Opinie o Clean Office Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Clean Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Clean Office Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clean Office Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Administrator Nowy wpis

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Koordynator Zespołu? Co powiecie o pracy w firmie Clean Office Sp. z o.o.?

Arabela

Firma sprz. Clean Office w Bydgoszczy jest OK.Pracuję tam od 1,5 roku,wypłata na czas, do szefostwa nie mam zastrzeżeń,Polecam pracę w tej firmie z czystym sumieniem.

tom
@Arabela

Arabela, wszystko by było ok. gdyby nie to że jeżeli dzień wypłaty (10) przypada w sobotę lub w niedzielę to wypłata powinna być w piątek,a nie w poniedziałek.

Ewelina
@tom

Jeśli pracownicy o tym wiedzą, to pewnie zdają sobie z tego sprawę i nie jest to dla nich wielkim problemem - czy może się jednak mylę? Jakie jeszcze inne, pozytywne i negatywne, aspekty pracy w Clean Office możecie wymienić?

Mariola
@Ewelina

Czy polecacie tą firmę do pracy.Mam okazję dostać się do tej firmy jako sprzątaczka

gosik
@Mariola

Ja pracuję w tej firmie 5 lat i nie narzekam, współpraca układa się dobrze.

Joanna
@gosik

Skoro pracujesz w firmie już 5 lat to na pewno zdążyłeś poznać już wszystkie plusy i minusy pracy w tym miejscu. Mógłbyś je wymienić? Czy z wszystkich warunków pracy w Clean Office jesteś zadowolony czy może coś byś zmienił? :)

@Arabela

Pracowałam w tej firmie. Owszem wypłatę dali na (powiedzmy)czas. Zero szacunku dla pracownika A byłam tam 6lat

@Magda

6 lat to bardzo długo. w czym przejawia się brak szacunku do pracownika? mogłabyś coś więcej napisać żeby ludzie wiedzieli.

@Monika

Przeczytaj moje wcześniejsze komentarze a wyciągniesz sama wnioski. Dla nich pracownik to śmieć

Seba3 Nowy wpis
@Arabela

Firma i kierownictwo bardzo o. K począwszy od prezesa po dyrektora i kierowników. Wypłata na czasi normalne podejście do pracowników.

Roberto z zusu... Nowy wpis

UWAGA CZYTAJ NIE POLECAMY NIKOMU!!!Szczerze (usunięte przez administratora) nie firma!nasz brat pracowal unich miesioc perfecto pn sr i pt za grosze mniej nisz nalezy sie na reke te minimum2300netto.Jakis koles zagral w ciula poszedl na chorobowe a brat dodatkowo 2dni dluzej robil .Pracowal uczciwie ao ni go zwolnili za jakies tel od jakis szlam.masakra (usunięte przez administratora) nie firma (usunięte przez administratora) i debile!wyzysk wszyscy niedosc ze smiejà sie w firmie z boga to szlamy!dzieci LUCYFERA I ZERO FROFESJONALIZMU ZW NAZWA.HUJ NIE FIRMA!WYZYSKIWACZE (usunięte przez administratora) I DEBILE.NIEPOLECAMY NIKOMU DZIWIMY SIE ZE INSPEKCJA OD SPRAW. FINANSOW SIE MIEDOCZEPILA O TALIE WYPLATY ALE JUZ ZGLOSZENIE TERAZ POSZLO..

Klijent wasz Nowy wpis

Witam wszystkich korzystamy z uslug tej firmy ALE ZTEGO CO WIDZIMY OD DLUZSZEGO CZASU TOO NIBY SIE STARAJĄ ALEEE JESLI CHODZI O SPRZET TO MASAKRA NIECO MASZYNY TYLKO PODRZECZNE RZECZY TO NIEPROFESJONALNE WOGLE TAKIE SOE UZYWA UNAS NA OGRODACH.2.A ZTEGO CO WSZYSCY ALE TO WSZYSCY MOWIĄ PIENIODZE DLATYCH PRACOWNIKOW TO NORMALNIE RZENAADA.DZIS POWINNI KARZDY Z NICH ZARANIAC ZASWĄ PRACE TE MINIMUM MINIMUM2800NA REKE PRZYTYCH CENACH DZIS ATO CO ONI ALE TO WSZYSCY MOWIĄ TO POPROSTU POMYLKA NIE ZAROBEK.3.ALE DUXO LUDZI MY TAM ZNAMY CO Z NIMI WSPULPRACUKĄ."JEDYNĄ PSOBĄ KTORA SIE NAPRAWDE PRZYKLADA DO PRACY UNICH ZWLASZCZA NA ZACHEMIE ZE NAWET JAK MOWIĄ SMIETNIKI ZWYKLE BLYSZCZĄ TO JEST PAN MARCIN CHYLINSKI ON PRACUJE BDB I PROFESJONALNIE!!!WIDAC ZE CHLOP MA BARDZO DUZE DOSWIADCZENIE WTYM POWINNI GO BB DOCENIC.!!!!!!!TO TAK DO WSZYSTKICH.Z POWAZANIEM. PEWIEN PAN CO ZNICH KORZYSTA"!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Clean Office Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy CLEAN OFFICE Sp. z o. o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Admin
@admin

Nie polecam

@admin

Nie polecam. Zero podwyżki, umowy o pracę śmieciowe lub co miesiąc zlecenie do podpisania. Mam 6lat doświadczenia z tą firmą

Maria
@Magda

czy chcesz teraz zrezygnować z pracy w tej firmie przez te warunki ? na zleceniu jest coś wiecej płacone niż minimalna czy też źle?

@Maria

Żadnej różnicy też wyzysk. Już zrezygnowałam z pracy w tej firmie

@Magda

Jeśli masz jakiś wybór to nie idź tam. Dobrze radzę. Pięknie to wygląda w opisach. W życiu realnym jest inaczej

@Maria

Księgowa przy moim zarobku 1700zl. Za chorobowe 10dni z wypłaty 300zl mi obliczyła. Taka sprawiedliwość z jej strony

@Magda

300zł wypłaty czy 300zł Ci zabrała za chorobowe? zresztą to i tak chyba bez znaczenia skoro się zwolniłaś... przy zwolnieniu nie miałaś żadnych problemów?

Zabrała mi 300

@Monika

Miałam problemy przy zwolnieniu. Do samego końca mnie przetrzymali. A wiedzieli że mam już inna pracę

Halina
@Magda

Co to znaczy, że do samego końca Cię przetrzymywali? Przecież jesteś wolnym człowiekiem, musiałaś na siłę tam być czy o co z tym chodzi?

@Halina

Nie chciałam mieć w papierach że pozucilam pracę.

Halina
@Magda

Jezu dobrze, że o tym pomyślałaś, ja to bym pewnie pod wpływem emocji nie wpadła na to. Okropna sprawa z tego wyszła tak szczerze. Nie masz teraz jakieś urazu albo zwiększonej przezorności w nowej pracy?

@Halina

Halina nie mam. Nowa praca jest super. Zero stresu. No i szefowa super babka. Dobra dla pracownika. Szanuję swoich pracowników.

Iza

Generalnie firma to dobry pracodawca o ile pracownik ma chęci do pracy to będzie super.

Niko

Arabel pracujesz w tej firmie? Jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Clean Office Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Clean Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clean Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clean Office Sp. z o.o.?

Clean Office Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Karola Szajnochy 2 lok. 212
    85-738 Bydgoszcz