Komplex-Torus Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

Paulina

@szkoda czasu, dlaczego masz taką opinię o firmie? Jako pracownik mógłbyś napisać o warunkach zatrudnienia? Jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z pracownikami? Czy pracodawca oferuje dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Podziel się swoim doświadczeniem. Aktualnie firma szuka młodszego specjalisty do spraw rozwoju marek, młodszej księgowej, regionalnego kierownika sprzedaży. Oferują pracę w dynamicznym zespole, stabilne zatrudnienie, motywacyjny system wynagrodzenia, możliwość rozwoju i szkolenia.

Agata

Nie brzmi to najlepiej. Może chociaż atmosfera między pracownikami jest pozytywnym aspektem pracy w firmie Komplex Torus?

Agata

Dlaczego chcą uciekać z Komplex?Według Ciebie rzeczywiście są ku temu jakieś powody?

Ania Nowy wpis
@Paulina

Oczywiście, każda firma pisze o rozwoju i przyjaznym środowisku pracy jak również zgranym zespole. Niestety, ale to różnie bywa. Ja nie zauważyłam ani szkoleń ani tego super rozwoju. Imprez też nie, ale to też zasługa koronawirusa.

Czy Komplex Torus praktykuje "luźne piątki"?

Ania Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma czegoś takiego jak "luźne piątki" pracuje się normalnie jak każdego dnia.

Pytanie Nowy wpis

Jak jest z pakietem medycznym w Komplex-Torus Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Marta Nowy wpis

A magazyn jakie ma godziny pracy wiecie może ?

Aleksander

Hej, macie jakieś informacje o warunkach pracy w Komplex Torus? Jak układa Wam się współpraca z tą firmą? Pozdrawiam.

Michał

Z twojego postu widać że pracowałeś tylko chwilę. Mimo problemów magazyn próbuje łatać co handel sknoci. Ludzie w magazynie pracują po kilka do kilkunastu lat mimo jak słusznie zauważyłeś magazynu z innego wieku. Chyba to coś znaczy przy zapotrzebowania na magazynierów w każdej firmie.

@Michał

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd używając argumentu o pracownikach wieloletnich jako przykładu, że da się tam pracować ! Z całym szacunkiem dla ludzi, ale jeśli ktoś pracuje tam wiele lat, to tylko źle o nim świadczy, czyli że jest świadomy, że nie przyjmą go do lepszej, normalnej pracy, bo: ma słabe kwalifikacje, niestety nie ma nienagannej prezencji, odpowiadają mu niskie zarobki, lubi byle jakie warunki typu brud, zimno, zrujnowany magazyn, mocno zużyte narzędzia pracy, jak wózek paletowy, nie przeszkadza mu bałagan organizacyjny w postaci zatrudniania osób z zagranicy nie mówiących po polsku.. Odradzam !

Michał
@Tragiczna praca

To prawda że Magazyn jest z lat 50-tych, przeważają pracownicy z Ukrainy, że jest zimno ale nie prawdą jest to że nie ma wieloletnich pracowników. Skoro jesteś byłym pracownikiem to albo byłeś słaby i Cię wyrzucili albo pracowałeś tylko chwilę. Podeimując pracę nie widziałeś magazynu???? Coś słabo z twoim wzrokiem :)

Dl

Ile jest obecnie zmian ?

Nie nie

Zrujnowany magazyn, zrujnowane wózki paletowe, brak ogrzewana, zatrudnianie obcokrajowcy nie mówiących po polsku, niskie zarobki. Usuwane są negatywne opinie - szokuje mnie to !!

Marcel

@LoveJoy a to nie ma tu szkoleń z bezpieczeństwa pracy że się takie zdarzenia pojawiają?

@Marcel

Tam nic nie ma. Magazyn zrujnowany, brak ogrzewania, niskie zarobki, obcokrajowcy nie mówiący po polsku.. Ogólnie na szkoleniach BHP w firmach przestrzega się przed tym, co znajduje się właśnie w tej firmie.. Odradzam !

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

@Pytanie

Nic nie jest organizowane. Gdyby mieli od czegoś zacząć, to należałoby wyremontować magazyn, wyposażyć go w ogrzewanie, podwyższyć niskie wynagrodzenie, zatrudniać pracowników mówiących po polsku. To jest skandal, żeby takie miejsce pracy istniało. Prawdopodobnie nikt nigdy nie zgłosił do PIP, jakie tam warunki panują i dlatego ta firma prowadzi tam działalność. Odradzam !

LoveJoy

A na przyszłość: trzymaj swoje stopy z dala od wózków widłowych synku.... Naucz się, że jak wózkowy jedzie z paetą, to Twoim psim obowiązkiem jest zejść mu z drogi....

Magda

@ania a nie macie jakiś integracji żeby polepszyć ten kontakt ?

Ania

Nie zauważyłam budowania jakiś super relacji. Są poprawne kierownik-pracownik. Kierownik karze - pracownik robi. I tyle.. Jak coś źle to wina pracownika. Prezes wymaga od kierownika, kierownik od pracownika. Mówienie sobie "dzień dobry" wynika z dobrego wychowania człowieka.

Kierowca

Nikomu nie polecam. Cały dzień przestałem i o 16 tej raczyli rozładować. Lepiej omijać szerokim łukiem takie firmy.

Agata

@Mania A czy do wynagrodzenia w Komplex Torus dochodzą premie plus nadgodziny, które automatycznie zwiększają pensję?

Henio

W centrali firmy "Jawa" przy ul .Gierdziejewskiego nowoczesne biura z zadbanymi kobietami ,klimą itd. , 20 metrów dalej znajduje się centrum dystrybucji tejże firmy "Komplex Torus" .Hala z magazynem ,a w tym magazynie DRAMAT!

Zenek
@Henio

Nie powiedziałbym, że mają nowoczesne biura. To dziwne miejsce. Prezes ogromnie z siebie zadowolony i zadufany. Lubi słyszeć swój własny głos. Zatrudnienie na B2B i żadnych dodatków. Praca dla desperatów. Żal mi tych, którzy jeszcze tam zostali. Za ich plecami toczą się małe gierki...

beata

Praca od pon. do sob. na umowie najniższa krajowa (usunięte przez administratora)(ewentualne podwyżki też są tak załatwiane) ,w hali spartańskie warunki ,3/4 osób z umiarkowanym upośledzeniem (usunięte przez administratora)

Stefan

Niestety nie uda się wszystkim dopasować pracę do zainteresowań. Generalnie mając chęci do pracy można być zadowolonym.

Alex

Firma niedoceniająca pracownika. Kierownik działu obsługi klienta obłudna, obgaduje każdego w zasięgu wzroku, pozornie sympatyczna, po pewnym czasie dostrzega się fałszywość jej zachowania... Dogaduje i obgaduje. Stres. Ogromny stres. Nacisk. Pracować tam to koszmar. Brak czasu na zjedzenie kanapki. A jak już jesz, to fatalne uczucie gdy pada na ciebie pytające spojrzenie: jesz a nie pracujesz? Ponura atmosfera. Przyszłam do pracy 20 minut wcześniej i poszłam do toalety a jak wróciłam po 2 minutach to pytanie: spóźniłaś się do pracy? Wyzysk. Smutne albo "lisie" oczy mijanych osób na korytarzu w drodze do WC. Nikomu nie życzę takiej przykrej pracy w tak niemiłej atmosferze.

szkoda czasu

Smutne miejsce dla zdesperowanych co albo nie nadają się do normalnych firm lub po prostu nie chcą zmian z lenistwa i strachu

Paulina

@GOŚĆ zawsze może dodać tutaj swoją opinię na temat Komplex Torusu. Na pewno wielu użytkowników pozna odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania i dowie się czegoś innego, jeśli posiadasz taką wiedzę oczywiście, na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

Komplex-Torus Sp. z o.o.