Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

Danuta

Cześć, proszę o jakieś aktualności jeśli chodzi o pracę przedstawiciela handlowego. Kiedyś ktoś pisał, że stare auta i w ogóle widać było, że mało zadowolony z tej pracy był. Czy coś się zmieniło w tych warunkach, jakie oferują? Ile się dostaje wynagrodznia?

@Dtc

Masz na myśli że bez zmian? Auta nadal te same? A jak z realizacją celów sprzedażowych? Można je zrobić bez problemu? Jak oceniasz?

Obserwatorka kandydatka

Witam! Regularnie przejeżdżam obok tej firmy i muszę przyznać, że z zewnątrz robi ona ogromne wrażenie. Zakład się rozrasta, a to oznacza, że liderzy tej organizacji mają przysłowiowy "łeb na karku". Założę się, że pracownicy wykonują tam swoje obowiązki z szerokim uśmiechem na twarzy. Widać, że obok powstał nowy obiekt o tej samej charakterystyce, ale w tak prężnie rozwijającej się marce (o której można usłyszeć choćby w ogólnopolskich mediach) na pewno etaty są już dawno obsadzone, albo ludzie "walą tam drzwiami i oknami" z zewnątrz i są ogromne kolejki do pracy. Jestem przekonana, że zarobki, jak na warunki ostrołęckie, też są ponadprzeciętne i właściciele oferują o wiele więcej, niż powszechnie znana "minimalna" plus dodatki. Rozważam zmianę pracy i chętnie wysłałabym swoje CV, ale nie wiem za bardzo, gdzie mogłabym je skierować. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. (usunięte przez administratora) Zaznaczam, że interesują mnie tylko kierownicze stanowiska. Pozdrawiam!

Grażyna Nowy wpis

Oferta specjalista ds. marketingu i opakowań wygląda całkiem zachęcająco, chociaż połączenie umiejętności w zakresie grafiki i copywritingu to trochę wymaganie od marketera 2w1, ale już mnie nic nie zdziwi na polskim rynku (usunięte przez administratora) Pytanie, czy warto się dla tej fuchy relokować z Warszawy? Jak ona wygląda pod względem finansowym?

Grażynka Nowy wpis
@Grażyna

Nie warto, ani dla tych, co myślą o relokacji, ani dla "tutejszych". Szkoda czasu. Marketing lat '90

Emilia Nowy wpis
@Grażynka

W jakim sensie lat 90? No ja wtedy jeszcze nie pracowałam to nie wiem :D A to relokacja jest nadal możliwa? Jest jakiś pakiet relokacyjny jak rozumiem? Ciekawe jak to działa dokładnie i jakie warunki trzeba spełniać.

Na jakie benefity można liczyć w Melvit S.A.?

Benefit

Benefitem jest to, że pracuje się w najnowocześniejszym tego typu zakładzie w Europie. :) Przynajmniej niektórzy tak twierdzą.

Mirosław

Serio? Nic nie dają? Zwykle jest chociaż karta Multisportu na siłownie a tu nic? A premie na lepsza motywacje do pracy? Dają czy goła wypłata?

PC Nowy wpis

Benefity, to żeś poleciał, a YETI widziałeś?

Obserwatorka kandydatka

Danuta

Dtc
@Danuta

B.Z.

@Dtc

Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Marzena

kiedyś narzekali tutaj na warunki pracy oraz kierownictwo ale do dzisiaj to wszystko na dłuższy okres przycichło i ciekawa jestem czy to znak, że doszło do jakiś pozytywnych zmian w tym zakresie? opowie ktoś o aktualnych warunkach zatrudnienia jakie tu mają i czy pracuje więcej osób niż w ubiegłym roku?

AADDAAMM77

Wszystko ok ale !!! Jestem bardzo uczulony na słonecznik i !! kupując crispy czosnek curry i sezam mało mnie nie zabiliście !!!nie ma z tyłu w opisie zmianami że są ziarna słonecznika !!!! Niby jesteście tacy ogarnięci a tak ważne sprawy wam umykają ,,,ledwo żyje bo zjadłem sporo

mecenas
@AADDAAMM77

Zgodnie z rozporządzeniem słonecznik nie jest alergenem i nie ma konieczności jego wymienienia.

Mery M

Czy firma zapewnia dowoz pracownikow? Jezdzi jakis bus?

Kierownik powinien być bezstronny, a ten ewidentnie ma swoich pupili.

Ss

Dzięki Bogu już nie pracuję na piekarni. Nikomu nie życzę takiego kierownika. Ktoś go i tak łagodnie nazwał.

Ev piekarnia
@Ss

Kierownik nie panuje nad emocjami. Sposób w jaki się odnosi do pracowników i ich traktuje o tym świadczy w zupełności.

Mery M

Czy firma zapewnia dowoz pracownikow? Jezdzi jakis bus?

Była pracownica

Zmieniło się coś na lepsze od Maja w piekarni? Pozdrawiam pracowników.

hela
@Była pracownica

Od kiedy nie ma R.S, praca stała się normalna, aż chce się do niej przyjść

Ooo
@Była pracownica

Nie ma R.S ale jest jego kobieca wersja N.S równie niestabilna emocjonalnie

Nieznany
@Ooo

Pani N.S to anioł w porównaniu do R.S. Tylko takiego kierownika jak ona.

Mery
@hela

Czy aktualnie sa przyjecia na produkcje? Placa srednia krajowa czy wiecej da sie wyciagnąć? Czy to praca na zmiany?

Kamila
@Ooo

A co takiego się dzieje że zarzucacie niestabilność emocjonalną temu komuś?

ELWIRA

Czy sa obecnie przyjęcia?Jak sie pracuje na produkcji? Czy polepszyly sie warunki płacowe? Czy weekendy sa wolne? Sa przyznawane premie?

Rolnik

Jak tam z płatnością dla podmiotów dostarczających towar do melvity?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Melvit S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Elziasz

Nastaw się że mocno cię będzie tylek bolał jak się tam zatrudnisz. Szukają nowych ludzi, bo pozabierali ludziom premie które mieli co miesiąc a gola pensja to ochłapy przez co ludzie się zwalniają.

….
@Elziasz

@Elziasz premii którą wypracowałeś pracodawca nie może zabrać … więc trochę nie rozumiem kto zawinił w tym że przestałeś zarabiać

Elziasz
@….

Mogą wszystko zabrać bezpodstawnie bo dostajesz premie uznaniowa . Myślę, że każdy może to potwierdzić jak się na tym przejechał. Jeszcze trochę i biuro będzie musiało iść na produkcje, bo nie będzie komu pracować.

K.A.
@Elziasz

Potwierdzam, robią co chcą i jak im pasuje,

ARNOLD

Wiesz na co się nastaw : - na rezygnację z rekrutacji A wyjdzie tobie to na dobre .

Jaro
@ARNOLD

Ha,ha dobre, ale jak że zacne i prawdziwe. A kto będzie przeprowadzał rekrutację ?

direct x

Na nic, kaprys tzw. pana kompetentnego, udawaj głupszego, że znasz, lubisz office, uwielbiasz fikcyjne analizy nieadekwatne do realu i będzie dobrze. A ładnie się ubierz i uczesz, używaj w trakcie rozmowy słów: etc, strikte, analiza, versus, esencja, itd. Musisz być mniej mądrzejszy ale w miarę inteligentny tu z wyczuciem. Prosty, standardowy szablon pytań dostępny w net. Musisz być prosty ale niazaprosty, inteligentny ale niezainreligentny, masz mieć potencjał ale niezaduźy. 99,99% firm stosuje ten sam szablon pytań bo ktoś, może jakiś krawaciaż lub korporacyjby ludek kiedyś tak wymyślił i stwierdził, że rozmowy tak mają przebiegać. Po prostu jak słoma wystaje staraj się ukryć, uważaj na tzw. kij. Powodzenia.

gość

Zarządzanie w tej firmie to jedno wielkie DNO.Jedyną kompetentną osobą jest Pan dyrektor AK. Tyle dobrego można było zrobić dla tej firmy ale przez pewnych pseudo dyrektorów na wizytówce nie było najmniejszych szans. KW z działu KK super osoba tylko ciągle obgadywana przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o pracy w tym dziale. Ciekawe czy Pan dyrektor przejrzał na oczy, czy dalej trzyma na stanowisku Pana RC i jego "podwładną" AP?

Adi
@gość

Dyrektor AK jest kompetentna osobą....Ha ha ha ale się uśmiałem dobry żart.

miła
@gość

Na oczy powinni przejrzeć właściciele bo będzie słabo jak już tak nie jest, he kompetentny.

Dr.mgr.d.h.

Jeden drugiego wart.

@Adi

Ha, ha co Ty chcesz mega, giga, esencja, ect. Firmę i atmosferę pracy w niej tworzą ludzie. By zarządzać zasobami ludzkimi, trzeba mieć prawdziwą wiedzę, doświadczenie. Temat po horyzont, efekty same przyjdą oby tak dalej. Best regards.

przeszłość
@gość

Panie S. przejrzy Pan na oczy, posłucha szumu w śród pracujących ludzi. Pan określany jako _ _ _, oj dużo by pisać, niestety ludzie przychodzą i odchodzą, a sytuacja bez zmian.

@przeszłość

Każdy mądry ucieka z tej firmy. Zarządzanie to największa klapa tej firmy. Tylko Ci co dobrze donoszą dorabiają się stanowiska.

Jakbyś pracował tak jak powinieneś i nie byłoby zarzutów to byś się czegoś dorobiła, jak przychodzisz tylko po to żeby "odbębnić" 8h na odwal to poszukaj pracy gdzie będzie Ci lepiej .

Jerzy

Możesz rozwinąć wątek dotyczący zarządzania? Czyli ogólnie nie polecasz nawet składać swojego CV? Opisz proszę aktualną sytuację w firmie. A jeżeli chodzi o donoszenie, to pamiętaj proszę, że każda zamieszczona tutaj opinia powinna być uzasadniona i zweryfikowana.

Schabowy
@Jerzy

Oczywiście starzy powinni szukać dalej ???? (usunięte przez administratora)dalej się zaleca hahah

Bum
@gość

Właśnie widać efek jego kompeyencji, niech profesjonalista działa tak dalej.

????
@gość

Dyrektor AK kompetentną osoba KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ. TEN CZŁOWIEK NIE MA POJĘCIA O ZARZĄDZANIU, SPRZEDAŻY ITP.

!!!
@????

MISZCZOSTWO profesjonalizmu w każdym calu

Lara
@gość

Czy obecnie sa przyjecia na produkcje? Czy w wekendy tez sie tam pracuje? Wymagane CV na wstepie?

ARNOLD
@????

Kochani przedstawiciele i przedstawicielki przychylam sie co do opini iż ta firma nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przestrzegam przed złożeniem cv na stanowisko ph.( chyba że nie przeszkadza tobie że: nie masz narzędzi do pracy , ciągłe wymiany i przeceny na każdej wizycie - po tem brak towaru na wymiany , auta to stare ciągłe pasujące się golfy sprowadzane z zachodniej Europy, a na domiar tego wszystkiego jesteś codziennie inigilowany - jeżeli to nie przeszkadza - to aplikować. A no i najważniejsze premia dwa razy w roku ????????????????

Kazik
@ARNOLD

Dodam brak decyzyjności w każdym przypadku, ograniczenia, straszenia, premia należna wypłacana lub nie z różnych powodów albo widzi misie lub ucinana. Czekanie na akceptację wymian, zgodę na wymiany dostaniesz lub nie bez względu na przyczynę kto zawinił, rozliczenia z klientami to koszmar. Ciągle pretensje.

BYŁY PH
@ARNOLD

Prawda , prawda i jeszcze raz prawda . Ja jeszcze dodam tabelki które trzeba robić to jakiś dramat tego (usunięte przez administratora) jest cała masa mało tego firma nie zapewnia nawet tableta bo o laptopie to można w ogóle zapomnieć. Reasumując kończysz pracę i do exela. Żeeeenada. Każdemu ODRADZAM

D.K.
@gość

Wytłumacz mi w czym kompetentny ? Gdyby tak by było to nie byłoby tego co obecnie jest,.

Richard Malanovsky

Na przestrzeni lat nic się w tej firmie nie zmieniło. Niby jest to "jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie". Niby firma aspiruje do bycia liderem na rynku i buduje nowy zakład. Wszystko na niby, ponieważ głównym mottem ludzi, którzy zarządzają tym okrętem, powinno być hasło: "jakoś to będzie". Kadra zarządzająca zatrzymała się mentalnie w czasach (usunięte przez administratora) lub na eldorado przemian ustrojowych w latach 90' myśląc, że zatrudnieni będą całować ich po rękach tylko dlatego, że mają gdzie pracować. Nie, szanowni Państwo. Doświadczeni ludzie zaczęli odchodzić i nikim z ulicy ich teraz nie zastąpicie. Zwłaszcza że oferujecie marne grosze, a macie w perspektywie rozbudowę i uruchomienie kolejnych linii, których nie będzie komu obsługiwać. Życzę Wam, żeby przyszedł kiedyś taki moment refleksji, w którym dojdziecie do wniosku, że doświadczonego pracownika należy szanować i traktować go poważnie. Mając gdzieś z tyłu głowy, że człowiek, który jest tu zatrudniony, ma takie same zobowiązania, też ma rodzinę i również musi zmagać się dziś ze wzrostem inflacji w niemalże każdym sektorze życia. Kolegom zaś życzę wytrwałości.

Żona pracownika

Pracodawca nie docenia pracowników z długim stażem pracy i doświadczeniem zarabiają praktycznie tyle samo co nowo zatrudnieni całą odpowiedzialność za produkcję biorą na siebie pracują za dwóch. Dodatkową wynagrodzenia które zaczną dostawać od listopada spadną o jakieś 1000 netto bo pracodawca ma problem żeby takim osobom dać przyzwoitą umowę. Brawo Róbcie tak dalej to w 2022 będziecie brać ludzi prosto spod sklepu monopolowego do pracy.

Wiola

Czy są przyjęcia na produkcji.

Spora rotacja i ciągle wiszące ogłoszenie na Warszawę. Zbyt duże oczekiwania w stosunku do tego co mają do zaoferowania. Brak szacunku na porządku dziennym.

Bolec
@Kandydat

Nie tylko na Warszawę wiszą ogłoszenia od dłuższego czasu. Przy pomysłach jakie mają, ambicjach, aspiracjach, doświadczeniu, wywodach naukowych w szczególności niektórych za (usunięte przez administratora) nie da się pracować. Nie marnuj sobie życia. Kwestia czasu i tak znikają z półek.

Magda

Jak wygląda, praca w laboratorium w tej firmie, jak zarobki, warto aplikować?

Elwira
@Magda

Laborantka pracuje za 2000 na zmiany , wszyscy się właśnie stamtąd zwalniają . Zarobki mało adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków...

Aleksandra
@Magda

To jak wygląda praca zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, po pierwszym miesiącu widać czy chcesz pracować czy nie, kadry to wyłapują. Jeżeli angażujesz się w pracy i interesuje Cie to co robisz nie będziesz narzekała, jeżeli jednak chcesz przyjąć aby tylko dzień zleciał to nie miejsce dla Ciebie

Headhanter
@Aleksandra

przestań pisać bzdury. Jakie kadry, kto, ile osób je tworzą, tylko Ty ? Przyznam że ciekawa i zachęcająca Twoja wypowiedź, bardzo interesujący przekaz z niej płynie.

Aneta
@Elwira

Jaki jest zakres obowiązków pracownika labolatorium?

@Headhanter

Racja

Hahah
@Aleksandra

Jakie kadry... A to już nie można mieć pracy takiej żeby dzień zleciał...? tylko, trzeba widzieć wizję i misje za miskę ryżu na koniec Mc.. Sorki za przeterminowane płatki i kasze:)!

ty
@Hahah

@hahah Jak pracujesz tak żeby dzień zleciał to wszędzie prędzej czy później będziesz pracował za miskę ryżu :)

Kasia zek
@Magda

Tez jestem ciekawa? Jak w laboratorium?

Hanka

Co się dzieje, że takie zwolnienia wśród PH ?

@Hanka

COVID-19

cytryna
@Hanka

sami nie wiedzą kogo zatrudnić

Tom.
@cytryna

Wypadają z rynku ? Wysokie aspiracje, niskie loty. Oby tak dalej,

Ph

W końcu zdegradowali najgorszą kierowniczkę świata

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Melvit S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

Melvit S.A.