Aquael

Suwałki

Opinie o Aquael

Dominika

@×D piszesz, że można najmniej zarobić, a czy nie ma możliwości podwyżki? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Obecnie poszukują w Warszawie na stanowisko Specjalista ds. Eksportu. W ofercie napisali, że zapewniają pracę w firmie która jest jednym ze światowych liderów w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy. Kto zainteresowany jest takim stanowiskiem?

Pracowity

Hej. Chciałbym aplikować na stanowisko KJ. Możecie napisać jakie obowiązki ma KJ. Jaka jest atmosfera w firmie i oczywiście zarobki. Pozdrawiam

×D
@Pracowity 19.07.2017 06:47

Nic nie robisz a pieniądze są :)

fgh

Nic w tym zakładzie się nie zmieniło . Nie ma tam liczyć nawet na najniższą krajową . Ludziom każą zapiepszać chodziby nawet z bólu zdychał.Specjaliści (niektórzy)traktują ludzi gorzej niż zwierzęta . Pozdrowieni a szczególnie dla wojtka z akwarii , który nic nie robi a skacze do tych którzy w ciągu dnia robią więcej niz on w tydzień . Dyrektorzy obiecują nowym gruszki na wierzbie , ale większość ucieka już po okresie próbnym.Nie polecam tej firmy uciekać gdziekolwiek jak ja .

×D
@fgh 28.02.2017 13:45

Na ta chwile to jedyny zakład w suwalkach gdzie można najmniej zarobić :/... straszne

wed

Widocznie warto liczyć na dość całkiem dobre wynagrodzenie, zwłaszcza, że w tym roku miały zostać przyznane premie do podstawy. Ciekawe tylko jak to wygląda z awansami

anonimek

Nie polecam tej firmy, radze omijac z daleka szerokim lukiem.. Ogolnie ( usunięte przez administratora ) z grzybnia. Szkoda slow..

Misiek anomin

Wszyscy mają dobrze w tej firmie .... poza ostatnim ogniwem łańcuszka ,czyli pracownikiem! kierownik tak zwany "partner" zarabia minimum 5 tyś na rękę nie wliczając premii itp. pracownik 1300 i to zawsze jest narzekanie ze pracodawcy nie stac na pracownika, tylko narzeka i gania swoich pracowników zawsze im mało... Nigdy Cie nie chwalą to jest najgorsze! zrób coś dobrze sprzedaj akwarium,towar na 600 zl, i to dostaniesz zjebę dlaczego nie wcisnełas wiecej...oszustwo klienta scieranie dat ważności itp, wciskanie na siłe klientowi który już nigdy nie wraca do tego sklepu.....

gregold

Oni oszukują nas a my ich :) Od 4 lat jak przychodzi karma spakowana z gratisem rozwalamy paczki i gratis jest dla nas. Sztuka jest sztuka na fakturze się wszystko zgadza i jest zejście stanu na kasie. Nikt za free nie będzie pracował z taką premią jest miło i przyjemnie :)

Part

Ostrzegam przed podpisywaniem umowy z nimi jako PARTNER salonu. Firma na dzień dobry zatowaruję cię przeterminowanym towarem, za który musisz z czasem zapłacić. W nowo otwieranych salonach inaczej tego nie nazwie ''wrzucają'' z magazynu towar już przeterminowany. Otrzymujesz paletowe ilości towaru (TIR), którego nie jesteś w stanie fizycznie sprawdzić, bo jest zbyt dużo obowiązków związanych z otwarciem. Firma używa hasła ''Kochamy Zwierzęta'' hihi to chwyt reklamowy i oszustwo zaprzeczające samo w sobie... Na otwarcie salonu otrzymasz tzw. pakiet otwarciowy czyli maksymalnie duża ilość ryb, gadów bez odpowiednich warunków na przechowywanie. W moim przypadku zbiorniki z wodą ( akwaria) były zakładane dzień przed otwarciem salonu. Jak wiemy, aby przetrzymały to ryby zbiorniki muszą dojrzeć, aż to wytworzenia się środowiska podobnego do naturalnego. Pokazowo na otwarcie zamawiają wszystkie gatunki ryb z tymi wymagającymi, bo i tak partner za to zapłaci. Po okresie ok 3 miesięcy wystawiają za to fakturę. Podobną sytuację miałem z gadami, których otrzymałem zdecydowanie zbyt dużo do ilości terrarium. Firma nie wnika w ilość, bo jak jest dużo to jest większa możliwość sprzedaży. Towar na magazynie czy w hodowli się nie sprzeda, a zapłaci za to partner. To nic innego jak wyzysk, świadome oszustwo. Firma wyłudza VAT to dla mnie skandal jakiś. Kupują zwierzęta na fakturę, a wszystko co tzw. ''pada'' zdycha zrzucają na partnera wystawiając mu fakturę. Do momentu, aż towar nie jest sprzedany jest tzw. kosztem. Wystawiają fakturę obciążeniową z bezczelnie podniesioną kwotą za towar, choć sami mają wynegocjowane duże rabaty u dostawców. Próbują zarabiać na czym i jak tylko się da. Obciążony byłem kwotami za rybki takimi, że sam bez ich łaski byłem w stanie kupić rybki 3 razy taniej na miejscu, a nie mówiąc na giełdzie w Łodzi. Właściciel zarobiony w chu..., ale od siebie nie da nic dla pracowników. Jak zadzwonisz do niego dowiesz się, że o ''Twój biznes'', że to franczyza... Ignorancja- bo słowo franczyza oznacza zupełnie coś innego. To po prostu rodzinna firma, która w celu unikania zobowiązań personalnych związanych z kodeksem pracy, zobowiązaniami z ZUS i US zrzuca na ''PARTNERA'' . To jak samo zatrudnienie i bycie kierownikiem, bo o partnerstwie tu nie ma mowy. Nie możesz sam decydować i nie masz praktycznie wolnej ręki. Dyrektor '' operacyjny'' nie odpisuje na e-maile, więc gdzie tu jest parnerstwo hi,hi,hi. Właściciel nie ma świadomości chyba co się dzieje, ale skoro tak dla niego wygląda partnerstwo to widocznie świadczy o jego ignorancji. Uważajcie na inwentaryzacje przez tzw. '' kordynatora" regionalnego. Udowodniłem im zamianę celowo gatunków ryb i zawyżanie cen. Nie miałem nigdy przyjęć fakturowych takich ryb, a miałem to robione inwentaryzacją z zamianą na drtoższe odmiany gatunkowe. Otrzymujesz do podpisu karteczki z kontroli, które z czasem okażą się wyrokiem w formie faktury do zapłacenia. Ze względu na to, że nie mogłem patrzeć na te warunki zwierząt wypowiedziałem umowę. Obiecują premie, które wiążą się z obecnością partnera w czasie przeprowadzania kontroli. W moim przypadku gdy wyrabiałem target i spodziewałem się premii. Otrzymałem e-maila w niedzielę e-maila o godzinie 20:20 na sklepową skrzynkę, że rano będę miał kontrolę w poniedziałek. Sklep był zamykany o godzinie 20:00, więc fizycznie nie maiłem możliwości odczytać tego e- maila i być na otwarcie, bo z grafiku wynikało, że inna osoba otwierała akurat sklep tego dnia.Nie licz na premię, bo i tak jej nie otrzymasz, bo coś wymyślą. Otrzymałem informację, że premii dla mnie i pracowników nie będzie z powodu cyt. '' braku wymaganej obecności partnera podczas pzreprowadzania kontroli''. Jak mogłem to odczytać ??? Nie nocuję w sklepie :) Z góry dostajesz jawną informację, że poniedziałki ma wolne, bo masz pracować w weekendy. W poniedziałek masz wolne, ale to jest dzień dla nich na robienie zamówień. W dniu wolnym jak nawet jesteś w domu to i tak robisz zamówienia do godz 12- absurd jakiś i paranoja. Wszystkie te zagrywki są celowe i chodzi tylko o maksymalne wykorzystanie i zrzucenie całej odpowiedzialności na partnera. Odpowiedzialność za towar, stan na sklepie ponosi w 100% partner, gdzie przy partnerstwie standardem u innych firm jest np; obrót , minus zwroty razy 1,8 % tyle fizycznie zwykle wynoszą standardowe straty z kradzieży i uczciwe partnerstwo jest tego świadome. Ignorancja zarządzających jest na poziomie prowadzenia warzywniaka lub kiosku ruch. Czy można być świadomym sytuacji na rynku prowadząc sklep w latach 80tych ??? Odradzam wszystkim... Uważajcie na tych cwaniaczków... PORAŻKA ta firma

Candy

Firma schodzi na psy, niestety. A jeszcze całkiem niedawno było ok. Ale jakich ludzi zatrudniaja. Ponoc pani koordynator uzalezniona od kropli na zoladek to jakies przekrety w poprzedniej firmie robila, pieniadze znikaly i chyba nawet byly pracodawca czy wspolnik zalozyl jej sprawe w sadzie o kradziez. Tak slyszalem. Gratuluje takiej koordynatorki. Z Panem SZ dogadac sie w zaden sposob nie idzie, nikogo nie slucha. Nie polecam.

behemot

Maciek, aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś mógł aż tak pokolorować. Prawda jest taka, że ci, którzy siedzą w Warszawie niewiele robią; przychodzą o 8 i wychodzą o 16, to że sklepy pracują do 21 i np. coś jeszcze potrzebują zrobić o 15.50 jest dla ludzi z biura niewygodne. Najlepiej to nie odbierać telefonów, bo przecież nie wiesz, czy ktoś rzeczywiście nie może odebrać, czy nie ma na daną chwilę ochoty z Tobą rozmawiać. Z pozycji sklepu pracownicy marketingu praktycznie mogliby nie istnieć. Pieniądze dla szarych pracowników śmiesznie niskie. Firma trzyma się tylko na świrach kochających zwierzaki i na kierownikach, którzy dali się wkręcić w ten interes. Prezes widzi tabelki i reszta go nie interesuje. Firma się rozwija, bo pracownicy inaczej wylądowaliby na bruku, więc starają się jak mogą, bo mają kredyty itd. Swoją drogą tak drogich ryb czy ptaków, to chyba nigdzie nie ma...

do maciek

a twoja siostra to rodzina kogo hehehe ...może itwoja siostra tyle zarabia..tak,tak pożądek jest... pracownik jest nikim... batem go i do roboty!!!

maciek

Ale głupoty tu czytam. Nie ma nigdzie pracy za mniej niż najniższa krajowa 1500zł brutto. A jeżeli tak, to zgłoś to chłopie pracodawcy, masz swoje prawa. Średnia krajowa to już inna bajka niedouku, bo teraz w Polsce wynosi ponad 4 tys. Chyba nawet w mennicy tyle nią zarobią na produkcji. Poza tym firma jest bardzo solidna. Pracuje tam moja siostra i po kilku latach z produkcji awansowała do biura. Jak nie masz kwalifikacji wyższych niż podstawówka to nie licz na szybkinawans, chba że jesteś nadzdolny. Dobry pracownik jest szybko zauważony i idzie wyżej, to opinia od wielu znajomych. W ostatnim okresie bardzo poprawiły się warunki i bezpieczeństwo pracy. Panuje tam podobno kultura i porządek. Firma dobrze się rozwija, znaczy że jest dobrze zarządzana. Polecam naprawdę, warto spróbować!

cieremek

smieszna firma ...szkoda ze janusz nie widzi co robi w i a. albo nie chce widziec...

ika
@cieremek 28.10.2014 21:39

Janusz widzi wplywy na konto i reszta go nie interesuje .jak bylo trzeba ludzi do pracy to wykopali CV z przed 4-lat bo juz teraz nie ma chetnych do tego obozu pracy;

...

tam z ludzi robią wołów.. dosłownie... a za rabia sie naprawde mniej niż najnizsza.. najśmieszniejsze jest to że człowiek robi tam 10 lat... a przychodzi nowa osoba i dostaje tyle samo na umowie.. czyli 1400 =+ premia uznaniowa krora zawsze muszą dać bo wyjdzie 900 zł...a zabieraja za gupoty, nie patrzą na to jak ktos pracuje.. pan SZ robi to nagminnie :(

były pracownik

Pracowałam tan kilka lat za 1200 zł.i wiem z jakich podzespołów robią -kable sprowadzają z Korei a płytki drukowane z Chin-To jest to samo co tania chinszczyzna tylko że robione w suwalkach

chinczyk
@były pracownik 17.10.2014 17:17

a czym się różną zapałki z chin od tych z ameryki?

....

1300 i tak duzo tam zarabia się o wiele mniej.. nic z tym nie robią... zastanawiam sie tylko czy osoby z pip-u zaglądają czasami na takie strony.. chyba nie bo juz dawno by się do nich dobrali... bo ludzie zarabiają mniej niż najnisza krajowa... żal za dupe ściska

strefa

Bardzo możliwe Tam własnie tak jest... dokładnie tak ... człowiek jest nikim... dostanie 1300 i niech sie cieszy.. katastrofa..omijac prosze wielkim łukiem

Pirat

Gorszego zakładu w życiu nie widziałem. (usunięte przez administratora)Pracownik jest wykorzystywany na potęgę, zarobki minimalna krajowa tylko ,że tą minimalna krajową masz razem z premią której nie zabierają a jak zabierają to i tak dają wyrównanie do najniższej krajowej bo bez premii masz 1400zł brutto. Raz tam wejdziesz i utkniesz na stałe można kilka lat siedzieć na jednym stanowisku. Co dobre ,że chociaż atmosfera jest miła ale to nic dziwnego jak ma się pracodawcę za wspólnego wroga numer 1.

henry

Czym zajmuje się osoba na stanowisku specjalisty ds logistyki w tej firmie? To dobra praca? No i jak zarobki?

...

widzieliście kiedy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> niee???? to do aqanelu idżcie... ja tam już byłem:)

...

tam nie ma nawet po co zachodzić... .(usunięte przez administratora)

aaa

to chlopie zajdz , popracuj i zobacz A NIE słuchasz opinii innych

ika

Ostatnio to zwalniaja a nie awansuja ,Pracodawca nie dba o pracownika ,pracownik jest nikim .pracowac i nie narzekac

Awansujesz jak zmienisz pracę ! Najlepiej od razu znaleźć pracę adekwatną do swojego wykształcenia/doświadczenia niż czekać na jakiś awans którego i tak nie będzie.

Robi

słabe zarobki wegetacja rozwojowa, kierownicy bez znajomości jakich kolwiek przepisów bhp czy szkoleń stanowiskowych ale co się dziwić jak nie ma ich na szkoleniach potem brak jakiej kolwiek wiedzy możesz mieć magistra ale jak wsiąkniesz na dane stanowisko pracy to już nie awansujesz dożywocie składanka klocków bo nie znasz nikogo .brak słów ogólnie.

juswa

napisane masz- 1500 na ręka jak dobrze pujdzie

zosia

człowieku(usunięte przez administratora)na rękę chyba z trzema sobotami przepracownymi,o ile premii nie zabiorą(marzenie) za wychodzenie wcześniej niż 14;01!!!!!!

bryś

A Ty szukasz pracy czy sponsora który za nic będzie Tobie paczki dawać? Zapracuj, zarób to i paczkę dziecku kupisz.

bryś

okresy wypowiedzenia są chyba normalne od 2 tyg do nawet 3 miesięcy. poza tym jak wyślą człowieka na jakieś szkolenie za które muszą zapłacić to oczywiście trzeba podpisać że nie zwolni się człowiek przez jakiś tam okres czasu. Firma płacic płaci zawsze i regularnie bez przekrętów lecz to ile płacą to zakrawa na kpine a podwyżki typu 50 pln brutto rocznie to tylko człowieka zdenerwują niż polepszą status życiowy

bryś

Było trzeba podpisać lojalke że nie wstąpi się do żadnego związku zawodowego. A co do płac to tak zarabia się tam najniższą krajową, no chyba że jest się na innym stanowisku niż podstawowy pracownik produkcji

bryś

Pracuje w Aquaelu już parę lat. Podstawowy pracownik dostaje tam na papierze mniej niż najniższa krajowa ( wyrównują do najniższej premią). Atmosfera nie jest zła po tym jak się pozna ludzi i jak już się człowiek dowie kto donosi. Płaca zawsze na czas to wielki plus w tych czasach.

rosa

rosa - 2013-07-09 22:32:24 O Panu Andrzeju T. też bym się chętnie czegoś dowiedziała np. dlaczego nie pracuje już w aquaelu?Widzę, że nie doczekam się odpowiedzi. :(

wiki

Jak płacą za nadgodziny w tej firmie?

kabura

Ty Adolf a czemu chcesz się starać tu do pracy. Co źle Ci tam gdzie jesteś? Zapewniam Cię że są gorsze miejsca od tych które znasz.

anonimek

Lepiej o to nie pytaj bo możesz być mocno rozczarowany a wręcz zgorszony.

adolf

Ile mozna zarobić na wtryskarkach w aquael i jaka jest atmosfera w pracy bo słyszałem bardzo nieciekawe opinie na ten temat?

rosa

dobry

Co możecie powiedzieć o panu Andrzeju T .Pracuje teraz w szczecinie

iga

3 tysiace na wtryskarkach to za 3-miesice .Marzenie

qqq

Hahaha 3 tyś, to chyba trzeba 300 godzin pracować żeby tyle zarobić. Pan prezes powinien trochę się zainteresować swoim zakładem i zarobkami swoich pracowników bo płaca tam marne grosze. Najlepsze to tam sa podwyżki hahaha 30 zł BRUTTO to wstyd dawać taka podwyżkę.

Manio

He he he.. Jak dadzą mi te 3 tyś. to wracam .Pozdro dla działu Wtryskarek.:):):)

boss

Ten kolega to te trzy tysie to chyba za dwa miesiące miał. Podwyżki 3% od stawki to 40 zł średnio dla kazdego pracownika wyszło, kpina.

zov

to dlaczego już nie pracujesz????

anim

ja tam pracowalem 4 lata i nie narzekalem,wyplata zawsze byla dobra. i ludzie mili

k.

moze nie obóz ale jest ciężko-robic,robić i co raz więcej robić,ale nie zarobić.Jedyny plus to pensja choć głodowa ,ale na czas

czemu nikt nie pisze co teraz tam się dzieje??/ chętnie bym poczytał.. o tym [usunięte przez moderatora]!

ja

to zaczyna być [usunięte przez moderatora],omijajcie ten zakład dużym łukiem,pan Prezes chyba nie jest świadomy tego jak niszczą ludzi .Brak przerw, normy przez ostatnie trzy lata wzrosły od 400-1000%,a płace -nie mamy nawet najniższej krajowej na papierze i o czym tu pisać- uciekać!!!!!!!!!!!

jaaaa

czy przujmuja do aquela???

dgdgfs

anonim a o kim mówisz? A ktoś w tym zakładzie jest wporządku czy wszyscy źli? Przyjmuja tam do pracy?

WSPÓŁCZUJĘ WSZYSTKIM, KTÓRZY MUSZĄ WSPÓŁPRACOWAĆ Z ( usunięte przez administratora )REGIONALNY PÓŁNOC, NIESTETY MIAŁAM \\\\\\\"PRZYJEMNOŚĆ\\\\\\\" GO POZNAĆ. TO ZWYKŁY CHAM, PROSTAK I GBUR, NIE WIEM JAKIM CUDEM NIE OBERWAŁ JESZCZE W SWOJĄ ( usunięte przez administratora ), TU SIĘ PRZYMILA A ZA CHWILĘ WBIJA NÓŻ W PLECY, KRADNIE POMYSŁY PRACOWNIKÓW I PRZEDSTAWIA W BIURZE JAKO WŁASNE. Z RESZTĄ UWAŻAJCIE PRZY ROZMOWIE, PLUJE SIĘ!!! NA SZACUNEK TRZEBA SOBIE ZAPRACOWAĆ.

Zostaw opinię o Aquael - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquael