Aquael

Czeladź

Opinie o Aquael

Alicja

@Aga czy Ty znalazłaś interesującą Cię ofertę pracy? Zaaplikowałaś może? A może już przeszłaś proces rekrutacji i podzielisz się informacjami jak przebiegła i na jakie pytania można liczyć na rozmowie? Obecnie szukają na stanowisko Specjalista ds. Eksportu w Warszawie? Czy ktoś zamierza aplikować do Aquael?

Aga

Trzeba szukać a na pewno cos fajnego się trafi.

dość

Powiem krótko zwięźle i na temat, jeśli nie masz życia prywatnego, towarzyskiego i jakiekolwiek innego, a twoje zdrowie nie ma dla ciebie żadnego znaczenia, jeżeli lubisz być okłamywany i notorycznie obgadywany i za marne grosze wykonywać pracę jak za trzech i co chwilę dostawać telefon z pretensjami od wiecznie niezadowolonej kierowniczki, która przez 24 godziny na dobę obserwuje cie na kamerach (nawet będąc w domu) i ma niewyjaśnioną manie wyższości nad wszystkim i wszystkimi, to serdecznie zapraszam i polecam, ta praca jest właśnie dla ciebie! PS : pamiętaj, że obowiązkowo musisz oduczyć się jeść, a nawet chodzić do łazienki, wyzbyć się wszelkiej szczerości, uczciwości i uczuć, bo inaczej nie dostaniesz posady... jednym słowem, tu do pracy potrzebny jest robot, nie żywa osoba

Gocha
@nika 20.06.2017 22:43
Teraz okres wakacyjny wszędzie będą potrzebować.

Słuchajcie nie ma co debatować nad byłym pracodawcą liczy się tu teraz to nas powinno obchodzić. Po co ziać nienawiścią to już nic nie zmieni jak coś komuś nie pasuje czy nie pasowało należy odejść i mieć gdzieś. Dajcie na luz jesteście świetni roboty jest co krok.

Ewa
@Gocha 20.06.2017 22:48

Masz racje. Ludzie żyją nienawiścią z niewiadomych przyczyn.

Szukasz pracy?

Alicja

A jakie benefity oferuje Aquael swoim pracownikom? Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy zaszły jakieś zmiany, o których warto powiadomić innych użytkowników?

kasia

a sądzicie że warto starać sie o zostanie u nich partnerem w Szczecinie>? tylko przede wszystkim chciałabym ustalić czy to nadal aktualne, wiem że temat wystartował 4 lipca ale chętnych nie brakowało z tego co wiem

Eryk

Słuchajcie ja mam gdzieś wychwalanie kogokolwiek ukryć sie nie da sklep ten to kolos asortyment bardzo szeroki. Personel wie co ma mowić do klientów naprawdę konkret polki pełne największy sklep na Śląsku wrażenie robi ogromne i tego ukryć sie nie da jedzcie zobaczcie. Ja byłem jakos przy okazji zakupow i póła mi opadła. Prowadzić takiego kolosa to naprawdę wyzwanie i raczej trzeba mieć wiele w głowie zeby to funkcjonowało pewnie sa i nie zadowoleni i zadowoleni takie prawo ludzkie.

Roberto

Zarobki na pewno sa adekwatne do wiedzy :) ile potrafisz tyle zarabiasz tak jest wszędzie :)

Teraz jeszcze o biedronce popiszemy ja nie moge :)

Sylwek

Masz 4 letnie doświadczenie to dużo zawsze watro spróbować. Dasz rade nic się nie martw.

taa

Nie wiem czemu tutaj są opinie o jakiś przedstawicielach itp to mowa o centrali aquaela.co do czeladź-i to jest tam słabo.dlatego ciągle są ogłoszenia opracę-to logiczne.ale jak ktoś się chce przekonać to zapraszam :) po dwóch-trzech miesiącach będzie wiedział o co chodzi.

MK

Do am już Ci odpowiadam ludzią się nie chce pracować lepiej brać 500+ A jak jesteś ciekawy zadzwoń do sklepu w Czeladzi nie wypisuj z ciekawości.

am

mam pytanie odnośnie sklepu w Czeladzi. Na olx praktycznie co 1-2 miesiące pojawia się ogłoszenie, że szukają sprzedawcy na dział pies, kot, gryzonie, a teraz ostatnio także na akwarystykę. Trochę mnie zastanawia taka częsta zmiana pracowników,to chyba nie najlepiej świadczy o pracodawcy. A może pracownicy sami rezygnują? Ktoś może wie dlaczego?

jk
@xyz 04.06.2016 02:18
Rezygnują ponieważ nie zatrudniają cię jako "sprzedawcę". Oni szukają sprzątacza - wcale nie jest różowo i kolorowo....

Do ciebie leniu bojący się myć 600 metrów sklepu. Już ci objaśniam jestem byłą pracownica tego sklepu i zrezygnowała tylko dlatego iż pojawiał się u mnie alergia na gryzonie. Myłam nie raz podłogę w tym sklepie i sklep ma metrów 500 a nie 600 pod regałami się jej nie myje więc może po odliczeniu tego pozostaje do umycia 200 metrów, ale dla takiego lenia jak ty to i 20 metrów jest za dużo. Kierowniczka jest wymagająca, ale jest naprawdę spoko. Niestety ja widziałam na jakich ludzi miała szczęście trafiać jak tam pracowała jeden gorszy od drugiego. Kierowniczka ma ogromna wiedzę na temat zoologi i prowadzeniu tego sklepu a wy macie pustkę w głowie i uważacie się za świetnych. Więc spadaj na bezrobocie jak ci nie pasuje bo do pracy ludzi jest sporo. Do pracy idzie się pracować a nie pouczać i wytykać kierownikowi czy pije kawę czy nie.

Ok
@xyz 04.06.2016 02:18

Niestety, ale to sama prawda

rb

Współczuje obecnemu pracodawcy:) miejmy nadzieje że przejrzy na oczy. Wczytaj się w sens twojej wypowiedzi to jest dopiero dramat. Tak wypowiadają się ludzie, którzy mają motto nic nie robić a zarobić tak jak napisałem więc daj sobie spokój bo śmieszny jesteś.

rb

dzieciaki zawsze możecie iść do kamieniołomów jak problem piszecie z nudów bo pracy znależć nie potraficie no tak wszędzie trzeba pracować i wszędzie są kierowniczki co zrobić żeby zarobić a nic nie robić...

ktos_cos

Witam jako były pracownik mogę powiedzieć, że praca w kamieniołomach byłaby łatwiejsza i lżejszą za co można dziękować można kierowniczce ( sklep Czeladź). Za czasów gdzie pracowałam tam nie było apteczki, wyliczany czas na WC wypominanie tego, że idzie się zjeść. Praca przez lata na umowę zlecenie, wieczne telefony po godzinach pracy, ciągłe wpieranie pracownikom ,że nigdzie indziej nie będzie im tak dobrze jak u niej, obgadywanie przez kierowniczkę sklepu pozostałych pracowników po czym wypiera się gdy dochodzi do konfrontacji, zawsze znajduje kozła ofiarnego i wszystkie złe rzeczy które dzieją się w sklepie. Można tak w nieskończoność zdecydowanie odradzam pracodawcę.

genio

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie.. co dla przełożonego jest najważniejsze.. czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania... jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowiedz dziekuje

gość

Tyle ile zabierze pracownikom z wypłaty. Albo tyle ile ludzie wrzucą do puszek z datkami dla psów

afro

Ile zarabia kierownik sklepu

morele

Jeżeli chodzi o to, aby JAKOŚ prowadzić- to gratuluje. Moim skromnym zdaniem tam jest kompletny chaos i nikt niczego nie prowadzi- tak jakoś samo wychodzi.

Kauziusz

Taaa zarobić chyba na oborniku.Tam się nic nie dzieje.

ha ha

W mordę chyba:D a serio to te czasy się już skończyły

jasinka z powsinka

Że jest taki kawał jak dziewczynka w samolocie rozmawia z Project Managerem. Niby o logistyce, ale wychodzi na to, że menadżer nie był kompetentny nawet w sprawach [usunięte przez modeartora]. Generalnie tak działa. Od kilku lat problemem tej firmy jest łatwowierność państwa [usunięte przez modeartora]. Wiara w to, że jak się kogoś wymieni na kogoś kto ma \\\"lepszy\\\" pomysł i lepiej słodzi to spadnie z nieba cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kasza manna i wbrew logice i sytuacji rynkowej nagle cudem sklepy robiące 60% planu zaczną robić 120%. Ja mam swoją teorię- to wiara, a wiadomo że wiara cuda czyni. Brak tylko aquaelowskiego Jazusa, albo chociążby medżugorie. ale, ale może Pan [usunięte przez modeartora] właśnie.... ...dobra- poważnie będą nici z tego, jak i poprzednio. Teraz spadną jak zwykle obroty, pozipią do jesieni, a kwas zostanie.

gość

a co powiecie o nowym dyrektorze zarządzającym?

Anonim

Jesteście ślepi! [usunięte przez modeartora] wszystko wie i widzi , ale zupełnie bez [usunięte przez modeartora] sobie nie radzi więc co mu począc .Udawac udawac jeszcze raz udawac że wszystko jest wporządku

Rita

Naiwni czy nie ....za braki i tak zapłacimy my pracownicy .Szef jest chyba ślepy ..To się musi skończyc .

nick

Co sie klocicie? ze [usunięte przez modeartora] wziela worek karmy a ania piasek dla kota?? Naiwni, [usunięte przez modeartora] puscil w skarpetach firme, razem ze swoimi koordynatorami a w nagrode ma leskuska;p;p;p;p tak sie to robi!

luli

Jak to za co???? Pewnie sprzedał którys raz z rzedu silnik z citroena;p;p;p;p To jest mysiu ciułacz- nie zje, nie wypije, ale kazda zlotowke ktora wydoił z aquaela do swinki skarbonki odłozył na lepsze zycie;p;p;p

[usunięte przez modeartora] się z wszystkiego rozlicza sam widziałem jak za karmę i odżywki płaciła , więc przestańcie głupoty pisac bo możecie dziewusze zaszkodzic i tyle. Sratu tatu

trolololo

Heh... Lepiej tak niż jak cyganka na trasie, co nie Turbinka?:)

sratatata

mój boże niby za co?na sklep czasem przyjeżdżał taki zaniedbany w starych ciuchach ,brudnych a niby sklepy odkupuje

ktoś

ale, podobno [usunięte przez modeartora] odkupił 3 sklepy na śląsku od [usunięte przez modeartora]

Rureczka

tyle, że od dawna już w aquaelu nie pracuje jedyna osoba, która potrafiła zwolnić całą załogę na polecenie swoich mocodawców, a potem posprzątac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u jaki narobił sie na ich zyczenie. No chyba nikt nie spodziewa się że ta klika "rączek" coś jest w stanie sama zrobić.

ciekawska

tak i jeszcze przydałby się wolny wakat kierowniczy w aquael Auchan koło Częstochowy.Kierowniczka razem z koordynatorem [usunięte przez modeartora] wałki kręciła jak się dało a potem siedzieli na kompach w systemie i myśleli jak co wpisać w straty itp.Dużo towaru nie było w systemie to się ``wyczuwało`` klienta,sprzedawało na lewo ...gadka że możemy dać paragon za kilka dni ,sprawa ucichała,pieniążki do tkzw. pudełeczka(niby na herbatę i cukier).Potem [usunięte przez modeartora] szła po herbatę brała z puszczeczki X kwotę i mało kiedy wrzucała resztę z powrotem.Na wystawy ze swoim psem afganem też wiele rzeczy brała z półki... kiedyś osobiście widziałam jak brała preparat za który niby potem miała zapłacić.Jak się domyślacie nie zapłaciła-naświetliłam sprawę [usunięte przez modeartora] ale widocznie wolał nie roztrząsać sprawy bo sam wiele ma na sumieniu.Aaaa jak z pieskiem do sklepu przychodziła to z maceda rzeczy których było za dużo też pieskowi dawała i nie płaciła

gość

powyższy post odnosi się do: \"ktoś tu dużo wie o Zoo Centrum :) Z tego co ja wiem (mogę się mylić) to zwolnili całą załogę za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w sklepie (delikatne określenie). Gratuluję tej decyzji. Gdyby Prezes Aquaela działał na tej zasadzie to przynajmniej kilka (naście) sklepów Aquaela nagle miałoby wakaty.\"

gość

niestety nie mogę się zgodzić ,ekipa zoo centrum została zwolniona dlatego, że jedna osoba zapisała się do związku zawodowego,prawdopodobnie. i akurat, w przeciwieństwie, przypuszczam, do reszty sklepów zoologicznych,była to ekipa, która miała pojęcie o tym co robi, każdy był pasjonatem z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a do tego zależało im na obrotach sklepu, zwierzęta były zadbane, wywalczono opiekę weterynaryjną, atmosfera w grupie cudowna, nikt się nie obijał, wszyscy pracowali i robili co mogli, żeby zwiększyć obroty i polepszyć pracę sklepu. Ale tacy ludzie nigdy nie będą docenieni w branży zoologicznej, bo każdy tylko patrzy jak się poobijać i zarobić na sprzedaży zwierząt, które przeważnie mają straszne warunki, a pracownicy mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie, o braku wiedzy nie wspomnę, wszędzie powinna wjechać pip i wiw.

Pracodawca dopuszczający pracownika do pracy bez aktualnych badań narusza przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Na podstawie art. 283 §1 k.p., może na niego zostać nałożona kara grzywny w wysokości od 1.000 zł do 30.000 zł. Ponadto, w razie wystąpienia wypadku przy pracy, dopuszczenie do pracy pracownika bez aktualnego zaświadczenia może zostać uznane za przyczynę zewnętrzną wypadku przy pracy (wyrok SN z 17 listopada 2000 r., II UKN 49/00, wyrok SN z 7 lutego 2006 r., I UK 192/05).

trolololo

Jeśli w grę wchodzi dużo większa kasa, to 2 tyś to chyba nie za wiele... Ktoś wie ile "kosztują" takie niedopatrzenia?

Podobno w grę wchodzi około 2 tysiące zł. Ktoś mówił, że dla firmy sprawa może być równie dobrze warta dużo więcej bo kary za nieprawidłowości tego typu są olbrzymie jeśli by się jakaś PIP-a pokusiła o kontrolę. Ale czy cała sprawa to prawda? Może ktoś napisze coś więcej bo też jestem zainteresowana

Ja też słyszałam.Czy to prawda ? ile płacą ?

odpowiedź

Witam! Szczerze to pierwsze słyszę o czymś takim w AQUAELu!! Jeśli już coś piszesz to pisz skąd to wiesz lub od kogo

ktoś

chodzą słuchy po sklepach, że za milczenie nt. braku pracowniczych badań lekarskich i szkoleń BHP firma płaci całkiem fajne odprawy zwalnianym pracownikom? Czy to prawda?

śmieszna

Kto Cię wogóle czyta ,weż się do pracy bo masz jakiś kompleks szkalowania .

pytanie

wynika z tego, że obrońcy kulą ogon pod siebie. No i nic dziwnego skoro brakuje argumentów a te będące w posiadaniu osób rzekomo szkalujących (choć nie wiemy co i kogo) są w stanie przytłoczyć zwolenników ekipy z zoocentrum. A obrotów na poszczególnych sklepach rok do roku nie da się sfałszować.

Truck

To sobie czekaj !!!!!

pytanie

ciekawe kto tak broni całej drużyny z Zoo Centrum. Pewnie niebawem wszystko będzie jasne. A i która z wypowiedzi miałaby być szkalowaniem i kogo miałaby ona szkalować??? Czekam na odpowiedzi tandaradei

tandaradei

Co do wakatów koordynatorskich... ciekawy kiedy dotrze do kogoś w Warszawie kto jest przyczyna wielu jazdz szkalowan i wymyslow na tym forum... ba i auterem wielu wypowiedzi.Odpowiedz jest prosta- gostek ktory zawsz ejak kot spada na cztery lapy po tym [usunięte przez modeartora] i jeszcze awansuje.Widze ze teraz dopial sie do panow z zoocentrum... i judzi.Brawo dla pana z gliwic.

pracownik branży

ktoś tu dużo wie o Zoo Centrum :) Z tego co ja wiem (mogę się mylić) to zwolnili całą załogę za burdel w sklepie (delikatne określenie). Gratuluję tej decyzji. Gdyby Prezes Aquaela działał na tej zasadzie to przynajmniej kilka (naście) sklepów Aquaela nagle miałoby wakaty. Może nawet poszukiwani byliby koordynatorzy? Bo przecież skoro nie chcesz pracować to nie pracuj a jak masz umowę o PRACĘ to masz pracować. Co do wynagrodzeń to dokument zwany UMOWĄ zawiera spis ustaleń stron tą umową połączonych. W jej warunkach są też zapisy o wynagrodzeniu a zatem po co i o co są te pretensje? Chcesz pracować mniej lub zarabiać więcej - idziesz gdzie indziej. Logiczne. Tylko, że nie w Aquaelu. Tutaj za pogorszenie wyników sklepu (spadek sprzedaży) zostaje się koordynatorem. Tylko tutaj są możliwe spadki obrotów o 30% (licząc rok do roku) na jednym sklepie bez żadnych konsekwencji personalnych. Widać że kupę kasy do stracenia ma spółka-matka tworu o nazwie sklepy AQUAELZOO. I jak zawsze - powyższa opinia nie ma na celu krytyki kogokolwiek. Jeśli mimo to ktoś poczułby się nią urażony to autor tej wypowiedzi bardzo tą osobę przeprasza i oświadcza, że wypowiedź ma na celu jedynie krytykę sposobu zarządzania siecią sklepów AQUAELZOO.

Eti

(usunięte przez administratora)zostawcie w spokoju , mają się bardzo dobrze .Sami sobie porządku pilnujcie !

nulicia

Co racja to racja.Warto aby szefostwo lepiej przyjezalo sie temu sklepowi bo gdzie jak gdzie ale tutaj napewno dzieje sie cos niedobrego.Szkoda ze nie ma juz (usunięte przez administratora) zrobilyby porzadek!

robo

Sytuacja jaka dziś ma miejsce na Czeladzi byłaby nie do pomyślenia za kadencji takiego fachowca jak p. (usunięte przez administratora). Ryby były zadbane, ładne, a akwaria pełne. Pani (usunięte przez administratora) dbała, aby pułki uginały się od towaru zamawianego od sprawdzonych dostawców, roślinki były świeże, a doskonali fachowcy obsługiwali zadowolonych klientów. Gdzie te czasy? WSZYSCY byli zadowoleni, a pensje wysokie!!!! Niestety, ale (usunięte przez administratora) doprowadził do sytuacji, w której jest syf, ryb nie ma, a zgnilizna moralna przyśpiesza upadek sklepu. Wstyd! Ta ekipa nie ma o niczym pojęcia, nie chce pracować i najlepiej wszystkich ich zwolnić.

Zostaw opinię o Aquael - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquael