CLEAN OFFICE Sp. z o. o.

Bydgoszcz

Opinie o CLEAN OFFICE Sp. z o. o.

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy CLEAN OFFICE Sp. z o. o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Admin
@admin 06.08.2015 17:19

Nie polecam

Niko

Arabel pracujesz w tej firmie? Jeszcze

Arabela

Firma sprz. Clean Office w Bydgoszczy jest OK.Pracuję tam od 1,5 roku,wypłata na czas, do szefostwa nie mam zastrzeżeń,Polecam pracę w tej firmie z czystym sumieniem.

Zostaw opinię o CLEAN OFFICE Sp. z o. o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLEAN OFFICE Sp. z o. o.