Perfect Displays Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o Perfect Displays Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Displays Sp. z o.o.

Stachu

Najgorsza firma serwisowa z jaką miałem do czynienia. Pieniądze marne(usunięte przez administratora) Sama jakość świadczenia usług jest tak niska, że wstyd. (usunięte przez administratora)

Mike
@Stachu 06.10.2015, 13:52
Najgorsza firma serwisowa z jaką miałem do czynienia. Pieniądze marne(usunięte przez administratora) Sama jakość świadczenia us...

Standardowy hejt. Same twierdzenia bez potwierdzenia dowodami. I po co wogóle taka opiania..... W znalezieniu pracy na pewno nikomu nie pomoże

admin

Wiesz jakie pytania padają na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Perfect Displays Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć pracę, napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o Perfect Displays Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Displays Sp. z o.o.