REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.

Hanna

@kierowca, dlaczego masz taką opinię o pracy w REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.? Możesz ją rozwinąć? Twój komentarz będzie ważny dla osób, które chciałyby rozpocząć współpracę z tą firmą.

Nowy

Proszę o informację jak jest w tej firmie. Jutro mam rozmowę w Dąbrowie Górniczej. Czy warto ?

@Nowy 21.09.2017 14:16

daj sobie spokój z tą pracom to syf

Hanna

@oszukany wspominasz o oszukiwaniu przez firmę. O jakiej konkretnej sytuacji mówisz? Spotkała Cię taka nieprzyjemność?

klan

cześć @oszukany a nie wiesz ile może zarobić przedstawiciel handlowy i jaka umowa? Szukają kogoś takiego na województwo lubuskie. Niestety nie podają żadnych szczegółów a dla mnie podstawowa sprawa to umowa o pracę i oczywiście pieniądze

Oszukany

3000 do 5000 to chyba tylko sitwa bo normalnie trzeba po 15 godzin jeździć żeby wyszło 3000 i to jak nic nie urwą

Oszukany

Kiepska stawka i jeszcze obcinanie z nadgodzin

kk

Witam, to firma zajmująca się odpadami więc pewnie rozbudowany dział ochrony środowiska mają. Nie wiecie czy można sie tam wkręcić na specjalistę od ochrony środowiska?

@kk 26.10.2015 07:57

dawaj te firmy gdzie kierowca zarabia 3000 do 5000 i pracujesz tak jak w remondis medison czyli jedziesz worki po max15kg. załadujesz i jedziesz dalej! sory gościu w innych firmach pewnie się najebiesz palet aż się zesrasz a jak się zesrasz to masz te niby 3000-5000 a tu jedziesz i bez stresu.chyba że pan Paweł Oka....,dzwoni to pewnie coś ważnego chce,ale zanim chce to nie sprawdzi czy ta sytuacja ciebie dotyczy!!!!!!!!!!!!!!

Gosc

Pstro a nie system motywacyjny, w tej firmie niczego poza garbem sie czlowiek nie dorobi.

@Gosc 27.09.2015 17:45

panowie i panie czy kiedyś pracowaliście na budowie za 2000zł zima pizga lato gorąco a jak by nie było zarabiasz porównywalnie jako kierowca w remondis medison, a nie nosisz gruzu przez 12 godzin. a kierownictwo i pan dyrektorek pan P.OK...., to swoją stroną trochę by docenił pracownika to pracownik by docenił jego a nie tylko a to a to!!!!!.(MOBING PSYCHICZNY TO SIĘ NAZYWA PROSZĘ PANA!!!!!!!!!!!!)A pozostała część załogi wpożądku. pozdrawiam

ktoś obcy

CO TAM PRAWDĘ MI KOLEGA POWIEDZIAŁ ŻE NIKT NIE ODPISUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktoś obcy

kolega mi powiedział/ tak było kiedyś to chłopakom się chciało jeżdzić bo im więcej zrobiłeś to miałeś za punkty płacone i za kilogramy też miałeś płacone a teraz to patrzą żeby tylko za przeproszeniem premie marną upierdolić w Niemczech w w remondis medison kierowcy zarabiają po 3tyś.euro + premia pewnie nie mała!!!!!! a pewnie mają połowe punktów mniej niż kierowcy w POLSCE a tu zarabiamy na rachunki i tyle pużniej wegetacja do końca miesiąca trzeba żyć ktoś z niemiec mógł by przyjechać i ten bajzel ogarnąć bo im gożej to pużniej wszystko wybuchnie i nie będzie nic!!!!!!!!!!!!!!!!!

oszukany

tak to prawda nie wypłacają za nadgodziny oszukują

ktoś obcy

i słyszałem że niektórzy kierowcy jeżdzą nawet po 15 godz.

dragon
@ktoś obcy 23.09.2015 23:15
i słyszałem że niektórzy kierowcy jeżdzą nawet po 15 godz.

15 godzin jazdy ? ale chyba nie na ciężarówkach

morsu

jest tam lipa zamiast szanować pracownika to tylko dzwonią i (czemu to czemu tamto) a słyszałem od kolegi że premie ukrucili, zamiast zarobki iść do przodu to spadają a punktów coraz więcej, jest coraz gorzej niektórzy nie ogarniaja ze pracownika też by się przydało czasem szanować!!!.tyle dobrego że w tygodniu się trafi jakiś 1 albo 2 dni luzne a reszta dni to czacha dymi!!!tak że współczuje koledze że ma takich kierowników i dyrektorów w Remondis Medison.

pamela

w sumie to mogłabym się zatrudnić w takiej firmie, myślę że dam radę ale boję się tego głównie ze względów zdrowotnych bo wiadomo że nie trudno się skaleczyć albo coś podobnego i potem mieć problemy do końca życia:/ ewentualnie mogłabym zostać kierowca albo coś podobnego jeśli isdtnieje taka możliwość

komandos

impry sa dla wszystkich tylko trza zapłacic, pozdrawiam Pania co rozlicza Okse, niezła dzida wsyoka nogi długie extra, kiedys ibrała sie na czerwono dla mnie

nick
@komandos 31.07.2014 20:03

To panie w RM tak się ubierają na zamówienie? ;)

Gość

Pracowałem w Medisonie ok.roku.Powiem tak generalnie praca lekka fizycznie,są dni kiedy zrzuca się około 2 ton odpadów a są takie dni że tylko parę set kg.Godzinowo mniej więcej od 8 max do 18 oczywiście w ciągu tego czas trafią się przerwy trwające nawet 2-3 godzinki.Samochód na stanie w domu tel służbowy.I to by było na tyle dobrego,kiepskie płace,z tego co wiem to od pewnego cz(usunięte przez administratora)Taka moja mała opinia na ten temat.POzdrawiam

@

czesc jak tam po wycieczce,tak samo dobrze sie bawiliscie? nie bylo mnie wiec chcialem sie dowiedziec czy warto bylo sie wybrac? jak dziewczyny i koledzy

szakal
@@ 16.12.2013 14:18

Witam Napoczątku opowiadaja ci bajeczki coto tobie nie dadza ze wszystko zgodnie z kodeksem pracy a poznie robia cie w jajo nie wyplacaja nadgodzin tyrasz po12-14 godzin

taki

Nie wie ktoś może dla kogo i gdzie impreza integracyjna Remondisa 17 - 18.10?

taki

Nie wie ktoś może dla kogo i gdzie impreza integracyjna 17 - 18.10?

hm

TAK, wtedy właściwie może się Pan zatrudnić wszędzie :)

?

Rzeczywiście dziwne jest dla mnie to, co czytam. Sama pracuję w biurze. Ale pewnie wszystko zależy od ludzi. A w którym dziale najwięcej tych... "piranii"? ;)

?

Mogę mówić tylko o pracownikach biurowych - tak, od poniedziałku do piątku. Mam nadzieję, że ta praca podoba się Panu nie ze względów powyższych. Pozdrawiam.

hm

Godziny pracy zależą od stanowiska (biurowe, terenowe, fizyczne czy kierownicze), ale generalnie pracują w takich godzinach, jak napisałam.

ktos

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda z tymi godzinami jak jest kierowca to jeździ do bólu od rana do wieczora zanim ni zamkna

?

Normalnie 8.00 - 16.00, ale z tego co wiem, pracują różnie.

hm

I owszem. Choć mam nadzieję, że nie mam jednak powodów do niepokoju. Pozdrawiam.

hm

Witam, mój facet zaczął pracę w RM. I to co czytam hm... Coś więcej może?

Tam pracuje sie a wiec tak jako kierowca od rana do wieczora poki nie obsłużysz wszystkich klientów ,praca nie jest ciężka fizycznie tylko godzinowo do dupy za tą kasę. Jeżeli chodzi o te róznie panie jest to po czesc prawda,są organizowne spotkania integracyjne(popjawy) no tam sie dzieje ,ale mysle ze w kazdej firmie sa jakies "romanse" przeciez jestesmy tylko ludzmi a zycie jest jedno wiec dlaczego nie korzystan z niego. Pozdrawiam Pania z dzału rozliczen

Zostaw opinię o REMONDIS MEDISON Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMONDIS MEDISON Sp. z o.o.