JUAN J.Szałański A.Woźniak Spółka Jawna

Białe Błota

JUAN J.Szałański A.Woźniak Spółka Jawna

Opinie o JUAN J.Szałański A.Woźniak Spółka Jawna

zuza kaszubowska

OOO w końcu ktoś się odważył.... ja się zastanawiałam czy pisać cokolwiek bo nie było żadnej opinii. Pan niezadowolony ma rację, Adaś jest niestety bardzo niemiłym pracownikiem który jest chamski i niepomocny. Nie polecam, szukajcie innych sklepów.

niezadowolony

Witam, niestety jestem baaardzo niezadowolony z obsługi w magazynie :( to jakaś porażka. Pan wysoki (chyba Adam) za bardzo sie nie interesuje tym co klient mówi, blaty podrapane i ogólnie nie są zdatne do niczego a on do mnie, że jak mi się nie podoba to mam sobie iść stąd i już nie wracać(napisałem bardzo delikatnie a pan Adam był ordynarny). Zostawił mnie z towarem bo przecież on ma wszystko w głębokim poważaniu. Brak szacunku dla klienta. To nie tylko moja opinia, moja żona też miała okazję tam być i niestety trafiła na pana wysokiego który również ją potraktował jak bydło, nie szanuje ani klienta ani nie pilnuje żeby towar był bez wad. Zróbcie coś z tym bo tracicie klientów którzy chcą dłuższej współpracy.

Zostaw opinię o JUAN J.Szałański A.Woźniak Spółka Jawna - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUAN J.Szałański A.Woźniak Spółka Jawna