Komplex Torus

Komplex Torus

Opinie o Komplex Torus

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

@GOŚĆ zawsze może dodać tutaj swoją opinię na temat Komplex Torusu. Na pewno wielu użytkowników pozna odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania i dowie się czegoś innego, jeśli posiadasz taką wiedzę oczywiście, na temat firmy.

GOŚĆ

CIEKAWE WPISY ROZUMIEM ŻE PRACODAWCA MAŁO INTERESUJĄCY

Paulina

Nie polecając firmy @biuroniepolecam, mógłbyś podać jakieś argumenty? Dlaczego odradzasz innym pracę tutaj? Wiele osób może zniechęcić się czytając takie posty, ale na pewno lepiej dla ich jeśli poznaliby powody takiego stanu rzeczy.

biuro nie polecam

Ta firma w rozwoju zatrzymała się gdzieś na początku 2000 roku. Dziw, że to się jeszcze kupy trzyma. Za to należy im się medal. Ciekawe jak długo jeszcze. Reszta?nie warto.

Paulina

Ofert na to stanowisko jest więcej @zainteresowany, bo Komplex Torus poszukuje ph-owców też do Warszawy i na woj. łódzkie. Twoje pytanie jest w tej sytuacji jak najbardziej adekwatne. Dołączam się do niego w imieniu innych poszukujących pracy.

zainteresowany

Hej! Szukają Przedstawiciela Handlowego na Siedlce Ktoś może napisać: jaka jest podstawa netto, ile wizyt dziennie, jaka premia czy jest realna, jakie auto czy można jeździć w weekendy....

Paulina

@Artek6819, a jakie stanowisko konkretnie Cię zainteresowało? Ogólne warunki pracy, atmosfera, grafik zawsze się trochę różnią w zależności od obejmowanego stanowiska.

mis

a wczesniej widziałem, że mieli kilka ogłoszeń na przedstawicieli handlowych ,gdzie oferowali atrakcyjne wynagrodzenie ale nie wiem ile dawali i jaka oferowali umowę

magazynier

@CHEOPS Zbytnio nie mowisz prawdy mozna zrobic tyle lini o ile ci dadza na dyspozytorni ludzie,duzo jest tam kontrolowane, chyba ze masz ugadane,a jak co to powiedza takie sa zamowienia czyli male,inni dostawali duze a ty pojedyncze i ganiales jak glupi jak ktos tam bedzie pracowal niech zaobserwoje ze niewszyscy maja duze zam. chodzi o szt.

Artek6819

jestem ciekawy jak sie teraz pracuje, bo bym mogl tam dodatkowo popracowac jak nie ma ustalanych godzin...

Alexis

Kolego Musisz być bardzo młody.... to może tłumaczyć Twoją opinię... Komplex Torus doszedł prawie do perfekcji w wyzyskuwaniu pracowników Więcej wiary w siebie.... Zasługujesz na coś lepszego

Umu

@bogdan Czasy sie zmieniają. to co mówisz to już jest nie do przyjęcia. kontroli prawie nie ma Picker tylko zbiera towar Foliowaniem zajmuje sie foliujący.jak po takim czasie jak napisałes zarobiłes tak mało to naprawde watpie bys tam pracował na powaznie.Tak wiec nie wprowadzaj fermentu i nie udzielaj nieaktualnych imformacji mamy 2015 w ciagu 4 lat wiele sie zmieniło

Cheops

Można zarobić w tym magazynie ale to wszystko zależy od chęci od przychodzenia od wielu czynników.Jeśli nie ma zamówień to wiadomo że nie ma kasy ale zawsze można zostać przekierowanym do pracy godzinowej. stawka 9zl/h.Początki sa trudne zwłaszcza dla nowych pracowników ale jeśli chce się zarobić nie należy poddawać się po jednym dniu. Średnia stawka za linie wacha się pomiędzy 25-30 groszy a takich linii w ciągu dnia możesz zrobić nawstepie 250. czyli około 60zł wpada do kieszeni trzeba tez mieć własne tempo pracy. pracuj systematycznie po 7-8 godzin zrób po 300 linijek masz prawie sto złotych.I to się sumuje. Co prawda jak w kazdej pracy s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczne i osoby z którymi cięzko sie pracuje ale to chyba tak jest wszedzie. Na początek można zarobic około 1200zł ale nalezy liczyc ile linijek sie zrobiło w ciągu dnia by cie nie oszukali. Trzeba uwazac na możliwe błędy które mogą cie pozbawić 10% premii za całokształt pracy. Jedne miesiące sa lepsze inne gorsze jesli komuś zależy może wyciągnąć naprawdę poważne pieniądze w granicach 2000zl i to nie sa bujdy i propaganda komplexowska. Trzeba tylko pracować. Jesli ktoś przychodzi do pracy siedziec to wiadomo ze niczego nie zarobi. Robie już 3 lata i nie narzekam. Nie wchodze nikomu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak pisza tu niektórzy. Robisz to zarobisz. Jak dojdziesz do wprawy można zrobić nawet 400 lini i więcej dziennie. i trzeba tez pamiętac o ilosci sztuk im wiecej tym lepiej. Zima wiadomo jest nie do zniesienia ale jesli ma sie samozaparcie to wszystko można. oczywiście wiadomo ze pracodawca bedzie starał sie cie wykozystac do granic mozliwosci ale nalezy miec własne zdanie i postanowienia. Przerwe robisz kiedy ci sie podoba do domu tez wychodzisz kiedy chcesz. to tyle jesli chodzi o zarobki.

bogdan

Ja w tej firmie pracowałem w 2011 roku z agencji pracy tymczasowej Colo-Colo (która zresztą ma tak samo niską ocenę). Firma i zarządzający jakaś porażka! Pracowałem w zimę. W tym blaszanym magazynie bez ogrzewania było tak zimno, że miałem na sobie bluzę, polar i kurtkę i dopiero dało się wyrobić, oczywiście kierownictwo w ogrzewanym pomieszczeniu. Akord -lecisz z jednego końca magazynu na drugi po towar. Nie ma towaru, idziesz do operatora wózka widłowego od którego czuć alkohol, on ci szuka towaru =ty tracisz linijki. Zbierzesz towar, zostawiasz do sprawdzenia. Po sprawdzeniu wywołują ciebie przez głośnik podając twój numer. Idziesz foliujesz paletę i odstawiasz w miejsce =robisz to za free. Osoby z kontroli mieli stawkę godzinową. Wytrzymałem w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] półtora tygodnia za które dostałem 192 zł. Jak bym po miesiącu dostał nie całe 800zł to chyba bym tam kogoś rozszarpał. Nie jestem osobą leniwą, następna praca też była na akord i średnio wyciągałem tam 1700-1800.

były

dyro z krzysiem kreca lody(gdzie sa saszetki persila?) o papierze nie wspomne i asortymrncie henkla swarzkopf tyle lat wyjezdza bokiem ale to sie odrobi ludziom kase zabiorą i braki wykupią

koko

Jedna wielka klika i oszustwo

klon2

w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta cała firma

dostawca

ta firma to kpina. dostarczam to gówno już rok. ale juz mam na oku lepszy transport wiec nic tylko się zwijać

Waniliowa

WARUNKI LIPNE ALE JAK KTOS CHCE POKAZAĆ KLASĘ TO POLECAM SIĘ ŚCIAGAĆ!! lICZYSZ LINIE, SZYBKA ZBIÓRKA I JAZDA ;) PRACOWAŁEM TAM HEH SAM SIĘ DZIWIE ;P ŻE TYLE WYTRZYMAŁEM. CHCESZ ZAROBIĆ?? MUSISZ WYDAĆ 10.000-12.000 TYS. LINIJEK MIESIĘCZNIE.Wątpię że są tam jeszcze takie osoby.Początki są cięzkie ale jak udowodnisz że jesteś dobry to akordzik jest opłacalny ale trzeba dojść do perfekcji ;) Nie wiem jak jest teraz ale i taj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tą firmę.Pracy z Zimę nie polecam heheh POZDRO CZARNUCHY !!!

lubiacy

bardzo polecam firme szczególnie osoby z kadry dyrektorskiej trktuja wszystkich tak jak ojciec traktował je przez okres dzieciństwa od tylu w dodatku liczy się każdy kto lubi szepnąć slowko na drugiego jeszcze raz polecam na pewno będziecie zadowoleni :)

Yadovic

Na tym magazynie mozna pracowac o ile masz cierpliwosc i checi do pracy.Na poczatku owszem jest trudno ale jak wpadniesz w rytm to odrazu lepiej sie dzieje.Wielu traktuje te prace jako dorywcza inni stala jeszcze inni przychodza i odchodza.Jest to praca dla desperatow.

opserfator

dziwi mnie tylko, że każdy narzeka a i tak pracuje. Zwolnić się i w domu siedzieć obiboki.

sp..

Wiem o kogo chodzi paru ja miało nawet,ale najlepszą to była taka blondyna Agnieszka czy jakas tam taka z tatuazem na ramieniu,dawała i prowadzała sie z jakims dziadem 50 letnim,patologia po całosci w tym magazynie,

oto ja

Pracowałem tam codziennie przez pół roku, wcześniej dorabiając, pracując na stawce godzinowej da radę cokolwiek zarobic (1500 zl niecale), pracując na akord... najlepiej zarabiający akordowiec ma 1600-1700 zł, przeciętnie masz 900-1200, pracując 8h i więcej, pamiętam jednego gościa co go nie było 2 moze 3 dni w miesiącu, robił po 12 godzin, chodził szybko jak głupi, bez błędów robił i przyszedł dzień w którym wywieszali zestawieni kto i ile zrobił i wyszło mu 1100 zł... kilku stały pikerów dostaje dobre zlecenia a i tak robią je jak chcą i sie cieszą, a jak upomnisz gościa ze robi coś zle to jeszcze cie pobije...

Klient

Osoba na dyspozytorni ubrana jakby szła na ulicę pracować.To jest wizytówka firmy,gdzie przychodzą klienci.Panie dyrektorze czas coś z tym zrobić.Wstyd na całą Warszawę.

obserwator

ten gość terror to chyba jakiś analfabeta nawet bez podstawówki a wnioskuje to z jego wypowiedzi wyżej bo nawet pisać poprawnie nie umie po prostu człowieczek ułomny pewnie mu się w życiu nie powiodło i myślę że już nie powiedzie

kiki

A ja pracuję już od jakiegoś czasu i jest raz lepiej i raz gorzej.Kasa dla miejscowego co ma blisko to jeszcze ujdzie.(1500-1800zł).

yadovic

kolego(usunięte przez administratora) skoro pracowales jeden dzien to znaczy ze wcale nie pracowales 60 lini w 8 h to zalosne. Nie raz i nie dwa przychodza takie miernoty zyciowe i mysla ze im sie cos poprostu nalezy bez pracy bez niczego. Zal czytac twoje wypociny zalosny kolego jestes.

terror

Dodam tylko ze magazyn ursus

terror

Bylem dzis 1 dzien w tym magazynie i ostatni obecnie jest 27 gr za linijke towaru to jakas kpina przez 8 godzin nie bedac na przerwie udalo mi sie zrobic okolo 60 lini.Dlaczego tak malo?Dlatego ze towar czesto schodzacy nie jest usupelniany a na sciagniecie przez operatora czesto czeka sie 20-40min....to raz a 2 przy -5 stopniach na magazynie skanery wieszaja sie dosc czesto warunki zatrudnienia i warunki pracy nadaja sie do zgloszenia PIP co tez uczynie z samego poniedzialku.(yadovic) odrazu widac ze podobna Ci sie praca to pracuj sobie zapewne czeresniaku z Lublina i nie wprowadzaj tu ludzi w blad ze tam jest tak kolorowo.9zl na godzine to nikt tam na oczy nigdy nie widzial i nigdy nie zobaczy z tego co rozmawialem z dorobiajacymi tam.Ogolnie to wyglada tak ze kazdy sie zatrudnia na chwile i spada jak znajdzie normalna prace osobiscie nie polecam.Chyba ze masz tylko podstawowke jak kolega wyzej i brak perspektyw na normalna prace.Nie dziwie sie juz ze szafek nie daja 1 dnia po przyjciu do pracy bo jak kazdy normalny policzy sobie ile zarobil i ile moze zarobic to s....lalal po 1 dniu.A zeby bylo smieszniej kierownika na oczy nie widzialem.Info dla zlodzieji jest kontrola ale sprawdzaja tylko kieszenie nie macaja po spodniach bluzach etc prosza o wyjecie wszystkiego z kieszeni na magazynie nie ma zbyt wielu kamer tazkze tasmy w dlon panowie i panie bo chyba tylko w tem sposob da sie tam miec 9zl na godzine hahahahaha.

Zostaw opinię o Komplex Torus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplex Torus