Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w JUAN SP.J.?

Magazyn Nowy wpis
@Pytanie

No to chyba sami wiecie. Po co te retoryczne pytania. Jest coraz gorzej

Ewa Nowy wpis

Cześć, w wątku wcześniej ktoś pytał o opiekę medyczną i dowiedziałam się dzięki temu, że jej nie ma w Juanie. Chciałabym więc dopytać jeszcze o inne benefity, czy na coś innego można liczyć w firmie? Może karta multisport lub jakieś bony/paczki świąteczne? :P

Magazyn Nowy wpis
@Ewa

Bu ha ha ha. Na nic nie można liczyć.

Obserwator

Wypisywanie bzdur, pomawianie, nie podartymi faktami z art. 212 KK podlega karze grzywny lub ograniczenia wolności. Wiec proponuje iść do Sądu bądź zamknąć buzię.

Prawda 2

Stanowczo potwierdzam Twój wpis. Tylko jest małe (ale). Ta osoba nawet nie chce słyszeć słowa Juan i nie interesuje go to co się tu dzieje. Tak więc z pewnością nie chciał by nawet z naszą Szefową rozmawiać.

Irena

JUAN to firma, która w swojej ofercie ma między innymi blaty, płyty meblowe i drzwi przesuwne. Czy są tutaj jacyś klienci firmy, którzy mieliby ochotę wypowiedzieć się na temat jej produktów? Jak oceniacie stosunek jakości do ceny? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Radiusz
Klient
@Irena

Z przyjemnością udzielę Pani informacji i porady. Jeżeli nie ma konieczności, sugeruję omijać tę firmę z daleka. Oczywiście potwierdzam, że mają fajne produkty i wpasowują się w niszę. Niestety zamówienie produktów to problemy i udręka. Ale do rzeczy: 2 zamówienia i obydwa przygotowane błędnie,; ciągle braki, pomylone wymiary czy błędy w okleinowaniu. Ja nie jestem stolarzem, a zwykłym Kowalskim, który potrafi przygotować projekt szafy czy szafek kuchennych. Pomimo, że bardzo precyzyjnie opracowałem projekt mebli i wydałem na materiał w firmie Juan około 3 tys pln, otrzymałem płyty o wymiarach niezgodnych z zamówienie lub z błędnie przygotowaną okleiną ( przykład to 6 identycznych elementów z czego jeden nagle z inną okleiną) Nie byłoby aż takiej niedogodności, gdyby nie fakt, że zwykle są to produkty wielkogabarytowe, których nie da się transportować osobowym samochodem a realizacja ostatniego projektu to 470kg płyt i a podjęcie realizacji po raz kolejny kończy się rozgrzebaniem i bałaganem w domu przez kolejne 3 tygodnie. Szkoda... Pozdrawiam serdecznie

RIMEB
Klient
@Irena

Spoko cena i jakos ok ale sa bardzo czesto wypaczone krzywe to wielki minus przy laczeniu w kuchniach

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Co jaki okres czasu w JUAN SP.J. można ubiegać się o podwyżkę?

Ciekawski

Czy coś się zmieniło od czasu tego wpisu?

Jak jest z pakietem medycznym w JUAN SP.J.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Nie ma pakietu medycznego.

Powinna być firma jak najbardziej zamknięta. Zagrożenie jest ogromne. Styczność jest z potencjalnymi zarazonymi

Kierowca
@.

Jak zamknięta jak masz pieniądze to sobie zostań w domu ja muszę pracować.

Lolo

Oczywiście że tak, zarówno pracownicy jak i klienci są narażeni. Trzeba zachować ostrożność i odczekać

Zadowolona

A mi tam praca w JUAN się podobała , praca po 9 godzin Ale kiedy chciałam mogłam sobie zrobić przerwę nikt nie robił problemów, atmosfera też fajna jak dasz się lubić I nie zwalasz pracy na kolegów lub koleżanki. Wynagrodzenie sam sobie negocjujesz na początku mi bez prośby zrobiono podwyżkę. Szefowa najwspanialsza I najcieplejsza osoba w JUAN, zamiast wypisysywac tu bzdury idźcie z nią porozmawiać, każdego wysłucha I zawsze stara się żeby każdy był zadowolony. Widocznie brak wam odwagi na cokolwiek wolicie siedzieć oglądać tutaj ta stronę I marudzić jak wam to niedobrze .

@Zadowolona

wow, ale cukru, już w firmie mamy jednego zakompleksionego małego du......właza , jeden wystarczy na całą firmę A jeśli chodzi o szefową to pełen szacun ,tylko szkoda że we wszystkim słucha małego doradcy. Oby się kiedyś na tym nie przejechała.

miły

Dziękujemy szefowej za wypłaty po podwyżce .Porażka jeszcze gorzej jak przed podwyżką.

Czy w JUAN SP.J. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

SA

Witam, Na okres próbny podpisywana jest umowa o pracę na 3 miesiące. Pozdrawiam

I znów odchodzą dobrzy ludzie z firmy. Wiem że nie ma ludzi nie do zastąpienia ale zastanówmy się czy opłaca się żeby się zwolnili ????. Bo to są ludzie bardzo życzliwi Pozdrawiam i życzę im powodzenia mają fach w ręku. Bardzo ale to bardzo miło się z wami współpracowało

Ja

Dzień dobry. Przyjęcie jak przyjęcie ja jestem na każdym przyjęciu coś wypić i wyrwać i być zadowolonym z życia .

Uczestnik
@Ja

Po to się to robi. Popić,(usunięte przez administratora) I do domu, udawać że nic się nie stało ????????????

Wesoły
@Ja

Czyli nic się nie zmienilo od 5 lat to samo

Wesoły
@Wesoły

Sorki nie "od 5" tylko "od 25"

Zosia

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Słyszałam o niej więcej dobrego niż złego, mam tylko pytanie odnośnie własnej działalności. Dowiedziałam się od znajomej która pracuje w Oddziale produkcyjnym w Grajewie że nie robicie problemu jeżeli pracownik po wykonaniu własnych obowiązków w godzinach pracy zajmuje się sprawami własnej firmy czy też męża.Tzn. że można korzystać z firmowego sprzętu typu laptop ,drukarka fax itp.czy też raczej bazować na swoim sprzęcie? Bardzo by mi odpowiadała taka współpraca gdyż pracuję na pół etatu jako spedytorka więc mogłabym pogodzic te dwie prace. A wiem też że prowadzicie działalbość transportową więc moja rado$ć będzie jeszcze większa. Nie rozumiem tylko tylu negatywnych komentarzy, przecież większość pracowników biurowych ma się tam jak bułeczki w maśle mogą robić co im się podoba. Praca na 2 etaty w tym samym czasie to oczywiście 2 wypłaty(swoje czy męża i tak do jednego worka)to szczyt marzeń . Czekam na odpowiedz

Anty juan

A juanowcy jak kasowali wpisy, tak nadal kasują. Nie dajcie się nabrać na ich ściemy. Omijać z daleka

VooDoo
@Anty juan

Zgłoś się do specjalisty. Zapłacę.

miś

Witam. Niestety wigilia w firmie juan ,to pomyłka muszę stwierdzić że przypomina dyskotekę lub wczesny karnawał . Jest to śmieszne że ludzie którzy to organizują nie mają pojęcia co znaczy firmowa wigilia !!!

Miś2
@miś

To nie wigilia, to żenada. Raczej zabawa wiejska z chwaleniem się jak to firma jest ach i och. Fałszywe usmieszki i fałszywe życzenia. Poprostu porażka Brakowało tylko striptizerek i było by jak w klubie ze striptizem.

uczestnik
@miś

Jak zwykle znajdzie się ktoś, komu nie da się dogodzić nawet gwiazdką z nieba.. Impreza była super, wszystko zorganizowane od A do Z, a wiecznie niezadowolonym i zazdrosnym marudom proponuję następnym razem nie brać udziału lub zmienić pracę. Przestańcie wylewać swoje bóle d.. w internecie, bo to jest żałosne.

VooDoo
@miś

A gdzie była informacja, oficjalna, że to Wigilia? Nie podobało się, liczę, że wyciągniesz wnioski i następnym razem, dobrowolne było uczestniczenie, zrezygnujesz a nie anonimowo, wiadomo!, bluzgasz na wszystko i wszystkich. Masz jakiś problem ze sobą? Może specjalista potrzebny, polecić kogoś?

Xxl

Szukam pracy na kierowcę kat c. Czy są przyjęcia w juan Warszawa. Ewentualnie z kim mozna się kontaktować. Pozdrawiam

Pracodawca

@Xxl

Dziękujemy bardzo, ale w obecnym momencie mamy pełną obsadę na stanowisku kierowcy. Pozdrawiamy

Czy JUAN SP.J. zapewnia kartę multisportu?

Asd

Nie

Anty juan

A juanowcy jak zwykle kasują prawdziwe wpisy. Wpisy które pokazują jaką są firmą. Firmą która pomiata pracownikami, którzy nie chcą pracować po 9 godzin. TERAZ to już robię screeny.

Krzysztof
@Anty juan

9 godzin jest to standardowy czas pracy w firmie JUAN SP.J.? Widzę, że masz doświadczenia związane z tym pracodawcą, dlatego mam nadzieję, że będziesz mógł rzetelnie odpowiedzieć. Przede wszystkim ciekawi mnie, czy zdarza się tak, że pracownik zostaje po godzinach w pracy, czy raczej takie sytuacje nie mają miejsca?

Pracodawca

@Anty juan

Moderować, czy też archiwizować wpisy może wyłącznie Administrator serwisu gowrok.pl jeżeli naruszają one dobra osobiste komentowanych osób lub firm oraz łamią Regulamin forum. Zachęcamy zatem do zapoznania się z określonymi zasadami publikowania wpisów na tym forum oraz do konstruktywnej i kulturalnej dyskusji, wówczas nie spotkasz się z usuwaniem Twoich wypowiedzi. Zarzuty postawione w Twoim komentarzu są bardzo poważne, abyśmy mogli dokładnie zbadać sprawę i wyciągnąć konsekwencję, prosimy o przesłanie dokładnego opisu zdarzeń, w których spotkałeś się z takim zachowaniem ze strony przełożonego na adres gowork@juan.pl dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić te kwestię. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

JUAN SP.J.