Zakłady Mięsne Ostrołęka

Ostrołęka

Opinie o Zakłady Mięsne Ostrołęka

Anita

Chcę się przyjąć do PEKPOLU czy dobrze robię proszę o opinie

leoś

mistrz produkcji na pewno może liczyć na wyższe zarobki, niż zwykły pracownik produkcyjny. Zastanawiam się tylko, czy Ostrołęka kogokolwiek szuka, bo na początku roku sypnęli ofertami, a teraz cisza...

jola

Czy ktos zna zakres zarobków mistrzów produkcji ?

Chyba nie o tych zakładach mięsnych piszesz. Pekpol to wyrąbane w kosmos plany i układy, układy, układy, jesli chodzi o kasę to 1500-2000 na rękę, reszta pod stołem.A i trzeba uwazac na reszte (współ)pracowników ,,serdecznych\", wazeliniarzy, ale to juz wieś, więc szkoda gadać

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne Ostrołęka - Ostrołęka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Ostrołęka