3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 645 412 5 1

Opinie o PANEK S.A.

Kama Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Kandydat

Szukali ludzi do pracy na centrali car sharing. Dalej szukają?

Tak3Nie
Flota Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Ostatni szukali do pracy na flocie car sharing. Ktoś wie czy przyjmują studentów?

Tak2Nie
Marketing Nowy wpis

Od niedawna pracuje w marketingu. Polecam taka atmosferę jak jest tutaj w każdej innej firmie

Pracownik centrali Nowy wpis

Pracuje na centrali od pół roku. Super atmosfera! :)

Tak2Nie1
kandydat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Jak się dostać do centrali w warszwie na słuchawki?

Tak2Nie
Juras
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.
Kandydat

Szukam pracy jako techniczny car sharing w warszawie. jaka jest tam atmosfera? da się dogadać z szefem? ile się zarabia? kto,ś pomoże?

Tak3Nie12
uknow
Kandydat

Witam znalazłem taką ofertę od panka Przedstawiciel/Kierowca kat. B wypożyczalnia aut PANEK moze ktoś pracuje na takim stanowisku i moze rozpisac jak wygląda taka praca jestem jeszcze uczniem wiec mozna cos sobie dorobić bo z tego co widze w ofercie jest na pisane ze dbanie o samochód tankowanie i takie rózne ale wole sie dowiedzieć wiecej

Tak2Nie3
Nowy

U Panka pracuje od ponad miesiąca. Przeszedłem z AVIS. w poprzedniej firmie miałem mało godzin pracy ale też bardzo marne wynagrodzenie. U panka jest sporo pracy ale jak rozmawiam z kolegami to można zarobić bardzo dobrze i to mnie przekonało do zmiany pracy i nie żałuję. Jak ktoś chce zarobić to warto tutaj spróbować. Jak ktoś chce się nie namećzyć i mało zarobić to polecam konkurencje

Tak3Nie6
Tomek

Wereran

Praca dobra dla młodych i starszych. Na studiach dobrze się pracuje na mieście i są do dobrania godizny pracy a po studiach można pracować na lotnisku czy na koordynatorze

Kandydat

Jak się pracuje na centrali w warszawie? to takie typowe call center? czy coś więcej gdzie człowiek nie robi ciągle monotonnej pracy? jestem studentem zaocznym. Jak jest z pracą w weekendy? da się dogadać? Nocki często są? w ogóle są? Jaka jest ogólna atmosfera? Ktoś coś wie?

Tak5Nie1

Tak3Nie

Tak3Nie2
Klient
Klient

Jako klient car sharingu jestem zadowolony z tego, że mogę pojeździć autami klasycznymi. Od zawsze interesuje się "starą" motoryzacją. Fajnie jeżeli nadal będą takie auta w usłudze. Kiedyś korzystałem też z ich aut na lotnisku w Goleniowie. Fajna sprawa - auto czyste i zatankowane zawsze.

Tak2Nie3
Nowy

Pracuje od niedawna w dużym oddziale. Przeszedłem z mniejszego oddziału gdzie nie było grafiku. Dobrze zorganizowany grafik pracy. Mam sporo wolnego czasu i nie żałuję przejścia

TakNie
Szczekaty

Po kilkuletnim doświadczeniu w tej firmie wiele mogę na ich temat powiedzieć. Przedstawiciel miastowy kiedyś mógł całkiem dobrze zarobić, ale teraz to mocno spadło. Dyspozycyjność ZAWSZE - życie prywatne nie istnieje. Dużo zależy od "góry". Od pewnego czasu absurdalne decyzje(usunięte przez administratora) jest czymś normalnym. Gloryfikowani są pracownicy ulegli - Ci, których czasem warto posłuchać i mają jakąś wiedzę są "niewygodni". (usunięte przez administratora)Generalnie gra nie warta świeczki.

Tak22Nie2
Prscownim

Polecam prace na centrali assistance

TakNie1
Poszukuje
Użytkownicy czekają na odpowiedź 83 dni.
Kandydat

Poszukuje pracy jako pracownik wypożyczalni aut w Warszawie. Jest coś?

TakNie2
Techniczny

Pracuje jako techniczny w car sharing w Warszawie. Dla mnie super robota. Można pracować tez w nocy

TakNie1

Lubię auta Panek i prace