Opinie o Sanitrans Sp. z o.o. sp.k. w Białe Błota

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sanitrans Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sanitrans Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitrans Sp. z o.o. sp.k. w Białe Błota

Kacper Nowy wpis

Jakie są u Was obowiązki ?

Paw Nowy wpis

Porażka, faktura opłacona dwa lata temu, wyjaśniona już raz, a teraz mi wysyłają wezwanie do zaplaty. Jeszcze nie można się tam dodzwonić. Nie polecam korzystania z ich uslug.

Koko Nowy wpis

Firma dno Kazimierz jeździć (usunięte przez administratora) samochodami a jak powiez że nie będziesz jeździł samochodem w takim stanie to cię zwalniają mi podziękowali za pracę bo powiedziałem że bez przeglądu nie będę jeździł firma dno nie polecam tej firmy

KKLD

Ważne żeby Tomkowi się hajs zgadzał... Reszta się nie liczy.

A to ja Nowy wpis
@KKLD

Jego już tam nie ma od listopada. Został odsunięty od władzy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sanitrans Sp. z o.o. sp.k., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Novacode Sp. z o.o.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Handlowiec (usługi telekomunikacyjne)
MRS Telecom Sp. z o.o.
a to ja

omijać duuuuużym kołem. co innego na rozmowie , co innego wychodzi w trakcie pracy. umawiasz się z jednym szefem a za chwilę inny mówi ci że z nim nikt nic nie uzgadniał. stawki godzinowe nie godne kierowcy zawodowego. pieniędzy nie ma na nic. przychodzisz rano do pracy i kombinacje skąd tu wziąc parę zł na paliwo, bo zbiornik na bazie ciągle pusty. samochody to temat na powieść, ten sprzęt już dawno powinien być zutylizowany. ta firma to jedno wielkie oszustwo !!!!!!!!!!!!!

faktura z dn 7.07.2016 do dzisiaj nie zapłacona kwota nie duża , ale jak nie płacą małych faktur to większych tym bardziej ,

Wolscy słabiaki

Sanitrans = DNO DNA (lamus Tomek myśli, że pozjadał wszystkie rozumy) Transport z Unilever się skończył i ciężko o nową pracę. Nawet na oczyszczalni ścieków Kapuściska są zadłużeni na kwotę blisko 150.000 zł a co tu mówić o wynagrodzeniu dla pracowników. Nikt z obecnych oraz byłych pracowników nie jest zadowolony z pracy w Sanitransie. I ten ich przedstawiciel jak z Matrixa XD

TomekTo Błazen

Totalny wyzysk i mobbing przez Pana Tomka!!!!!!!!!! Takiego dna nie widziałem jeszcze nigdzie!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitrans Sp. z o.o. sp.k. - Białe Błota

Sanitrans Sp. z o.o. sp.k.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Przemysłowa 12
    86-005 Białe Błota

Sanitrans Sp. z o.o. sp.k.