Koree Sp. z o. o.

Opinie o Koree Sp. z o. o.

Nick

Odradzam!!!! Wyzysk, poniżanie za śmieszne pieniądze Szefostwo, dwóch despotów którzy za nic mają pracowników i ich zaangażowanie, posiadają doskonale wyszkolonych kierowników w zakresie raportowania kto i jak bardzo nic nie robi, składający ofiary na tacy odwracając tak uwagę od swojego nieróbstwa. Początkowo wyglada wszystko pięknie ale bardzo szybko przekonujemy sie w co wdepnęliśmy.

Sol

Nie polecam, Zarząd traktuje pracowników jak roboty. Nie rozumie, że teraz na rynku liczy się atmosfera pracy, docenienie pracownika. Niestety atmosfera w firmie jest fatalna a to przekłada się na zaangażowanie pracowników.

???

Ciekawa i rozwojowa praca. Dostęp do najnowszych technologi w dziedzinie gastronomi. Profesionalny serwis. Polecam, praca czasochłonna.

Giwy
@??? 08.03.2014 21:34

Nieuczciwy pracodawca. Traktuje pracownika jak niewolnika za czasów Mieszka I

Zostaw opinię o Koree Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koree Sp. z o. o.