Opinie o Miejskie Wodociągi I Kanalizacja W Bydgoszczy - Sp. z o.o. w Bydgoszcz

5 1 5 5 1
Adam Nowy wpis

@jan pracowałeś tam?

Jan Nowy wpis

Potwierdzam i zgadzam się z użytkownikiem Jurek ... dodać należy że kumoterstwo i nepotyzm jest na najwyższym poziomie ????

Tak1Nie
Jurek Nowy wpis

Czy ciężko dostać się do firmy?

Pracownik Nowy wpis
@Jurek

Chyba nie jest ciężko, aktualnie szukają pracowników, osobiście nie polecam tej firmy prezes Stanisław D. ma w (usunięte przez administratora) problemy pracowników najniższego szczebla tak samo kierownicy poszczególnych działów firma zatrudnia około 600 osób z czego połowa na zbędnych stanowiskach, durne polecenia kierowników narażają firmę na straty ale to są odgórne wytyczne działu kadr i prezesa pracownik fizyczny zarabia najniższą krajową a o podwyżce nie ma mowy kiedyś słyszałem słowa kierownika że pracownicy nie umieją gospodarować swoimi pieniędzmi dlatego ciągle ich nie mają, dużo kupionego sprzętu który w ogóle na siebie nie zarabia tylko stoi kolejny przykład marnowania pieniędzy z zewnątrz wszytko ładnie wygląda ale w środku lipa straszna wszystko robione od dupy strony, nie polecam tej firmy jedyny plus to że praca na 8 h i pełny ZUS dużo bym jeszcze mógł pisać żenada i tyle

Tak1Nie

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W BYDGOSZCZY SP. Z O.O.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Miejskie Wodociągi I Kanalizacja W Bydgoszczy - Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad