PRINTEX SP.J.

Marki

Opinie o PRINTEX SP.J.

KAZA

Nie Polecam, Taki minus to nie minus BOB, minusem jest minimalna pensja, reszta pod stołem, problematyczne dojazdy , zgadzam się z kimś że Parking, Plusem, zaplecze, bezproblemowi właściciele, wyjazd integracyjny .

mykuska
@KAZA 23.09.2017, 00:14

Problematyczne dojazdy to nie chyba wina pracodawcy.....

Bob

Praca jak każda inna. Jeżeli chce się dobrze zarobić, to trzeba się postarać a nie jak przedmówcy (za pierdnięcie w fotel chcieli by kasę). Siedziba firmy nie mieści się w biurowcu tylko w budynku wolnostojącym, w środku czysto. Zaplecze sanitarne bardzo dobre. Parking mały ale wystarczający. Minusem jest to, że znajduje się blisko głównej ulicy prowadzącej do W-wy i jest głośno przy otwartych oknach.

Klient

Firma Printex zmienila siedzibę już dawno temu i nie znajduje się w "obskurnym baraku"

Kamilos

Nie polecam właściwie odradzam, Walka szczurów, Zamiast skupić się na sprzedaży wieczne rozbudowanie bazy, Minimalna Pensja, Wieczny Pośpiech, Wieczne sprawdzanie co robisz przez Agenta, Parking za mały, z plusów niezłe zaplecze sanitarne, ale z handlowca robisz call center, Wielka rotacja pracowników, Baza własnych produktów co daje trochę możliwośći sprzedaży. Są Lepsi

Ma
użytkownik zarejestrowany

Lucy
@Ma 17.05.2016, 21:55
No powiem wam, że warto tutaj popracować na już co?

Czy można prosić coś więcej na temat pracy w firmie printex, zarobków,pracy czy warto tam pracować?

Lucy
@Ma 17.05.2016, 21:55

K.R.R.

A jak zarobki

A.R

Trudno, żeby zakres obowiązków był niesprecyzowany... szczególnie jak do wyboru są 4 stanowiska pracy: handlowiec, praca w BOK, serwis lub kierowca.

T.K.

Pracuję co prawda 3 miesiąc i póki co atmosfera świetna. Co dla mnie najważniejsze to jasno sprecyzowany zakres obowiązków więc wiem co ma robić...

A.R

Firma co prawda nie najgorsza, ale niestety na umowie zobaczycie tylko minimalną krajową, reszta płatna pod stołem.

Zostaw opinię o PRINTEX SP.J. - Marki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRINTEX SP.J.