PANEK S.A.

Opinie o PANEK S.A.

Dociekliwy

Zdobyłem sporo informacji na temat firm szukając pracy i wiem, że PANEK ma dobra opinię jako pracodawca.

stary

Ciekawa praca z młodymi ludźmi. Dobrze płatna praca.

Paulina

@Magnat na przedstawiciela niestety nie ma obecnie oferty, natomiast pojawiła się na stanowisko Specjalista ds. IT. Napisali w ofercie pracy, że zapewniają stabilne zatrudnienie, elastyczne godziny pracy, możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych. @Ppp a na jakim stanowisku pracujesz?

Magnat

Panek zbiera pochwały, szkoda że nie ma nowych ofert dla przedstawiciela.

Kuba

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji na forum? Chodzi mi o wymagania dla przedstawiciela handlowego? Czy można tu zarobić godziwe pieniądze? Jak się pracuje w firmie? Będę bardzo wdzięczny za informacje .

Ania

Ja osobiscie jestem zadowolona z obslugi w Bydgoszczy na lotnisku. Panie Arielu T. dziekuje za mila i sprawna obsluge. Pozdrawiam Ania

Milena

PANEK ma taki charakter działalności, że nie każdemu odpowiada i jestem w stanie to zrozumieć. Ale przecież teraz jest tyle pracy na rynku to po co ludzie tu siedzą? Mnie podoba się taka praca i mam dobre wyniki a w konsekwencji dobra kasę. To jest normalna firma!

Jbb

Mam takie pytanie jak podstawiam auto do klienta to jak wracam ?

Natalia

PANEK to normalna firma, charakter pracy natomiast nie jest odpowiedni dla niektórych osób. Myślę , że to powód niektórych wpisów

Paulina

@Martynik, to świetna opinia! Zapowiada się naprawdę dobrze w tej firmie ;)

Martynik

Znajomy pracuje w Panek i bardzo poleca. Przede wszystkim szanują pracowników. Jeżeli pracujesz dobrze - swoje zarobisz, są szkolenia i nie zajeżdża się tam ludzi na amen. ;)

Paulina

Zapoznaliście się już z wywiadem PANEK S.A., który przeprowadzony był specjalnie dla naszego portalu GoWork.pl? Czego się ciekawego dowiedzieliście? :)

Dziendziej

A jak wygląda system prace? Czeka się pod telefonem na zlecenia? Czy w biurze? Jak wygląda grafik?

Kuba

Ja jestem zadowolony z pracy w firmie bo to dobra firma.

Kola

Słyszałem dobre opinie o firmie ale po przeczytaniu kilku wpisów utwierdziłem się i składam CV. Widziałem ofertę pracy dla kierowcy w Poznaniu. Jakie są stawki?

Kolek

Czy aktualna jest oferta pracy dla kierowcy w Poznaniu?

Damian

Pracuje w innym oddziale i tyle co moge powiedziec to jest to zdecydowanie praca dla ludzi ktorzy nie maja problemu z niestandardowym grafikiem i tym, ze zdazaja sie czasem dni w ktore pracujesz od rana do nocy. Praca troche dla singli ktorzy nie musza sie martwic, ze nie znajda w ciagu dnia czasu dla dziewczyny. Ale trzeba przyznac, ze nieraz prowadzi sie na prawde fajne fury;)

Kolek

Fajna praca a jak ktoś lubi jeździć jako kierowca to super.

nick

Po co wystawiacie ogłoszenia o pracę, skoro nie oddzwaniacie? Miesiąc w miesiąc ogłoszenia na tą samą lokalizację, a telefonu zwrotnego jak nie było, tak nie ma.

K

Osoby które pracują. Ile zleceń tygodniowo/miesięcznie średnio wychodzi (około)

J

W tym momencie kierowcy to są potrzebni na już od ręki, nie dziwne to chyba za specjalnie, tak mi się przynajmniej wydaje.

Robercik

Pytanko dla osób już tam pracujących jeśli studiuje dziennie to jest szansa na zatrudnienie? Jest możliwość pracy np. tylko w weekendy albo ustalić sobie grafik tak żeby nie kolidował z zajęciami na uczelni. Z góry dzięki za odp;P

panki

Ciekawa praca dająca dobrze zarobić. wynagrodzenie zawsze mam powyżej 3000zł na rękę a dodatkowo bez problemu mogę studiować.

Kandydat

Jak wygląda przykładowy grafik? ;)

swk

Czy na stanowisko kierowcy trzeba mieć status studenta, czy można to jakoś obejść? Bo jestem osobą młodą, lecz narazie się nie uczę, a jest to zawód moich marzeń, gdyż uwielbiam siedzieć za kierownicą i doświadczenie w tym posiadam. Jest jakaś szansa dostania pracy, gdy nie ma się statusu studenta na tym stanowisku w Panek S.A?

star

w panku masz płaconą prowizję za auta, które wydajesz/odbierasz i podstawę wynagrodzenia w zależności od tego jak długo pracujesz w panku. Tam nie masz nadgodzin bo to umowa zlecenie

stary

Ja jak się zatrudniałem to widziałem ich ogłoszenia na OLX i tutaj na goworku. Tam popatrz

pzdr

Wynajmujesz auta to logiczne chyba, że musisz mieć prawo jazdy. Zarobki dobre bo tak od 2500zł na rękę zarobić ale jak masz dużo wynajmów to i można 5000zł zarobić i wyplata na czas-

nowy

Tutaj jesteś co noc w domu i jeździsz w okolicach swojego zamieszkania więc to trochę inna praca niż kierowcy międzynarodowego

star

kasa dobra jest ale praca nie jest łatwa. W zależności od miasta i ilości pracy zrobisz od jakiś 2200zł-3500zł na rękę. kasa jest zawsze na czas na koncie

hubert_84

W firmie PANEK pracuję już chyba 3 rok :) W tym czasie udało mi się dwukrotnie awansować. to co mi się tam podoba to fakt, że jesteś doceniony za pracę i serce, które wkładasz w rozwijanie ich firmy.

Bartek

Witam, czy może ktoś dokładnie wyjaśnić na czym polega praca przy relokacjach samochodów? Czy polega to na jezdzie po calej Polsce czy w obrębie konkretnego miasta? Pozdrawiam

ad

chyba oczywiste ze prawo jazdy potrzebne do wypozyczalni aut. zatrudniaja tez studentow zaocznych

vini

pracuje w firmie na działalności gosp. i mam dobre warunki. Teraz wprowadzili koordynatorów, nowych managerów i same nowe auta ciągle zjeżdżają więc jak ktoś szuka ciekawej pracy i dobrze opłacanej to polecam. Jest ciężko jak jest dużo zleceń ale za to później przekłada to się na wypłatę

lama

czy jako Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów to ja musze u was mieć prawo jazdy? bo mi kurde zabrali:/

zenek

Dla mnie praca idealna - studiuję, latam dobrymi furami, zarabiam lepiej niż nauczyciel w liceum, faktycznie pracy czasami po 14h ale czasami w tygodniu trafi się dzień gdzie nic nie robię. Wolne na studia jest bez problemu i płacą za takie wolne. Dla studenta bez rodziny praca bardzo dobra

Zdzich

W firmie pracuje ponad 2 lata. Jestem w terenie i chwalę sobie pracę. Wynagrodzenie nigdy się nie spóźnia, wszystko jest na papierze i na koncie dzięki czemu mogłem dostać kredyt na mieszkanie a w tych czasach to nie jest takie oczywiste. Praca specyficzna i nie dla każdego. Jak ktoś polubi i się wdroży to będzie tutaj długo pracował.

patrycja.k

Ja w firmie już trochę pracuję i praktycznie od pierwszego etapu rekrutacji to co mi się podobalo to przede wszystkim usmiech i pomoc na każdym kroku. Przejrzyste materiały szkoleniowe i w sumie ciekawa praca.

Pracuję już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze zawsze na czas, ludzie fajni. Nie łatwo się tu było dostać, miałam ze 3 rozmowy kwalifikacyjne, ale się udało!

kamil

dostajesz podstawę na początek jakoś 1400zł na rękę + 5% prowizji za wydane auta i odebrane. Dodatkową kase masz za sprzedaż pakietów dla klientów. ogólnie zarobisz od 2500 -3500zł na rękę. za noc i podstawienia dodatkowej kasy nie ma.

Janek

Mam pytania do ludzi co pracują w Panku. Czy za bycie w gotowości w nocy dostajecie jakieś dodatkowe pieniądze czy tylko za samo podstawienie ? Czy za samo podstawie w dzień też się coś dostaje czy dopiero za sprzedaż czegoś klientowi ? Ile km maksymalnie od waszego miasta robicie podstawienie ?

nowy

pracuje od pół roku w większym oddziale i jest ok. kasa dobra, na czas i dobra atmosfera. kierownik wymagający ale praca jest ok

nowy

Pracuje od 2 miesięcy w jednym z oddziałów. Praca fajna, zarobki jak na studenta super. można dostosować pracę pod względem godzinowym. Nowe auta, dobra atmosfera.

praca

złe opinie o tej firmie piszą chyba ci, którzy się nie dostali, fakt nie łatwo przejść rozmowę kwalifikacyjną, trzeba być dobrym w swojej dziedzinie. POLECAM, pieniądze na czas, godziwe wynagrodzenie i fajni ludzie!

zadowolony

Widzę, że dużo dobrych opinii. firma się ostatnio tak rozwija, że ciągle aut brakuje i muszą dokupować. za to wynagrodzenia to bajka ja na dzisiejsze czasy bo minimum 2500zł na rękę dla studenta to dużo. a sporo ma też 3000zł i więcej - zależy ile zgarnie premii i wynajmów. Praca dosyć trudna bo trzeba się przyzwyczaić do telefonu przy tyłku bo mogą zadzwonić ze zleceniem ale ja nie mam z tym problemu. polecam!

nowy

Pracuje od 2 miesięcy w oddziale jednoosobowym i jak dla mnie to praca idealna ze względu na moje zamiłowanie do motoryzacji. Nie ma nudy. Albo się jest w domu albo się jedzie do klienta lub relokacje. Na studia jest wolne i płacą za takie wolne.

kazik

pracuje od 2 miesięcy w oddziale jednoosobowym. fajna praca. czasami nic się nie robi i cały dzień w domu a czasami dużo pracy ale za to jest ciekawie. dla miłośników motoryzacji praca prawie idealna.

kym

Pojedziesz na jakieś wydania/odbiory. zobaczysz jak są podawane zlecenia itd. ja tak miałem. nic strasznego ogólnie

Ted

Jak wyglada dzien próbny ?? podpowiedzcie bo w czwartek idę na dzien probny na kierowce - przedstawiciel !

Zostaw opinię o PANEK S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEK S.A.