PANEK S.A.

PANEK S.A.

Opinie o PANEK S.A.

Student zaoczny

Dobra praca dla studenta.

zadowolony

Praca w miłej atmosferze. Młody zespół.

koordynator

Pracuje w firmie od 4 lat i chwale sobie taką pracę. polecam

stary

Szukaj na OLX. Tylko tam wystawiają ogłoszenia do pracy na przedstawiciela

lotnisko

Pracuje w biurze na jednym z lotnisk i firma jest uznawana jako markę premium więc nie jest źle. Nie ma czego się wstydzić a zarobki na lotniskach są jedne z najlepszych ze wszystkich wypożyczalni

klient
@lotnisko 26.02.2018 22:03

Premium!?! buhahahahah.... dobre.

kama

Fajna praca do dobrą kasę.

nowy

Pracuje od 2 miesięcy jako przedstawiciel w mieście. praca super. dobre pieniądze i nie trzeba się zbytnio namęczyć czy nauczyc.

Paulina

@zaawansowany, a czy orientujesz się, jakie są obecnie wolne miejsca pracy w firmie PANEK S.A. Próbowałam to sprawdzić na stronie internetowej firmy, ale nie znalazłam takiej zakładki. Poza tym oczywiście zachęcam wszystkie osoby, które mają doświadczenie pracy w tej firmie, aby podzieliły się nim z innymi użytkownikami tego forum.

stary
@Paulina 16.08.2018 21:19

Jak szukają kogoś na oddziały to wiem, że wszystkie ogłoszenia wystawiają na OLX .

Paweł

Chciałbym aplikować i miałem nadzieję na jakieś podpowiedzi od pracowników ale rzadko tu piszecie, szkoda

zaawansowany
@Paweł 25.07.2018 11:03

pójdź na dzień próbny i wszystko się dowiesz. każdy oddział jest inny. zależy na jakie stanowisko chcesz się dostac

Jerzy

Jeśli ktoś dobrze pracuje to z całą pewnością będzie zadowolony!!!

Xxxxxxx

Chciałbym podzielić się opinią bardzo często korzystam z panka ponieważ jest bardzo wygodny i fajnie się jeździ bylo by fajnie jak by wydłużyli strefę ząbek, mam nadzieję że strefa się powiększy będziecie powiększać flotę mam nadzieje że i strefę powiekszycie

Paulina

@lotniskowy dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś jeszcze coś więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z tą firmą? Uważasz, że jest to dobre miejsce na ,,pierwszą pracę"?

@Paulina 07.06.2018 17:44

Pracuje od 3 lat i sobie chwale

Paulina

@lotniskowy, jak wnioskuje z Twojego postu jesteś studentem, możesz coś więcej powiedzieć na temat samej pracy? Wiecie może na jakie obecnie poszukują pracowników? Preferują główne osoby uczące się? Każda informacja przyda się na wątku. Pozdrawiam!

@Paulina 27.05.2018 13:33

Trzeba być albo studentem albo założyć swoją działalność gospodarczą, panek płaci za księgowość więc więcej kasy zostaje na czysto

lotniskowy

Dobra praca na początek jak i na dłużej. Można awansować, można dobierać godziny zajęć na uczelni do pracy. Dobre zarobki bo na lotnisku zarabiam 4000zł na rękę.

Stach

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy. Wystarczy poczytać wasze opinie i potwierdza się!!

dojrzały

Fajna praca nie tylko dla studentów. Są tutaj też osoby po 30 stce

kamm

Praca bardzo przyjemna. Można podzielić się obowiązkami z kolegami z oddziału. Pracują też tutaj osoby od relokacji i nie ma tak dużo jeżdżenia jak było kiedyś. Kasa na konto na czas.

Gogol

Jeśli ktoś ma dyżur to musi pracować ale to nie jest jakiś wybryk!

Seba

W jakich godZinach się pracuje ?

doświadczony
@Seba 26.03.2018 14:27

Nie masz określonych godzin - jest zlecenie to dzwonią do cb i ruszasz z domu czy gdzie tam jesteś. Tylko w nocy od 24-6 nie ma zleceń w miastach.

se

jak jest z godzinami pracy ? może ktoś wie ?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem o firmie sporo dobrego i tu widzę również same pozytywne wpisy.

kami
@Cezary 18.03.2018 21:07

Ja pracę znalazłem w panku poprzez olx. Tak w innych miastach to się odbywa z tego co wiem. Tam szukaj

student

Pracowałem w trzech dużych wypożyczalniach samochodów. W jednej na lotnisku iw jednej jako kierowca na lotnisku. Teraz jestem u panka i tutaj warunki jak na wypożyczalnie samochodów są najlepsze. Dla studenta praca jest idealna i ciężko gdzieś indziej zarobić więcej studiując dziennie.

Tomek

U Panka pracuje od ponad miesiąca. Przeszedłem z AVIS. w poprzedniej firmie miałem mało godzin pracy ale też bardzo marne wynagrodzenie. U panka jest sporo pracy ale jak rozmawiam z kolegami to można zarobić bardzo dobrze i to mnie przekonało do zmiany pracy i nie żałuję. Jak ktoś chce zarobić to warto tutaj spróbować. Jak ktoś chce się nie namećzyć i mało zarobić to polecam konkurencje.

były pracownik

Pracowałem w panku poł roku temu w jednym z większych oddziałów i praca była fajna, kasa na czas, przejrzyste warunki. Gdyby nie to, że po studiach wróciłem do rodzinnego domu to pewnie bym dalej pracował w panku. Kolega pracował tam kilka miesięcy i dzisiaj jest koordynatorem i to już bardzo dobra fucha.

zainteresowany

Kolega ze studiów pracuje w tej wypożyczalni i sobie chwali pracę. Dobra kasa i można bez problemu studiować zaocznie. Sam czekam aż będzie jakieś wolne miejsce u nich.

Gdańsk

Czy jest jakaś oferta pracy w Gdańsku lub trójmieście?

zenek

Polecam pracę. To moja druga praca i są tutaj dobre zarobki i same nowe auta. Można się wiele nauczyć i poznać pracę z klientami. Są tacy co narzekają ale to na ogół osoby, które są leniwe i chcą zarobić tak żeby suę nie narobić

kamil

Ciekawa praca, nie nudzi się, można się rozwijać

polecam

Polecam prace jako przedstawiciel w tej wypożyczalni. pracuję w dużym oddziale od pół roku i warunki są dobre. Wynagrodzenie dobre, czas na studia i mam też czas dla siebie.

Stary

Od stycznia nie ma nocnych wydań na mieście więc praca stała się dużo przyjemniejsza. Wynagrodzenie jest lepsze niż w innych podobnych firmach. Ja lubię pracę u panka chociaż jest specyficzna ze względu na to, że jeden dzień jest bardzo trudny a w drugi dzień możemy nic nie robić.

Zostaw opinię o PANEK S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PANEK S.A.