzekam

Ania

Elastyczne godziny pracy i dobre wynagrodzenie. Tym się kierowałam gdy tu przychodziłam i nie zawiodłam się. Kobiet na miastach jest zdecydowanie mniej niż panów ale atmosfera jest dobra i wszyscy są pomocni,

Abece

Mogę dodać, że premia jest uzależniona od wykonanych wynajmów. Zdarzają się bardzo drogie zlecenia (zwłaszcza na lotniskach), gdy przylatują osoby na dłuższy okres. Dłuższy okres=droższy wynajem=więcej premii. Osoby, co pracowały na mieście były w najgorszej pozycji. Dojazdy i powroty znacznie wydłużały nasz czas pracy, w dodatku często auta były wynajmowanie na kilka dni, co uniemożliwiało nam zdobycie większej premii. Jeżeli chodzi o kwestię posiłków, wychodzi fatalnie. Nie ma kiedy wrócić do domu i przygotować obiad, zazwyczaj kończyło się na zjedzeniu czegoś na mieście, a jak wiadomo nie jest to tanie rozwiązanie.

staruszek

Praca dobra dla młodych i starszych. Na studiach dobrze się pracuje na mieście i są do dobrania godizny pracy a po studiach można pracować na lotnisku czy na koordynatorze

Niezadowolony

Zostałem umówiony na spotkanie o pracę. Koordynator nie przyjechał. Rozmowa z recepcjonistą który nie był wprowadzony w szczegóły.. Przejechałem się 100km w obydwie strony.. Nie polecam.

stary
@Niezadowolony 06.12.2018 23:05

W jakim mieście to było?

Zostaw opinię o PANEK S.A. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEK S.A.