"Corimp" usługi komunalne

Bydgoszcz

Opinie o "Corimp" usługi komunalne

Alicja

@bbb20 - czy nadal pracujesz w "Corimp" usługi komunalne? Zarobki o których piszesz tyczą się całego etatu? Jak wygląda sytuacja z ewentualnym wynagrodzeniem pozapłacowym - pracodawca zapewnia system benefitowy dla pracowników?

A to ja
@Alicja 16.08.2017 19:59

Zarobki tyczą ładowaczy w wymiarze 8h. Kierowca podstawy ma 2500 + nadgodziny. Benefit brak. Stan techniczny aut pozostawia wiele do życzenia. Nie są to stare auta jednak naprawiane na zasadzie BYLE WYJECHAŁ, wrócić już niekoniecznie.

Alicja

Kto pracuje w "Corimp" usługi komunalne w obecnym roku? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jakie zmiany w tym czasie zaszły w "Corimp" usługi komunalne? O czym warto powiadomić przyszłych kandydatów?

bbb20
@Alicja 17.05.2017 12:41

Hej witam nie polecam tej firmy sprzęt fatalny zarobek na umowę o pracę ok 2000prcujac po 8-12h i najlepsze hit używane ciuchy robocze parodia

we

Dobrze, że jest tutaj umowa o pracę @ktos, bo przecież oprócz podstawy zarobków zawsze jest jeszcze szansa na odpowiednie premie. Ale czy wypłata jest tutaj zawsze na czas? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ryniu.

Corimp to najgorsza firma w Bydgoszczy.Według harmonogramu powinni wywieść śmieci wielko-gabarytowe z okolic śmietnika przy ul.Kombatantów 6-8 i dotychczas tego nie uczynili.Zatrudniają pracowników którzy do pracy się nie garną.Po co my płacimy tak wielkie pieniądze za wywóz śmieci jak oni się z tego nie wywiązują?Po mej rozmowie telefonicznej z kierownikiem obsługi usłyszałem że widocznie "PRZEOCZYLI"Ludzie w jakich czasach my żyjemy ?

a to ja
@Ryniu. 01.09.2016 18:39

to się ciesz że nie mieszkasz w rejonie Pronatury. to dopiero jest bajzel !!!!!!!!!!!!

swieta 2015

czy tego roku zostaniemy docenieni za nasza ciezka prace oto jest pytanie.Odkąd tam pracuje nie uslyszalem zadnych zyczen od zarządu nie mówiąc juz o jakichkolwiek talonach.jest to przykre reszte sami sobie dopowiedzcie wesolych swiąt

diabel

Corimp Bydgoszcz pracowałem tam przez rok czasu na stanowisku kierowca i nie polecam tej firmy marne pieniądze fatalny sprzęt tymi samochodami powinna zająć się inspekcja transportu drogowego jeden wielki cyrk prezesowa obcina wypłatę bo ma zły humor a komuś musi się dostać przekręty ze śmieciami jedyna osoba która mile wspominam to Agnieszka reszta to zwykła biurokracja i lizusy tak tak Adam. ..

adi

pracowalem tam,nie polecam,sa nierzetelni,nie ma co duzo gadac,oszukuja a praca niewolnicza

maxim

planuje sie zatrudnic w tej firmie ale nie wiem jaka stawka i ile godzin bo dojechac moge jak ktos mi moze troche podstawowych info przekazac to dzieki narka

penis

jest ok gamonie jak komus nie pasuje to na dzwewo banany prostowac

xxxxxxxxxxxx

Płacą pracownikom za pracę którą wykonują czy za spanie w samochodach i szpiegowanie ludzi robienie zdjęć z ukrycia co niektórym wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy są najmądrzejsi w corimp czy ta firma świadczy też usługi detektywistyczne.A śmieci niema komu pozbierać.

koch

nie polecam nikomu tej firmy-masakra jak tam się traktuje,a raczej nie traktuje pracowników

llll

nadgodziny co 4 m-c i podobno to i tak jest wielki przekret z nadgodzinami :/ premie to nie ma co liczyc tak mysle .

dzięki jjj, za odp

jjj

wypłata to 1600-1900 na ręke.a dojazd to 6 do końca i prosto przed siebie,bedzię portiernia powiedzieć ze do corimpu,dadzą przepustkę,i cały czas prosto.

karola

jak dojechać do firmy? od strony wojska polskiego przez bramę zachemu? czy od hutniczej tak jak jedzie tramwaj nr 6i dalej do wojska polskiego?, czy mają oni swoją siedzibe takze na smolenskiej?

normalny,ze smieci smród

jjj

hejka,jak nie przeszkadza Ci smród to spoko,mozesz pracować,umowa o pracę i wypłata na cza.pozdro

jjj

za parę dni napiszę co i jak u nich jest

karola

mają zamiar albo juz otworzyli nowy zakład w parku bppt...w związku z tym czy jest szansa na zatrudnienie i na jakich stanowiskach ?

były pracownik corimpu

ffff - 2012-02-19 16:08:37 pisza na swojej stronie ze ekologia i recycling to ich priorytet,ale uwiezcie,ze to jest bardzo nieprawdziwe,widzialem jak to sie u nich odbywa,to jakas masakra,chyba w epoce kamienia łupanego bylo lepiejbyłem pracownikiem firmy corimp na zarobki nie mogłem narzekać umowe o prace też miałem ale pracowałem same nocki opróżniałem kosze uliczne bo takie rzeczy robi się tylko w nocy wyleciałem z pracy ponieważ nie dawałem już rady żygac juz mi sie chciało od tych pieprzonych nocek.O urlopie mogłem zapomnieć.Gratulacje dla ProNatury że wygrała przetarg na kosze

ffff

xx

a ile mozna zarobic?? np jako dyspozytor

Banda patałachów

Zostaw opinię o "Corimp" usługi komunalne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Corimp" usługi komunalne