Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa w Bramki

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa? Jaką masz umowę?

Pytanie Nowy wpis

Ogłoszenie na Księgowa do Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Dorota Nowy wpis
@Pytanie

Spróbować zawsze warto ;)

Export
Kandydat

Byłam w tej firmie na rozmowie do działu exportu kilka lat temu. Płaca dużo poniżej średniej krajowej i od razu na rozmowie zostałam poinformowana iż praca po 10 godzin dziennie .oczywiście nie płatne dodatkowe . Nie zdecydowałam się na tą pracę

Julia Nowy wpis
@Export

Hej, byłam w tym miesiącu na rozmowie w sprawie stanowiska Młodszego spec. ds. logistyki i admin. Ładne, nowe biuro, kadrowa wydawała się sympatyczna i profesjonalna, nie czuć tam złej atmosfery, a wręcz przeciwnie, miło było spędzić tam te 40 minut. Dziwię się co do godzin???!! Chodziło może o to że biuro jest otwarte 10 godz, od 07:00 do 17:00, a parcownicy przychodzą na zakładkę (jak dla mnie to fajna opcja). Powiedziano mi że jest to praca w trybie 8 godz bez koniecnzości brania nadgodzin. Podobno ludzie wyrabiają się w tym przedziale czasu w tym dziale. Dla mnie to nie problem zostać 15-25 min dłużej jeżeli jest taka potrzeba, najważniejsza jest atmosfera i spokój ducha ???? ????, noooo i kasa!!!!

Wiecie może, czy w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa szukają chętnych na staż?

@Pytanie

Możesz spróbować wysłać aplikację do działu kadr. Rzadko ale czasem zdarzają się stażyści. Zależy jakie jest w danym momencie zapotrzebowanie na dodatkową parę rąk do pomocy :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Logistyki w Dziale Eksportu oferowane przez firmę Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
zaciekawiona
Kandydat

Może ktoś z Państwa wie, dlaczego od tylu miesięcy Suszarnia Jaworski poszukuje bez rezultatu specjalisty ds kadr i płac? Czyżby żaden kandydat na to stanowisko nie spełniał oczekiwań firmy czy po prostu firma oferuje zbyt niskie wynagrodzenie? Pytam, ponieważ chcialabym aplikować na to stanowisko ale nie wiem czy to nie jest strata czasu.

Strata czasu
@zaciekawiona

Jakieś 3 lata temu byłam w tej firmie na rozmowie. Myślę, że stanowczo chodzi tutaj o kasę, tamta kadrowa odchodzi na emeryturę a firma stanęła na stawkach wynagrodzeń sprzed 10 lat. Myślę, że szukają pani z 10 letnim stażem, która obsłuży im cudzoziemców za 3 tyś do ręki. Dlatego proces trwa tak długo - ale to jest tylko i wyłącznie moje odczucie.

zgadzam się
@Strata czasu

Ja miałam podobne odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Chodzi wyłącznie o kasę. Wystarczy przeczytać wystawioną ofertę pracy na tym stanowisku. Przy takim zakresie obowiązków stawka rynkowa zaczyna się od 4,5 tys. netto. Wiadomo, można znaleźć osobę, która aby się tylko "załapać" zgodzi się na niższą stawkę, ale to wczesniej czy później jedna ze stron będzie żałowała. Wiedza, kompetencje i doświadczenie idą w parze z odpowiednim wynagrodzeniem, ale chyba Suszarnia Jaworski tego jeszcze nie zrozumiała;)

Kandydatka
@zaciekawiona

Z tego co się dowiedziałam u nich na rozmowie, to w firmie jest mała rotacja, a właścicielom zależy na długoterminowej współpracy. Poprzednia kadrowa rzeczywiście przeszła na emeryturę po ponad 20 latach. Ja rozmawiałam o większych pieniądzach, takich jakie dostawałam we wcześniejszym miejscu pracy i powiedziano mi, że jak najbardziej wchodzi to w grę. Szukają rzeczywiście kogoś ze sporym doświadczeniem.Ja zrezygnowałam z ich oferty ze względu na dojazd. Szukam jednak czegoś bliżej domu!!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa?

@Pytanie

Przed covidem to od zawsze wyjazdy integracyjne odbywały się co roku, oj działo się;) Do tego Wigilie na grubo. Na pewno jak wyjdziemy z pandemii będzie powrót do tej tradycji.

Czy w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Anonim

Pracowałem w części biurowej. Fakt - bardzo szeroki zakres kompetencji. Czy to wada? Zależy od charakteru. Dla jednej osoby to będzie nie unormowany zakres obowiązków, a dla innej - możliwość rozwoju i brak monotonii w pracy. W kwestii samego rozwoju - właściciele są otwarci na dodatkowe szkolenia w celu podnoszenia kompetencji. Dodatkowym plusem jest na pewno miła atmosfera samej pracy. Osobiście - polecam

Sylwek

@Anonim to najlepiej tutaj w biurze pracować mówisz?

Anonim

Mam bardzo mieszane uczucia na temat pracy w suszarni Jaworskiego… No ale zainteresowani mogą poznać moją opinie i zdanie(podkreślam niniejsza opinia to wyłącznie moje zdanie) o pracy w tej firmie poniżej: Z obserwacji moich wynika że pracownicy biurowi (księgowi, handlowcy, logistycy itp.) i inni dobrze czujący się w pracy opartej na „cyferkach”, nie mają tam źle. No może poza tymi godzinami, o których już tu ktoś wspomniał. Pracuje się 9-10h, jak pogadasz z szefostwem to zapłacą ci za nadgodziny. Ale może się to skończyć tak że będzie trzeba o tym przypominać, wręcz walczyć a na końcu podpisać papier że jesteśmy rozliczeni i koniec. Właśnie papier… Uwielbiają tam papiery-(usunięte przez administratora)chrony, przykładają do nich ogromną wagę. Czasem wynikały z tego drobne, ale irytujące, nieporozumienia. No i wybiorcze stosowanie tej firmowej biurokracji. Zaufany dostawca? Przymkniesz oko i nic się nie stanie, ktoś kto zaliczył potknięcie – też przymkniesz oko, to dostaniesz „pouczenie”. Pouczający oczywiście nie pomyśli że nie znasz jeszcze wszystkich dostawców. I pozostając w temacie papierów: podpisując umowę najlepiej poproście o pisemny zakres obowiązków, bo w trakcie pracy może się okazać że będzie on rozszerzony o rzeczy zupełnie z innej beczki (łagodnie mówiąc) i będziesz, w dość natrętny, sposób pilnowany z wykonywania tych obowiązków. Właściciele firmy są szalenie sympatyczni jako ludzie, o sposobie w jaki prowadzą ten biznes i jaka jest ich wiedza na temat uprawy warzyw które skupują i przetwarzają, nie będę opowiadał bo nie o to chodzi w tej opinii. No troszkę nad szczerością, obniżeniem poziomu hipokryzji i pokazowości mogliby troszkę popracować. Natomiast z ludzi tam pracujących to wart uwagi jest osoba stojąca na czele działu skupu i kontraktacji, no i cały ten dział. Jeżeli jesteś osobą która ma własne zdanie, logika i związki przyczynowo skutkowe są dla ciebie ważne, to nie jest to miejsce dla ciebie. Jeżeli chcesz mieć sympatycznego przełożonego, a nie człowieka którego działania można by podciągnąć pod znęcanie się psychiczne (czyli mobbing), potrafiącego w ciągu godziny zmienić zdanie i nastrój trzy razy, to również omijaj suszarnię. Ale jeżeli lubisz spuszczać głowę, poddawać się tresurze przez wcześniej wytresowane osoby, zasłużone dla wyników finansowych firmy, to śmiało aplikuj do suszarni warzyw w Bramkach. I takie jest moje zdanie.

ja

@smok456 ale to od czego to zależy, od tego kto akurat wypłaca czy co?

mixx

Witam pracował koś w tej firmie jako Pracownik Produkcji i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków,atmosfery.

Czym Jaworski Sp.j. Suszarnia Warzyw zachęcają? Jakie mają dodatki?

smok456
@Pytanie

Dodatki ? w przypadku pewnych osób i w skali miesiąca z czego potrafią urwać a nie dać.

Ilona
@smok456

@smok456 Jak to urwać? Chcesz powiedzieć, że są jakieś kary finansowe? W ogłoszeniu o pracy na produkcji nic nie ma na ten temat, mowa za to o możliwości rozwoju zawodowego.

Maciek

To jest dobra firma, pracowałem tam przed 2016r. Wiadomo, że nie z każdym się żyje dobrze, ale płacą na czas, a właściciele nie sieją złych emocji. Złego słowa nie powiem o firmie, można spokojnie aplikować.

Tonik

Zawsze uważam, że wystarczy być solidnym pracownikiem ,a nie będzie powodu do narzekania bo firma jest ok!

Michał

Hej! Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie ?

Ilona

@żabek a może wiesz jak wygląda sprawa z rekrutacją na ten moment? Pytałeś się o atmosferę w tej firmie- czy od ostatniego Twojego wpisu udało Ci się uzyskać informacje w tej sprawie? Może zatrudniłeś się w Jaworski Sp.j. Suszarnia Warzyw i chciałbyś się podzielić swoimi wnioskami na temat warunków pracy?

żabek
@Ilona

Śledzę rekrutacje w tej firmie od jakichś 5 lat i znowu pojawiło się ogłoszenie na Specjalistę ds. Administracji. Ta ciągła rotacja na tym stanowisku skutecznie zniechęca do wzięcia udziału w rekrutacji.. Bo kto szuka pracy na rok czy półtora.. W Google rzeczywiście są dobre opinie ale są wystawione głównie przez kierowców odbierajacych towar. Zero informacji jak wygląda praca w biurze.

Antoniusz

Bardzo dobrze jest firma oceniana w internecie. Ciągle powiększa rynki zbytu. Pracę można spokojnie polecić.

Antoniusz
@Antoniusz

Gdzie można zobaczyć oceny w internecie?

Żabek

Tym razem firma szuka koordynatora ds. Administracyji - czy ktoś podzieli się informacjami na temat tego jak się pracuje w firmie? Jakie zarobki i godziny pracy?

żabek

Jaka panuje atmosfera w firmie? aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Administracyjno - Biurowy. Z tego co pamiętam, około rok czy półtora roku temu również była rekrutacja na to stanowisko..

Zostaw merytoryczną opinię o Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa - Bramki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa