Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Melvit S.A., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

gość

Zarządzanie w tej firmie to jedno wielkie DNO.Jedyną kompetentną osobą jest Pan dyrektor AK. Tyle dobrego można było zrobić dla tej firmy ale przez pewnych pseudo dyrektorów na wizytówce nie było najmniejszych szans. KW z działu KK super osoba tylko ciągle obgadywana przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o pracy w tym dziale. Ciekawe czy Pan dyrektor przejrzał na oczy, czy dalej trzyma na stanowisku Pana RC i jego "podwładną" AP?

Magda

Jak wygląda, praca w laboratorium w tej firmie, jak zarobki, warto aplikować?

Ph

W końcu zdegradowali najgorszą kierowniczkę świata

gość

Adi
@gość

Dyrektor AK jest kompetentna osobą....Ha ha ha ale się uśmiałem dobry żart.

miła
@gość

Na oczy powinni przejrzeć właściciele bo będzie słabo jak już tak nie jest, he kompetentny.

Dr.mgr.d.h.

Jeden drugiego wart.

@Adi

Ha, ha co Ty chcesz mega, giga, esencja, ect. Firmę i atmosferę pracy w niej tworzą ludzie. By zarządzać zasobami ludzkimi, trzeba mieć prawdziwą wiedzę, doświadczenie. Temat po horyzont, efekty same przyjdą oby tak dalej. Best regards.

przeszłość
@gość

Panie S. przejrzy Pan na oczy, posłucha szumu w śród pracujących ludzi. Pan określany jako _ _ _, oj dużo by pisać, niestety ludzie przychodzą i odchodzą, a sytuacja bez zmian.

Nick
@przeszłość

Każdy mądry ucieka z tej firmy. Zarządzanie to największa klapa tej firmy. Tylko Ci co dobrze donoszą dorabiają się stanowiska.

@Nick

Jakbyś pracował tak jak powinieneś i nie byłoby zarzutów to byś się czegoś dorobiła, jak przychodzisz tylko po to żeby "odbębnić" 8h na odwal to poszukaj pracy gdzie będzie Ci lepiej .

Jerzy
@Nick

Możesz rozwinąć wątek dotyczący zarządzania? Czyli ogólnie nie polecasz nawet składać swojego CV? Opisz proszę aktualną sytuację w firmie. A jeżeli chodzi o donoszenie, to pamiętaj proszę, że każda zamieszczona tutaj opinia powinna być uzasadniona i zweryfikowana.

Schabowy
@Jerzy

Oczywiście starzy powinni szukać dalej ???? (usunięte przez administratora)dalej się zaleca hahah

Bum
@gość

Właśnie widać efek jego kompeyencji, niech profesjonalista działa tak dalej.

????
@gość

Dyrektor AK kompetentną osoba KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ. TEN CZŁOWIEK NIE MA POJĘCIA O ZARZĄDZANIU, SPRZEDAŻY ITP.

!!!
@????

MISZCZOSTWO profesjonalizmu w każdym calu

Lara
@gość

Czy obecnie sa przyjecia na produkcje? Czy w wekendy tez sie tam pracuje? Wymagane CV na wstepie?

ARNOLD Nowy wpis
@????

Kochani przedstawiciele i przedstawicielki przychylam sie co do opini iż ta firma nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przestrzegam przed złożeniem cv na stanowisko ph.( chyba że nie przeszkadza tobie że: nie masz narzędzi do pracy , ciągłe wymiany i przeceny na każdej wizycie - po tem brak towaru na wymiany , auta to stare ciągłe pasujące się golfy sprowadzane z zachodniej Europy, a na domiar tego wszystkiego jesteś codziennie inigilowany - jeżeli to nie przeszkadza - to aplikować. A no i najważniejsze premia dwa razy w roku ????????????????

Kazik Nowy wpis
@ARNOLD

Dodam brak decyzyjności w każdym przypadku, ograniczenia, straszenia, premia należna wypłacana lub nie z różnych powodów albo widzi misie lub ucinana. Czekanie na akceptację wymian, zgodę na wymiany dostaniesz lub nie bez względu na przyczynę kto zawinił, rozliczenia z klientami to koszmar. Ciągle pretensje.

BYŁY PH Nowy wpis
@ARNOLD

Prawda , prawda i jeszcze raz prawda . Ja jeszcze dodam tabelki które trzeba robić to jakiś dramat tego G jest cała masa mało tego firma nie zapewnia nawet tableta bo o laptopie to można w ogóle zapomnieć. Reasumując kończysz pracę i do exela. Żeeeenada. Każdemu ODRADZAM

Wiola Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Czy są przyjęcia na produkcji.

S.

Nie polecam pracy na piekarni, Kierownik R.S. to buc.

Anna
@S.

Kierownik powinien być bezstronny, a ten ewidentnie ma swoich pupili.

Ss
@S.

Dzięki Bogu już nie pracuję na piekarni. Nikomu nie życzę takiego kierownika. Ktoś go i tak łagodnie nazwał.

Ev piekarnia
@Ss

Kierownik nie panuje nad emocjami. Sposób w jaki się odnosi do pracowników i ich traktuje o tym świadczy w zupełności.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w firmie Melvit S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandydat

Spora rotacja i ciągle wiszące ogłoszenie na Warszawę. Zbyt duże oczekiwania w stosunku do tego co mają do zaoferowania. Brak szacunku na porządku dziennym.

Bolec
@Kandydat

Nie tylko na Warszawę wiszą ogłoszenia od dłuższego czasu. Przy pomysłach jakie mają, ambicjach, aspiracjach, doświadczeniu, wywodach naukowych w szczególności niektórych za (usunięte przez administratora) nie da się pracować. Nie marnuj sobie życia. Kwestia czasu i tak znikają z półek.

Magda

Jak wygląda, praca w laboratorium w tej firmie, jak zarobki, warto aplikować?

Elwira
@Magda

Laborantka pracuje za 2000 na zmiany , wszyscy się właśnie stamtąd zwalniają . Zarobki mało adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków...

Aleksandra
@Magda

To jak wygląda praca zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, po pierwszym miesiącu widać czy chcesz pracować czy nie, kadry to wyłapują. Jeżeli angażujesz się w pracy i interesuje Cie to co robisz nie będziesz narzekała, jeżeli jednak chcesz przyjąć aby tylko dzień zleciał to nie miejsce dla Ciebie

Headhanter
@Aleksandra

przestań pisać bzdury. Jakie kadry, kto, ile osób je tworzą, tylko Ty ? Przyznam że ciekawa i zachęcająca Twoja wypowiedź, bardzo interesujący przekaz z niej płynie.

Aneta
@Elwira

Jaki jest zakres obowiązków pracownika labolatorium?

@Headhanter

Racja

Hahah
@Aleksandra

Jakie kadry... A to już nie można mieć pracy takiej żeby dzień zleciał...? tylko, trzeba widzieć wizję i misje za miskę ryżu na koniec Mc.. Sorki za przeterminowane płatki i kasze:)!

ty
@Hahah

@hahah Jak pracujesz tak żeby dzień zleciał to wszędzie prędzej czy później będziesz pracował za miskę ryżu :)

Kasia zek
@Magda

Tez jestem ciekawa? Jak w laboratorium?

Hanka
Klient

Co się dzieje, że takie zwolnienia wśród PH ?

Anonim
@Hanka

COVID-19

cytryna
@Hanka

sami nie wiedzą kogo zatrudnić

Tom.
@cytryna

Wypadają z rynku ? Wysokie aspiracje, niskie loty. Oby tak dalej,

Czy w Melvit S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Ph

W końcu zdegradowali najgorszą kierowniczkę świata

Daniel
Kandydat

Witam jak wygląda praca na stanowisku Operator urządzeń elewatorów zbożowych ? I jak wyglądają zarobki na tym stanowisku dla osoby z doświadczeniem po produkcji ?

Maciek

@S a ile was na tej piekarni pracuje?

Kierowca

Czy melvit poszukuje kierowców? I jakie warunki

Jakie są mocne strony pracodawcy Melvit S.A.?

DJ
@Pytanie

Brak słów, nie było, nie ma i nigdy nie będzie.

Jolka

@Adi a nie jest ?

Kasia

Czy ktos wie czy aktualnie są przyjecia na produkcje? Czy potrzebne jest CV czy da rade zlozyc papiery bez niego? Na czym polega tam praca interesuje mnie dzial produkcja

Nowy

Cześć! Mam pytanko jak wygladają zarobki dla nowego PH? +Ilość wizyt dziennie, plany realne?, jaki samochód i czy można go używać prywatnie??

@Nowy

Podstawa zależna od regionu, plany liczą się za cały region a nie personalnie, raczej nie ma z nimi problemów, vw golf, kilometry prywatne po zakończeniu pracy bez problemu

Woj
@Marek

Piszesz bzdury, było tak samochody sprowadzane z zagranicy, stan różny lepszy, gorszy zależy jak był bity, premia zaczyna się od 500zl, by otrzymać obwarunkowana wieloma czynnikami, humorem, kilometry prywatne nie ma problemu bo i tak za nie płacisz, po za tym atmosfera, poczytaj posty, popytaj pidobno mało co zmieniło się na plus.

@Woj

A pracujesz teraz w firmie gdzie firma płaci za Twoje kilometry prywatne? Daj namiar

Zofia
@Nowy

Wizyt 16/dziennie kasa to 3-3,5tys podstawa, auta używane golfy z Niemiec raczej po dużych przejściach nic specjalnego. Kilometry po pracy płacisz GPS z pensji potracane. Plany realny. Zarządzanie PH trochę niezrozumiałe. Przykład: w trudnych czasach wirusa zwolnili kilku PH że względu na sytuację. Po czym wiszą ogłoszenia ponownie na te tereny.??? A nie słyszałem o sytuacji ponownego zatrudnienia tamtych PH.

P3p3
@Nowy

Podstawa 3000 do 3500, 16 wizyt dziennie Premia 500pln relane plany, uzuwany bity golf można używać prywatnie 500km płacisz za paliwo. Szacuek dla pracownika żaden. (usunięte przez administratora) Zatem chcesz 3500pln i być traktowany słabo bez stabilności zatrudnienia startuj.

Nicky

Większość postów dotyczy właśnie tego jak było wcześniej. Jakoś mi się nie chcę wierzyć że firma w obecnych czasach sprowadza auta z zagranicy. Jest ktoś w stanie opisać jak to wygląda teraz. Samochód, atmosfera, kasa. Mam pytanie o to jak mniej więcej wygląda rejonizacja, za jaki teren się odpowiada, jest to np. całe województwo czy mniejsze obszary

Wiecie czy w Melvit S.A. szukają chętnych na staż?

Wiki

Nie.

Beata
@Wiki

A czy sa wogole obecnie przyjecia na produkcje do pracy?

Ewa
@Pytanie

Czy w tej firmie przy pracy na produkcji wolne sa wekendy ??? W jakich godzinach zaklad pracuje?

Aneta
@Ewa

Praca na produkcji to system 3 zmianowy 24h, wolne wypada Ci zgodnie z grafikiem, nie koniecznie w weekendy

Iwona
@Aneta

A czy aktualnie sa przyjecia na produkcje???

Nowy

Malgosia

Czy firma aktualnie prowadzi przyjecia na zaklad na produkcjie? Jak sie odbywa proces szkolenia ile dni trwa teoria i praktyka i ile dni?

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Melvit S.A.
1.6/5 Na podstawie 77 ocen.
Melvit S.A.