BZE Belma

Bydgoszcz

Opinie o BZE Belma

Montażysta

Jak najdalej od tej firmy,zarobki jak za komuny.

Norbi

Potwierdzam, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Zakład i pracownicy z głębokiej komuny. Na rozmowie nawijają makaron na uszy, a później okazuje się, że warunki są jakie są. Młodzi ludzie szybko stamtąd odchodzą do konkurencji np. do sąsiedniego BASa, czy BKT, ale jezeli ktoś nie oczekuje niczego od pracodawcy to może tam przesiedzieć do śmierci nie przepracowując się.

pingo

romi, z tego co kojarzę to jeżeli ktoś chce startować do nich do firmy to musi miec minimum średnie techniczne wykształcenie - wówczas ma szansę na lepsze zarobki

Alex

Pracuje się jak wszędzie ale zarobki jak w Mozambiku nie polecam , sam pracuje tu już kilka lat i nie widze szansy na lepsze warunki. Praca dla desperata

slawek_bydgoszcz@tlen.pl

nie polecam,sam pracuje ponad 20 lat-brak możliwości awansu i do tego nie zarobisz

Zostaw opinię o BZE Belma - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BZE Belma