Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

kiki

A ja pracuję już od jakiegoś czasu i jest raz lepiej i raz gorzej.Kasa dla miejscowego co ma blisko to jeszcze ujdzie.(1500-1800zł).

yadovic

kolego(usunięte przez administratora) skoro pracowales jeden dzien to znaczy ze wcale nie pracowales 60 lini w 8 h to zalosne. Nie raz i nie dwa przychodza takie miernoty zyciowe i mysla ze im sie cos poprostu nalezy bez pracy bez niczego. Zal czytac twoje wypociny zalosny kolego jestes.

terror

Dodam tylko ze magazyn ursus

terror

Bylem dzis 1 dzien w tym magazynie i ostatni obecnie jest 27 gr za linijke towaru to jakas kpina przez 8 godzin nie bedac na przerwie udalo mi sie zrobic okolo 60 lini.Dlaczego tak malo?Dlatego ze towar czesto schodzacy nie jest usupelniany a na sciagniecie przez operatora czesto czeka sie 20-40min....to raz a 2 przy -5 stopniach na magazynie skanery wieszaja sie dosc czesto warunki zatrudnienia i warunki pracy nadaja sie do zgloszenia PIP co tez uczynie z samego poniedzialku.(yadovic) odrazu widac ze podobna Ci sie praca to pracuj sobie zapewne czeresniaku z Lublina i nie wprowadzaj tu ludzi w blad ze tam jest tak kolorowo.9zl na godzine to nikt tam na oczy nigdy nie widzial i nigdy nie zobaczy z tego co rozmawialem z dorobiajacymi tam.Ogolnie to wyglada tak ze kazdy sie zatrudnia na chwile i spada jak znajdzie normalna prace osobiscie nie polecam.Chyba ze masz tylko podstawowke jak kolega wyzej i brak perspektyw na normalna prace.Nie dziwie sie juz ze szafek nie daja 1 dnia po przyjciu do pracy bo jak kazdy normalny policzy sobie ile zarobil i ile moze zarobic to s....lalal po 1 dniu.A zeby bylo smieszniej kierownika na oczy nie widzialem.Info dla zlodzieji jest kontrola ale sprawdzaja tylko kieszenie nie macaja po spodniach bluzach etc prosza o wyjecie wszystkiego z kieszeni na magazynie nie ma zbyt wielu kamer tazkze tasmy w dlon panowie i panie bo chyba tylko w tem sposob da sie tam miec 9zl na godzine hahahahaha.

yadovic

to prawda na magazynku nie jest idealnie ale to fajna zabawa jesli zalezy ci na pracy.Oczywiscie kierownik w czerwonym sweterku to buc i czlowiek ktory mysli ze jest tam najwazniejszy ale to naprawde pikus. Dobra atmosfera nie ma pospiechu siedzisz ile uwazasz za sluszne masz swoje tempo przerwy robisz kiedy chcesz ogolnie jedyne wady to zimno i stawka ktora jest zalezna od twoich wynikow pracy.Oczywiscie mozesz przejsc na prace godzinowa gdzie masz 9zl do reki za godzinke ale wtedy przerwy wyjscia i przyjscia masz juz odpowiednio regulowane. No i dobre sa soboty. Nie wazne ile zrobisz czy co bedziesz robil za sobote jest sto zlotych do kieszeni wyplacane 10 nastepnego miesiaca. Praca akordowa polega na wydawaniu towaru dla danej firmy przy pomocy skanera. Ile zrobisz tyle zarobisz. Srednia placa za jedna zrobiona linie to 25groszy ale im wiecej zrobisz sztuk tym ta stawka moze sie podniesc. Praca dla wytrwalych ktorzy chca zarobic poprzez prace a nie lenistwo.

zurek

2 minuty zajela mi rozmowa na magazynie, nie dosc ze gosc w zajebistym czerwonym sweterku cicho gadal to niewyraznie. A ze macie tam zimno jak w psiarni zakrecilem sie na piecie i tyle mnie widzieli. Dwoch studenciakow zostalo, pewnie beda(usunięte przez administratora)w zimnie za grosze, a pozniej plakac ze jak maja robote to za mala kase ;) trzeba miec nierowno pod sufitem zeby sie godzic na taka prace, ale widac studenciaki spod radomia i innych wioch nawet(usunięte przez administratora)za pare zlotych :)

koncernowy

Daj sobie spokòj w Warszawie są dwa nieroby siedzą tylko w biurze i z tego co wiem nie ma z nich pożytku . Paru przedstawicieli ogòlnych przez nich odeszło z ktòrymi można było się porozumieć i wiele spraw załatwić .

Jak bedziesz podlegał pod oddział Siedlce to masz super regjonalnego .

123"

Witam, Jak wygląda praca w tej Firmie na stanowisku PH? Kasa (podstawa + system premierowy), atmosfera, przełożony, narzędzia pracy, limity itd. Jest rekrutacja na woj. lubelskie. Z góry dzięki za każde info :-)

To prawda była to frma w ktorej chciało się pracować. Stara kadra jest uswana przez [usunięte przez moderatora] za krytyke.[usunięte przez moderatora] Jak horągiewka aby jemu i braciszkowi było dobrze . Sa odpowiedzialni za atmosfere na magazynie. Pozostały tylko osoby które wchodzą im w (usunięte przez administratora) i na sprawach w sądzie za bony są gotowe wszystko potwierdzić

Jeden z najlepszych z najlepszej ekipy!!!

Mimo tego Komplex to [usunięte przez moderatora] ale stała ekipa juz nie wymieniając bo każdy wie jakby nie patrzeć!!!Robili prace zarabiali tyle co połowe zarabia sweetaśny [usunięte przez moderatora] i doszło do tego ze brak wiedzy i poruszania sie po magazynie wzieło góre.To sie nigdy nie zmieni zostali Ci co się zgodzili na obciecie wynagrodzenia.Jak nigdy pozdrowie tych najlepszych których nie ma zostali nie liczni ale oczywiscie na łasce szkoda troche bo za grosz honoru nie mają te osoby zostając w tym [usunięte przez moderatora]!! Nie żałuje ze zmieniłem prace mam lesze warunki a tym bardziej Mnie szanuja i nie traktuja jak smiecia chodz nigdy nie zwracałem na to uwagi bo robiłem tam temat w postaci [usunięte przez moderatora] wynagrodzenia !!! Co tu duzo mowic odradzam wszystkim tam pracy bo jak chcesz zostac wykorzystanym a nie masz głowy do tego to Cie zjedzą .... Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] Babic !!

nik

Podobno [usunięte przez moderatora] już nie ogarnia .Chodzi po firmie plotka jakoby błagał na korytarzu jakiegoś pacjenta aby przyszedł do pracy. Ciekawe czy to ten nowy [usunięte przez moderatora] szwendający się po biurze .

ms

Są takie w tej firmie co za [usunięte przez moderatora] miały obiecany awans i nic im z tego nie wyszło .

xyz

ostatnio przyjeli nowego kierownika,przyznam że prezentuje się nieżle,ale nie samą prezencją się żyje

romek

Dlaczego wyrzuciliscie najlepszych ludzi ,ktorzy robili dla was najlepsza robote (usunięte przez administratora) poswiecalem sie dla was pracujac po 14-16 godzin.[usunięte przez moderatora] brakuje mi paru osob z komplexu ktore mi przypisywaly zlecenia ,kierownikow niektorych ,ktorzy mi dopisywali godziny. Dyrektorze nie na miejscu jest przyjmowanie ludzi z ulicy i okradanie ich.[usunięte przez moderatora]

Najlepszy z najgorszych !!!

Complex to pajace haha Pan Lipiński to nawet '' żabki'' nie poprowadzi heh logistyk który zwalnia stałych pracownikow co zarabiają połowe od niego !! Raport mniejszości się kłania lamusie,chciwość Cię dopadnie zobaczysz !! 18 GROSZY AHAHAH zatrudnisz podobnych do siebie to będą pracować i pamietaj ludzie są mściwi to do Ciebie wróci !!!

serce

Inspekcja była nie raz jak pracowałam tam [usunięte przez moderatora]. Ale Komplex i tak ledwie zipie.Upadnie najdalej za kilka lat. Pozdrawiam

Jacek Sz

Kierownicy po podstawówce,rozkazujacy ludziom z wyzszym wykształceniem ,którzy chca dorobic.[usunięte przez moderatora] komplex torus.[usunięte przez moderatora] (usunięte przez administratora) co sprzata w okularach niech sie nie unosi i nie [usunięte przez moderatora] ,bo zapewne wyjdzie mu to nie na dobre,Pozdro dla [usunięte przez moderatora] ktory daje sie ruchac na kazda strone:)

wiki

szukają też księgowej dlaczego? poprzednia odeszła

nowy

witam wszystkich czy możecie podać adres tego magazynu ??? czy nadal tam jest tak źle ??? szukają kierownika zmiany to chyba ktoś zrezygnował ??? dajcie znać co tam się teraz dzieje. Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.