JUAN

Szczecin

Opinie o JUAN

Maja
użytkownik zarejestrowany

Sporo osób wypowiada się z perspektywy klienta. A jakim pracodawcą jest JUAN? Chętnie usłyszymy więcej od jej obecnych pracowników. Jak wygląda praca w działach firmy? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Co lubisz w swojej pracy?

Mariusz

Obsługa na dole zawsze była w miarę sympatyczna w przeciwieństwie do napuchniętej i wiecznie niezadowolonej pani '' dyrektor ''

Florek

Miła obsługa , fachowe doradztwo w każdej sprawie . Polecam firmę w 100% . Szybka obsługa , nigdy nie czekałem w kolejce dłużej niż 15 minut,chyba że się trafi marudny klient ,który sam nie wie czego chce , a później hejtuje !!!!! Dziękuje za wspaniałą współprace , która mam nadzieje będzie się dalej tak układać .

Agnieszka Glinska

Bardzo rzetelna obsługa, miłe Panie. Jestem bardzo zadowolona.

Michał Przybył

Naprawde nie polecam tej firmy pan Marian z wydawki wkładał mi ręce w majtki i mówił ze tylko formatke wyciągał a pani Paulina z kasy ma wąsy

malwina
użytkownik zarejestrowany

@tokaj ale jednak warto takie wymagania spełnić bo jednak jest stabilna umowa o pracę a to dzisiaj luksus w ten branży

A

tytan - 2016-01-08 02:37:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Dużo ostatnio mówi się o tej firmie. Albo przynajmniej na takie towarzystwo powiązane z nimi trafiam. Niemniej ludzie wypowiadają się na temat Juana pozytywnie Czy możesz tak jakoś uszczegółowić o tych pozytywnych wypowiedziach? brokuł - 2016-01-23 21:17:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) @tytan pewnie, że pozytywnie, przecież atmosfera jest u nich dość dobra. Ostatnio szukali tylko kogoś na specjalistę ds. zakupów i zobacz, że jest nawet umowa o pracę. I znowu ten spec ds.zakupów …serio? I NAWET umowa o prace? No i ta atmosfera… dro - 2016-02-03 19:25:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) No na to stanowisko specjalisty ds. zakupów @brokuł nie tylko jest umowa o pracę, ale i szkolenia i stałe godziny pracy, no a do tego można się rozwijać. Czyli nie tylko UMOWA O PRACE, SZKOLENIA ale NAWET STAŁE GODZINY PRACY !!!!!! i można się rozwijać! 7654 - 2016-02-10 17:46:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) najwiekszym plusem na stanowisku specjalsity do spraw zakupu chyba jest to ze oferuja szkolenia bo wiaodmo ze mozna sie waznych rzeczy tam nauczyc wtedy …reszta jest milczeniem…..

szczeciniak

witam tez chcialbm sie dowiedziec czegos wiecej o tym juanie w szczecinie,dlaczego jest tak duza rotacja kierowcow,nie ukrywam ze jestem zainteresowany praca u nich ale chyba cos jest tam nie tak.podajcie jakies info.

hwdp

To że wymagaja karte do tacho to oczywiste. Jeżdze 10 lat z tego jakieś 7 lat na nowym tachografie. Bardzo mało zostało autek z tarczkami jakieś euro 3 jeszcze po skandynawi jeżdza.

hwdp

Witam kolezanki i koledzy. Może ktoś napisze jak w firmie Juan wygląda praca kierowcy CE? Chodzi mi o atmosfere w pracy,tacho,zarobki itp.

tomi

Witam wszystkich Zacznę od tego jak ktoś wyżej wspomniał traktowanie pracownika jak śmiecia zero szacunku druga sprawa nie jaki pan Sza.... najmądrzejszy człowiek na ziemii nie ma pojęcia o pewnych elementarnych zasadach ale w jego wieku ciężko będzie mu cokolwiek pojąć fakt człowiek uczy się całe życie.... sprawa kolejna godziny pracy 9w tyg plus 2 soboty po 5h kasa 2200 na łapkę za tyle godzin .... pozdrawiam pracujące szare myszki

gość

Widzę,że szukają kogoś na stanowisko Kierownika Biura co robi taka osoba w Juanie na tym stanowisku?, jak pamiętam kiedyś tam był Pan A..m czy już go nie ma? oraz przy okazji czy warto się tą firmą interesować bo komentarze o firmie raczej mało przychylne. Jeśli ktoś ma ochotę szczerze podzielić się opinią to bardzo proszę o kilka słów.

michał
użytkownik zarejestrowany

no nie wiem czy chcesz iść do Szczecina czy konkretnie wolisz w Warszawie poszukać dobrej pracy, bo to różnie może być. Czekam jeszcze osobiście na nowe oferty pracy i nie wiem na co konkretnie moge liczyć, czy zorbić tak, że będe miał lepsze warunki pracy czy lepszą wypłatę. Dajcie znać jak coś, pozdrawiam.

buli

na początku jest fajnie i tylko na początku potem jest cytuje : jak ci nie pasuje to wyp , zamknij morde i tym podobne a najgorsza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to klient to słowa szefa

A

Co na to pracownicy? Czytałeś może inne posty na temat tej firmy? Jeszcze nie dotarło? Nie "wierzysz" że jest tak źle? Podaje definicje wiary za Wikipedią: Wiara - nadawanie dużego prawdopodobieństwa prawdziwości twierdzenia, w warunkach braku wystarczającej wiedzy

Klient

Firma Juan traktuje klientów jak śmieci i wpiera im kłamstwa, to ciekawe jak muszą traktować pracowników?! Żenada!

kombi 21

Popieram w 100 % opinie na temat Pana (usunięte przez administratora).....,to człowiek bez żadnych skrupułów i zasad,ciekawe czy rano może jeszcze w lustro spojrzeć.S(usunięte przez administratora)

nnnnnnnnnnn

Macie rację ale to tylko w Szczecinie jest tak . To wina kilera

W życiu nie spotkałem się z takim traktowaniem Po prostu masakra,brak słów.

qwerty

potwierdzam w 100% syf straszny

black

Witam, nikomu niepolecam tej firmy , szkoda tylko waszego czasu, wystarczy zobaczyć ile razy w miesiącu Juan ma ofert pracy, rotacja jak w młynie, ciągle nowe tważe - ludzie przychodzą i po pierwszym zebraniu z najmądrzejszym człowiekiem z ,,góry,, stwierdzają sami jaki PGR :) i te traktowanie przez tego ,,prostaka'' ludzim, ciągłe zastraszanie to nie koszry.Jeszcze raz NIEPOLECAM!!!!!!

Zostaw opinię o JUAN - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUAN