Opinie o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Remondis Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remondis Sp. z o.o. w Warszawa

Ktoś Nowy wpis
Kandydat

Niestety po rozmowie rekrutacyjnej czekałam 4 miesiące zanim odpisali, że jednak mnie nie chcą.

Sławomir Nowy wpis
@Ktoś

A na jakie stanowisko aplikowałaś? Co możesz powiedzieć o samej rozmowie i jakie są tu wymagania wobec kandydatów do pracy? Czy Remondis oferuje konkurencyjne wynagrodzenie?

ktoś kto pamięta Nowy wpis
@Ktoś

Ja bym im odpisał, że po 4 miesiącach masz już lepszą pracę w lepszej firmie i nawet nie pamiętasz, że do nich kiedykolwiek aplikowałaś

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy jest możliwość pracy w Remondis Sp. z o.o. na część etatu?

księgarz

Panie Prezesie, z Remondisu ucieka coraz więcej osób! Pora chyba na podwyżki!

Anna

Cześć, zapoznawałam się na stronie internetowej Remondisu z tym jak wygląda w firmie proces rekrutacyjny. Jest tam wzmianka o testach wiedzy i językowych. Jak one dokładnie wyglądają? Ile trzeba poświęcić czasu na ich wykonanie? Czy każdy da sobie z tym radę? Ile trwa cały proces rekrutacyjny (wszystkie etapy)?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Remondis Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

były pracownik

No tak, ale to nic nowego w tej firmie. Kolesiostwo, układy i pracownicy życiowi nieudacznicy o najniższych instynktach i wartościach moralnych tam są już od dawna. Poszukaj czego coś nowego

Ivette
Klient

Gorąco NIE POLECAM firmy Remondis Medison!!! Warunki wypowiedzenia - nie można z nimi rozwiązać umowy, z miesięcznym wypowiedzeniem, natomiast sami dają prawo odstąpienia od umowy w każdej chwili Będziecie płacić za friko. Czytajcie uważnie umowę przed zawarciem z nimi współpracy

Anna
@Ivette

Czyli w takim razie jak dokładnie wyglądają warunki wypowiedzenia umowy ze strony pracownika Remondisu? Mógłbyś przybliżyć?

Karol

Uwaga na tą firmę (usunięte przez administratora) ludzi dają pracę następnie walą karę biorą ją dla siebie zarząd non stop ten sam kryją się robią wałki ,strasznie wredni ludzi przetargów nie wygrywają bo nikt im nie daje im pracy bo okradają podwykonawców naprawde i z całego serca odradzam tą firmę straszna znieczulica u nich tylko biuro ma mieć kase nie ciężko pracujący podwykonawcy

Maksym
Kandydat

Witam, ktoś może udzielić mi informacji jakie są średnie miesięczne zarobki netto kierowcy w Krakowie? Czy zarobki są zależne od danego regionu?

Sławomir
@Maksym

Pytałeś o zarobki na stanowisku kierowcy, jednak niestety nikt na Twój wpis nie odpowiedział. Mam przez to rozumieć, że nie udało Ci się tego ustalić? A może jednak wiesz ile dokładnie można tam zarobić? Każda informacja w tym zakresie będzie bardzo cenna.

Stanisław
Kandydat

Cześć Wam Ile można zarobić jako przedstawiciel handlowy lub key ? Jaki samochód ? Narzędzia ? czy są jakieś plany ? Ogólnie na stanowisku handlowym, z góry dzięki za wszystkie merytoryczne odpowiedzi

Gość
Kandydat

Czy pracował ktoś jako Referent ds. logistyki odpadów specjalnych ?

Jakie są warunki zatrudnienia w Remondis Sp. z o.o.?

Paweł Marki
@Pytanie

W Warszawie nie jest najgorzej, wypłata większa niż w MPO.

Sławomir
@Paweł Marki

Podasz jakieś widełki płacowe dla nowych pracowników w Remondis? Skoro tam pracujesz, to liczę też że wypowiesz się na temat tego, czy w firmie można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe. Czekam na Twoją odpowiedź!

Lola
@Paweł Marki

To że w Warszawie wyższe pensje to normalne.

Paweł Marki
@Sławomir

Z nominału, od poniedziałku do piątku 4 tyś. do ręki, z trzema sobotami ok 5 tyś. zarobisz. Do tego karta Multi sport, dofinansowanie wczasów.

jan 123
@Paweł Marki

Kolego byłem w zduńskiej woli w remondisie NA KIEROWCĘ to powiedzieli 2550 + 250 premii i jedna sobota robocza i kierowca robi też za wisielca, tyle to w woźna w szkole ma i w sobotę nie robi ŻENADA I WSTYD !!!

Sonia

Jakie są warunki pracy w księgowości? Chcę aplikować na stanowisko księgowej. Jakie są mniej więcej widełki płacowe? Czy jest realna szansa na awans na starszego? Jak zmieniają się wówczas warunki zatrudnienia oraz zakresu obowiązków?

Beata

@Yogi Rzeczywiście wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. A, czy Remondis oferuje jakieś benefity pozapłacowe? Wspomniano coś o tym na rozmowie?

Herr Pancio

@Yogi.....zapomniałeś dodać że w tej kwestii opisujesz Remondis Medison. To jest kompletnie inna spółka......

@Herr Pancio

@Herr Pancio To zmienia postać rzeczy, dzięki za uwagę. A jak jest w Remondis Sp. z o.o.? Firma oferuje benefity pozapłacowe?

@Beata

@Beata.....dość szczegółowo opisałem benefity kilka postów poniżej.......proszę o zapoznanie się......

Czy Remondis Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

@Pytanie

Taka sytuacja nie miała miejsca

@Herr Pancio

W takim razie to dobrze, że Remondis nie narzuca terminów urlopów wypoczynkowych. A co, jeśli chodzi o elastyczność grafiku? Czy pracownik może go - oczywiście mniej więcej - dopasować do swoich potrzeb?

Z1bi

Pracuje od niedawna, w swojej karierze zawodowej mam dziesiątki firm i firemek. Narzekacie na firmę bo widać macie małe doświadczenie z innymi. Jako kierowca powiem tak pensja mała ale trzeba liczyć czas pracy zrobisz co masz zrobić w 6 godz i idziesz legalnie do domu. Która firma tak sensownie podchodzi do pracownika? Masz dużo socjalu :wczasy pod grusza, w okresie zimowym bony, premia w roku wychodzi 2000 tys. Idziecie do szmaciarza prywaciaża to zobaczycie różnice tam będziecie traktowani jak (usunięte przez administratora) a ty przynajmniej masz luz robisz swoje i nikt się nie czepia

@Z1bi

Takiej opinii właśnie tu potrzebowaliśmy. Wymieniłeś nam najważniejsze warunki zatrudnienia, na jakie można liczyć, zatrudniając się w firmie Remondis, za co Ci oczywiście serdecznie dziękuję. I teraz rodzi się pytanie: czy wspomniany pracodawca przyjmuje osoby bez większego doświadczenia, jeśli chodzi o te branżę?

@Z1bi

Pracowałem prawie 10 lat, a TY @Zibi pracujesz od niedawna......pochwaliłeś się premią 2000 pln na rok co daje miesięcznie 160 pln. Szał.... hehehe, piszesz swoją opinię jako pracownik fizyczny, a nieco inaczej jest w biurze. Możesz mnie hejtować ale w RE złotych gór nie ma , no chyba że masz poparcie u osób na wyższych stanowiskach.

@Z1bi

Prywaciarz piszemy przez "rz" :)

@Herr Pancio

Skoro Twoje doświadczenia w pracy w firmie Remondis Sp. z o.o. różnią się od doświadczeń Twojego przedmówcy, to może napisz nieco więcej na ten temat. Jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia w firmie? Czy faktycznie firma oferuje tyle "socjalu" jak wspominał Z1bi?

@Beata

Na ten temat pisałem kilka postów wcześniej

Beata

Dziękuję, że chciałeś podzielić się z nami swoją opinią na temat pracy w Remondis, ale zwróć proszę uwagę na to, że ten wątek dotyczy pracy w Warszawie, a nie Gdyni. Czy wiesz może natomiast, czy warunki, o których piszesz (wynagrodzenie i forma umowy) są takie same w każdej lokalizacji firmy?

RIPOK

Dziwie się trochę, dlaczego Niemcy nie wymienią zarządu. W każdej normalnej firmie wymiany jest zarząd co kilka lat. A tutaj to by nawet wyszło na dobre, gdyby obecny zarząd został wymieniony. Większość pracowników na wyższych stanowiskach siedzą tutaj po kilkanaście lat jak w PRLu.

@RIPOK

A jak oceniasz możliwości awansu wśród pracowników Remondis? Ciekawi mnie, czy istnieje szansa na rozwój kwalifikacji przez firmę lub zmiana stanowiska na wyższy szczebel. Ponieważ często podczas poszukiwań przyszłego pracodawcy, bierze się pod uwagę możliwości rozwoju w jego firmie.

@Monika

W Remondisie awansują tylko pracownicy zatrudnieni po znajomościach i tacy którzy mają z prezesami układy. Jeśli nie należysz do tego grona, to nie warto nawet próbować. Prezesi wykończyli już nie jednego pracownika, który za bardzo się starał i wychylał. Na prawdę nie warto.

@RIPOK

Trzeba powiedzieć, że opisałeś nam tę kwestię w sposób bardzo bezpośredni. Ale oczywiście bardzo dziękujemy Ci za Twoją subiektywną opinię. A powiedz, czy w Remondis wynagradza się jakoś szczególnie tych pracowników, którzy wyraźnie wyróżniają się na tel innych? Chodzi mi o docenianie ich poprzez jakieś dodatki do wypłaty, premie , itp.

@Monika

za moich czasów nie było żadnych premii (tylko jak wspominałem dla pupilów po znajomościach), ale to było już kilka lat temu. Osobiście wątpie w to czy coś tam się poprawiło. Za moich czasów nawet nie było karty multisport (co jest w dzisiejszych czasach standardem), bo jak mówił prezesik "bieganie w parku jest za darmo". Problem tkwi w tym, że w Remondisie czas się zatrzymał w latach 90tych, wiele pracowników siedzi tam po kilkanaście lat i dawno wypadli z rynku pracy, na którym i tak by się już nie odnalezli. Mam na myśli przede wszystkim to towarzystwo na pierwszym piętrze na zawodzie.

@RIPOK

A może właśnie coś uległo zmianie w firmie Remondis? Przez kilka lat wiele kwestii mogło się zmienić, więc pewnie nie ma co z góry wykluczać takiej możliwości. Wspominasz o karcie multisport, a jak wyglądała kwestia innych (o ile takie były) benefitów w Remondis?

Rekomendacja
@Monika

Pracowałem dość długo w Remondis i korzystałem z dodatkowego benefitu w postaci zwrotów za zakup biletu kwartalnego. Jak dla mnie to opcja lepsza niż karta multi. Jednak jeżeli ktoś zamierza zatrudnić się na Zawodziu to proponuję mieć auto. Dojazd oraz powrót jest koszmarny. Co do samej pracy w RE, trzeba pracować jak wszędzie.....jednak na początku rozmowy trzeba sobie wynegocjować pensję bo niestety później są marne szanse na podwyżki. W zależności od działu są organizowane wyjazdy integracyjne, roczne premie czy dodatki bożonarodzeniowe - niewielkie ale są. Pensje są wypłacane bez opóźnień (do końca m-ca), wszystko jest na papierze, nie ma dziwnych wypłat pod stołem. Przy wykorzystanym urlopie wypłacana jest grusza, nawet dofinansowane są wakacje dziecka - tylko na 1 dziecko!!

Adam
@Herr Pancio

Fajnie, że pracodawca proponuje tyle benefitów. To spora wartość dodana. Czy są także comiesięczne premie, a jeśli tak, czy są indywidualne, czy pracuje na nie cały dział? Aspekt dodatków do wynagrodzenia zaciekawi na pewno innych użytkowników forum, więc napisz proszę o nich bardziej szczegółowo.

@Adam

Ja miałem premie miesięczne i były uzależnione od mojego zaangażowania i jakość wykonywanej pracy, w swoim poście dość czytelnie napisałem ze swojego doświadczenia jakie otrzymywałem benefity czyli dofinansowanie do biletu ZTM, wczasy, obozy dzieci, premie bożonarodzeniowe, premie miesięczne oraz roczne.

@Herr Pancio

ostatni benefit przypomniał mi się, co dwa lub co trzy lata można ubiegać się o dofinansowanie do zakupu okularów w kwocie ok 350 pln

@Monika

Zadowolona jesteś z udzielonych informacji? A moge się spytać czy aplikowałaś do tej firmy czy może się już zatrudniłaś?

frania may

czy to prawda że w remondis przyjmowani są kierowcy tylko po znajomości ? nie chodzi mi tylko o bydgoszcz. Bo słyszałem że tak, ale jak to wygląda na prawdę?

@frania may

Jest to prawda .nie masz znajomości to zaraz cię zwolnią jak nie będziesz krajalnica jak oni

Witold

Podpowiedzcie czy można liczyć w firmie na w miarę godziwe zarobki? Czy potrzebuje firma teraz ludzi?

@Witold

na "godziwe zarobki" mogą liczyć jedynie pupile i pracownicy po znajomościach. Najważniejsze w Remondisie to układy. Jeśli nie masz układów, ani nie jesteś po znajomościach, to jesteś pracownikiem drugiej klasy. Nie warto.

@pracownik

Masz rację w Tarnowie jest tak samo.uklady. I lizanie tylkow

Przyszły pracownik
@Bbbb

A skąd takie wnioski? Opowiesz coś więcej o tym oddziale?

@Przyszły pracownik

Jak się zatrudnisz to sam się przekonasz.tylko uważaj z kim rozmawiasz bo kilku już pozwalniali .wsiakniesx w tym bagnie to staniesz się obojętny na wszystko.

Johny666

Pracowałem w Remondis Gdynia. Zero zaplecza technicznego, auta wraki , brak pojęcia logistycznego, brak szacunku do ludzi. Niewygodnych pracowników którzy mają zbyt dużo argumentów do obalenia zwalniają po świńska. Dyktator dyspozytor alias Chrust jako przełożony : zero pojęcia o logistyce , zdanie zmienne jak chorągiewka , nie nadający się na przełożonego przez niewiarygodność ogólnie upośledzonych. Warsztat bez pojęcia o budowie samochodów specjalnych, naprawy metodą prób o błędów. Dyrektor oddziału pionek chowający się w swoim gabinecie, nie walczący ani o firmę ani o pracowników. Mateusz niby kierownik bo też niewiarygodny w tym co mówi. Ogólnie wielki (usunięte przez administratora) Płaca w miarę: kierowca 3300 na rękę a ładowacz 2300 i umowa o pracę po okresie próbnym. Jednak brak wsparcia od przełożonych skłania do tego iż pieniądze nie już warte tych nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Remondis Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remondis Sp. z o.o.