Aquael

Katowice

Opinie o Aquael

Iza

Wcześniej o tym nie słyszałam, więc nie wiem czy Wy też o tym wiecie, że firma Aquael stworzyła akcję "Akwarium za jeden uśmiech"? Akcja polega na przekazaniu za darmo wyposażonych akwariów szkołom, domom dziecka i przedszkolom, by dzieci mogły uczyć się na żywo przyrody http://www.aquael.com.pl/component/content/article/56-uncategorised/akwariumza1/201-akwariumza1usmiech Nie uważacie, że to bardzo fajna inicjatywa?

Iza

Właśnie, to może @tobiasz napisz jakie stanowisko Cie interesuje to wtedy użytkownicy będą mogli Ci poprawnie wszystko wyjaśnić i odpowiedzieć na Twoje pytania.

3ed

@tobiasz oj tak ogolnie to ciezko ejst napisac bo na kazdym stanowisku przeciez sa inne warunki zatrudnienia

ja

pracowalam tam ok 3 miesiecy i powiem tak: masakra! umowa smieciowa, na zlecenie, szefowa mowila, ze bez mozliwosci umowy o prace. zwierzeta co chwile chore i zdychaly, praca 12h dziennie, a stawka 8,17zl na dzien (na reke). obowiazki: czyszczenie akwa, karmienie zwierzat, sprzedaz zwierzat, kasowanie, sprzatanie, dostawy i pelno innych ciezkich prac za smieszna stawke. premii nie dostawalismy, bo terminowaly sie produkty i musielismy za nie placic... nie polecam ;/.

ja

gość

Dziwi mnie "cisza" jeśli chodzi o sklep w Katowicach. Na forum gowork nt. czeladzi jest mnóstwo wpisów

też gość

pewnie, na pewno nie taka jak na tym forum

gość

Witam! Czy moglibyście coś więcej napisać o sklepie.... Np. atmosfera w pracy itp.

Tajemniczy Klient

Zostaw opinię o Aquael - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aquael