Melvit S.A.
2 72 100 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Melvit S.A.?

TakNie1
Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 78 dni.

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista/referent ds. przyjęć i przesunięć surowca i wyrobu gotowego oraz jakiej wysokości są zarobki ??

Tak4Nie23
Alvaro

Witam ma pytanie jak wygląda praca na pracownik sterowni ? Jak co najważniejsze zarobki ?

TakNie33
Michał
@Alvaro

3 zmianowo, 8h, patrzenie w monitor czy wszystko idzie jak trzeba, 2300 do ręki bez nadgodzin

Tak4Nie28
Karolina Nowy wpis
@Michał

@Michał, dość konkretnie opisałeś pracę na sterowni. A wiesz coś o tym, jakie warunki oferują sprzątaczkom? Znalazłam świeże ogłoszenie na ostrołęckim portalu i zastanawiam się, o jak atrakcyjnym wynagrodzeniu może tu być mowa: https://ogloszenia.moja-ostroleka.pl/sprzataczka,2420002.html Dzięki z góry za informacje.

Tak1Nie5
Ala Nowy wpis
@Karolina

Pracowałam do niedawna w tej firmie. Z tego co wiem to panie sprzątające otrzymują płacę minimalną, a na podwyżki nie mają co liczyć. Praca na dwie zmiany, duże obciążenie obowiązkami.

Tak5Nie7
Magda

Jak wygląda, praca w laboratorium w tej firmie, jak zarobki, warto aplikować?

TakNie38
Elwira
@Magda

Laborantka pracuje za 2000 na zmiany , wszyscy się właśnie stamtąd zwalniają . Zarobki mało adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków...

Tak49Nie
Aleksandra
Nazwa działu: Dział jakości
@Magda

To jak wygląda praca zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, po pierwszym miesiącu widać czy chcesz pracować czy nie, kadry to wyłapują. Jeżeli angażujesz się w pracy i interesuje Cie to co robisz nie będziesz narzekała, jeżeli jednak chcesz przyjąć aby tylko dzień zleciał to nie miejsce dla Ciebie

TakNie66
Headhanter
@Aleksandra

przestań pisać bzdury. Jakie kadry, kto, ile osób je tworzą, tylko Ty ? Przyznam że ciekawa i zachęcająca Twoja wypowiedź, bardzo interesujący przekaz z niej płynie.

Tak62Nie
Aneta
@Elwira

Jaki jest zakres obowiązków pracownika labolatorium?

TakNie25
@Headhanter

Racja

Tak21Nie
Hahah
@Aleksandra

Jakie kadry... A to już nie można mieć pracy takiej żeby dzień zleciał...? tylko, trzeba widzieć wizję i misje za miskę ryżu na koniec Mc.. Sorki za przeterminowane płatki i kasze:)!

Tak9Nie
ty
@Hahah

@hahah Jak pracujesz tak żeby dzień zleciał to wszędzie prędzej czy później będziesz pracował za miskę ryżu :)

Tak1Nie12
Ranking
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Melvit S.A.?

TakNie4
gość

Zarządzanie w tej firmie to jedno wielkie DNO.Jedyną kompetentną osobą jest Pan dyrektor AK. Tyle dobrego można było zrobić dla tej firmy ale przez pewnych pseudo dyrektorów na wizytówce nie było najmniejszych szans. KW z działu KK super osoba tylko ciągle obgadywana przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o pracy w tym dziale. Ciekawe czy Pan dyrektor przejrzał na oczy, czy dalej trzyma na stanowisku Pana RC i jego "podwładną" AP?

Tak30Nie7
Adi
@gość

Dyrektor AK jest kompetentna osobą....Ha ha ha ale się uśmiałem dobry żart.

Tak86Nie
miła
@gość

Na oczy powinni przejrzeć właściciele bo będzie słabo jak już tak nie jest, he kompetentny.

Tak76Nie1
Dr.mgr.d.h.

Jeden drugiego wart.

Tak54Nie
@Adi

Ha, ha co Ty chcesz mega, giga, esencja, ect. Firmę i atmosferę pracy w niej tworzą ludzie. By zarządzać zasobami ludzkimi, trzeba mieć prawdziwą wiedzę, doświadczenie. Temat po horyzont, efekty same przyjdą oby tak dalej. Best regards.

Tak52Nie
przeszłość
@gość

Panie S. przejrzy Pan na oczy, posłucha szumu w śród pracujących ludzi. Pan określany jako _ _ _, oj dużo by pisać, niestety ludzie przychodzą i odchodzą, a sytuacja bez zmian.

Tak34Nie
Nick
@przeszłość

Każdy mądry ucieka z tej firmy. Zarządzanie to największa klapa tej firmy. Tylko Ci co dobrze donoszą dorabiają się stanowiska.

Tak32Nie
Marek
@Nick

Jakbyś pracował tak jak powinieneś i nie byłoby zarzutów to byś się czegoś dorobiła, jak przychodzisz tylko po to żeby "odbębnić" 8h na odwal to poszukaj pracy gdzie będzie Ci lepiej .

TakNie30
Jerzy
@Nick

Możesz rozwinąć wątek dotyczący zarządzania? Czyli ogólnie nie polecasz nawet składać swojego CV? Opisz proszę aktualną sytuację w firmie. A jeżeli chodzi o donoszenie, to pamiętaj proszę, że każda zamieszczona tutaj opinia powinna być uzasadniona i zweryfikowana.

TakNie9
Schabowy
Nazwa działu: Dział jakości
@Jerzy

Oczywiście starzy powinni szukać dalej ???? (usunięte przez administratora)dalej się zaleca hahah

TakNie
www

Mam pytanie o co chodzi ;) z tym magazynierem ciagle dodaja ogloszenia ? czy ludzie sie nie sprawdzaja czy po prostu jest zle bo nie wiem czy skladac tam CV czy lepiej dac sie na spokoj ;) pozdrawiam Kolega z Legu ;D

Tak4Nie25
Życzliwy
@www

Najgorsza firma w jakiej pracowałem! Nie polecam. Niech szukają dalej jeleni!!!

Tak34Nie
Markus

Jaki pan taki kram.

Tak25Nie1

Nie rujnuj sobie zycia

Tak28Nie
Siema

Pracownicy po kolei odchodza. Glownie z dzialow: mlyn/elewator/sterownia, jakosc/lab, konfekcja. Dyrekcja nie widzi problemu, co bardzo mnie dziwi. Za chwile bedzie ogromy problem a oni nic nie robia. Glowny problem to zarobki. Biorac pod uwage 3 zmiany sa bardzo male. Na poziomie 2200-3000 zl netto. Tylko na wyzszych stanowiskach i w biurze siedza zadowolone nieroby i plotkary????

Tak30Nie1
Daniel
Nazwa działu: Produkcja

Ile zarabia się na magazynie ? bo dzwoniłem z ogłoszenia i powiedzieli mi 3 tys można zarobić z premią netto to prawda ? i jak tam praca wyglada ?

TakNie34
Grzesiek
@Daniel

Premia przyznawana jest tylko i wyłącznie jeśli w danym miesiącu nie pomylisz sie w składaniu dostawy, jak nie jesteś dokładny to wcale nie jest tak łatwo ją zdobyć.

Tak1Nie24
Zainteresowany
Nazwa działu: Produkcja

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca przy elewatorach zbożowych?

Tak1Nie38
Lolek
Nazwa działu: Produkcja

Nie polecam tego zakładu zastępca kierownika babiarz nic nie wie o produkcji

Tak27Nie
Daniel
Nazwa działu: Produkcja

Witam jak wygląda praca na magazynie i jak z płacą ? Ogłoszenie dosyć często dodają Z góry dziękuje za odpowiedź

TakNie31
Elvis
@Daniel

Ogromna rotacja , płaca nie ciekawa . Często występują sprzeczki przez co kiedyś się cała zmiana zwolniła , stanowczo odradzam .

Tak52Nie
Parasol
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem tam chwilę. Jeżeli chodzi o rotację pracowników to nie że względu na budowę dwóch nowych zakładów, bo jak na razie to nic jeszcze nie ruszyło prócz ziemi wziętej do analizy. Ludzie się zwalniają bo otwierają oczy. Skoro rezygnują osoby które pracuje tam 8-10 lat i mówią że na razie nie mają innej alternatywy, ale i tak jest to lepsze niż praca tam to chyba coś w tym jest... Jakie wartości pod względem szanowania pracownika ma ten zakład skoro np. W wigilię ludzie normalnie pracują, a jak były mistrzostwa i grała polska to zakład stop i wszyscy szli oglądać mecz. Brawa dla zarządu. To są tylko nieliczne przykłady ale każda osoba pracującą tam chociażby tydzień, może zauważyć ile rzeczy jest nie tak...

Tak59Nie1
Produkcja
@Parasol

To prawda, wiadomo, łatwiej zrobić stop na produkcji na 1,5h niż na czas dwóch zmian ale tu produkcja idzie non stop, cały czas na pełnych obrotach...

TakNie
Hania

Często spotykane ogłoszenia tego zakładu na każde już prawie stanowisko chyba samo mówi za siebie ... Ludzie mają dosyć i się po kolei zwalniają !

Tak69Nie
Andrzej
@Hania

Firma ogłosiła budowę dwóch nowych zakładów, ogłoszenia wynikają z chęci szkolenia większej kadry przygotowanej do poprowadzenia nowego zakładu a nie ze zwalniania się obecnych pracowników

TakNie61
Karolina

@Grażyna A niby dlaczego nie polecasz? Może coś więcej dowiemy się. Firma jest dobra więc dziwi taki wpis.

TakNie64
Grażyna
@Karolina

Spójrz niżej kochaniutka , to nie tylko moja opinia . Jak to dobrze , że już tam nie pracuję ...

Tak43Nie
Grażyna

Nie polecam !!

Tak63Nie2
Melvit

A jak z pracą w biurze? Jaka atmosfera i zarobki?

Tak3Nie29
Arczi
@Melvit

Nie wiem jak teraz ale ostatnio spotkałem znajomego co tam pracuje i mówi ze tez dużo się ludzi zwalnia a i zarobki tez nie jakieś ciekawe

Tak67Nie
Kasandra
@Melvit

Jeżeli się zwalniają specjaliści i kierownicy co powinni dobrze zarabiać to chyba nie jest tak dobrze . Ogólnie zarządzanie tam leży i się raczej nic nie zmieni . Wszystko idzie na wyzysk ...

Tak77Nie
@Melvit

Pracowalem kilka lat temu w biurze. Nie polecam. Wszystkie decyzje i tak podejmuje prezes. Jeśli wychodzisz z pracy normalnie to nie jest to dobrE widziane. Czyli jeśli PRACUJESZ na etacie od 8 do 16 do najlepiej wychodzić miedzy 17 a 18. Inaczej usłyszysz, że się nie angażujesz. Oczywiście za darmo. Struktura organizacyjna opiera się na tym kto lepiej podliże się do prezesa. Surowiec przyjmują jak leci chodzi tylko o cene czyli praca w laboratorium i dziale jakości jest po części fikcją. Używanie auta prywatnego do przejazdów miedzy zakładami to norma. Oczywiście za darmo. Bo produkcja odbywa sie na Krukach w Ostrolece i w Szczytnie. Firmowe są ale tylko dla wybranych albo są niesprawne. Zarobki - slabe. Szkolenie pracowników -brak.

Tak60Nie
Adam

Ostrzegam przed pracą w firmie Melvit S.A. z siedzibą w Krukach - tą firmą bardziej przypomina (usunięte przez administratora) koncentracyjny niż normalny zakład pracy. Każą pracować w weekendy, święta i na noce, czasami po kilkanaście godzin, za płacę niewiele wyższą od minimalnej. Prawa pracowników mają za nic i wydaje im się, że mogą je łamać bez żadnych konsekwencji. Pracownik nie ma prawa do urlopu bo jego dni wolne są wykorzystywane na dezynsekcję zakładu, praca 7 dni w tygodniu przy 2 dniach odpoczynku, brak dodatkow do pensji za pracę w godzinach nadliczbowych, o zmianach w organizacji pracy pracownicy są informowani w ostatniej chwili, tak że nie mogą nic zaplanować.

Tak59Nie
Małgorzata

Nie polecam, stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Zarobki niskie, wymagania wysokie. Panie Sławku, najwyższy czas przejrzeć na oczy...

Tak115Nie1
Barbara
@Małgorzata

Melvit ma potencjał, ale przez coraz głupsze decyzje zarządu i nadmierne skąpstwo stacza się po równi pochyłej, szkoda...

Tak80Nie
eve
@Barbara

Ten cyrk zwany Melvitem niedługo się skończy. Odradzam rozpoczynanie pracy w tej firmie, zgadzam się w pełni z przedmówcami; to chyba o czymś świadczy że WSZYSCY pracownicy produkcji NARAZ złożyli wypowiedzenia. Niedługo sam prezes przyjdzię zap..... przy maszynach bo nie będzie komu pracować!

Tak80Nie
pakowaczka

Kilka lat pracowałam w tej firmie na produkcji. Na szczęście to już przeszłość. Zarobki tak jak pisał kolega wcześniej ok. 1700zł. Praca ciężka, męcząca. Zakład zabiera większość urlopu wypoczynkowego pracowników na własne potrzeby i przerwy w produkcji!!! Praca w święta, weekendy, zmiany nocne. Na hali jest pełno kamer. Kierownik sprawdza kamery u siebie w domu, często w środku nocy i wydzwania do brygadzisty. Ponad połowa pracowników rozgląda się za lepszą pracą i rozsyła podania do innych firm. NIE POLECAM, WRĘCZ OSTRZEGAM!

Tak79Nie
@pakowaczka

W pełni zgadzam się z przedmówczynią, wszystko co napisała jest prawdą, niestety... A do tego, to co się teraz dzieje w firmie, czyli zabieranie ludziom nadgodzin i co za tym idzie obniżanie pensji o kilkaset złotych, wola o pomstę do nieba. To już nie te czasy, żeby ludziom zabierać. Rynek pracy się zmienił. A Tu? Przykro patrzeć jak wieloletni pracownik nie jest w ogóle doceniany..

Tak73Nie
Edison perkison

Jak z zarobkami w Melvicie ? Dobrze płacą ?

Tak1Nie25
HassJarass
@Edison perkison

W tamtym roku dali ludziom z produkcji podwyżki, ale właśnie kombinują jak zrobić, żeby uniemożliwić im branie nadgodzin. Sama podstawa to coś ok. 1800 zł. W standardowym miesiącu nawet razem z tymi śmiesznymi nadgodzinami, gdzie trzeba się nieźle narobić, wypłata nie wychodzi duża, na pewno mniejsza niż w dobrej firmie za pracę jednozmianową. Praca czterozmianowa, w weekendy, święta, na noce. Bardzo nie polecam. W firmie sytuacja jest coraz gorsza, a ludzi traktują tam jak bydło pociągowe. Coraz więcej osób się zwania.

Tak71Nie
Arczi

Pracowałem tam na konfekcji około 8 lat . Praca w święta i w wigilie na zmiany . 1700 złoty na początek , zero premi ile byś nie zrobił to i tak mało . Pracują tam ludzie co nie maja wyboru . Nie polecam!

Tak70Nie
NMagda

Praca jak praca. Melvit to łyka wszystko od dostawców. Trzeba dobrze nakombinować się aby to spakować. Najgorsze rozpadające się opakowania. Skąd oni to biorą te pudełka

Tak56Nie

@NMagda

Ze Stora Enso

Tak1Nie2
Remiza

Melvit kończy się kompetentny nie ogarnia reali

Tak54Nie
Jerzy
@Remiza

Dlaczego uważasz, że firma Melvit kończy się? To dość hasłowe i ogólne stwierdzenie. Czy opierasz swoją opinię na konkretnych informacjach? Forum odwiedza wielu kandydatów, dla których kondycja przyszłej firmy może mieć kluczowe znaczenie.

Tak1Nie22
Alicja

@Remiza, Twoja opinia o firmie Melvit byłaby bardziej wiarygodna i lepiej zrozumiała dla innych osób, gdyby posiadała uzasadnienie. Rozwiń proszę swoją wypowiedź i napisz dlaczego tak uważasz. Co rozumiesz pod pojęciem nie ogarnia reali? Czy pracujesz w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc ją sprawiedliwie ocenić?

Tak1Nie23

Jakiś pracownik chciałby opowiedzieć o swojej pracy w Melvit S.A.? Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka pracy, więc informacje na forum są bardzo przydatne.

Tak1Nie19

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Melvit S.A.? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

TakNie19
Lukas

Witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z płacą oraz warunkami na stanowisku operatora wózka widłowego? Macie jakieś opinie? Jestem ciekaw ponieważ mam nie długo rozmowę kwalifikacyjną i chciałbym wiedzieć w co mam się "uzbroić".

Tak3Nie23
Gość
@Lukas

Lukas Ty się lepiej zapytaj na rozmowach czy dadzą Ci wózek widłowy czy musisz mieć swój ????po tej firmie można się wszystkiego spodziewać...pozdrawiam

Tak65Nie
Alicja

@byly pracownik czy koszta dojazdu były w jakiś sposób zwracane (Na przykład w postaci premii)? Rozumiem że firma nie organizuje własnego dojazdu? Interesuje mnie również czy nadgodziny o których wspominasz były dodatkowo płatne (Z wypowiedzi rozumiem że nie można było ich odbierać?) @NMagda mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź? Jeśli dodasz do komentarza przykłady i argumenty będzie on dużo bardziej wartościowy dla osób poszukujących opinii o Melvit S.A.

Tak15Nie10
byly pracownik

Pracowalem w Melvicie pewien czas. Nie polecam jesli ktos powaznie mysli o stalej pracy. Zarobki bardzo slabe, atmosfera taka sobie. Niby czas pracy od 8 do 16 ale jesli wychodzisz o 16 to znaczy ze nie angazujesz sie w rozwoj firmy. Brak jednoznacznego zakresu obowiazkow i odpowiedzialnosci. Luz w pracy maja znajomi prezesa. Melvit ma siedzibe w Krukach ale czesc produkcji jest tez w Lawach. Do dojazdow miedzy zakladami trzeba bylo uzywac gratisowo prywatnego auta. Rotacja ludzi z tego co widze ogromna. Co do samochodow dla Ph to prawda, ze byly sciagane tluczone (mniej lub bardziej) auta z Niemiec i ''klepane'' u nas w warsztatach.

Tak61Nie

Zostaw opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie