Opinie o Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów komunalnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz w Bydgoszcz

Zawiedziony Nowy wpis

Po rozmowie telefonicznej i umówieniu kosztów wywozu ścieków i czyszczenia drenów panowie przyjechali i wykonali swoje zadanie bardzo sprawnie, po zapłaceniu umówionej kwoty w gotówce poprosiłem o rachunek. Panowie zresztą bardzo mili powiedzieli mi że muszę się zgłosić do biura bo oni nic dla mnie nie mają. Zadzwoniłem więc z prośbą o rachunek, wszystko ok lecz po dwóch godzinach dostałem telefon że muszę dopłacić 100zł. Oczywiście poinformowałem niegrzeczną Panią że nie tak się umawialiśmy i że nie zapłacę. Po następnych dwóch godzinach przemyślałem sprawę i postanowiłem pojechać do nich osobiście rozwiązać sprawę bo mam rzut beretem do nich. Ale na miejscu utwierdziłem się tylko że nie mam co tam szukać bo kultura jest tym państwu obca. Zresztą dowiedziałem się że jest to rodzina właściciela co poniekąd tłumaczy sprawę. Odwróciłem się na pięcie i wychodzę, aż tu pada między nimi stwierdzenie "widziałaś gnoja". Cofnęłem się by się upewnić że się nie przesłyszałem. A tu pada dziecięce potwierdzenie "tak, gnoja". Nie mogę wyjść z podziwu elokwencji obsługi bo być nazwany "gnojem" w firmie wywożącej (usunięte przez administratora) to chyba największa obraza jaka mogła mnie w życiu spotkać.

Leszek Nowy wpis

W ciągu ostatniego miesiąca korzystałem z usług Firmy Unicom Piotr Orłowicz w Bydgoszczy 5-cio krotnie. Tylko i wyłącznie dlatego, że nie potrafili wykonać poprawnie usługi. Wydawać by się mogło, że udrożnienie kanalizacji w domu jednorodzinnym jest dla tej firmy osiągalne technicznie, nic bardziej mylnego. Zapłaciłem za ich bezskutecznie, podkreślam BEZSKUTECZNE usługi 1700zł, dodatkowo uszkodzili sedes. Nigdy nie zobaczyłem żadnego rachunku, faktury, paragonu, wszystko do kieszeni i nic. Szczytem bezczelności był fakt iż, po ostatniej wizycie, na moje zgłoszenie, że nadal nie ma efektu ich "pracy", nikt się nie odezwał i nie umówił na przyjazd. Trzykrotnie próbowałem to u nich zgłosić bezskutecznie - poziom chamstwa i lekceważenia klienta porażający. Może bym to zrozumiał, czasem nie da się nic zrobić, ale zamówiłem innego Fachowca, który poradził sobie z problemem w 15 minut. Całkowity koszt 300 zł, rachunek i miła obsługa, zero uszkodzeń. Czyli można, jeśli znamy się na swojej pracy. Nie polecam to mało, szczerze odradzam

Mm

Zlecałem tej firmie usługi nierzadko po 1500 zł miesięcznie współpracowaliśmy przez ponad 2 lata. Hydraulicy są niekompetentni, niemalże przy każdej usłudze poczynione były szkody. Uszkodzone miski i deski toaletowe. Zadrapania ścian. Zalania łazienek. Jeśli chodzi o pion zarządzający to w życiu nie spotkałem tak niemiłych osob. Każda próba reklamowania ich usług kończyła się odkładaniem słuchawki. Raz usłyszałem że mam więcej nie dzwonić. Ich jedyny atut to dostępność czasowa. Przynajmniej kiedyś. Teraz są w Bydgoszczy lepsi i bardziej dostępni czasowo hydraulicy. Finalnie jakieś półtora roku po zakończeniu współpracy z unikomem dostałem list od komornika: 216zł za fakturę i 300zł kosztów egzekucyjnych + odsetki. Prawdopodobnie jeden z naszych punktów spornych. Prawdopodobnie ostatnia wizyta na której hydraulicy pojawili się w obiekcie na 10 minut tylko po to by stwierdzić że nic nie mogą zrobić. Tydzień później przyjechał inny hydraulik i usunął usterkę na dobre. Nie polecam nikomu. Brak fachowości i okrutne naciąganie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz - Bydgoszcz

Firma Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Pomocnik operatora pojazdu typu WUKO , Bydgoszcz - Grudzień 2021

Czy pracujesz w firmie Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Zakład Usług Komunalnych Unikom Piotr Orłowicz
  • Jasiniecka 5