Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa

Alicja Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. z partnerem widzieliśmy, że jeszcze niedawno została dodana oferta dla Elektryka. Doświadczenie bezpośrednio nie jest wskazane jako konieczne, partner natomiast od trzech lat pracuje w zawodzie. Ile w tym przypadku mógłby teraz zarobić?

Rekruter Nowy wpis
Inne
@Alicja

Proszę śmiało aplikować:)

Daro
Inne

Dzień dobry. Jaka atmosfera i relacje między pracownikami w dziale księgowości? A także na jaką pomoc można liczyć z ich strony oraz od szefostwa? Pytam, gdyż poszukiwany jest właśnie księgowy. Forma zatrudnienia ma być UoP. Pensja natomiast jest nieznana. Wie ktoś, czy można tu pracować na stałe, czy zarobki na to pozwalają, i dlaczego szukają teraz dwóch osób?

Pańcia
Inne
@Daro

Też chętnie się dowiem, bo widzę, że ogłoszenie wisi od 3 miesięcy. Pytanie, czy wymagania są tak duże, czy pensja średnia. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji i nie wiem, czy to zrobić.

Iwona A. Nowy wpis
Inne
@Daro

Slyszalam od znajomych ze ogolnie atmosfera jest bardzo pozytywna. Firma sie rozwija i moze dlatego szukaja wiecej ludzi do ksiegowosci.

Marta M Nowy wpis
Kandydat
@Pańcia

Byłam na rozmowie. Zarobki przyzwoite, natomiast firma szuka kandydata który ma doświadczenie w firmie produkcyjnej, w rozliczaniu produkcji. To jest ważny wymóg. Widocznie nie ma w tej chwili dużo tego typu księgowych w okolicy ;) ja odpadam.

zaciekawiona
Kandydat
 Pytanie

Może ktoś z Państwa wie, dlaczego od tylu miesięcy Suszarnia Jaworski poszukuje bez rezultatu specjalisty ds kadr i płac? Czyżby żaden kandydat na to stanowisko nie spełniał oczekiwań firmy czy po prostu firma oferuje zbyt niskie wynagrodzenie? Pytam, ponieważ chcialabym aplikować na to stanowisko ale nie wiem czy to nie jest strata czasu.

Strata czasu
Kandydat
@zaciekawiona

Jakieś 3 lata temu byłam w tej firmie na rozmowie. Myślę, że stanowczo chodzi tutaj o kasę, tamta kadrowa odchodzi na emeryturę a firma stanęła na stawkach wynagrodzeń sprzed 10 lat. Myślę, że szukają pani z 10 letnim stażem, która obsłuży im cudzoziemców za 3 tyś do ręki. Dlatego proces trwa tak długo - ale to jest tylko i wyłącznie moje odczucie.

zgadzam się
Kandydat
@Strata czasu

Ja miałam podobne odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Chodzi wyłącznie o kasę. Wystarczy przeczytać wystawioną ofertę pracy na tym stanowisku. Przy takim zakresie obowiązków stawka rynkowa zaczyna się od 4,5 tys. netto. Wiadomo, można znaleźć osobę, która aby się tylko "załapać" zgodzi się na niższą stawkę, ale to wczesniej czy później jedna ze stron będzie żałowała. Wiedza, kompetencje i doświadczenie idą w parze z odpowiednim wynagrodzeniem, ale chyba Suszarnia Jaworski tego jeszcze nie zrozumiała;)

Kandydatka
Pracownik
@zaciekawiona

Z tego co się dowiedziałam u nich na rozmowie, to w firmie jest mała rotacja, a właścicielom zależy na długoterminowej współpracy. Poprzednia kadrowa rzeczywiście przeszła na emeryturę po ponad 20 latach. Ja rozmawiałam o większych pieniądzach, takich jakie dostawałam we wcześniejszym miejscu pracy i powiedziano mi, że jak najbardziej wchodzi to w grę. Szukają rzeczywiście kogoś ze sporym doświadczeniem.Ja zrezygnowałam z ich oferty ze względu na dojazd. Szukam jednak czegoś bliżej domu!!

Justyna
Kandydat
 Pytanie
@zaciekawiona

Obecnie firma znów szuka pracownika do kadr i płac , czy ktoś wie dlaczego ciągle pojawia się ogłoszenie na to stanowisko? Czy pracownicy przychodzą i odchodzą? Czy warto składać ofertę?

Małgorzata
Inne

widzę, że ostatnia opinia dotyczy miłych Pan z administracji. To super, bo to chyba oznacza, że można liczyć na dobrą atmosferę? ;) Dałby ktoś znać jak aktualnie z warunkami pracy tu u nich? Jakie obowiązki i wynagrodzenie?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU oferowane przez firmę Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Ryszard K.
Inne

Bardzo uprzejme i kompetentne Panie w administracji :) Dobra kawa.

Marta S.
Kandydat

Byłam ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej. Bardzo spodobało mi się biuro: nowoczesne i duży parking przy budynku, sporo zieleni wokół. Kadrowa uprzejma, tak jak i Panie z biura. Generalnie polecam !!!

Ewa
Inne
@Marta S.

Polecasz tylko po wrażeniach z rozmowy czy udało się dostać pracę? Czy faktycznie trzeba pracować po 10h plus bezpłatne nadgodziny?

Marta S.
Kandydat
@Ewa

Nie dostałam się do tej firmy… ale za to dostałam propozycję pracy dużo bliżej mojego domu. Nic mi nie wiadomo na temat pracy po 10h. Kadrowa mówiła o 8h, bez potrzeby zostawania po godzinach.

1
Kamila
Inne
@Marta S.

A możesz opowiedzieć o przebiegu całej rozmowy rekrutacyjnej? :) Na czym się ona skupiała? Czy trzeba było się wykazać jakąś wiedza czy coś?

Marta S.
Kandydat
@Kamila

Rozmowa dotyczyła stanowiska administracyjnego i była prowadzona wydaj się, że w sposób standardowy. Na ok 6 rozmowach już byłam w innych firmach więc mam porównanie. Pytania o zakres obowiązków we wcześniejszych miejscach pracy, powody chęci zmiany pracy, dlaczego chcę u nich pracować, jakie mam kompetencje, te językowe również i oczekiwane wynagrodzenie. No i pytanie o referencje od wcześniejszych pracodawców. Widać że to dla nich istotne aby były (ewentualnie telefoniczne, jak nie pisemne). Powodzenia ????

Bronisław
Inne
@Marta S.

Ktoś wcześniej wspominał o tym, że rozmowa trwała 40 minut. W Twoim przypadku było podobnie? Brakuje mi na forum wypowiedzi o warunkach zatrudnienia. W ogłoszeniach również brak szczegółów. Podają je podczas rozmowy, czy trzeba się dopytywać o wysokość pensji, rodzaj umowy? Jak byś porównała oczekiwania wobec kandydata do pracy z tym, co mają do zaproponowania?

Administrator

Pracujesz w firmie Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa? Jaką masz umowę?

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Umowę o pracę!

Małgorzata
Inne
@Pracownik

A są osoby, które mają zlecenie?

Pracownik
Pracownik
@Małgorzata

Nie ma takich osób, które mają umowę zlecenie.

Bronisław
Inne
@Pracownik

Przejrzałem ich ogłoszenie na specjalistę ds. kontroli jakości i zaskoczyło mnie, że wśród wymagań jest 5 letnie doświadczenie? To jakie tam są zarobki, skoro poszukują pracowników z tak dużym doświadczeniem?

Pytanie
 Pytanie

Ogłoszenie na Księgowa do Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Dorota
Kandydat
@Pytanie

Spróbować zawsze warto ;)

Export
Kandydat

Byłam w tej firmie na rozmowie do działu exportu kilka lat temu. Płaca dużo poniżej średniej krajowej i od razu na rozmowie zostałam poinformowana iż praca po 10 godzin dziennie .oczywiście nie płatne dodatkowe . Nie zdecydowałam się na tą pracę

Julia
Kandydat
 Pytanie
@Export

Hej, byłam w tym miesiącu na rozmowie w sprawie stanowiska Młodszego spec. ds. logistyki i admin. Ładne, nowe biuro, kadrowa wydawała się sympatyczna i profesjonalna, nie czuć tam złej atmosfery, a wręcz przeciwnie, miło było spędzić tam te 40 minut. Dziwię się co do godzin???!! Chodziło może o to że biuro jest otwarte 10 godz, od 07:00 do 17:00, a parcownicy przychodzą na zakładkę (jak dla mnie to fajna opcja). Powiedziano mi że jest to praca w trybie 8 godz bez koniecnzości brania nadgodzin. Podobno ludzie wyrabiają się w tym przedziale czasu w tym dziale. Dla mnie to nie problem zostać 15-25 min dłużej jeżeli jest taka potrzeba, najważniejsza jest atmosfera i spokój ducha ???? ????, noooo i kasa!!!!

Pytanie
 Pytanie

Wiecie może, czy w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa szukają chętnych na staż?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Możesz spróbować wysłać aplikację do działu kadr. Rzadko ale czasem zdarzają się stażyści. Zależy jakie jest w danym momencie zapotrzebowanie na dodatkową parę rąk do pomocy :)

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Przed covidem to od zawsze wyjazdy integracyjne odbywały się co roku, oj działo się;) Do tego Wigilie na grubo. Na pewno jak wyjdziemy z pandemii będzie powrót do tej tradycji.

Anonim
Były pracownik
 Pytanie

Pracowałem w części biurowej. Fakt - bardzo szeroki zakres kompetencji. Czy to wada? Zależy od charakteru. Dla jednej osoby to będzie nie unormowany zakres obowiązków, a dla innej - możliwość rozwoju i brak monotonii w pracy. W kwestii samego rozwoju - właściciele są otwarci na dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kompetencji. Dodatkowym plusem jest na pewno miła atmosfera samej pracy. Osobiście - polecam

1
Sylwek
Inne

@Anonim to najlepiej tutaj w biurze pracować mówisz?

Anonim
Były pracownik
 Pytanie

Mam bardzo mieszane uczucia na temat pracy w suszarni Jaworskiego… No ale zainteresowani mogą poznać moją opinie i zdanie(podkreślam niniejsza opinia to wyłącznie moje zdanie) o pracy w tej firmie poniżej: Z obserwacji moich wynika że pracownicy biurowi (księgowi, handlowcy, logistycy itp.) i inni dobrze czujący się w pracy opartej na „cyferkach”, nie mają tam źle. No może poza tymi godzinami, o których już tu ktoś wspomniał. Pracuje się 9-10h, jak pogadasz z szefostwem to zapłacą ci za nadgodziny. Ale może się to skończyć tak że będzie trzeba o tym przypominać, wręcz walczyć a na końcu podpisać papier że jesteśmy rozliczeni i koniec. Właśnie papier… Uwielbiają tam papiery-(usunięte przez administratora)chrony, przykładają do nich ogromną wagę. Czasem wynikały z tego drobne, ale irytujące, nieporozumienia. No i wybiorcze stosowanie tej firmowej biurokracji. Zaufany dostawca? Przymkniesz oko i nic się nie stanie, ktoś kto zaliczył potknięcie – też przymkniesz oko, to dostaniesz „pouczenie”. Pouczający oczywiście nie pomyśli że nie znasz jeszcze wszystkich dostawców. I pozostając w temacie papierów: podpisując umowę najlepiej poproście o pisemny zakres obowiązków, bo w trakcie pracy może się okazać że będzie on rozszerzony o rzeczy zupełnie z innej beczki (łagodnie mówiąc) i będziesz, w dość natrętny, sposób pilnowany z wykonywania tych obowiązków. Właściciele firmy są szalenie sympatyczni jako ludzie, o sposobie w jaki prowadzą ten biznes i jaka jest ich wiedza na temat uprawy warzyw które skupują i przetwarzają, nie będę opowiadał bo nie o to chodzi w tej opinii. No troszkę nad szczerością, obniżeniem poziomu hipokryzji i pokazowości mogliby troszkę popracować. Natomiast z ludzi tam pracujących to wart uwagi jest osoba stojąca na czele działu skupu i kontraktacji, no i cały ten dział. Jeżeli jesteś osobą która ma własne zdanie, logika i związki przyczynowo skutkowe są dla ciebie ważne, to nie jest to miejsce dla ciebie. Jeżeli chcesz mieć sympatycznego przełożonego, a nie człowieka którego działania można by podciągnąć pod znęcanie się psychiczne (czyli mobbing), potrafiącego w ciągu godziny zmienić zdanie i nastrój trzy razy, to również omijaj suszarnię. Ale jeżeli lubisz spuszczać głowę, poddawać się tresurze przez wcześniej wytresowane osoby, zasłużone dla wyników finansowych firmy, to śmiało aplikuj do suszarni warzyw w Bramkach. I takie jest moje zdanie.

ja
Inne

@smok456 ale to od czego to zależy, od tego kto akurat wypłaca czy co?

mixx

Witam pracował koś w tej firmie jako Pracownik Produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków,atmosfery.

Pytanie
 Pytanie

Czym Jaworski Sp.j. Suszarnia Warzyw zachęcają? Jakie mają dodatki?

smok456
@Pytanie

Dodatki ? w przypadku pewnych osób i w skali miesiąca z czego potrafią urwać a nie dać.

Ilona
Inne
@smok456

@smok456 Jak to urwać? Chcesz powiedzieć, że są jakieś kary finansowe? W ogłoszeniu o pracy na produkcji nic nie ma na ten temat, mowa za to o możliwości rozwoju zawodowego.

Maciek

To jest dobra firma, pracowałem tam przed 2016r. Wiadomo, że nie z każdym się żyje dobrze, ale płacą na czas, a właściciele nie sieją złych emocji. Złego słowa nie powiem o firmie, można spokojnie aplikować.

Tonik
Inne

Zawsze uważam, że wystarczy być solidnym pracownikiem ,a nie będzie powodu do narzekania bo firma jest ok!

Michał
Inne

Hej! Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa - Bramki

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa?

    Zobacz opinie na temat firmy Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
Przejdź do nowych opinii