Opinie o Blaty Juan (Juan Sp.J.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JUAN SP.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w JUAN SP.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JUAN SP.J. w Warszawa

::)

Firma obrażona jest na pracowników , którzy sami się zwolnili.... bo chciano ich zwolnić i wymienić . Żenujące zachowanie.......

ymhm
@::)

Ze coooooooooooooooooooooooooooooo??????????????????? Chyba oglądacie za dużo " Dlaczego Ja" Żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uwielbiam mojego szefa

Przemek nikomu do niczego tu jest nie potrzebny i tak nic nie robił a jego specjalizacja KOPERTY ŚWIĄTECZNE Stara gwardia sama się zwolniła a nowa sobie radzi Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki .

@uwielbiam mojego szefa

Brawo za odwagę w końcu coś wychodzi na jaw i to na forum

brawo dla tych co odeszli:)
@Obserwator

Rolą świetnego managera jest zarządzanie !!!!!! Można Go lubić lub nie lecz trzeba oddać , iż zarządzał świetnie. Wyniki o tym świadczą !!!! . Od pracy na co dzień są pracownicy a jak komuś to nie pasuje ..... nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma .

Misiek

Jest tylko jedna osoba która potrafiłby to jeszcze posklejac

Dama
@Misiek

Jeśli myślimy o tej samej osobie to mogłaby teraz spokojnie podwoić obroty.

M.W.
@Dama

Nie marzcie nawet o tym że się do (usunięte przez administratora)zwrócą, psy na nim wieszali 7 lat i co teraz mieliby się przyznać źe było ok?

Mk
@M.W.

Nie został już nikt kto zna jakichkolwiek klientów nie mówiąc już o doradztwie technicznym najsensowniejszym rozwiązaniem byłby powrót(usunięte przez administratora) teraz bez działu handlowego nie widzę tego rownia pochyla już to widać i w obrotach na sprzedaży i na stolarni, to nie handel to maskowanie roboty

@Mk

No i gdzie te powroty? Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki...

;)
@Obserwator

Powroty zaloty, czekacie na gen Andersa na białym koniu?

@;)

Na ratunek...

;)
@Obserwator

To się raczej nie doczekacie

MK

Ostatni gasi światło

MK
@Obserwator

O kim konkretnie piszesz ?

Ktoś

Nie dość że mają wiedzę to i wyglądem nie grzeszą

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie JUAN SP.J. na stanowisko Sprzedawca? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Do Emilia

Chcesz pogadać? To możemy zawsze!

EK
@Do Emilia

Wystarczy zadzwonić, lub napisać. Pozdrawiam

Do Emilia
@EK

Jak na razie my mamy co robić, wy nie macie kim, ale poważne propozycje rozwazymy

@Do Emilia

Zastanowiles się co zrobiłeś?

?

W sensie?

@?

Łatwo rozwalić wszystko a w sieci być nie wiadomo kim.

Były

Prawda sami! Ale może ktoś im pomógł może była to manipulacja? Może była sztucznie narzucona marża np na osb, zeby wypromować "swoją cudołękę"? Może brak przyznawania limitów i zakaz kontaktów z (usunięte przez administratora)? Może w końcu "przeciek z góry" ze (usunięte przez administratora)jedzie z wypowiedzeniami? Teraz już sie nie dowiemy!

Klient

Zaczelo sie zwalnianie w bialych blotach od (usunięte przez administratora)ze sklepu i (usunięte przez administratora)z magazynu byly to osoby ciagnace ten balagan

klient.
@Klient

Teraz kolejna osoba ze sprzedaży się zwolniła....

Kierowca
@Klient

Tylko (usunięte przez administratora)się zwolnił sam więc nie pisz głupot a w JUAN się pracuję dobrze narzekają ci co nic nie robią

@Kierowca

Nie tylko on

Oni sami sie zwolnili

@Kierowca

Co może powiedzieć kierowca o pracy na miejscu. Wyjeżdża w teren i nic to nie interesuje.

ktoś

oddział białe błota się sypie... 4 najważniejsze osoby ze sprzedaży same się zwolniły!!!!!

wehg
@ktoś

Można wiedzieć jaki był główny powód ?

@ktoś

Bardzo dziwne, mówią że w biznesie nie ma sytuacji bez wyjścia, każda decyzję można cofnąć, zmienić kwestia argumentów

obcy

Co masz na myśli ?

@obcy

Nikt nawet nie powalczył o tych ludzi

obserwator
@ktoś

A kto miał walczyć? Taniej przecież zatrudnić nowych, pchają się drzwiami i oknami hahaha

@ktoś

Teraz już Pan wie przez kogo to się wydarzyło.

Kiler

Wykończył 9 kierownikow: Wrocław 3, Bydgoszcz 3, Grajewo 2, Szczecin 1

@Kiler

Wykończył i sie zwolnił . Teraz moze wreszcie firma zacznie normalnie funkcjonować .

@Ktoś

Wykończył nie tylko kierowników ale także pracowników... Tylko szkoda że nikt na górze tego nie widział. Ludzie boją się mówić...

@Misiek

Trzymał wszystko za mordę :) (usunięte przez administratora)to imponowało rozwalił Wrocław Szczecin Bydgoszcz (usunięte przez administratora)

E

Zgadzam się

dama.....

(usunięte przez administratora) się zwolnił?

A.S.
@dama.....

Pewnie co niektórzy żałują że nie zdołali wytrzymać do tego dnia

Misiek

Dokładnie Nic dodać nic ująć Gratulacje dla niego ze tyle wytrwal i potrafił zmanipulować Lysego

(usunięte przez administratora) Prawidłowy krok, plus za kreatywne myślenie, ale budowę domu zaczyna się od fundamentów reszta cegielek same się ulozą.

Mistrz
@:)

I chce sie pracować !!!!!

@Mistrz

???

Anna Jantar
@:)

Najtrudniejszy pierwszy krok, za nim innych zrobisz sto. Najtrudniejszy pierwszy gest, przy drugim już łatwiej jest.

Nic tylko zawijać manele i na emeryturę

Jayjay

Obsługa fatalna. Nie wiem od czego oni tam sa chyba od picia kawy. Nie polecam.

stary klient Juana

(usunięte przez administratora) (dzięki zwolnieniu się fachowców) zadowolona ...... Bo niby co ma innego do robienia w życiu niż miłość do Juana. Idealny pracownik....

@stary klient Juana

O kim nowa?

Dario999

Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy jako magazynier w oddziale w Białych Błotach ? Zależy mi na Waszej opinii ponieważ myślę nad pracą w tym miejscu a nie wiem czego się spodziewać ? ? ?

@Dario999

Po tej firmie niczego dobrego

@Dario999

Po tej firmie niczego dobrego

Asia

Żenada osoba ciągnąca stolarnie potraktowana jak... Zresztą czego się można było spodziewać

Dew

A co z warszawskim juanem ??? Co tam piszczy???

klient

Ciekawe kto tam pracować teraz będzie...... Masakra...

DARO 93

Witam Mam pytanie odnośnie pracy PH jakie zarobki, jakie narzędzia ( samochód komputer telefon) ogólnie jak jest

@DARO 93

Poczytaj wpisy tu

aw
@DARO 93

dzieci ('93) nie potrzeba w takiej firmie... handlowiec dostaje auto z gps (monitoringiem pracy)

tomcio

Witam , mam problem robiłem parę fotek na firmowej wigilii i okazało się że nie mam żadnego jak by ktoś mógł mi przesłać to byłbym bardzo wdzięczny dziękuję z góry. tomek.m70@wp.pl

robot

Dla(usunięte przez administratora)jesteście tylko robolami i nie tylko robi wigilię dla nas(usunięte przez administratora)m które musi zaprosić zamiast podzielić pieniądze w śród nas lub dać biednym. Ja idę na wigilię tylko dla tego żeby potem się nie czepiał. Moim zdaniem powinno się nie iść .

hgv

@Szczecin nie rozumiemz bytnio o co Ci tutaj chodzi

Zostaw merytoryczną opinię o JUAN SP.J. - Warszawa

• Jak się pracuje w JUAN SP.J.?

Zobacz opinie na temat firmy JUAN SP.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JUAN SP.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JUAN SP.J.