Opinie o Melvit S.A. w Ostrołęka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Melvit S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Melvit S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melvit S.A. w Ostrołęka

Elka Nowy wpis
Inne

Atmosfera pracy jest dla mnie zawsze jedną z ważniejszych kwestii. Planuję aplikować na przedstawiciela handlowego i liczę na zdrowe, fajne podejście zespołu. Orientujecie się czy można się zgrać i trafię na spoko ekipę?

Grażyna Nowy wpis
Inne

Oferta specjalista ds. marketingu i opakowań wygląda całkiem zachęcająco, chociaż połączenie umiejętności w zakresie grafiki i copywritingu to trochę wymaganie od marketera 2w1, ale już mnie nic nie zdziwi na polskim rynku (usunięte przez administratora) Pytanie, czy warto się dla tej fuchy relokować z Warszawy? Jak ona wygląda pod względem finansowym?

Grażynka Nowy wpis
Inne
@Grażyna

Nie warto, ani dla tych, co myślą o relokacji, ani dla "tutejszych". Szkoda czasu. Marketing lat '90

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Melvit S.A.?

Benefit
Były pracownik
@Pytanie

Benefitem jest to, że pracuje się w najnowocześniejszym tego typu zakładzie w Europie. :) Przynajmniej niektórzy tak twierdzą.

Mirosław
Inne

Serio? Nic nie dają? Zwykle jest chociaż karta Multisportu na siłownie a tu nic? A premie na lepsza motywacje do pracy? Dają czy goła wypłata?

PC Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Benefity, to żeś poleciał, a YETI widziałeś?

Obserwatorka kandydatka
Kandydat

Witam! Regularnie przejeżdżam obok tej firmy i muszę przyznać, że z zewnątrz robi ona ogromne wrażenie. Zakład się rozrasta, a to oznacza, że liderzy tej organizacji mają przysłowiowy "łeb na karku". Założę się, że pracownicy wykonują tam swoje obowiązki z szerokim uśmiechem na twarzy. Widać, że obok powstał nowy obiekt o tej samej charakterystyce, ale w tak prężnie rozwijającej się marce (o której można usłyszeć choćby w ogólnopolskich mediach) na pewno etaty są już dawno obsadzone, albo ludzie "walą tam drzwiami i oknami" z zewnątrz i są ogromne kolejki do pracy. Jestem przekonana, że zarobki, jak na warunki ostrołęckie, też są ponadprzeciętne i właściciele oferują o wiele więcej, niż powszechnie znana "minimalna" plus dodatki. Rozważam zmianę pracy i chętnie wysłałabym swoje CV, ale nie wiem za bardzo, gdzie mogłabym je skierować. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. (usunięte przez administratora) Zaznaczam, że interesują mnie tylko kierownicze stanowiska. Pozdrawiam!

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Melvit S.A. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. handlu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(275 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Monter pokrowców termoizolacyjnych
Łódź
SUM Poland Sp. z o.o.
(29 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Danuta
Inne

Cześć, proszę o jakieś aktualności jeśli chodzi o pracę przedstawiciela handlowego. Kiedyś ktoś pisał, że stare auta i w ogóle widać było, że mało zadowolony z tej pracy był. Czy coś się zmieniło w tych warunkach, jakie oferują? Ile się dostaje wynagrodznia?

Dtc
Były pracownik
@Danuta

B.Z.

Mirosław
Inne
@Dtc

Masz na myśli że bez zmian? Auta nadal te same? A jak z realizacją celów sprzedażowych? Można je zrobić bez problemu? Jak oceniasz?

Marzena
Inne

kiedyś narzekali tutaj na warunki pracy oraz kierownictwo ale do dzisiaj to wszystko na dłuższy okres przycichło i ciekawa jestem czy to znak, że doszło do jakiś pozytywnych zmian w tym zakresie? opowie ktoś o aktualnych warunkach zatrudnienia jakie tu mają i czy pracuje więcej osób niż w ubiegłym roku?

AADDAAMM77
Inne

Wszystko ok ale !!! Jestem bardzo uczulony na słonecznik i !! kupując crispy czosnek curry i sezam mało mnie nie zabiliście !!!nie ma z tyłu w opisie zmianami że są ziarna słonecznika !!!! Niby jesteście tacy ogarnięci a tak ważne sprawy wam umykają ,,,ledwo żyje bo zjadłem sporo

mecenas
Inne
@AADDAAMM77

Zgodnie z rozporządzeniem słonecznik nie jest alergenem i nie ma konieczności jego wymienienia.

Mery M
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zapewnia dowoz pracownikow? Jezdzi jakis bus?

anonim

(usunięte przez administratora)

Anna

Kierownik powinien być bezstronny, a ten ewidentnie ma swoich pupili.

Ss
Były pracownik

Dzięki Bogu już nie pracuję na piekarni. Nikomu nie życzę takiego kierownika. Ktoś go i tak łagodnie nazwał.

Ev piekarnia
Były pracownik
@Ss

Kierownik nie panuje nad emocjami. Sposób w jaki się odnosi do pracowników i ich traktuje o tym świadczy w zupełności.

Mery M
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zapewnia dowoz pracownikow? Jezdzi jakis bus?

Była pracownica
Były pracownik
 Pytanie

Zmieniło się coś na lepsze od Maja w piekarni? Pozdrawiam pracowników.

hela
Pracownik
@Była pracownica

Od kiedy nie ma R.S, praca stała się normalna, aż chce się do niej przyjść

Ooo
Pracownik
@Była pracownica

Nie ma R.S ale jest jego kobieca wersja N.S równie niestabilna emocjonalnie

Nieznany
Pracownik
@Ooo

Pani N.S to anioł w porównaniu do R.S. Tylko takiego kierownika jak ona.

Mery
Kandydat
 Pytanie
@hela

Czy aktualnie sa przyjecia na produkcje? Placa srednia krajowa czy wiecej da sie wyciagnąć? Czy to praca na zmiany?

Kamila
Inne
@Ooo

A co takiego się dzieje że zarzucacie niestabilność emocjonalną temu komuś?

ELWIRA
Kandydat
 Pytanie

Czy sa obecnie przyjęcia?Jak sie pracuje na produkcji? Czy polepszyly sie warunki płacowe? Czy weekendy sa wolne? Sa przyznawane premie?

Rolnik
Inne
 Pytanie

Jak tam z płatnością dla podmiotów dostarczających towar do melvity?

Pytanie
 Pytanie

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Melvit S.A.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Elziasz
Pracownik
@Pytanie

Nastaw się że mocno cię będzie tylek bolał jak się tam zatrudnisz. Szukają nowych ludzi, bo pozabierali ludziom premie które mieli co miesiąc a gola pensja to ochłapy przez co ludzie się zwalniają.

….
Były pracownik
@Elziasz

@Elziasz premii którą wypracowałeś pracodawca nie może zabrać … więc trochę nie rozumiem kto zawinił w tym że przestałeś zarabiać

Elziasz
Były pracownik
@….

Mogą wszystko zabrać bezpodstawnie bo dostajesz premie uznaniowa . Myślę, że każdy może to potwierdzić jak się na tym przejechał. Jeszcze trochę i biuro będzie musiało iść na produkcje, bo nie będzie komu pracować.

K.A.
Były pracownik
@Elziasz

Potwierdzam, robią co chcą i jak im pasuje,

ARNOLD
Były pracownik
@Pytanie

Wiesz na co się nastaw : - na rezygnację z rekrutacji A wyjdzie tobie to na dobre .

Jaro
Były pracownik
 Pytanie
@ARNOLD

Ha,ha dobre, ale jak że zacne i prawdziwe. A kto będzie przeprowadzał rekrutację ?

direct x
Były pracownik
@Pytanie

Na nic, kaprys tzw. pana kompetentnego, udawaj głupszego, że znasz, lubisz office, uwielbiasz fikcyjne analizy nieadekwatne do realu i będzie dobrze. A ładnie się ubierz i uczesz, używaj w trakcie rozmowy słów: etc, strikte, analiza, versus, esencja, itd. Musisz być mniej mądrzejszy ale w miarę inteligentny tu z wyczuciem. Prosty, standardowy szablon pytań dostępny w net. Musisz być prosty ale niazaprosty, inteligentny ale niezainreligentny, masz mieć potencjał ale niezaduźy. 99,99% firm stosuje ten sam szablon pytań bo ktoś, może jakiś krawaciaż lub korporacyjby ludek kiedyś tak wymyślił i stwierdził, że rozmowy tak mają przebiegać. Po prostu jak słoma wystaje staraj się ukryć, uważaj na tzw. kij. Powodzenia.

gość

Zarządzanie w tej firmie to jedno wielkie DNO.Jedyną kompetentną osobą jest Pan dyrektor AK. Tyle dobrego można było zrobić dla tej firmy ale przez pewnych pseudo dyrektorów na wizytówce nie było najmniejszych szans. KW z działu KK super osoba tylko ciągle obgadywana przez ludzi, którzy nie mają pojęcia o pracy w tym dziale. Ciekawe czy Pan dyrektor przejrzał na oczy, czy dalej trzyma na stanowisku Pana RC i jego "podwładną" AP?

Adi
@gość

Dyrektor AK jest kompetentna osobą....Ha ha ha ale się uśmiałem dobry żart.

miła
@gość

Na oczy powinni przejrzeć właściciele bo będzie słabo jak już tak nie jest, he kompetentny.

Dr.mgr.d.h.
@gość

Jeden drugiego wart.

Były pracownik
@Adi

Ha, ha co Ty chcesz mega, giga, esencja, ect. Firmę i atmosferę pracy w niej tworzą ludzie. By zarządzać zasobami ludzkimi, trzeba mieć prawdziwą wiedzę, doświadczenie. Temat po horyzont, efekty same przyjdą oby tak dalej. Best regards.

przeszłość
@gość

Panie S. przejrzy Pan na oczy, posłucha szumu w śród pracujących ludzi. Pan określany jako _ _ _, oj dużo by pisać, niestety ludzie przychodzą i odchodzą, a sytuacja bez zmian.

Nick
@przeszłość

Każdy mądry ucieka z tej firmy. Zarządzanie to największa klapa tej firmy. Tylko Ci co dobrze donoszą dorabiają się stanowiska.

Marek
@Nick

Jakbyś pracował tak jak powinieneś i nie byłoby zarzutów to byś się czegoś dorobiła, jak przychodzisz tylko po to żeby "odbębnić" 8h na odwal to poszukaj pracy gdzie będzie Ci lepiej .

Jerzy
Inne
@Nick

Możesz rozwinąć wątek dotyczący zarządzania? Czyli ogólnie nie polecasz nawet składać swojego CV? Opisz proszę aktualną sytuację w firmie. A jeżeli chodzi o donoszenie, to pamiętaj proszę, że każda zamieszczona tutaj opinia powinna być uzasadniona i zweryfikowana.

Schabowy
@Jerzy

Oczywiście starzy powinni szukać dalej ???? (usunięte przez administratora)dalej się zaleca hahah

Bum
@gość

Właśnie widać efek jego kompeyencji, niech profesjonalista działa tak dalej.

????
Pracownik
@gość

Dyrektor AK kompetentną osoba KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ. TEN CZŁOWIEK NIE MA POJĘCIA O ZARZĄDZANIU, SPRZEDAŻY ITP.

!!!
Były pracownik
@????

MISZCZOSTWO profesjonalizmu w każdym calu

Lara
Inne
 Pytanie
@gość

Czy obecnie sa przyjecia na produkcje? Czy w wekendy tez sie tam pracuje? Wymagane CV na wstepie?

ARNOLD
Pracownik
@????

Kochani przedstawiciele i przedstawicielki przychylam sie co do opini iż ta firma nie ma pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Przestrzegam przed złożeniem cv na stanowisko ph.( chyba że nie przeszkadza tobie że: nie masz narzędzi do pracy , ciągłe wymiany i przeceny na każdej wizycie - po tem brak towaru na wymiany , auta to stare ciągłe pasujące się golfy sprowadzane z zachodniej Europy, a na domiar tego wszystkiego jesteś codziennie inigilowany - jeżeli to nie przeszkadza - to aplikować. A no i najważniejsze premia dwa razy w roku ????????????????

Kazik
Były pracownik
@ARNOLD

Dodam brak decyzyjności w każdym przypadku, ograniczenia, straszenia, premia należna wypłacana lub nie z różnych powodów albo widzi misie lub ucinana. Czekanie na akceptację wymian, zgodę na wymiany dostaniesz lub nie bez względu na przyczynę kto zawinił, rozliczenia z klientami to koszmar. Ciągle pretensje.

BYŁY PH
Pracownik
@ARNOLD

Prawda , prawda i jeszcze raz prawda . Ja jeszcze dodam tabelki które trzeba robić to jakiś dramat tego (usunięte przez administratora) jest cała masa mało tego firma nie zapewnia nawet tableta bo o laptopie to można w ogóle zapomnieć. Reasumując kończysz pracę i do exela. Żeeeenada. Każdemu ODRADZAM

D.K.
Były pracownik
 Pytanie
@gość

Wytłumacz mi w czym kompetentny ? Gdyby tak by było to nie byłoby tego co obecnie jest,.

Richard Malanovsky
Były pracownik

Na przestrzeni lat nic się w tej firmie nie zmieniło. Niby jest to "jeden z najnowocześniejszych zakładów w Europie". Niby firma aspiruje do bycia liderem na rynku i buduje nowy zakład. Wszystko na niby, ponieważ głównym mottem ludzi, którzy zarządzają tym okrętem, powinno być hasło: "jakoś to będzie". Kadra zarządzająca zatrzymała się mentalnie w czasach (usunięte przez administratora) lub na eldorado przemian ustrojowych w latach 90' myśląc, że zatrudnieni będą całować ich po rękach tylko dlatego, że mają gdzie pracować. Nie, szanowni Państwo. Doświadczeni ludzie zaczęli odchodzić i nikim z ulicy ich teraz nie zastąpicie. Zwłaszcza że oferujecie marne grosze, a macie w perspektywie rozbudowę i uruchomienie kolejnych linii, których nie będzie komu obsługiwać. Życzę Wam, żeby przyszedł kiedyś taki moment refleksji, w którym dojdziecie do wniosku, że doświadczonego pracownika należy szanować i traktować go poważnie. Mając gdzieś z tyłu głowy, że człowiek, który jest tu zatrudniony, ma takie same zobowiązania, też ma rodzinę i również musi zmagać się dziś ze wzrostem inflacji w niemalże każdym sektorze życia. Kolegom zaś życzę wytrwałości.

Żona pracownika
Były pracownik

Pracodawca nie docenia pracowników z długim stażem pracy i doświadczeniem zarabiają praktycznie tyle samo co nowo zatrudnieni całą odpowiedzialność za produkcję biorą na siebie pracują za dwóch. Dodatkową wynagrodzenia które zaczną dostawać od listopada spadną o jakieś 1000 netto bo pracodawca ma problem żeby takim osobom dać przyzwoitą umowę. Brawo Róbcie tak dalej to w 2022 będziecie brać ludzi prosto spod sklepu monopolowego do pracy.

Wiola
Kandydat
 Pytanie

Czy są przyjęcia na produkcji.

Kandydat
Pracownik

Spora rotacja i ciągle wiszące ogłoszenie na Warszawę. Zbyt duże oczekiwania w stosunku do tego co mają do zaoferowania. Brak szacunku na porządku dziennym.

Bolec
Inne
@Kandydat

Nie tylko na Warszawę wiszą ogłoszenia od dłuższego czasu. Przy pomysłach jakie mają, ambicjach, aspiracjach, doświadczeniu, wywodach naukowych w szczególności niektórych za (usunięte przez administratora) nie da się pracować. Nie marnuj sobie życia. Kwestia czasu i tak znikają z półek.

Magda

Jak wygląda, praca w laboratorium w tej firmie, jak zarobki, warto aplikować?

Elwira
@Magda

Laborantka pracuje za 2000 na zmiany , wszyscy się właśnie stamtąd zwalniają . Zarobki mało adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków...

Aleksandra
@Magda

To jak wygląda praca zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, po pierwszym miesiącu widać czy chcesz pracować czy nie, kadry to wyłapują. Jeżeli angażujesz się w pracy i interesuje Cie to co robisz nie będziesz narzekała, jeżeli jednak chcesz przyjąć aby tylko dzień zleciał to nie miejsce dla Ciebie

Headhanter
@Aleksandra

przestań pisać bzdury. Jakie kadry, kto, ile osób je tworzą, tylko Ty ? Przyznam że ciekawa i zachęcająca Twoja wypowiedź, bardzo interesujący przekaz z niej płynie.

Aneta
@Elwira

Jaki jest zakres obowiązków pracownika labolatorium?

Były pracownik
@Headhanter

Racja

Hahah
@Aleksandra

Jakie kadry... A to już nie można mieć pracy takiej żeby dzień zleciał...? tylko, trzeba widzieć wizję i misje za miskę ryżu na koniec Mc.. Sorki za przeterminowane płatki i kasze:)!

ty
@Hahah

@hahah Jak pracujesz tak żeby dzień zleciał to wszędzie prędzej czy później będziesz pracował za miskę ryżu :)

Kasia zek
Kandydat
 Pytanie
@Magda

Tez jestem ciekawa? Jak w laboratorium?

Hanka
Inne
 Pytanie

Co się dzieje, że takie zwolnienia wśród PH ?

Anonim
Były pracownik
@Hanka

COVID-19

cytryna
Były pracownik
@Hanka

sami nie wiedzą kogo zatrudnić

Tom.
Były pracownik
 Pytanie
@cytryna

Wypadają z rynku ? Wysokie aspiracje, niskie loty. Oby tak dalej,

Zostaw merytoryczną opinię o Melvit S.A. - Ostrołęka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Melvit S.A.?

    Zobacz opinie na temat firmy Melvit S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Melvit S.A.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Melvit S.A.
Przejdź do nowych opinii